St. č. Posádka Start 1,8 km 4,6 km 6,5 km 9,8 km 12 km Cíl
1 Kopecký Jan / Hloušek Jan 15:47 53.4 2:28.1 3:36.0 5:23.3 6:25.1 8:23.4
2 Mareš Filip / Bucha Radovan 15:48 +0.2 +1.2 +2.0 +2.1 +2.5 +4.3
6 Semerád Petr / Persein Danny 15:51 +2.2 +4.9 +7.0 +8.8 +10.9 +13.2
7 Odložilík Roman / Tureček Martin 15:52 +3.2 +6.2 +8.2 +12.1 +13.8 +18.4
8 Vlček Martin / Jugasová Karolína 15:53 +4.0 +8.8 +11.0 +17.3 +19.8 +26.8
9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav 15:54 +51.4
10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří 15:56 +1.1 +2.1 +3.3 +3.8 +4.2 +5.4
12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš 15:57 +2.8 +4.8 +7.8 +11.3 +14.8 +17.5
11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo 15:58 +1.4 +4.6 +6.4 +8.1 +9.9 +13.6
15 Březík Adam / Krajča Ondřej 15:59 +2.3 +5.9 +8.2 +11.3 +15.2 +21.4
16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard 16:00 +2.1 +5.6 +7.6 +11.6 +15.5 +21.7
17 Tomek David / Kopáček Václav 16:01 +5.6 +12.1 +16.2 +24.0 +27.8 +36.7
18 Trojan Karel / Chlup Petr 16:02 +5.7 +14.3 +18.3 +24.6 +27.8 +34.8
19 Štochl Karel / Klička Milan 16:03 +5.2 +14.1 +17.8 +26.9 +31.4 +41.1
20 Kalista Jiří / Neumann Martin 16:04 +7.1 +16.5 +23.0 +33.7 +39.0 +51.8
21 Savruk Michal / Palivec Štěpán 16:05 +5.9 +14.0 +19.3 +33.1 +39.1 +50.1
22 Kačírek Petr / Picka Petr 16:06 +9.3 +19.8 +24.9 +39.3 +46.6 +59.6
23 Šikl Martin / Vilimek Petr 16:07 +38.9 +53.5 +1:04.0 +1:17.6 +1:25.5 +1:41.5
24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan 16:08 +10.2 +20.2 +24.9 +36.5 +42.6 +54.7
28 Dohnal René / Švec Roman 16:10 +6.1 +13.8 +20.3 +29.1 +35.6 +46.9
29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav 16:11 +8.1 +17.9 +26.1 +37.8 +44.9 +59.3
27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo 16:12 +6.5 +14.1 +20.1 +28.3 +33.1 +42.0
30 Štefan David / Vichtora Ondřej 16:13 +7.5 +18.3 +26.6 +41.5 +49.4 +1:05.6
31 Brož Dominik / Navrátil Jakub 16:14 +8.1 +20.0 +30.4 +43.8 +53.2 +1:10.9
33 Dunovský Václav / Dejl Luboš 16:15 +1:21.3
34 Hansen Victor / Johansson Victor 16:16 +7.9 +21.2 +31.6 +47.3 +58.3 +1:17.5
36 Firla Lumír / Večerka Michal 16:17 +10.3 +23.1 +32.7 +48.5 +58.4 +1:16.5
37 Nwelati Dominik / Stross Jiří 16:18 +1:57.0
38 Číž Miroslav / Večerka Michal 16:20 +9.9 +20.8 +31.1 +44.3 +54.2 +1:10.7
39 Soldát David / Winzig Jan 16:21 +10.3 +24.7 +35.3 +52.0 +1:02.3 +1:20.4
41 Rada Martin / Jugas Jaroslav 16:23 +15.1 +33.3 +43.6 +1:06.3 +1:16.3 +1:39.1
42 Tuček Marcel / Dufek Petr 16:24 +14.9 +33.8 +48.8 +1:11.8 +1:27.2 +1:48.5
43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří 16:25 +1:56.6
45 Horák Libor / Fryč Ivan 16:26 +1:09.8
46 Vlček Marek / Plachý Tomáš 16:27 +1:35.2
47 Raith Kevin / Wögerer Christoph 16:28 +47.4
49 Šipoš Filip / Zigler Martin 16:29 +17.8 +33.3 +46.0 +1:08.1 +1:21.4 +1:42.4
52 Widłak Igor / Dymurski Daniel 16:30 +11.5 +27.9 +39.8 +59.0 +1:09.8 +1:31.3
53 Liška Václav / Lišková Lenka 16:31 +2:05.1
55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír 16:32 +2:00.9
57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek 16:33 +14.6 +33.3 +48.9 +1:13.4 +1:28.1 +1:52.4
58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří 16:34 +14.9 +33.2 +49.3 +1:13.8 +1:30.0 +1:53.8
59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír 16:35 +17.7 +41.5 +54.3 +1:17.4 +1:30.5 +1:56.6
60 Macek Karel / Pilný Aleš 16:36 +20.5 +46.2 +1:02.1 +1:35.7 +1:51.0 +2:21.7
61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan 16:37 +2:36.5
64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří 16:39 +15.1 +36.5 +51.1 +1:13.5 +1:27.6 +1:55.4
65 Kuba Filip / Jurčík Jan 16:40 +1:34.7
67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav 16:41 +20.3 +44.3 +1:02.0 +1:32.0 +1:49.1 +2:21.2
73 Ciller Michal / Koťátko Radek 16:44 +18.7 +46.9 +1:08.0 +1:43.4 +2:04.1 +2:39.5
74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav 16:45 +24.4 +57.7 +1:20.6 +2:00.8 +2:24.1 +3:04.1
75 Dukát Petr / Sedláček Petr 16:46 +18.1 +41.5 +1:02.8 +1:30.3 +1:57.7 +2:26.1
80 Valla Rudolf / Valla Tomáš 16:47 +27.7 +1:02.5 +1:25.9 +2:19.8 +2:51.4 +3:41.8
81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří 16:48 +23.5 +56.2 +1:17.3 +1:57.1 +2:15.2 +2:47.9
82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír 16:49 +18.8 +39.4 +58.7 +1:24.7 +1:42.1 +2:12.4
83 Holická Barbora / Haumer David 16:50 +27.6 +58.9 +1:19.8 +1:59.9 +2:23.8 +3:05.1
84 Andrys František / Brůžek Tomáš 16:51 +26.5 +1:02.6 +1:29.1 +2:11.6 +2:38.0 +3:20.7
85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin 16:52 +25.0 +59.1 +1:28.1 +2:14.9 +2:47.5 +3:34.5
89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr 16:54 +12.8 +30.7 +45.9 +1:07.2 +1:21.8 +1:43.4
90 Pilař Jan / Cibulka Michal 16:55 +13.5 +32.4 +47.6 +1:08.6 +1:23.4 +1:47.1
91 Arnošt Tomáš / Kubů František 16:56 +15.7 +50.5 +1:05.4 +1:31.6 +1:47.0 +2:15.1
94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk 16:58 +16.0 +36.1 +54.9 +1:20.2 +1:40.1 +2:07.4
95 Kolář Michal / Uhříček David 16:59 +16.8 +38.6 +55.0 +1:22.4 +1:39.9 +2:06.2
3 Černý Jan / Černohorský Petr 15:49 +1.1 +3.2 +4.6 +6.2 +7.5 +9.8
40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří 16:22 +12.4 +24.6 +29.9 +46.9 +51.7 +1:04.9
92 Šulc Dominik / Picka Ondřej 16:57 +15.4 +34.5 +51.5 +1:17.8 +1:34.1 +1:59.2

