St. č. Posádka Start 1,6 km 3,5 km 5,1 km Cíl
1 Kopecký Jan / Hloušek Jan 14:49 51.1 2:08.5 3:06.9 4:34.5
2 Mareš Filip / Bucha Radovan 14:50 +1.5 +1.9 +2.3 +3.2
6 Semerád Petr / Persein Danny 14:53 +2.5 +5.4 +6.7 +10.6
7 Odložilík Roman / Tureček Martin 14:54 +3.4 +6.3 +8.2 +12.0
8 Vlček Martin / Jugasová Karolína 14:55 +4.8 +8.5 +12.4 +17.5
9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav 14:56 +7.1 +12.9 +18.2 +29.2
10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří 14:57 +2.5 +3.7 +3.8 +4.3
12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš 14:58 +11.4
11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo 14:59 +1.8 +3.8 +5.1 +8.9
15 Březík Adam / Krajča Ondřej 15:00 +3.1 +6.2 +10.8 +15.8
16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard 15:01 +3.6 +6.5 +8.8 +12.5
17 Tomek David / Kopáček Václav 15:02 +5.1 +11.7 +16.9 +24.9
18 Trojan Karel / Chlup Petr 15:03 +6.7 +12.3 +17.5 +28.6
19 Štochl Karel / Klička Milan 15:04 +6.2 +12.3 +17.4 +28.2
20 Kalista Jiří / Neumann Martin 15:05 +6.4 +13.9 +18.8 +29.5
21 Savruk Michal / Palivec Štěpán 15:06 +4.9 +10.0 +14.3 +24.5
22 Kačírek Petr / Picka Petr 15:07 +7.4 +13.4 +19.8 +31.4
23 Šikl Martin / Vilimek Petr 15:08 +6.8 +16.4 +23.5 +35.0
24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan 15:09 +10.0 +18.6 +24.7 +34.6
25 Fritz Stefan / Winter Gerald 15:10 +10.5 +21.1 +30.6 +47.7
28 Dohnal René / Švec Roman 15:11 +6.5 +13.6 +18.9 +26.3
29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav 15:12 +7.6 +16.7 +23.4 +33.4
27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo 15:13 +6.8 +13.8 +19.5 +26.2
30 Štefan David / Vichtora Ondřej 15:14 +9.4 +18.2 +24.9 +37.3
31 Brož Dominik / Navrátil Jakub 15:15 +8.9 +20.5 +28.2 +41.4
33 Dunovský Václav / Dejl Luboš 15:17 +11.9 +25.3 +35.5 +49.9
34 Hansen Victor / Johansson Victor 15:18 +9.2 +20.3 +28.3 +39.6
36 Firla Lumír / Večerka Michal 15:19 +10.3 +22.3 +31.3 +45.3
37 Nwelati Dominik / Stross Jiří 15:20 +19.1 +36.2 +51.6 +1:17.8
38 Číž Miroslav / Večerka Michal 15:22 +9.7 +26.2 +35.2 +48.2
39 Soldát David / Winzig Jan 15:23 +10.8 +23.7 +33.3 +47.7
41 Rada Martin / Jugas Jaroslav 15:25 +12.4 +24.6 +34.3 +51.5
42 Tuček Marcel / Dufek Petr 15:26 +13.0 +27.8 +36.3 +53.2
43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří 15:27 +12.8 +27.5 +37.5 +51.4
45 Horák Libor / Fryč Ivan 15:28 +9.9 +19.6 +27.8 +40.1
46 Vlček Marek / Plachý Tomáš 15:29 +13.6 +24.1 +34.9 +51.7
47 Raith Kevin / Wögerer Christoph 15:30 +10.3 +18.6 +24.4 +35.8
49 Šipoš Filip / Zigler Martin 15:31 +12.8 +27.4 +38.1 +55.8
52 Widłak Igor / Dymurski Daniel 15:32 +10.8 +24.6 +36.6 +55.6
53 Liška Václav / Lišková Lenka 15:33 +13.8 +29.9 +42.7 +1:00.7
55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír 15:34 +12.2 +27.3 +39.9 +59.9
57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek 15:35 +12.1 +27.5 +37.8 +52.9
58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří 15:36 +14.2 +31.8 +46.9 +1:07.2
59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír 15:37 +17.0 +34.9 +48.7 +1:14.4
60 Macek Karel / Pilný Aleš 15:38 +16.3 +34.7 +49.6 +1:13.0
61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan 15:39 +18.0 +39.1 +56.5 +1:23.2
63 Jirovec Jakub / Kunst Jakub 15:40 +14.1
64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří 15:41 +14.3 +45.5 +1:01.0 +1:13.7
65 Kuba Filip / Jurčík Jan 15:42 +12.3 +44.5 +57.0 +1:09.7
67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav 15:43 +16.9 +40.0 +56.7 +1:15.5
73 Ciller Michal / Koťátko Radek 15:46 +21.2 +47.1 +1:05.2 +1:19.2
74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav 15:47 +22.4 +1:02.7 +1:26.9 +1:55.6
75 Dukát Petr / Sedláček Petr 15:48 +18.1 +47.4 +1:07.1 +1:27.6
80 Valla Rudolf / Valla Tomáš 15:49 +22.5 +52.8 +1:16.8 +1:49.3
81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří 15:50 +19.0 +42.5 +1:01.1 +1:37.0
82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír 15:51 +18.2 +41.0 +57.2 +1:23.6
83 Holická Barbora / Haumer David 15:52 +23.6 +51.9 +1:11.6 +1:42.2
84 Andrys František / Brůžek Tomáš 15:53 +21.1 +48.1 +1:10.3 +1:43.3
85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin 15:54 +25.6 +58.8 +1:21.6 +1:52.7
89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr 15:56 +13.7 +31.5 +43.4 +1:01.0
90 Pilař Jan / Cibulka Michal 15:57 +14.6 +33.7 +46.8 +1:07.4
91 Arnošt Tomáš / Kubů František 15:58 +15.2 +33.4 +46.3 +1:06.2
94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk 16:00 +14.5 +35.6 +48.5 +1:05.8
95 Kolář Michal / Uhříček David 16:01 +16.8 +36.7 +51.7 +1:16.2
3 Černý Jan / Černohorský Petr 14:51 +1.8 +4.1 +4.6 +6.3
32 Frána Lukáš / Odvárka Pavel 15:21 +9.5 +2:43.9 +2:56.5 +3:17.9
40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří 15:24 +7.6 +17.2 +24.6 +36.9
92 Šulc Dominik / Picka Ondřej 15:59 +13.7 +33.7 +48.1 +1:08.0

