St. č. Posádka Start 1,1 km Cíl
1 Kopecký Jan / Hloušek Jan 09:08 2:36.4
6 Semerád Petr / Persein Danny 09:13 +6.0
15 Březík Adam / Krajča Ondřej 09:20 +2.5
21 Savruk Michal / Palivec Štěpán 09:26 +9.2
25 Fritz Stefan / Winter Gerald 09:30 +21.0
26 Pokorný Zdeněk / Lasevič Richard 09:31 +17.9
27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo 09:32 +11.1
28 Dohnal René / Švec Roman 09:33 +16.3
29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav 09:34 +21.0
33 Dunovský Václav / Dejl Luboš 09:38 +27.3
34 Hansen Victor / Johansson Victor 09:39 +21.0
35 Lukašík Petr / Lukašíková Mikulášková Martina 09:40 +23.0
36 Firla Lumír / Večerka Michal 09:41 +18.9
37 Nwelati Dominik / Stross Jiří 09:42 +31.3
38 Číž Miroslav / Večerka Michal 09:43 +17.3
39 Soldát David / Winzig Jan 09:44 +21.1
43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří 09:48 +24.4
45 Horák Libor / Fryč Ivan 09:49 +19.2
46 Vlček Marek / Plachý Tomáš 09:50 +21.4
48 Ludvíček Jan / Sedláček Lukáš 09:52 +26.6
49 Šipoš Filip / Zigler Martin 09:53 +27.5
50 Havránek Michal / Šmíd Tomáš 09:54 +25.2
51 Tenkl Lubomír / Horák Jiří 09:55 +26.4
52 Widłak Igor / Dymurski Daniel 09:56 +19.1
53 Liška Václav / Lišková Lenka 09:57 +29.2
55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír 09:58 +34.4
56 Wolf Adam / Jerie Matyáš 09:59 +25.6
57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek 10:00 +29.3
58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří 10:01 +28.5
59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír 10:02 +28.3
60 Macek Karel / Pilný Aleš 10:03 +39.9
61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan 10:04 +42.6
62 Vítovec Jiří / Zahrádka Karel 10:05 +40.8
63 Jirovec Jakub / Kunst Jakub 10:06 +30.8
64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří 10:07 +32.0
65 Kuba Filip / Jurčík Jan 10:08 +31.1
67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav 10:10 +31.6
68 Kastner Jaroslav / Morkus Vlastimil 10:11 +39.1
69 Mandaus Josef / Dohnal Miloš 10:12 +33.4
70 Dostál Jan / Dostál Zdeněk 10:13 -35.0
72 Picek Luboš / Kunst Jiří 10:15 +45.5
73 Ciller Michal / Koťátko Radek 10:16 +34.6
74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav 10:17 +50.0
75 Dukát Petr / Sedláček Petr 10:18 +45.7
77 Havlišta Radim / Havlišta Jakub 10:20 +34.9
79 Ulbricht Karel / Vejražka Martin 10:22 +50.0
80 Valla Rudolf / Valla Tomáš 10:23 +43.0
81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří 10:24 +44.4
82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír 10:25 +35.6
83 Holická Barbora / Haumer David 10:26 +45.9
84 Andrys František / Brůžek Tomáš 10:27 +50.0
85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin 10:28 +2:23.1
88 Reiss Jan / Pocar Vlastimil 10:31 +43.0
89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr 10:33 +26.0
90 Pilař Jan / Cibulka Michal 10:34 +30.0
91 Arnošt Tomáš / Kubů František 10:35 +24.5
93 Zpěvák Kryštof / Navrátil Jakub 10:37 +32.1
94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk 10:38 +42.8
95 Kolář Michal / Uhříček David 10:39 +27.8