Pořadí před RZ 9

# St. č. Posádka Čas
1 1 Kopecký Jan / Hloušek Jan 38:37.9
2 2 Mareš Filip / Bucha Radovan +21.0
3 3 Černý Jan / Černohorský Petr +43.4
4 10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří +46.1
5 6 Semerád Petr / Persein Danny +1:06.7
6 12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš +1:12.8
7 11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo +1:22.7
8 7 Odložilík Roman / Tureček Martin +1:33.2
9 15 Březík Adam / Krajča Ondřej +1:43.6
10 16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard +1:51.6
11 8 Vlček Martin / Jugasová Karolína +2:18.7
12 18 Trojan Karel / Chlup Petr +3:04.6
13 17 Tomek David / Kopáček Václav +3:09.2
14 27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo +3:38.8
15 19 Štochl Karel / Klička Milan +3:38.9
16 9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav +3:49.8
17 20 Kalista Jiří / Neumann Martin +3:55.8
18 21 Savruk Michal / Palivec Štěpán +3:56.0
19 28 Dohnal René / Švec Roman +4:03.3
20 47 Raith Kevin / Wögerer Christoph +4:16.4
21 24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan +4:25.7
22 40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří +4:34.7
23 23 Šikl Martin / Vilimek Petr +4:43.5
24 22 Kačírek Petr / Picka Petr +4:50.0
25 29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav +4:57.4
26 203 Neumann Vlastimil / Hlavatý Martin +5:30.8
27 34 Hansen Victor / Johansson Victor +5:39.7
28 45 Horák Libor / Fryč Ivan +5:47.2
29 31 Brož Dominik / Navrátil Jakub +5:53.9
30 38 Číž Miroslav / Večerka Michal +6:02.4
31 36 Firla Lumír / Večerka Michal +6:15.1
32 33 Dunovský Václav / Dejl Luboš +6:31.9
33 46 Vlček Marek / Plachý Tomáš +6:48.9
34 41 Rada Martin / Jugas Jaroslav +6:50.6
35 204 Káňa Jiří / Král Josef +6:59.5
36 42 Tuček Marcel / Dufek Petr +7:00.6
37 202 Enge Tomáš / Engová Lucie +7:01.8
38 201 Janota Miroslav / Novák Petr +7:04.6
39 43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří +7:15.3
40 52 Widłak Igor / Dymurski Daniel +7:20.3
41 205 Kotrmon Libor / Kolivošková Veronika +7:23.2
42 25 Fritz Stefan / Winter Gerald +7:46.6
43 30 Štefan David / Vichtora Ondřej +7:53.3
44 89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr +8:06.8
45 57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek +8:10.4
46 65 Kuba Filip / Jurčík Jan +8:10.6
47 49 Šipoš Filip / Zigler Martin +8:28.3
48 206 Klik Martin / Maryška Roman +8:30.3
49 53 Liška Václav / Lišková Lenka +8:30.5
50 207 Knížek Martin / Šlegl Petr +8:40.7
51 55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír +8:47.7
52 91 Arnošt Tomáš / Kubů František +8:51.0
53 216 Peták Josef / Ernst Michal +8:51.3
54 64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří +9:04.7
55 92 Šulc Dominik / Picka Ondřej +9:05.9
56 90 Pilař Jan / Cibulka Michal +9:13.3
57 209 Štolfa Jindřich / Hawel Zdeněk +9:14.5
58 39 Soldát David / Winzig Jan +9:30.2
59 37 Nwelati Dominik / Stross Jiří +9:34.6
60 59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír +9:50.3
61 208 Bělohradský Tomáš / Rieger David +10:01.6
62 67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav +10:02.2
63 58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří +10:16.1
64 60 Macek Karel / Pilný Aleš +10:37.3
65 211 Hejhal Petr / Hejhal Martin +10:38.2
66 82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír +11:00.1
67 94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk +11:05.7
68 95 Kolář Michal / Uhříček David +11:07.8
69 61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan +11:22.7
70 230 Neoral Martin / Votápek Jiří +11:32.9
71 235 Pavlíček Michal / Poláček František +11:44.1
72 229 Čuřín Vlastimil / Vorel Václav +11:52.4
73 222 Mihulka Roman / Soumar Jiří +11:57.8
74 218 Šrámek Jiří / Horáček Jindřich +12:00.0
75 73 Ciller Michal / Koťátko Radek +12:09.5
76 75 Dukát Petr / Sedláček Petr +12:13.9
77 228 Terš Jiří / Vítovec Pavel +12:24.7
78 223 Kakrda Josef / Bošek Petr +12:35.1
79 221 Sekyra Miloš / Kotál Jakub +12:43.0
80 81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří +12:45.9
81 233 Bahník Ladislav / Bahník Miroslav +13:00.9
82 231 Horčík Karel / Zetek Jiří +13:10.1
83 83 Holická Barbora / Haumer David +13:51.0
84 226 Jun Miroslav / Šíma Zdeněk +13:52.4
85 74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav +14:11.9
86 84 Andrys František / Brůžek Tomáš +14:14.5
87 234 Šimánko Jan / Báťa Karel +14:20.7
88 224 Maier Pavel / Minářík Petr +14:21.1
89 80 Valla Rudolf / Valla Tomáš +15:00.7
90 236 Šabaka Jan / Kratěnová Pavla +15:33.8
91 238 Kovařík Oldřich / Píža Josef +17:46.1
92 85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin +18:52.4
93 237 Kabourek Vítězslav / Rubáš Michal +22:11.1