Pořadí před RZ 7

# St. č. Posádka Čas
1 1 Kopecký Jan / Hloušek Jan 28:51.7
2 2 Mareš Filip / Bucha Radovan +15.6
3 3 Černý Jan / Černohorský Petr +31.1
4 10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří +37.1
5 6 Semerád Petr / Persein Danny +45.3
6 12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš +52.7
7 11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo +1:06.1
8 7 Odložilík Roman / Tureček Martin +1:09.5
9 15 Březík Adam / Krajča Ondřej +1:17.8
10 16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard +1:25.2
11 8 Vlček Martin / Jugasová Karolína +1:43.5
12 18 Trojan Karel / Chlup Petr +2:13.2
13 17 Tomek David / Kopáček Václav +2:20.8
14 27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo +2:43.6
15 19 Štochl Karel / Klička Milan +2:44.6
16 9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav +2:53.8
17 20 Kalista Jiří / Neumann Martin +2:56.7
18 28 Dohnal René / Švec Roman +3:03.5
19 21 Savruk Michal / Palivec Štěpán +3:06.5
20 47 Raith Kevin / Wögerer Christoph +3:10.3
21 24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan +3:18.9
22 40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří +3:23.4
23 23 Šikl Martin / Vilimek Petr +3:28.5
24 29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav +3:41.4
25 22 Kačírek Petr / Picka Petr +3:45.0
26 203 Neumann Vlastimil / Hlavatý Martin +3:57.9
27 34 Hansen Victor / Johansson Victor +4:13.6
28 32 Frána Lukáš / Odvárka Pavel +4:19.0
29 31 Brož Dominik / Navrátil Jakub +4:23.2
30 45 Horák Libor / Fryč Ivan +4:24.1
31 38 Číž Miroslav / Večerka Michal +4:29.3
32 36 Firla Lumír / Večerka Michal +4:40.6
33 202 Enge Tomáš / Engová Lucie +4:43.9
34 33 Dunovský Václav / Dejl Luboš +4:53.6
35 42 Tuček Marcel / Dufek Petr +5:05.5
36 41 Rada Martin / Jugas Jaroslav +5:07.1
37 46 Vlček Marek / Plachý Tomáš +5:12.8
38 204 Káňa Jiří / Král Josef +5:17.3
39 201 Janota Miroslav / Novák Petr +5:17.5
40 205 Kotrmon Libor / Kolivošková Veronika +5:25.3
41 43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří +5:25.5
42 52 Widłak Igor / Dymurski Daniel +5:26.6
43 89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr +5:52.7
44 65 Kuba Filip / Jurčík Jan +5:59.6
45 57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek +6:05.1
46 25 Fritz Stefan / Winter Gerald +6:12.2
47 217 Mandík Vladimír / Osička Vladimír +6:17.1
48 206 Klik Martin / Maryška Roman +6:21.7
49 207 Knížek Martin / Šlegl Petr +6:22.4
50 53 Liška Václav / Lišková Lenka +6:22.8
51 49 Šipoš Filip / Zigler Martin +6:25.2
52 91 Arnošt Tomáš / Kubů František +6:28.7
53 55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír +6:31.4
54 30 Štefan David / Vichtora Ondřej +6:34.0
55 216 Peták Josef / Ernst Michal +6:34.2
56 92 Šulc Dominik / Picka Ondřej +6:38.8
57 64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří +6:39.2
58 90 Pilař Jan / Cibulka Michal +6:49.1
59 211 Hejhal Petr / Hejhal Martin +6:57.2
60 209 Štolfa Jindřich / Hawel Zdeněk +6:57.4
61 37 Nwelati Dominik / Stross Jiří +7:00.1
62 63 Jirovec Jakub / Kunst Jakub +7:00.8
63 67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav +7:21.0
64 220 Hýbner Vratislav / Martinisko Roman +7:24.5
65 39 Soldát David / Winzig Jan +7:27.6
- 59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír +7:27.6
67 208 Bělohradský Tomáš / Rieger David +7:29.9
68 71 Grafek Petr / Matějka Jaroslav +7:42.8
69 58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří +7:52.7
70 222 Mihulka Roman / Soumar Jiří +7:53.3
71 60 Macek Karel / Pilný Aleš +7:53.9
72 82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír +7:59.7
73 95 Kolář Michal / Uhříček David +8:21.9
74 94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk +8:27.9
75 61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan +8:29.9
76 230 Neoral Martin / Votápek Jiří +8:31.4
77 75 Dukát Petr / Sedláček Petr +8:53.1
78 235 Pavlíček Michal / Poláček František +8:56.1
79 229 Čuřín Vlastimil / Vorel Václav +8:58.2
80 73 Ciller Michal / Koťátko Radek +9:03.0
81 228 Terš Jiří / Vítovec Pavel +9:16.9
82 223 Kakrda Josef / Bošek Petr +9:21.1
83 218 Šrámek Jiří / Horáček Jindřich +9:22.1
- 221 Sekyra Miloš / Kotál Jakub +9:22.1
85 233 Bahník Ladislav / Bahník Miroslav +9:24.9
86 81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří +9:37.8
87 231 Horčík Karel / Zetek Jiří +9:50.2
88 83 Holická Barbora / Haumer David +10:12.9
89 74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav +10:22.3
90 226 Jun Miroslav / Šíma Zdeněk +10:25.4
91 84 Andrys František / Brůžek Tomáš +10:38.1
92 224 Maier Pavel / Minářík Petr +10:45.6
93 234 Šimánko Jan / Báťa Karel +10:49.8
94 80 Valla Rudolf / Valla Tomáš +11:10.8
95 236 Šabaka Jan / Kratěnová Pavla +11:33.9
96 238 Kovařík Oldřich / Píža Josef +13:09.5
97 85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin +14:20.3
98 237 Kabourek Vítězslav / Rubáš Michal +17:11.8