Pořadí v RZ 1

# St. č. Posádka Čas
1 70 Dostál Jan / Dostál Zdeněk 2:01.4
2 1 Kopecký Jan / Hloušek Jan +35.0
3 4 Pech Václav / Uhel Petr +35.4
4 11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo +35.8
5 2 Mareš Filip / Bucha Radovan +35.9
6 3 Černý Jan / Černohorský Petr +36.9
7 15 Březík Adam / Krajča Ondřej +37.5
8 10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří +37.6
9 7 Odložilík Roman / Tureček Martin +39.2
10 18 Trojan Karel / Chlup Petr +39.3
11 12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš +39.4
12 5 Jakeš Miroslav / Machů Petr +40.0
13 17 Tomek David / Kopáček Václav +40.3
14 16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard +40.6
15 6 Semerád Petr / Persein Danny +41.0
- 8 Vlček Martin / Jugasová Karolína +41.0
17 22 Kačírek Petr / Picka Petr +44.0
18 21 Savruk Michal / Palivec Štěpán +44.2
19 19 Štochl Karel / Klička Milan +44.3
20 27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo +46.1
21 9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav +46.2
22 24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan +47.2
23 20 Kalista Jiří / Neumann Martin +48.6
24 47 Raith Kevin / Wögerer Christoph +49.6
25 23 Šikl Martin / Vilimek Petr +50.7
26 28 Dohnal René / Švec Roman +51.3
27 38 Číž Miroslav / Večerka Michal +52.3
- 202 Enge Tomáš / Engová Lucie +52.3
29 203 Neumann Vlastimil / Hlavatý Martin +52.4
30 26 Pokorný Zdeněk / Lasevič Richard +52.9
- 30 Štefan David / Vichtora Ondřej +52.9
32 36 Firla Lumír / Večerka Michal +53.9
33 52 Widłak Igor / Dymurski Daniel +54.1
34 45 Horák Libor / Fryč Ivan +54.2
35 32 Frána Lukáš / Odvárka Pavel +55.2
36 25 Fritz Stefan / Winter Gerald +56.0
- 29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav +56.0
- 34 Hansen Victor / Johansson Victor +56.0
39 39 Soldát David / Winzig Jan +56.1
40 31 Brož Dominik / Navrátil Jakub +56.2
41 46 Vlček Marek / Plachý Tomáš +56.4
42 42 Tuček Marcel / Dufek Petr +57.4
43 35 Lukašík Petr / Lukašíková Mikulášková Martina +58.0
44 43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří +59.4
45 91 Arnošt Tomáš / Kubů František +59.5
46 201 Janota Miroslav / Novák Petr +59.9
47 50 Havránek Michal / Šmíd Tomáš +1:00.2
48 56 Wolf Adam / Jerie Matyáš +1:00.6
49 89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr +1:01.0
50 51 Tenkl Lubomír / Horák Jiří +1:01.4
51 48 Ludvíček Jan / Sedláček Lukáš +1:01.6
52 40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří +1:02.1
53 33 Dunovský Václav / Dejl Luboš +1:02.3
54 49 Šipoš Filip / Zigler Martin +1:02.5
55 95 Kolář Michal / Uhříček David +1:02.8
56 59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír +1:03.3
57 58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří +1:03.5
58 53 Liška Václav / Lišková Lenka +1:04.2
59 57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek +1:04.3
60 90 Pilař Jan / Cibulka Michal +1:05.0
61 63 Jirovec Jakub / Kunst Jakub +1:05.8
62 41 Rada Martin / Jugas Jaroslav +1:06.1
- 65 Kuba Filip / Jurčík Jan +1:06.1
64 37 Nwelati Dominik / Stross Jiří +1:06.3
65 67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav +1:06.6
66 92 Šulc Dominik / Picka Ondřej +1:06.8
67 64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří +1:07.0
68 93 Zpěvák Kryštof / Navrátil Jakub +1:07.1
69 211 Hejhal Petr / Hejhal Martin +1:07.2
70 207 Knížek Martin / Šlegl Petr +1:07.7
71 71 Grafek Petr / Matějka Jaroslav +1:08.1
- 212 Kašpar Jiří / Adámek Pavel +1:08.1
73 69 Mandaus Josef / Dohnal Miloš +1:08.4
74 66 Rybák Jiří / Krajča Jaroslav +1:08.5
75 210 Zenkl Otakar / Střeska Tomáš +1:08.8
76 206 Klik Martin / Maryška Roman +1:09.3
77 55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír +1:09.4
78 204 Káňa Jiří / Král Josef +1:09.5
79 73 Ciller Michal / Koťátko Radek +1:09.6
80 77 Havlišta Radim / Havlišta Jakub +1:09.9
81 209 Štolfa Jindřich / Hawel Zdeněk +1:10.0
82 82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír +1:10.6
83 216 Peták Josef / Ernst Michal +1:11.8
84 235 Pavlíček Michal / Poláček František +1:11.9
85 205 Kotrmon Libor / Kolivošková Veronika +1:12.3
86 218 Šrámek Jiří / Horáček Jindřich +1:12.7
87 68 Kastner Jaroslav / Morkus Vlastimil +1:14.1
88 233 Bahník Ladislav / Bahník Miroslav +1:14.5
89 219 Hostaš Václav / Hořejší Radek +1:14.8
90 60 Macek Karel / Pilný Aleš +1:14.9
91 220 Hýbner Vratislav / Martinisko Roman +1:15.6
92 62 Vítovec Jiří / Zahrádka Karel +1:15.8
93 229 Čuřín Vlastimil / Vorel Václav +1:16.3
94 222 Mihulka Roman / Soumar Jiří +1:17.1
95 61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan +1:17.6
- 214 Berger Vladimír / Ryšánek Pavel +1:17.6
97 87 Neruda Tomáš / Červený Jan +1:17.7
- 208 Bělohradský Tomáš / Rieger David +1:17.7
- 228 Terš Jiří / Vítovec Pavel +1:17.7
100 94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk +1:17.8
101 80 Valla Rudolf / Valla Tomáš +1:18.0
- 88 Reiss Jan / Pocar Vlastimil +1:18.0
103 81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří +1:19.4
104 223 Kakrda Josef / Bošek Petr +1:20.1
105 72 Picek Luboš / Kunst Jiří +1:20.5
106 75 Dukát Petr / Sedláček Petr +1:20.7
107 83 Holická Barbora / Haumer David +1:20.9
108 230 Neoral Martin / Votápek Jiří +1:21.8
109 231 Horčík Karel / Zetek Jiří +1:24.3
110 225 Carbol Tomáš / Smrčková Kristýna +1:24.8
111 74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav +1:25.0
- 79 Ulbricht Karel / Vejražka Martin +1:25.0
- 84 Andrys František / Brůžek Tomáš +1:25.0
114 227 Blahout Milan / Červený Dušan +1:26.1
115 226 Jun Miroslav / Šíma Zdeněk +1:27.5
116 224 Maier Pavel / Minářík Petr +1:28.2
117 217 Mandík Vladimír / Osička Vladimír +1:33.2
118 234 Šimánko Jan / Báťa Karel +1:34.7
119 221 Sekyra Miloš / Kotál Jakub +1:37.1
120 236 Šabaka Jan / Kratěnová Pavla +1:38.4
121 238 Kovařík Oldřich / Píža Josef +1:38.8
122 237 Kabourek Vítězslav / Rubáš Michal +1:38.9
123 85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin +2:58.1