Pořadí v RZ 9

# St. č. Posádka Čas
1 1 Kopecký Jan / Hloušek Jan 8:23.4
2 2 Mareš Filip / Bucha Radovan +4.3
3 10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří +5.4
4 3 Černý Jan / Černohorský Petr +9.8
5 6 Semerád Petr / Persein Danny +13.2
6 11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo +13.6
7 12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš +17.5
8 7 Odložilík Roman / Tureček Martin +18.4
9 15 Březík Adam / Krajča Ondřej +21.4
10 16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard +21.7
11 8 Vlček Martin / Jugasová Karolína +26.8
12 18 Trojan Karel / Chlup Petr +34.8
13 17 Tomek David / Kopáček Václav +36.7
14 19 Štochl Karel / Klička Milan +41.1
15 27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo +42.0
16 28 Dohnal René / Švec Roman +46.9
17 47 Raith Kevin / Wögerer Christoph +47.4
18 21 Savruk Michal / Palivec Štěpán +50.1
19 9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav +51.4
20 20 Kalista Jiří / Neumann Martin +51.8
21 24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan +54.7
22 29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav +59.3
23 22 Kačírek Petr / Picka Petr +59.6
24 40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří +1:04.9
25 30 Štefan David / Vichtora Ondřej +1:05.6
26 45 Horák Libor / Fryč Ivan +1:09.8
27 38 Číž Miroslav / Večerka Michal +1:10.7
28 31 Brož Dominik / Navrátil Jakub +1:10.9
29 36 Firla Lumír / Večerka Michal +1:16.5
30 34 Hansen Victor / Johansson Victor +1:17.5
31 204 Káňa Jiří / Král Josef +1:17.8
32 39 Soldát David / Winzig Jan +1:20.4
33 33 Dunovský Václav / Dejl Luboš +1:21.3
34 52 Widłak Igor / Dymurski Daniel +1:31.3
35 201 Janota Miroslav / Novák Petr +1:31.6
36 25 Fritz Stefan / Winter Gerald +1:31.8
37 65 Kuba Filip / Jurčík Jan +1:34.7
38 46 Vlček Marek / Plachý Tomáš +1:35.2
39 41 Rada Martin / Jugas Jaroslav +1:39.1
40 206 Klik Martin / Maryška Roman +1:40.9
41 23 Šikl Martin / Vilimek Petr +1:41.5
42 49 Šipoš Filip / Zigler Martin +1:42.4
43 89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr +1:43.4
44 90 Pilař Jan / Cibulka Michal +1:47.1
45 42 Tuček Marcel / Dufek Petr +1:48.5
46 207 Knížek Martin / Šlegl Petr +1:48.7
47 216 Peták Josef / Ernst Michal +1:49.3
48 202 Enge Tomáš / Engová Lucie +1:50.5
49 209 Štolfa Jindřich / Hawel Zdeněk +1:51.6
50 57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek +1:52.4
51 58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří +1:53.8
52 64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří +1:55.4
53 205 Kotrmon Libor / Kolivošková Veronika +1:56.2
54 43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří +1:56.6
- 59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír +1:56.6
56 37 Nwelati Dominik / Stross Jiří +1:57.0
57 92 Šulc Dominik / Picka Ondřej +1:59.2
58 55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír +2:00.9
59 53 Liška Václav / Lišková Lenka +2:05.1
60 218 Šrámek Jiří / Horáček Jindřich +2:05.8
61 95 Kolář Michal / Uhříček David +2:06.2
62 94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk +2:07.4
63 82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír +2:12.4
64 91 Arnošt Tomáš / Kubů František +2:15.1
65 208 Bělohradský Tomáš / Rieger David +2:18.4
66 67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav +2:21.2
67 60 Macek Karel / Pilný Aleš +2:21.7
68 75 Dukát Petr / Sedláček Petr +2:26.1
69 230 Neoral Martin / Votápek Jiří +2:26.4
70 61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan +2:36.5
71 235 Pavlíček Michal / Poláček František +2:38.4
72 221 Sekyra Miloš / Kotál Jakub +2:39.1
73 73 Ciller Michal / Koťátko Radek +2:39.5
74 229 Čuřín Vlastimil / Vorel Václav +2:41.5
75 223 Kakrda Josef / Bošek Petr +2:47.4
76 81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří +2:47.9
77 231 Horčík Karel / Zetek Jiří +2:48.5
78 233 Bahník Ladislav / Bahník Miroslav +2:53.2
79 74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav +3:04.1
80 83 Holická Barbora / Haumer David +3:05.1
81 226 Jun Miroslav / Šíma Zdeněk +3:06.8
82 224 Maier Pavel / Minářík Petr +3:18.2
83 84 Andrys František / Brůžek Tomáš +3:20.7
84 236 Šabaka Jan / Kratěnová Pavla +3:28.3
85 85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin +3:34.5
86 80 Valla Rudolf / Valla Tomáš +3:41.8
87 238 Kovařík Oldřich / Píža Josef +3:49.8
88 237 Kabourek Vítězslav / Rubáš Michal +4:41.5