Pořadí v RZ 7

# St. č. Posádka Čas
1 1 Kopecký Jan / Hloušek Jan 4:34.5
2 2 Mareš Filip / Bucha Radovan +3.2
3 10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří +4.3
4 3 Černý Jan / Černohorský Petr +6.3
5 11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo +8.9
6 6 Semerád Petr / Persein Danny +10.6
7 12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš +11.4
8 7 Odložilík Roman / Tureček Martin +12.0
9 16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard +12.5
10 15 Březík Adam / Krajča Ondřej +15.8
11 8 Vlček Martin / Jugasová Karolína +17.5
12 21 Savruk Michal / Palivec Štěpán +24.5
13 17 Tomek David / Kopáček Václav +24.9
14 27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo +26.2
15 28 Dohnal René / Švec Roman +26.3
16 19 Štochl Karel / Klička Milan +28.2
17 18 Trojan Karel / Chlup Petr +28.6
18 9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav +29.2
19 20 Kalista Jiří / Neumann Martin +29.5
20 22 Kačírek Petr / Picka Petr +31.4
21 29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav +33.4
22 24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan +34.6
23 23 Šikl Martin / Vilimek Petr +35.0
24 47 Raith Kevin / Wögerer Christoph +35.8
25 40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří +36.9
26 30 Štefan David / Vichtora Ondřej +37.3
27 34 Hansen Victor / Johansson Victor +39.6
28 45 Horák Libor / Fryč Ivan +40.1
29 31 Brož Dominik / Navrátil Jakub +41.4
30 36 Firla Lumír / Večerka Michal +45.3
- 202 Enge Tomáš / Engová Lucie +45.3
32 203 Neumann Vlastimil / Hlavatý Martin +46.6
33 25 Fritz Stefan / Winter Gerald +47.7
- 39 Soldát David / Winzig Jan +47.7
35 204 Káňa Jiří / Král Josef +47.8
36 38 Číž Miroslav / Večerka Michal +48.2
37 33 Dunovský Václav / Dejl Luboš +49.9
38 43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří +51.4
39 41 Rada Martin / Jugas Jaroslav +51.5
40 46 Vlček Marek / Plachý Tomáš +51.7
41 201 Janota Miroslav / Novák Petr +52.7
42 57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek +52.9
43 42 Tuček Marcel / Dufek Petr +53.2
44 205 Kotrmon Libor / Kolivošková Veronika +54.3
- 217 Mandík Vladimír / Osička Vladimír +54.3
46 52 Widłak Igor / Dymurski Daniel +55.6
47 49 Šipoš Filip / Zigler Martin +55.8
48 206 Klik Martin / Maryška Roman +58.9
49 55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír +59.9
50 53 Liška Václav / Lišková Lenka +1:00.7
51 89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr +1:01.0
52 207 Knížek Martin / Šlegl Petr +1:03.6
53 209 Štolfa Jindřich / Hawel Zdeněk +1:04.8
54 216 Peták Josef / Ernst Michal +1:05.2
55 94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk +1:05.8
56 91 Arnošt Tomáš / Kubů František +1:06.2
57 208 Bělohradský Tomáš / Rieger David +1:06.8
58 58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří +1:07.2
59 90 Pilař Jan / Cibulka Michal +1:07.4
60 92 Šulc Dominik / Picka Ondřej +1:08.0
61 65 Kuba Filip / Jurčík Jan +1:09.7
62 220 Hýbner Vratislav / Martinisko Roman +1:12.0
63 60 Macek Karel / Pilný Aleš +1:13.0
64 64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří +1:13.7
65 59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír +1:14.4
66 67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav +1:15.5
67 211 Hejhal Petr / Hejhal Martin +1:16.1
68 95 Kolář Michal / Uhříček David +1:16.2
69 37 Nwelati Dominik / Stross Jiří +1:17.8
70 218 Šrámek Jiří / Horáček Jindřich +1:18.9
71 73 Ciller Michal / Koťátko Radek +1:19.2
72 230 Neoral Martin / Votápek Jiří +1:20.3
73 235 Pavlíček Michal / Poláček František +1:20.9
74 229 Čuřín Vlastimil / Vorel Václav +1:22.2
75 61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan +1:23.2
76 82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír +1:23.6
77 228 Terš Jiří / Vítovec Pavel +1:24.1
78 75 Dukát Petr / Sedláček Petr +1:27.6
79 223 Kakrda Josef / Bošek Petr +1:28.9
80 231 Horčík Karel / Zetek Jiří +1:29.2
81 234 Šimánko Jan / Báťa Karel +1:34.2
82 222 Mihulka Roman / Soumar Jiří +1:36.4
83 221 Sekyra Miloš / Kotál Jakub +1:36.5
84 81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří +1:37.0
85 226 Jun Miroslav / Šíma Zdeněk +1:37.9
86 83 Holická Barbora / Haumer David +1:42.2
87 84 Andrys František / Brůžek Tomáš +1:43.3
88 224 Maier Pavel / Minářík Petr +1:43.6
89 233 Bahník Ladislav / Bahník Miroslav +1:44.0
90 80 Valla Rudolf / Valla Tomáš +1:49.3
91 236 Šabaka Jan / Kratěnová Pavla +1:49.5
92 85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin +1:52.7
93 74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav +1:55.6
94 238 Kovařík Oldřich / Píža Josef +2:05.1
95 237 Kabourek Vítězslav / Rubáš Michal +2:13.9
96 32 Frána Lukáš / Odvárka Pavel +3:17.9