Pořadí po RZ 1

# St. č. Posádka Čas
1 70 Dostál Jan / Dostál Zdeněk 2:01.4
2 1 Kopecký Jan / Hloušek Jan +35.0
3 4 Pech Václav / Uhel Petr +35.4
4 11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo +35.8
5 2 Mareš Filip / Bucha Radovan +35.9
6 3 Černý Jan / Černohorský Petr +36.9
7 15 Březík Adam / Krajča Ondřej +37.5
8 10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří +37.6
9 7 Odložilík Roman / Tureček Martin +39.2
10 18 Trojan Karel / Chlup Petr +39.3
11 12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš +39.4
12 5 Jakeš Miroslav / Machů Petr +40.0
13 17 Tomek David / Kopáček Václav +40.3
14 16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard +40.6
15 6 Semerád Petr / Persein Danny +41.0
- 8 Vlček Martin / Jugasová Karolína +41.0
17 22 Kačírek Petr / Picka Petr +44.0
18 21 Savruk Michal / Palivec Štěpán +44.2
19 19 Štochl Karel / Klička Milan +44.3
20 27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo +46.1
21 9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav +46.2
22 24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan +47.2
23 20 Kalista Jiří / Neumann Martin +48.6
24 47 Raith Kevin / Wögerer Christoph +49.6
25 23 Šikl Martin / Vilimek Petr +50.7
26 28 Dohnal René / Švec Roman +51.3
27 38 Číž Miroslav / Večerka Michal +52.3
- 202 Enge Tomáš / Engová Lucie +52.3
29 203 Neumann Vlastimil / Hlavatý Martin +52.4
30 26 Pokorný Zdeněk / Lasevič Richard +52.9
- 30 Štefan David / Vichtora Ondřej +52.9
32 36 Firla Lumír / Večerka Michal +53.9
33 52 Widłak Igor / Dymurski Daniel +54.1
34 45 Horák Libor / Fryč Ivan +54.2
35 32 Frána Lukáš / Odvárka Pavel +55.2
36 25 Fritz Stefan / Winter Gerald +56.0
- 29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav +56.0
- 34 Hansen Victor / Johansson Victor +56.0
39 39 Soldát David / Winzig Jan +56.1
40 31 Brož Dominik / Navrátil Jakub +56.2
41 46 Vlček Marek / Plachý Tomáš +56.4
42 42 Tuček Marcel / Dufek Petr +57.4
43 35 Lukašík Petr / Lukašíková Mikulášková Martina +58.0
44 43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří +59.4
45 91 Arnošt Tomáš / Kubů František +59.5
46 201 Janota Miroslav / Novák Petr +59.9
47 50 Havránek Michal / Šmíd Tomáš +1:00.2
48 56 Wolf Adam / Jerie Matyáš +1:00.6
49 89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr +1:01.0
50 51 Tenkl Lubomír / Horák Jiří +1:01.4
51 48 Ludvíček Jan / Sedláček Lukáš +1:01.6
52 40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří +1:02.1
53 33 Dunovský Václav / Dejl Luboš +1:02.3
54 49 Šipoš Filip / Zigler Martin +1:02.5
55 95 Kolář Michal / Uhříček David +1:02.8
56 59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír +1:03.3
57 58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří +1:03.5
58 53 Liška Václav / Lišková Lenka +1:04.2
59 57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek +1:04.3
60 90 Pilař Jan / Cibulka Michal +1:05.0
61 63 Jirovec Jakub / Kunst Jakub +1:05.8
62 41 Rada Martin / Jugas Jaroslav +1:06.1