Pořadí po RZ 9

# St. č. Posádka Čas
1 1 Kopecký Jan / Hloušek Jan 47:01.3
2 2 Mareš Filip / Bucha Radovan +25.3
3 10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří +51.5
4 3 Černý Jan / Černohorský Petr +53.2
5 6 Semerád Petr / Persein Danny +1:19.9
6 12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš +1:30.3
7 11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo +1:36.3
8 7 Odložilík Roman / Tureček Martin +1:51.6
9 15 Březík Adam / Krajča Ondřej +2:05.0
10 16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard +2:13.3
11 8 Vlček Martin / Jugasová Karolína +2:45.5
12 18 Trojan Karel / Chlup Petr +3:39.4
13 17 Tomek David / Kopáček Václav +3:45.9
14 19 Štochl Karel / Klička Milan +4:20.0
15 27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo +4:20.8
16 9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav +4:41.2
17 21 Savruk Michal / Palivec Štěpán +4:46.1
18 20 Kalista Jiří / Neumann Martin +4:47.6
19 28 Dohnal René / Švec Roman +4:50.2
20 47 Raith Kevin / Wögerer Christoph +5:03.8
21 24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan +5:20.4
22 40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří +5:39.6
23 22 Kačírek Petr / Picka Petr +5:49.6
24 29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav +5:56.7
25 23 Šikl Martin / Vilimek Petr +6:25.0
26 45 Horák Libor / Fryč Ivan +6:57.0
27 34 Hansen Victor / Johansson Victor +6:57.2
28 31 Brož Dominik / Navrátil Jakub +7:04.8
29 38 Číž Miroslav / Večerka Michal +7:13.1
30 36 Firla Lumír / Večerka Michal +7:31.6
31 33 Dunovský Václav / Dejl Luboš +7:53.2
32 204 Káňa Jiří / Král Josef +8:17.3
33 46 Vlček Marek / Plachý Tomáš +8:24.1
34 41 Rada Martin / Jugas Jaroslav +8:29.7
35 201 Janota Miroslav / Novák Petr +8:36.2
36 42 Tuček Marcel / Dufek Petr +8:49.1
37 52 Widłak Igor / Dymurski Daniel +8:51.6
38 202 Enge Tomáš / Engová Lucie +8:52.3
39 30 Štefan David / Vichtora Ondřej +8:58.9
40 43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří +9:11.9
41 25 Fritz Stefan / Winter Gerald +9:18.4
42 205 Kotrmon Libor / Kolivošková Veronika +9:19.4
43 65 Kuba Filip / Jurčík Jan +9:45.3
44 89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr +9:50.2
45 57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek +10:02.8
46 49 Šipoš Filip / Zigler Martin +10:10.7
47 206 Klik Martin / Maryška Roman +10:11.2
48 207 Knížek Martin / Šlegl Petr +10:29.4
49 53 Liška Václav / Lišková Lenka +10:35.6
50 216 Peták Josef / Ernst Michal +10:40.6
51 55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír +10:48.6
52 39 Soldát David / Winzig Jan +10:50.6
53 64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří +11:00.1
54 90 Pilař Jan / Cibulka Michal +11:00.4
55 92 Šulc Dominik / Picka Ondřej +11:05.1
56 91 Arnošt Tomáš / Kubů František +11:06.1
- 209 Štolfa Jindřich / Hawel Zdeněk +11:06.1
58 37 Nwelati Dominik / Stross Jiří +11:31.6
59 59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír +11:46.9
60 58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří +12:09.9
61 208 Bělohradský Tomáš / Rieger David +12:20.0
62 67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav +12:23.4
63 60 Macek Karel / Pilný Aleš +12:59.0
64 82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír +13:12.5
65 94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk +13:13.1
66 95 Kolář Michal / Uhříček David +13:14.0
67 61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan +13:59.2
68 230 Neoral Martin / Votápek Jiří +13:59.3
69 218 Šrámek Jiří / Horáček Jindřich +14:05.8
70 235 Pavlíček Michal / Poláček František +14:22.5
71 229 Čuřín Vlastimil / Vorel Václav +14:33.9
72 75 Dukát Petr / Sedláček Petr +14:40.0
73 73 Ciller Michal / Koťátko Radek +14:49.0
74 221 Sekyra Miloš / Kotál Jakub +15:22.1
75 223 Kakrda Josef / Bošek Petr +15:22.5
76 81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří +15:33.8
77 233 Bahník Ladislav / Bahník Miroslav +15:54.1
78 231 Horčík Karel / Zetek Jiří +15:58.6
79 83 Holická Barbora / Haumer David +16:56.1
80 226 Jun Miroslav / Šíma Zdeněk +16:59.2
81 74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav +17:16.0
82 84 Andrys František / Brůžek Tomáš +17:35.2
83 224 Maier Pavel / Minářík Petr +17:39.3
84 80 Valla Rudolf / Valla Tomáš +18:42.5
85 236 Šabaka Jan / Kratěnová Pavla +19:02.1
86 238 Kovařík Oldřich / Píža Josef +21:35.9
87 85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin +22:26.9
88 237 Kabourek Vítězslav / Rubáš Michal +26:52.6