Pořadí po RZ 7

# St. č. Posádka Čas
1 1 Kopecký Jan / Hloušek Jan 33:26.2
2 2 Mareš Filip / Bucha Radovan +18.8
3 3 Černý Jan / Černohorský Petr +37.4
4 10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří +41.4
5 6 Semerád Petr / Persein Danny +55.9
6 12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš +1:04.1
7 11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo +1:15.0
8 7 Odložilík Roman / Tureček Martin +1:21.5
9 15 Březík Adam / Krajča Ondřej +1:33.6
10 16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard +1:37.7
11 8 Vlček Martin / Jugasová Karolína +2:01.0
12 18 Trojan Karel / Chlup Petr +2:41.8
13 17 Tomek David / Kopáček Václav +2:45.7
14 27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo +3:09.8
15 19 Štochl Karel / Klička Milan +3:12.8
16 9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav +3:23.0
17 20 Kalista Jiří / Neumann Martin +3:26.2
18 28 Dohnal René / Švec Roman +3:29.8
19 21 Savruk Michal / Palivec Štěpán +3:31.0
20 47 Raith Kevin / Wögerer Christoph +3:46.1
21 24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan +3:53.5
22 40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří +4:00.3
23 23 Šikl Martin / Vilimek Petr +4:03.5
24 29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav +4:14.8
25 22 Kačírek Petr / Picka Petr +4:16.4
26 203 Neumann Vlastimil / Hlavatý Martin +4:44.5
27 34 Hansen Victor / Johansson Victor +4:53.2
28 45 Horák Libor / Fryč Ivan +5:04.2
29 31 Brož Dominik / Navrátil Jakub +5:04.6
30 38 Číž Miroslav / Večerka Michal +5:17.5
31 36 Firla Lumír / Večerka Michal +5:25.9
32 202 Enge Tomáš / Engová Lucie +5:29.2
33 33 Dunovský Václav / Dejl Luboš +5:43.5
34 41 Rada Martin / Jugas Jaroslav +5:58.6
35 42 Tuček Marcel / Dufek Petr +5:58.7
36 46 Vlček Marek / Plachý Tomáš +6:04.5
37 204 Káňa Jiří / Král Josef +6:05.1
38 201 Janota Miroslav / Novák Petr +6:10.2
39 43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří +6:16.9
40 205 Kotrmon Libor / Kolivošková Veronika +6:19.6
41 52 Widłak Igor / Dymurski Daniel +6:22.2
42 89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr +6:53.7
43 57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek +6:58.0
44 25 Fritz Stefan / Winter Gerald +6:59.9
45 65 Kuba Filip / Jurčík Jan +7:09.3
46 30 Štefan David / Vichtora Ondřej +7:11.3
47 217 Mandík Vladimír / Osička Vladimír +7:11.4
48 206 Klik Martin / Maryška Roman +7:20.6
49 49 Šipoš Filip / Zigler Martin +7:21.0
50 53 Liška Václav / Lišková Lenka +7:23.5
51 207 Knížek Martin / Šlegl Petr +7:26.0
52 55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír +7:31.3
53 91 Arnošt Tomáš / Kubů František +7:34.9
54 32 Frána Lukáš / Odvárka Pavel +7:36.9
55 216 Peták Josef / Ernst Michal +7:39.4
56 92 Šulc Dominik / Picka Ondřej +7:46.8
57 64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří +7:52.9
58 90 Pilař Jan / Cibulka Michal +7:56.5
59 209 Štolfa Jindřich / Hawel Zdeněk +8:02.2
60 211 Hejhal Petr / Hejhal Martin +8:13.3
61 39 Soldát David / Winzig Jan +8:15.3
62 37 Nwelati Dominik / Stross Jiří +8:17.9
63 67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav +8:36.5
- 220 Hýbner Vratislav / Martinisko Roman +8:36.5
65 208 Bělohradský Tomáš / Rieger David +8:36.7
66 59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír +8:42.0
67 58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří +8:59.9
68 60 Macek Karel / Pilný Aleš +9:06.9
69 82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír +9:23.3
70 222 Mihulka Roman / Soumar Jiří +9:29.7
71 94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk +9:33.7
72 95 Kolář Michal / Uhříček David +9:38.1
73 230 Neoral Martin / Votápek Jiří +9:51.7
74 61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan +9:53.1
75 235 Pavlíček Michal / Poláček František +10:17.0
76 229 Čuřín Vlastimil / Vorel Václav +10:20.4
77 75 Dukát Petr / Sedláček Petr +10:20.7
78 73 Ciller Michal / Koťátko Radek +10:22.2
79 218 Šrámek Jiří / Horáček Jindřich +10:41.0
- 228 Terš Jiří / Vítovec Pavel +10:41.0
81 223 Kakrda Josef / Bošek Petr +10:50.0
82 221 Sekyra Miloš / Kotál Jakub +10:58.6
83 233 Bahník Ladislav / Bahník Miroslav +11:08.9
84 81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří +11:14.8
85 231 Horčík Karel / Zetek Jiří +11:19.4
86 83 Holická Barbora / Haumer David +11:55.1
87 226 Jun Miroslav / Šíma Zdeněk +12:03.3
88 74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav +12:17.9
89 84 Andrys František / Brůžek Tomáš +12:21.4
90 234 Šimánko Jan / Báťa Karel +12:24.0
91 224 Maier Pavel / Minářík Petr +12:29.2
92 80 Valla Rudolf / Valla Tomáš +13:00.1
93 236 Šabaka Jan / Kratěnová Pavla +13:23.4
94 238 Kovařík Oldřich / Píža Josef +15:14.6
95 85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin +16:13.0
96 237 Kabourek Vítězslav / Rubáš Michal +19:25.7