- 65 Kuba Filip / Jurčík Jan +1:06.1
64 37 Nwelati Dominik / Stross Jiří +1:06.3
65 67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav +1:06.6
66 92 Šulc Dominik / Picka Ondřej +1:06.8
67 64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří +1:07.0
68 93 Zpěvák Kryštof / Navrátil Jakub +1:07.1
69 211 Hejhal Petr / Hejhal Martin +1:07.2
70 207 Knížek Martin / Šlegl Petr +1:07.7
71 71 Grafek Petr / Matějka Jaroslav +1:08.1
- 212 Kašpar Jiří / Adámek Pavel +1:08.1
73 69 Mandaus Josef / Dohnal Miloš +1:08.4
74 66 Rybák Jiří / Krajča Jaroslav +1:08.5
75 210 Zenkl Otakar / Střeska Tomáš +1:08.8
76 206 Klik Martin / Maryška Roman +1:09.3
77 55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír +1:09.4
78 204 Káňa Jiří / Král Josef +1:09.5
79 73 Ciller Michal / Koťátko Radek +1:09.6
80 77 Havlišta Radim / Havlišta Jakub +1:09.9
81 209 Štolfa Jindřich / Hawel Zdeněk +1:10.0
82 82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír +1:10.6
83 216 Peták Josef / Ernst Michal +1:11.8
84 235 Pavlíček Michal / Poláček František +1:11.9
85 205 Kotrmon Libor / Kolivošková Veronika +1:12.3
86 218 Šrámek Jiří / Horáček Jindřich +1:12.7
87 68 Kastner Jaroslav / Morkus Vlastimil +1:14.1
88 233 Bahník Ladislav / Bahník Miroslav +1:14.5
89 219 Hostaš Václav / Hořejší Radek +1:14.8
90 60 Macek Karel / Pilný Aleš +1:14.9
91 220 Hýbner Vratislav / Martinisko Roman +1:15.6
92 62 Vítovec Jiří / Zahrádka Karel +1:15.8
93 229 Čuřín Vlastimil / Vorel Václav +1:16.3
94 222 Mihulka Roman / Soumar Jiří +1:17.1
95 61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan +1:17.6
- 214 Berger Vladimír / Ryšánek Pavel +1:17.6
97 87 Neruda Tomáš / Červený Jan +1:17.7
- 208 Bělohradský Tomáš / Rieger David +1:17.7
- 228 Terš Jiří / Vítovec Pavel +1:17.7
100 94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk +1:17.8
101 80 Valla Rudolf / Valla Tomáš +1:18.0
- 88 Reiss Jan / Pocar Vlastimil +1:18.0
103 81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří +1:19.4
104 223 Kakrda Josef / Bošek Petr +1:20.1
105 72 Picek Luboš / Kunst Jiří +1:20.5
106 75 Dukát Petr / Sedláček Petr +1:20.7
107 83 Holická Barbora / Haumer David +1:20.9
108 230 Neoral Martin / Votápek Jiří +1:21.8
109 231 Horčík Karel / Zetek Jiří +1:24.3
110 225 Carbol Tomáš / Smrčková Kristýna +1:24.8
111 74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav +1:25.0
- 79 Ulbricht Karel / Vejražka Martin +1:25.0
- 84 Andrys František / Brůžek Tomáš +1:25.0
114 227 Blahout Milan / Červený Dušan +1:26.1
115 226 Jun Miroslav / Šíma Zdeněk +1:27.5
116 224 Maier Pavel / Minářík Petr +1:28.2
117 217 Mandík Vladimír / Osička Vladimír +1:33.2
118 234 Šimánko Jan / Báťa Karel +1:34.7
119 221 Sekyra Miloš / Kotál Jakub +1:37.1
120 236 Šabaka Jan / Kratěnová Pavla +1:38.4
121 238 Kovařík Oldřich / Píža Josef +1:38.8
122 237 Kabourek Vítězslav / Rubáš Michal +1:38.9
123 85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin +2:58.1