Živé vysílání je u konce, děkujeme za sledování.

Harmonogram živého vysílání MAX Live

Neděle 11.7.2021
9:10Dispečink
10:10Divácké místo Rokytovec
15:55Cíl – vyhlášení
16:15Cíl – tisková konference
18:00Technická – rozborka vybraných vozidel

Archiv živého vysílání na Youtube

Záznam jízdy z RZ není k dispozici.

Harmonogram

Pátek 9. 7. 2021
16:00Legend exhibition2,32 km
16:45Gladiator historic2,32 km
17:45ŠKODA Rally aréna2,32 km
20:30Future Cars exhibition2,32 km
MČR, MČR HA / Sobota 10. 7. 2021
08:45Ceremonial START
09:08RZ Městská2,79 km
09:43Service A (Hoškovice)
10:32RZ Kvítkovice I.7,25 km
11:02RZ Chloudov I.7,30 km
11:28RZ Bzí I.8,52 km
12:00RZ MOGUL Radostín I.15,51 km
13:15Service B (Hoškovice)
14:19RZ Kvítkovice II.7,25 km
14:49RZ Chloudov II.7,30 km
15:15RZ Bzí II.8,52 km
15:47RZ MOGUL Radostín II.15,51 km
16:32Flexi Service C (Hoškovice)
MČR, MČR HA / Neděle 11. 7. 2021
08:00Service D (Hoškovice)
08:56RZ Staroměstská I.5,11 km
09:25RZ Krásná I.14,95 km
10:16RZ Klášter I.19,26 km
11:24Service E (Hoškovice)
12:35RZ Staroměstská II.5,11 km
13:04RZ Krásná II.14,95 km
13:55RZ Klášter II.19,26 km
14:48Service F (Hoškovice)
Slavnostní vyhlášení, Mladá Boleslav
13:30ECO energy Rally Bohemia
14:30Group B parade
15:10MČR v rally historických automobilů
16:00MČR v rally