Živé vysílání je u konce, děkujeme za sledování.

Harmonogram živého vysílání MAX Live

Neděle 11.7.2021
9:10Dispečink
10:10Divácké místo Rokytovec
15:55Cíl – vyhlášení
16:15Cíl – tisková konference
18:00Technická – rozborka vybraných vozidel

Archiv živého vysílání na Youtube

Harmonogram

Pátek 9. 7. 2021
16:00Legend exhibition2,32 km
16:45Gladiator historic2,32 km
17:45ŠKODA Rally aréna2,32 km
20:30Future Cars exhibition2,32 km
MČR, MČR HA / Sobota 10. 7. 2021
08:45Ceremonial START
09:08RZ Městská2,79 km
09:43Service A (Hoškovice)
10:32RZ Kvítkovice I.7,25 km
11:02RZ Chloudov I.7,30 km
11:28RZ Bzí I.8,52 km
12:00RZ MOGUL Radostín I.15,51 km
13:15Service B (Hoškovice)
14:19RZ Kvítkovice II.7,25 km
14:49RZ Chloudov II.7,30 km
15:15RZ Bzí II.8,52 km
15:47RZ MOGUL Radostín II.15,51 km
16:32Flexi Service C (Hoškovice)
MČR, MČR HA / Neděle 11. 7. 2021
08:00Service D (Hoškovice)
08:56RZ Staroměstská I.5,11 km
09:25RZ Krásná I.14,95 km
10:16RZ Klášter I.19,26 km
11:24Service E (Hoškovice)
12:35RZ Staroměstská II.5,11 km
13:04RZ Krásná II.14,95 km
13:55RZ Klášter II.19,26 km
14:48Service F (Hoškovice)
Slavnostní vyhlášení, Mladá Boleslav
13:30ECO energy Rally Bohemia
14:30Group B parade
15:10MČR v rally historických automobilů
16:00MČR v rally