Živé vysílání je u konce, děkujeme za sledování.

Harmonogram živého vysílání MAX Live

Neděle 11.7.2021
9:10Dispečink
10:10Divácké místo Rokytovec
15:55Cíl – vyhlášení
16:15Cíl – tisková konference
18:00Technická – rozborka vybraných vozidel

Archiv živého vysílání na Youtube

Onboard videa Filipa Mareše z víkendových RZ si můžete prohlédnout ze záznamu (video je vždy u konkrétní RZ).

Harmonogram

Pátek 9. 7. 2021
16:00Legend exhibition2,32 km
16:45Gladiator historic2,32 km
17:45ŠKODA Rally aréna2,32 km
20:30Future Cars exhibition2,32 km
MČR, MČR HA / Sobota 10. 7. 2021
08:45Ceremonial START
09:08RZ Městská2,79 km
09:43Service A (Hoškovice)
10:32RZ Kvítkovice I.7,25 km
11:02RZ Chloudov I.7,30 km
11:28RZ Bzí I.8,52 km
12:00RZ MOGUL Radostín I.15,51 km
13:15Service B (Hoškovice)
14:19RZ Kvítkovice II.7,25 km
14:49RZ Chloudov II.7,30 km
15:15RZ Bzí II.8,52 km
15:47RZ MOGUL Radostín II.15,51 km
16:32Flexi Service C (Hoškovice)
MČR, MČR HA / Neděle 11. 7. 2021
08:00Service D (Hoškovice)
08:56RZ Staroměstská I.5,11 km
09:25RZ Krásná I.14,95 km
10:16RZ Klášter I.19,26 km
11:24Service E (Hoškovice)
12:35RZ Staroměstská II.5,11 km
13:04RZ Krásná II.14,95 km
13:55RZ Klášter II.19,26 km
14:48Service F (Hoškovice)
Slavnostní vyhlášení, Mladá Boleslav
13:30ECO energy Rally Bohemia
14:30Group B parade
15:10MČR v rally historických automobilů
16:00MČR v rally