Startovní listina

MISTROVSTVÍ ČR V RALLY

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloMČRPPPrio.
1Kopecký Jan / Hloušek JanCZEŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2FIA
2Mareš Filip / Bucha RadovanCZELAURETA AUTO ŠKODA TEAMŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
3Černý Jan / Černohorský PetrCZELouda Auto Škoda Racing TeamŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
4Pech Václav / Uhel PetrCZEEuroOil teamFord Focus WRC13ASN
5Jakeš Miroslav / Machů PetrCZESamohýl ŠKODA TeamŠkoda Fabia R52ASN
6Semerád Petr / Persein DannyCZESEMERÁD PetrŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
7Odložilík Roman / Tureček MartinCZETRT TechnologyŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
8Vlček Martin / Jugasová KarolínaCZEHYUNDAI KOWAX RACINGHyundai i20 R52ASN
9Šimek Ondřej / Baďura VítězslavCZEOrion Racing Team - KTM SHIVAFord Fiesta R52ASN
10Stříteský Dominik / Hovorka JiříCZEŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2
11Bulacia Marco / Der Ohannesian MarceloBOL / ARGŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2
12Cvrček Věroslav / Prokorát TomášCZEKONTAKT ŠKODA TEAMŠkoda Fabia R52
14Devine Callum / Fulton JamesIRLDEVINE CallumFord Fiesta R5 MkII2
15Březík Adam / Krajča OndřejCZESamohýl ŠKODA TeamŠkoda Fabia R52
16von Thurn und Taxis Albert / Ettel BernhardDEU / AUTBaumschlager Rallye & RacingVolkswagen Polo Gti R52
17Tomek David / Kopáček VáclavCZEAutokomplex MENČÍK ŠKODA Rally teamŠkoda Fabia R52
18Trojan Karel / Chlup PetrCZETROJAN KarelŠkoda Fabia R52
19Štochl Karel / Klička MilanCZEŠTOCHL KarelŠkoda Fabia R52
20Kalista Jiří / Neumann MartinCZECAKL KarelMitsubishi Lancer Evo VI13
21Savruk Michal / Palivec ŠtěpánCZESAVRUK MichalŠkoda Fabia R52
22Kačírek Petr / Picka PetrCZEDUCK RACING AUTOKLUB v AČRŠkoda Fabia R52
23Šikl Martin / Vilimek PetrCZEŠIKL MartinMitsubishi Lancer Evo IX3
24Dědic Vlastimil / Pokorný MilanCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia R52
25Fritz Stefan / Winter GeraldAUTFRITZ StefanŠkoda Fabia S20002
26Pokorný Zdeněk / Lasevič RichardCZEPOKORNÝ ZdeněkŠkoda Fabia R52
27Dohnal Jan / Vybíral IvoCZEDOHNAL JanRenault Clio S160012
28Dohnal René / Švec RomanCZEDOHNAL RenéPeugeot 208 Rally45
29Stejskal Václav / Viktora StanislavCZEAUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČRRenault Clio R3T5
30Štefan David / Vichtora OndřejCZEŠTEFAN DavidPeugeot 208 Rally45
31Brož Dominik / Navrátil JakubCZEBROŽ DominikPeugeot 208 R26
32Frána Lukáš / Odvárka PavelCZEFrátherm Rally TeamCitroën DS3 R3T5
33Dunovský Václav / Dejl LubošCZEDunovský Peugeot Rallye Team klub v AČRFord Fiesta Rally46
34Hansen Victor / Johansson VictorSWEHANSEN VictorPeugeot 208 R26
35Lukašík Petr / Lukašíková Mikulášková MartinaCZELUKAŠÍK PetrFord Fiesta Rally46
36Firla Lumír / Večerka MichalCZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Peugeot 208 R26
37Nwelati Dominik / Stross JiříCZENWELATI DominikOpel Adam R26
38Číž Miroslav / Večerka MichalCZEČÍŽ MiroslavPeugeot 208 R26
39Soldát David / Winzig JanCZESOLDÁT DavidPeugeot 208 R26
40Nešetřil Petr / Černoch JiříCZENEŠETŘIL PetrPorsche 997 GT34
41Rada Martin / Jugas JaroslavCZEAGROTEC AUTOKLUB v AČRFiat 124 Abarth RGT4
42Tuček Marcel / Dufek PetrCZEKlub Fox Racing Team v AČRMitsubishi Lancer Evo IX3
43Lošťák Martin / Wimmer JiříCZEAiteq RacingSubaru Impreza WRX Sti3
44Pertlíček Jiří / Orava RadimCZEPERTLÍČEK JiříFord Fiesta Open N13
45Horák Libor / Fryč IvanCZEProtocarsCZMitsubishi Mirage Open N13
46Vlček Marek / Plachý TomášCZERentor racing team s.r.o.Škoda Fabia R52
47Raith Kevin / Wögerer ChristophAUTRAITH KevinŠkoda Fabia S20002
48Ludvíček Jan / Sedláček LukášCZELUDVÍČEK JanPeugeot 208 R26
49Šipoš Filip / Zigler MartinSVK / CZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Peugeot 208 R26
50Havránek Michal / Šmíd TomášCZEHAVRÁNEK MichalFord Fiesta R2T6
51Tenkl Lubomír / Horák JiříCZERacing Club 2008 v AČRBMW M313
52Widłak Igor / Dymurski DanielPOLKG-RTFord Fiesta Rally33
53Liška Václav / Lišková LenkaCZELIŠKA VáclavMitsubishi Lancer Evo IX3
54Václavík Tomáš / Haumer DavidCZEVÁCLAVÍK TomášNissan Almera GTI12
55Čabaj Miroslav / Štindl VladimírCZEČABAJ MiroslavŠkoda Fabia TDI11
56Wolf Adam / Jerie MatyášCZEWOLF AdamŠkoda Fabia11
57Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas MarekCZEÚAMK - AUTOMOTOKLUB ŠKODAŠkoda Fabia TDI11
58Blanda Luděk / Hlávka JiříCZECITY TAXI racing s.r.o.Renault Clio Sport5
59Daňhel Vlastimil / Osička VladimírCZEČK motorsportRenault Clio R35
60Macek Karel / Pilný AlešCZEMACEK KarelPorsche 997 GT34
61Kutílek Miloš / Nádvorník JanCZEKUTÍLEK MilošFiat Grande Punto JTD11
62Vítovec Jiří / Zahrádka KarelCZEPošumavský auto moto klub v AČRŠkoda Fabia TDI11
63Jirovec Jakub / Kunst JakubCZEinvelt - s.r.o.Opel Adam Cup6
64Eis Lukáš / Kalkus JiříCZEEIS LukášPeugeot 208 R26
65Kuba Filip / Jurčík JanCZEKUBA FilipPeugeot 208 R26
66Rybák Jiří / Krajča JaroslavCZECITY TAXI racing s.r.o.Renault Clio Sport5
67Bartúnek Tibor / Koutský MiroslavCZEAUTO KLUB Tišnov z.s.Honda Civic Type R8
68Kastner Jaroslav / Morkus VlastimilCZEKASTNER JaroslavHonda Civic Type R8
69Mandaus Josef / Dohnal MilošCZEAuto Mandaus s.r.o.Škoda Fabia7
70Dostál Jan / Dostál ZdeněkCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia7
71Grafek Petr / Matějka JaroslavCZEGRAFEK PetrŠkoda Felicia7
72Picek Luboš / Kunst JiříCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia7
73Ciller Michal / Koťátko RadekCZECILLER MichalŠkoda Fabia7
74Zeman Milan / Vytasil JaroslavCZERALLYE KLUB STRAKY v AČRŠkoda Fabia7
75Dukát Petr / Sedláček PetrCZEDUKÁT PetrŠkoda Fabia7
76Edelmann Tobias / Andreis SteveDEUEDELMANN TobiasŠkoda Fabia7
77Havlišta Radim / Havlišta JakubCZEHAVLIŠTA RadimŠkoda Felicia7
78Telipský Petr / Matušková MichaelaCZETELIPSKÝ PetrŠkoda Fabia7
79Ulbricht Karel / Vejražka MartinCZEULBRICHT KarelŠkoda Felicia7
80Valla Rudolf / Valla TomášCZEAUTO KLUB Tišnov z.s.Škoda Fabia7
81Poživil Milan / Kulštejn JiříCZEEVROFIN Racing teamPeugeot 208 Rally45
82Kalina Miroslav / Libenský VladimírCZEKALINA MiroslavFord Fiesta R19
83Holická Barbora / Haumer DavidCZEHOLICKÁ BarboraCitroën DS3 R19
84Andrys František / Brůžek TomášCZEANDRYS FrantišekRenault Clio Sport8
85Holakovský Aleš / Vinopal MartinCZEHOLAKOVSKÝ AlešŠkoda Felicia10
86Tydlačková Pavlína / CZE / Rentor racing team s.r.o.Renault Clio Sport8
87Neruda Tomáš / Červený JanCZENERUDA Tomᚊkoda 130 LR
88Reiss Jan / Pocar VlastimilCZEREISS JanŠkoda 130 LR
89Petráš Jaroslav / Jindra PetrCZEPETRÁŠ JaroslavOpel Adam Cup6
90Pilař Jan / Cibulka MichalCZEPILAŘ JanOpel Adam Cup6
91Arnošt Tomáš / Kubů FrantišekCZEARNOŠT TomášOpel Adam Cup6
92Šulc Dominik / Picka OndřejCZEŠULC DominikOpel Adam Cup6
93Zpěvák Kryštof / Navrátil JakubCZEJANTAR TEAM s.r.o.Opel Adam Cup6
94Kohn Filip / Omelka ZdeněkCZEKOHN FilipOpel Adam Cup6
95Kolář Michal / Uhříček DavidCZEKOLÁŘ MichalOpel Adam Cup6