Startovní listina

MISTROVSTVÍ ČR V RALLY

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloMČRPPPrio.
1Kopecký Jan / Hloušek JanCZEŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2FIA
2Mareš Filip / Bucha RadovanCZELAURETA AUTO ŠKODA TEAMŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
3Černý Jan / Černohorský PetrCZELouda Auto Škoda Racing TeamŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
4Pech Václav / Uhel PetrCZEEuroOil teamFord Focus WRC13ASN
5Jakeš Miroslav / Machů PetrCZESamohýl ŠKODA TeamŠkoda Fabia R52ASN
6Semerád Petr / Persein DannyCZESEMERÁD PetrŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
7Odložilík Roman / Tureček MartinCZETRT TechnologyŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
8Vlček Martin / Jugasová KarolínaCZEHYUNDAI KOWAX RACINGHyundai i20 R52ASN
9Šimek Ondřej / Baďura VítězslavCZEOrion Racing Team - KTM SHIVAFord Fiesta R52ASN
10Stříteský Dominik / Hovorka JiříCZEŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2
11Bulacia Marco / Der Ohannesian MarceloBOL / ARGŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2
12Cvrček Věroslav / Prokorát TomášCZEKONTAKT ŠKODA TEAMŠkoda Fabia R52
14Devine Callum / Fulton JamesIRLDEVINE CallumFord Fiesta R5 MkII2
15Březík Adam / Krajča OndřejCZESamohýl ŠKODA TeamŠkoda Fabia R52
16von Thurn und Taxis Albert / Ettel BernhardDEU / AUTBaumschlager Rallye & RacingVolkswagen Polo Gti R52
17Tomek David / Kopáček VáclavCZEAutokomplex MENČÍK ŠKODA Rally teamŠkoda Fabia R52
18Trojan Karel / Chlup PetrCZETROJAN KarelŠkoda Fabia R52
19Štochl Karel / Klička MilanCZEŠTOCHL KarelŠkoda Fabia R52
20Kalista Jiří / Neumann MartinCZECAKL KarelMitsubishi Lancer Evo VI13
21Savruk Michal / Palivec ŠtěpánCZESAVRUK MichalŠkoda Fabia R52
22Kačírek Petr / Picka PetrCZEDUCK RACING AUTOKLUB v AČRŠkoda Fabia R52
23Šikl Martin / Vilimek PetrCZEŠIKL MartinMitsubishi Lancer Evo IX3
24Dědic Vlastimil / Pokorný MilanCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia R52
25Fritz Stefan / Winter GeraldAUTFRITZ StefanŠkoda Fabia S20002
26Pokorný Zdeněk / Lasevič RichardCZEPOKORNÝ ZdeněkŠkoda Fabia R52
27Dohnal Jan / Vybíral IvoCZEDOHNAL JanRenault Clio S160012
28Dohnal René / Švec RomanCZEDOHNAL RenéPeugeot 208 Rally45
29Stejskal Václav / Viktora StanislavCZEAUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČRRenault Clio R3T5
30Štefan David / Vichtora OndřejCZEŠTEFAN DavidPeugeot 208 Rally45
31Brož Dominik / Navrátil JakubCZEBROŽ DominikPeugeot 208 R26
32Frána Lukáš / Odvárka PavelCZEFrátherm Rally TeamCitroën DS3 R3T5
33Dunovský Václav / Dejl LubošCZEDunovský Peugeot Rallye Team klub v AČRFord Fiesta Rally46
34Hansen Victor / Johansson VictorSWEHANSEN VictorPeugeot 208 R26
35Lukašík Petr / Lukašíková Mikulášková MartinaCZELUKAŠÍK PetrFord Fiesta Rally46
36Firla Lumír / Večerka MichalCZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Peugeot 208 R26
37Nwelati Dominik / Stross JiříCZENWELATI DominikOpel Adam R26
38Číž Miroslav / Večerka MichalCZEČÍŽ MiroslavPeugeot 208 R26
39Soldát David / Winzig JanCZESOLDÁT DavidPeugeot 208 R26
40Nešetřil Petr / Černoch JiříCZENEŠETŘIL PetrPorsche 997 GT34
41Rada Martin / Jugas JaroslavCZEAGROTEC AUTOKLUB v AČRFiat 124 Abarth RGT4
42Tuček Marcel / Dufek PetrCZEKlub Fox Racing Team v AČRMitsubishi Lancer Evo IX3
43Lošťák Martin / Wimmer JiříCZEAiteq RacingSubaru Impreza WRX Sti3
44Pertlíček Jiří / Orava RadimCZEPERTLÍČEK JiříFord Fiesta Open N13
45Horák Libor / Fryč IvanCZEProtocarsCZMitsubishi Mirage Open N13
46Vlček Marek / Plachý TomášCZERentor racing team s.r.o.Škoda Fabia R52
47Raith Kevin / Wögerer ChristophAUTRAITH KevinŠkoda Fabia S20002
48Ludvíček Jan / Sedláček LukášCZELUDVÍČEK JanPeugeot 208 R26
49Šipoš Filip / Zigler MartinSVK / CZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Peugeot 208 R26
50Havránek Michal / Šmíd TomášCZEHAVRÁNEK MichalFord Fiesta R2T6
51Tenkl Lubomír / Horák JiříCZERacing Club 2008 v AČRBMW M313
52Widłak Igor / Dymurski DanielPOLKG-RTFord Fiesta Rally33
53Liška Václav / Lišková LenkaCZELIŠKA VáclavMitsubishi Lancer Evo IX3
54Václavík Tomáš / Haumer DavidCZEVÁCLAVÍK TomášNissan Almera GTI12
55Čabaj Miroslav / Štindl VladimírCZEČABAJ MiroslavŠkoda Fabia TDI11
56Wolf Adam / Jerie MatyášCZEWOLF AdamŠkoda Fabia11
57Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas MarekCZEÚAMK - AUTOMOTOKLUB ŠKODAŠkoda Fabia TDI11
58Blanda Luděk / Hlávka JiříCZECITY TAXI racing s.r.o.Renault Clio Sport5
59Daňhel Vlastimil / Osička VladimírCZEČK motorsportRenault Clio R35
60Macek Karel / Pilný AlešCZEMACEK KarelPorsche 997 GT34
61Kutílek Miloš / Nádvorník JanCZEKUTÍLEK MilošFiat Grande Punto JTD11
62Vítovec Jiří / Zahrádka KarelCZEPošumavský auto moto klub v AČRŠkoda Fabia TDI11
63Jirovec Jakub / Kunst JakubCZEinvelt - s.r.o.Opel Adam Cup6
64Eis Lukáš / Kalkus JiříCZEEIS LukášPeugeot 208 R26
65Kuba Filip / Jurčík JanCZEKUBA FilipPeugeot 208 R26
66Rybák Jiří / Krajča JaroslavCZECITY TAXI racing s.r.o.Renault Clio Sport5
67Bartúnek Tibor / Koutský MiroslavCZEAUTO KLUB Tišnov z.s.Honda Civic Type R8
68Kastner Jaroslav / Morkus VlastimilCZEKASTNER JaroslavHonda Civic Type R8
69Mandaus Josef / Dohnal MilošCZEAuto Mandaus s.r.o.Škoda Fabia7
70Dostál Jan / Dostál ZdeněkCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia7
71Grafek Petr / Matějka JaroslavCZEGRAFEK PetrŠkoda Felicia7
72Picek Luboš / Kunst JiříCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia7
73Ciller Michal / Koťátko RadekCZECILLER MichalŠkoda Fabia7
74Zeman Milan / Vytasil JaroslavCZERALLYE KLUB STRAKY v AČRŠkoda Fabia7
75Dukát Petr / Sedláček PetrCZEDUKÁT PetrŠkoda Fabia7
76Edelmann Tobias / Andreis SteveDEUEDELMANN TobiasŠkoda Fabia7
77Havlišta Radim / Havlišta JakubCZEHAVLIŠTA RadimŠkoda Felicia7
78Telipský Petr / Matušková MichaelaCZETELIPSKÝ PetrŠkoda Fabia7
79Ulbricht Karel / Vejražka MartinCZEULBRICHT KarelŠkoda Felicia7
80Valla Rudolf / Valla TomášCZEAUTO KLUB Tišnov z.s.Škoda Fabia7
81Poživil Milan / Kulštejn JiříCZEEVROFIN Racing teamPeugeot 208 Rally45
82Kalina Miroslav / Libenský VladimírCZEKALINA MiroslavFord Fiesta R19
83Holická Barbora / Haumer DavidCZEHOLICKÁ BarboraCitroën DS3 R19
84Andrys František / Brůžek TomášCZEANDRYS FrantišekRenault Clio Sport8
85Holakovský Aleš / Vinopal MartinCZEHOLAKOVSKÝ AlešŠkoda Felicia10
86Tydlačková Pavlína / CZE / Rentor racing team s.r.o.Renault Clio Sport8
87Neruda Tomáš / Červený JanCZENERUDA Tomᚊkoda 130 LR
88Reiss Jan / Pocar VlastimilCZEREISS JanŠkoda 130 LR
89Petráš Jaroslav / Jindra PetrCZEPETRÁŠ JaroslavOpel Adam Cup6
90Pilař Jan / Cibulka MichalCZEPILAŘ JanOpel Adam Cup6
91Arnošt Tomáš / Kubů FrantišekCZEARNOŠT TomášOpel Adam Cup6
92Šulc Dominik / Picka OndřejCZEŠULC DominikOpel Adam Cup6
93Zpěvák Kryštof / Navrátil JakubCZEJANTAR TEAM s.r.o.Opel Adam Cup6
94Kohn Filip / Omelka ZdeněkCZEKOHN FilipOpel Adam Cup6
95Kolář Michal / Uhříček DavidCZEKOLÁŘ MichalOpel Adam Cup6