Startovní listina

MISTROVSTVÍ ČR V RALLY

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloMČRPPPrio.
1Kopecký Jan / Hloušek JanCZEŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2FIA
2Mareš Filip / Bucha RadovanCZELAURETA AUTO ŠKODA TEAMŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
3Černý Jan / Černohorský PetrCZELouda Auto Škoda Racing TeamŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
4Pech Václav / Uhel PetrCZEEuroOil teamFord Focus WRC13ASN
5Jakeš Miroslav / Machů PetrCZESamohýl ŠKODA TeamŠkoda Fabia R52ASN
6Semerád Petr / Persein DannyCZESEMERÁD PetrŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
7Odložilík Roman / Tureček MartinCZETRT TechnologyŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
8Vlček Martin / Jugasová KarolínaCZEHYUNDAI KOWAX RACINGHyundai i20 R52ASN
9Šimek Ondřej / Baďura VítězslavCZEOrion Racing Team - KTM SHIVAFord Fiesta R52ASN
10Stříteský Dominik / Hovorka JiříCZEŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2
11Bulacia Marco / Der Ohannesian MarceloBOL / ARGŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2
12Cvrček Věroslav / Prokorát TomášCZEKONTAKT ŠKODA TEAMŠkoda Fabia R52
14Devine Callum / Fulton JamesIRLDEVINE CallumFord Fiesta R5 MkII2
15Březík Adam / Krajča OndřejCZESamohýl ŠKODA TeamŠkoda Fabia R52
16von Thurn und Taxis Albert / Ettel BernhardDEU / AUTBaumschlager Rallye & RacingVolkswagen Polo Gti R52
17Tomek David / Kopáček VáclavCZEAutokomplex MENČÍK ŠKODA Rally teamŠkoda Fabia R52
18Trojan Karel / Chlup PetrCZETROJAN KarelŠkoda Fabia R52
19Štochl Karel / Klička MilanCZEŠTOCHL KarelŠkoda Fabia R52
20Kalista Jiří / Neumann MartinCZECAKL KarelMitsubishi Lancer Evo VI13
21Savruk Michal / Palivec ŠtěpánCZESAVRUK MichalŠkoda Fabia R52
22Kačírek Petr / Picka PetrCZEDUCK RACING AUTOKLUB v AČRŠkoda Fabia R52
23Šikl Martin / Vilimek PetrCZEŠIKL MartinMitsubishi Lancer Evo IX3
24Dědic Vlastimil / Pokorný MilanCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia R52
25Fritz Stefan / Winter GeraldAUTFRITZ StefanŠkoda Fabia S20002
26Pokorný Zdeněk / Lasevič RichardCZEPOKORNÝ ZdeněkŠkoda Fabia R52
27Dohnal Jan / Vybíral IvoCZEDOHNAL JanRenault Clio S160012
28Dohnal René / Švec RomanCZEDOHNAL RenéPeugeot 208 Rally45
29Stejskal Václav / Viktora StanislavCZEAUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČRRenault Clio R3T5
30Štefan David / Vichtora OndřejCZEŠTEFAN DavidPeugeot 208 Rally45
31Brož Dominik / Navrátil JakubCZEBROŽ DominikPeugeot 208 R26
32Frána Lukáš / Odvárka PavelCZEFrátherm Rally TeamCitroën DS3 R3T5
33Dunovský Václav / Dejl LubošCZEDunovský Peugeot Rallye Team klub v AČRFord Fiesta Rally46
34Hansen Victor / Johansson VictorSWEHANSEN VictorPeugeot 208 R26
35Lukašík Petr / Lukašíková Mikulášková MartinaCZELUKAŠÍK PetrFord Fiesta Rally46
36Firla Lumír / Večerka MichalCZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Peugeot 208 R26
37Nwelati Dominik / Stross JiříCZENWELATI DominikOpel Adam R26
38Číž Miroslav / Večerka MichalCZEČÍŽ MiroslavPeugeot 208 R26
39Soldát David / Winzig JanCZESOLDÁT DavidPeugeot 208 R26
40Nešetřil Petr / Černoch JiříCZENEŠETŘIL PetrPorsche 997 GT34
41Rada Martin / Jugas JaroslavCZEAGROTEC AUTOKLUB v AČRFiat 124 Abarth RGT4