MISTROVSTVÍ ČR V RALLY HISTORICKÝCH AUTOMOBILŮ

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloMČR
201Janota Miroslav / Lasevič RichardCZEJANOTA MiroslavOpel Kadett CoupeC3
202Enge Tomáš / Engová LucieCZEENGE RACING s.r.o.Ford Escort RS 2000D3
203Neumann Vlastimil / Hlavatý MartinCZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Ford Escort RS CosworthF7
204Káňa Jiří / Král JosefCZEKÁŇA JiříFord Sierra RS CosworthF7
205Kotrmon Libor / Kolivošková VeronikaCZE / SVKKOTRMON LiborFord Escort RS CosworthF7
206Klik Martin / Maryška RomanCZEKLIK MartinLada VFTSE6
207Knížek Martin / Šlegl PetrCZEKNÍŽEK MartinBMW 318iSE3
208Bělohradský Tomáš / Rieger DavidCZEBĚLOHRADSKÝ TomášBMW 318iSF6
209Štolfa Jindřich / Hawel ZdeněkCZEŠTOLFA JindřichRover 220 GtiF6
210Zenkl Otakar / Střeska TomášCZEAutospektrum Škoda teamŠkoda Favorit 136 LE1
211Hejhal Petr / Hejhal MartinCZEHEJHAL PetrŠkoda 130 LRE5
212Kašpar Jiří / Adámek PavelCZEKAŠPAR JiříŠkoda 130 LRE5
214Berger Vladimír / Ryšánek PavelCZEÚAMK - AUTOMOTOKLUB ŠKODAŠkoda 130 LRE5
215Klepáč Martin / Krčma PetrCZEKLEPÁČ MartinPeugeot 309 GtiE3
216Peták Josef / Ernst MichalCZEPETÁK JosefNissan Sunny GTIF6
218Šrámek Jiří / Horáček JindřichCZEŠRÁMEK JiříBMW 318iSF6
217Mandík Vladimír / Osička VladimírCZEMANDÍK VladimírMercedes-Benz 190 EE7
219Hostaš Václav / Hořejší RadekCZEAUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČRLada VFTSE6
220Hýbner Vratislav / Martinisko RomanCZEHÝBNER VratislavFord Sierra CosworthE4
221Sekyra Miloš / Kotál JakubCZESEKYRA MilošBMW 318iSF6
222Mihulka Roman / Soumar JiříCZEMIHULKA RomanFord Escort RS 2000D3
223Kakrda Josef / Bošek PetrCZEKAKRDA JosefOpel Ascona AC3
224Maier Pavel / Minářík PetrCZEMAIER PavelFord Escort RS 1600C3
225Carbol Tomáš / Smrčková KristýnaCZECARBOL Tomᚊkoda 120 S RallyeC1
226Jun Miroslav / Šíma ZdeněkCZEJUN MiroslavSuzuki Swift GTiF5
227Blahout Milan / Červený DušanCZEBLAHOUT MilanLada VFTSE6
228Terš Jiří / Vítovec PavelCZEPošumavský auto moto klub v AČRŠkoda Favorit 136 LE1
229Čuřín Vlastimil / Vorel VáclavCZEMotorsport & Services s.r.o.Škoda Favorit 136 LE1
230Neoral Martin / Votápek JiříCZENEORAL MartinŠkoda Favorit 136 LE1
231Horčík Karel / Zetek JiříCZEHORČÍK KarelŠkoda 130 LE1
232Kovář David / Rupert JanCZEKOVÁŘ DavidŠkoda Favorit 136 LE1
233Bahník Ladislav / Bahník MiroslavCZEBAHNÍK LadislavPeugeot 205 GtiE3
234Šimánko Jan / Báťa KarelCZEŠIMÁNKO JanŠkoda 130 LE1
235Pavlíček Michal / Poláček FrantišekCZEČK motorsportFord Escort RS 1600C3
236Šabaka Jan / Kratěnová PavlaCZEŠABAKA JanPeugeot 205 GtiE3
237Kabourek Vítězslav / Rubáš MichalCZEKABOUREK VítězslavŠkoda 120 SC1
238Kovařík Oldřich / Píža JosefCZEKOVAŘÍK OldřichŠkoda Octavia TSA1