MISTROVSTVÍ ČR V RALLY HISTORICKÝCH AUTOMOBILŮ

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloMČR
201Janota Miroslav / Lasevič RichardCZEJANOTA MiroslavOpel Kadett CoupeC3
202Enge Tomáš / Engová LucieCZEENGE RACING s.r.o.Ford Escort RS 2000D3
203Neumann Vlastimil / Hlavatý MartinCZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Ford Escort RS CosworthF7
204Káňa Jiří / Král JosefCZEKÁŇA JiříFord Sierra RS CosworthF7
205Kotrmon Libor / Kolivošková VeronikaCZE / SVKKOTRMON LiborFord Escort RS CosworthF7
206Klik Martin / Maryška RomanCZEKLIK MartinLada VFTSE6
207Knížek Martin / Šlegl PetrCZEKNÍŽEK MartinBMW 318iSE3
208Bělohradský Tomáš / Rieger DavidCZEBĚLOHRADSKÝ TomášBMW 318iSF6
209Štolfa Jindřich / Hawel ZdeněkCZEŠTOLFA JindřichRover 220 GtiF6
210Zenkl Otakar / Střeska TomášCZEAutospektrum Škoda teamŠkoda Favorit 136 LE1
211Hejhal Petr / Hejhal MartinCZEHEJHAL PetrŠkoda 130 LRE5
212Kašpar Jiří / Adámek PavelCZEKAŠPAR JiříŠkoda 130 LRE5
214Berger Vladimír / Ryšánek PavelCZEÚAMK - AUTOMOTOKLUB ŠKODAŠkoda 130 LRE5
215Klepáč Martin / Krčma PetrCZEKLEPÁČ MartinPeugeot 309 GtiE3
216Peták Josef / Ernst MichalCZEPETÁK JosefNissan Sunny GTIF6
218Šrámek Jiří / Horáček JindřichCZEŠRÁMEK JiříBMW 318iSF6
217Mandík Vladimír / Osička VladimírCZEMANDÍK VladimírMercedes-Benz 190 EE7
219Hostaš Václav / Hořejší RadekCZEAUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČRLada VFTSE6
220Hýbner Vratislav / Martinisko RomanCZEHÝBNER VratislavFord Sierra CosworthE4
221Sekyra Miloš / Kotál JakubCZESEKYRA MilošBMW 318iSF6
222Mihulka Roman / Soumar JiříCZEMIHULKA RomanFord Escort RS 2000D3
223Kakrda Josef / Bošek PetrCZEKAKRDA JosefOpel Ascona AC3
224Maier Pavel / Minářík PetrCZEMAIER PavelFord Escort RS 1600C3
225Carbol Tomáš / Smrčková KristýnaCZECARBOL Tomᚊkoda 120 S RallyeC1
226Jun Miroslav / Šíma ZdeněkCZEJUN MiroslavSuzuki Swift GTiF5
227Blahout Milan / Červený DušanCZEBLAHOUT MilanLada VFTSE6
228Terš Jiří / Vítovec PavelCZEPošumavský auto moto klub v AČRŠkoda Favorit 136 LE1
229Čuřín Vlastimil / Vorel VáclavCZEMotorsport & Services s.r.o.Škoda Favorit 136 LE1
230Neoral Martin / Votápek JiříCZENEORAL MartinŠkoda Favorit 136 LE1
231Horčík Karel / Zetek JiříCZEHORČÍK KarelŠkoda 130 LE1
232Kovář David / Rupert JanCZEKOVÁŘ DavidŠkoda Favorit 136 LE1
233Bahník Ladislav / Bahník MiroslavCZEBAHNÍK LadislavPeugeot 205 GtiE3
234Šimánko Jan / Báťa KarelCZEŠIMÁNKO JanŠkoda 130 LE1
235Pavlíček Michal / Poláček FrantišekCZEČK motorsportFord Escort RS 1600C3
236Šabaka Jan / Kratěnová PavlaCZEŠABAKA JanPeugeot 205 GtiE3
237Kabourek Vítězslav / Rubáš MichalCZEKABOUREK VítězslavŠkoda 120 SC1
238Kovařík Oldřich / Píža JosefCZEKOVAŘÍK OldřichŠkoda Octavia TSA1

GROUP B PARADE

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměVozidloLEGTyp vozuRok
420Kafka Stanislav / Velebný MichalCZEŠkoda 200 RS5Originál1974
401Ulip Jiří / Ulipová HanaCZEAudi Sport Quattro S1 E2BReplika1985
402Zander Lars Juergen / Müller MichelleDEUFord Escort WRCWRCOriginál1993
403Smeets Michel / Janssen DesmondNLD / CZEFord Escort 1300 GT2Originál1970
404Bartášek Josef / Slavík JanCZEŠkoda 130 RS2Originál1978
405Holub Milan / Luxemburková LucieCZEŠkoda 160 RS MTXBOriginál1984
406Ritz Oliver / Ritz StephanieCZEŠkoda 130 RS2Originál1977
407Klinger Jan / Kuník StanislavCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1990
408Karpfinger Tomáš / Klap JanCZEŠkoda 130 RS2Replika1980
409Kališ Ivan / Maršálková RenátaCZEŠkoda FeliciaAOriginál1996
410Častulík Václav / Častulík JosefCZEŠkoda 130 LRBReplika1977
411Hodan Miroslav / Choura JakubCZEOpel Kadett Coupe2Replika1976
412Matas Zdeněk / Vyletová DanaCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1992
414Lopata Jiří / Lopata JiříCZEŠkoda 130 LRBReplika1987
415Jelínek Jiří / Primová MiroslavaCZEŠkoda Favorit 136 LAOriginál1989
416Nejdl Jiří / Argmannová EvaCZELada 1600 R2Replika1974
417Vocásek Michal / Boháčková KristinaCZEOpel Kadett Coupe2Replika1970
418Sobotka Bronislav / Vachata PetrCZELada VFTSBReplika1985
419Stránský Ing Horst / Bičíková Stránská MichaelaCZEŠkoda 120 S Rallye2Originál1974
421Matějus Lukáš / Matějusová IvanaCZEŠkoda 120 LSAReplika1996
422Brodský Luděk / Brodská PetraCZEŠkoda 120 S Rallye2Replika1974
423Švajda Zdeněk / Vrkoslav JanCZEŠkoda 120 S2Replika1974
424Faltys Matěj / Faltysová VeronikaCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1992
425Petr Daniel / Pšenička JakubCZEŠkoda 100 L2Replika1971

ECO ENERGY RALLY BOHEMIA

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloKat.Druh pohonuWRE*
1Novotný Jan / Jakušev PetrCZEPeugeot MOTORVIZE.czPeugeot e-2081electro
2Žďárský Michal / Nábělek JakubCZEKia CzechKia e-Niro1electro
3Motlík Jakub / Paroubek JiříCZEŠKODA AutoŠkoda Enyaq iV1electro
4Tomíšek Marek / Tomíšek MiroslavCZEKia CzechKia e-Niro1electro
5Dittrich Lukáš / Dittrich MilošCZEAF Peugeot TeamPeugeot e-2081electro
6Huňáček Pavel / Formánek VojtěchCZEKia CzechKia e-Soul1electro
7Trnka Zdeněk / Smolík ZdeněkCZEDS Automobiles - STK Okříšky RTDS DS3 Crossback e-tense1electro
8Mirovský Zdeněk / Chadim AlešCZEDS Automobiles - STK Okříšky RTDS DS3 Crossback e-tense1electro
9Nemrava Jan / Ondráček PavelCZEPeugeot Autohled.czPeugeot e-2081electro
10Běhal Bart / Tomaides MartinCZEŠKODA AutoŠkoda Enyaq iV1electro
11Hunčovský Ondřej / Hunčovská TerezaCZETeslička.czŠkoda Citigo-e iV1electro
12Průša Adam / Průša DanielCZEMitsubishi Motors ČRMitsubishi Eclipse Cross PHEV2plugin
14Slovak Igor / Slovakova AndreaCZETesla Owners - NortonTesla Model 3 LR1electro
15Borůvka Zdeněk / Borůvka VáclavCZEID.3 by PORSCHE SMÍCHOVVolkswagen ID.31electro
16Semotam Jan / Korec JiříCZEAsociace pro elektromobilitu IIITesla Model S1electro
17Blahout Filip / Blahoutová KateřinaCZEAutonabijeni.cz Webasto e-TeamBMW i3s1electro
18Hladík Jiří / Tiler MichalCZEyoungtimerclassicVW e-Golf1electro
19Jiřík Josef / Lieskovská PetraCZEZoe ZooRenault Zoe1electro
20Adam Jonáš / Adamová AdélaCZEProtech elektromobilyFiat 500e1electro
21Hájek Kryštof / Procházková NikolaCZEAsociace pro elektromobilitu IITesla Model 31electro
22Hataš LukášCZEAsociace pro elektromobilituTesla Model X1electro