GROUP B PARADE

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměVozidloLEGTyp vozuRok
420Kafka Stanislav / Velebný MichalCZEŠkoda 200 RS5Originál1974
401Ulip Jiří / Ulipová HanaCZEAudi Sport Quattro S1 E2BReplika1985
402Zander Lars Juergen / Müller MichelleDEUFord Escort WRCWRCOriginál1993
403Smeets Michel / Janssen DesmondNLD / CZEFord Escort 1300 GT2Originál1970
404Bartášek Josef / Slavík JanCZEŠkoda 130 RS2Originál1978
405Holub Milan / Luxemburková LucieCZEŠkoda 160 RS MTXBOriginál1984
406Ritz Oliver / Ritz StephanieCZEŠkoda 130 RS2Originál1977
407Klinger Jan / Kuník StanislavCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1990
408Karpfinger Tomáš / Klap JanCZEŠkoda 130 RS2Replika1980
409Kališ Ivan / Maršálková RenátaCZEŠkoda FeliciaAOriginál1996
410Častulík Václav / Častulík JosefCZEŠkoda 130 LRBReplika1977
411Hodan Miroslav / Choura JakubCZEOpel Kadett Coupe2Replika1976
412Matas Zdeněk / Vyletová DanaCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1992
414Lopata Jiří / Lopata JiříCZEŠkoda 130 LRBReplika1987
415Jelínek Jiří / Primová MiroslavaCZEŠkoda Favorit 136 LAOriginál1989
416Nejdl Jiří / Argmannová EvaCZELada 1600 R2Replika1974
417Vocásek Michal / Boháčková KristinaCZEOpel Kadett Coupe2Replika1970
418Sobotka Bronislav / Vachata PetrCZELada VFTSBReplika1985
419Stránský Ing Horst / Bičíková Stránská MichaelaCZEŠkoda 120 S Rallye2Originál1974
421Matějus Lukáš / Matějusová IvanaCZEŠkoda 120 LSAReplika1996
422Brodský Luděk / Brodská PetraCZEŠkoda 120 S Rallye2Replika1974
423Švajda Zdeněk / Vrkoslav JanCZEŠkoda 120 S2Replika1974
424Faltys Matěj / Faltysová VeronikaCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1992
425Petr Daniel / Pšenička JakubCZEŠkoda 100 L2Replika1971

ECO ENERGY RALLY BOHEMIA

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloKat.Druh pohonuWRE*
1Novotný Jan / Jakušev PetrCZEPeugeot MOTORVIZE.czPeugeot e-2081electro
2Žďárský Michal / Nábělek JakubCZEKia CzechKia e-Niro1electro
3Motlík Jakub / Paroubek JiříCZEŠKODA AutoŠkoda Enyaq iV1electro
4Tomíšek Marek / Tomíšek MiroslavCZEKia CzechKia e-Niro1electro
5Dittrich Lukáš / Dittrich MilošCZEAF Peugeot TeamPeugeot e-2081electro
6Huňáček Pavel / Formánek VojtěchCZEKia CzechKia e-Soul1electro
7Trnka Zdeněk / Smolík ZdeněkCZEDS Automobiles - STK Okříšky RTDS DS3 Crossback e-tense1electro
8Mirovský Zdeněk / Chadim AlešCZEDS Automobiles - STK Okříšky RTDS DS3 Crossback e-tense1electro
9Nemrava Jan / Ondráček PavelCZEPeugeot Autohled.czPeugeot e-2081electro
10Běhal Bart / Tomaides MartinCZEŠKODA AutoŠkoda Enyaq iV1electro
11Hunčovský Ondřej / Hunčovská TerezaCZETeslička.czŠkoda Citigo-e iV1electro
12Průša Adam / Průša DanielCZEMitsubishi Motors ČRMitsubishi Eclipse Cross PHEV2plugin
14Slovak Igor / Slovakova AndreaCZETesla Owners - NortonTesla Model 3 LR1electro
15Borůvka Zdeněk / Borůvka VáclavCZEID.3 by PORSCHE SMÍCHOVVolkswagen ID.31electro
16Semotam Jan / Korec JiříCZEAsociace pro elektromobilitu IIITesla Model S1electro
17Blahout Filip / Blahoutová KateřinaCZEAutonabijeni.cz Webasto e-TeamBMW i3s1electro
18Hladík Jiří / Tiler MichalCZEyoungtimerclassicVW e-Golf1electro
19Jiřík Josef / Lieskovská PetraCZEZoe ZooRenault Zoe1electro
20Adam Jonáš / Adamová AdélaCZEProtech elektromobilyFiat 500e1electro
21Hájek Kryštof / Procházková NikolaCZEAsociace pro elektromobilitu IITesla Model 31electro
22Hataš LukášCZEAsociace pro elektromobilituTesla Model X1electro