42Tuček Marcel / Dufek PetrCZEKlub Fox Racing Team v AČRMitsubishi Lancer Evo IX3
43Lošťák Martin / Wimmer JiříCZEAiteq RacingSubaru Impreza WRX Sti3
44Pertlíček Jiří / Orava RadimCZEPERTLÍČEK JiříFord Fiesta Open N13
45Horák Libor / Fryč IvanCZEProtocarsCZMitsubishi Mirage Open N13
46Vlček Marek / Plachý TomášCZERentor racing team s.r.o.Škoda Fabia R52
47Raith Kevin / Wögerer ChristophAUTRAITH KevinŠkoda Fabia S20002
48Ludvíček Jan / Sedláček LukášCZELUDVÍČEK JanPeugeot 208 R26
49Šipoš Filip / Zigler MartinSVK / CZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Peugeot 208 R26
50Havránek Michal / Šmíd TomášCZEHAVRÁNEK MichalFord Fiesta R2T6
51Tenkl Lubomír / Horák JiříCZERacing Club 2008 v AČRBMW M313
52Widłak Igor / Dymurski DanielPOLKG-RTFord Fiesta Rally33
53Liška Václav / Lišková LenkaCZELIŠKA VáclavMitsubishi Lancer Evo IX3
54Václavík Tomáš / Haumer DavidCZEVÁCLAVÍK TomášNissan Almera GTI12
55Čabaj Miroslav / Štindl VladimírCZEČABAJ MiroslavŠkoda Fabia TDI11
56Wolf Adam / Jerie MatyášCZEWOLF AdamŠkoda Fabia11
57Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas MarekCZEÚAMK - AUTOMOTOKLUB ŠKODAŠkoda Fabia TDI11
58Blanda Luděk / Hlávka JiříCZECITY TAXI racing s.r.o.Renault Clio Sport5
59Daňhel Vlastimil / Osička VladimírCZEČK motorsportRenault Clio R35
60Macek Karel / Pilný AlešCZEMACEK KarelPorsche 997 GT34
61Kutílek Miloš / Nádvorník JanCZEKUTÍLEK MilošFiat Grande Punto JTD11
62Vítovec Jiří / Zahrádka KarelCZEPošumavský auto moto klub v AČRŠkoda Fabia TDI11
63Jirovec Jakub / Kunst JakubCZEinvelt - s.r.o.Opel Adam Cup6
64Eis Lukáš / Kalkus JiříCZEEIS LukášPeugeot 208 R26
65Kuba Filip / Jurčík JanCZEKUBA FilipPeugeot 208 R26
66Rybák Jiří / Krajča JaroslavCZECITY TAXI racing s.r.o.Renault Clio Sport5
67Bartúnek Tibor / Koutský MiroslavCZEAUTO KLUB Tišnov z.s.Honda Civic Type R8
68Kastner Jaroslav / Morkus VlastimilCZEKASTNER JaroslavHonda Civic Type R8
69Mandaus Josef / Dohnal MilošCZEAuto Mandaus s.r.o.Škoda Fabia7
70Dostál Jan / Dostál ZdeněkCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia7
71Grafek Petr / Matějka JaroslavCZEGRAFEK PetrŠkoda Felicia7
72Picek Luboš / Kunst JiříCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia7
73Ciller Michal / Koťátko RadekCZECILLER MichalŠkoda Fabia7
74Zeman Milan / Vytasil JaroslavCZERALLYE KLUB STRAKY v AČRŠkoda Fabia7
75Dukát Petr / Sedláček PetrCZEDUKÁT PetrŠkoda Fabia7
76Edelmann Tobias / Andreis SteveDEUEDELMANN TobiasŠkoda Fabia7
77Havlišta Radim / Havlišta JakubCZEHAVLIŠTA RadimŠkoda Felicia7
78Telipský Petr / Matušková MichaelaCZETELIPSKÝ PetrŠkoda Fabia7
79Ulbricht Karel / Vejražka MartinCZEULBRICHT KarelŠkoda Felicia7
80Valla Rudolf / Valla TomášCZEAUTO KLUB Tišnov z.s.Škoda Fabia7
81Poživil Milan / Kulštejn JiříCZEEVROFIN Racing teamPeugeot 208 Rally45
82Kalina Miroslav / Libenský VladimírCZEKALINA MiroslavFord Fiesta R19
83Holická Barbora / Haumer DavidCZEHOLICKÁ BarboraCitroën DS3 R19
84Andrys František / Brůžek TomášCZEANDRYS FrantišekRenault Clio Sport8
85Holakovský Aleš / Vinopal MartinCZEHOLAKOVSKÝ AlešŠkoda Felicia10
86Tydlačková Pavlína / CZE / Rentor racing team s.r.o.Renault Clio Sport8
87Neruda Tomáš / Červený JanCZENERUDA Tomᚊkoda 130 LR
88Reiss Jan / Pocar VlastimilCZEREISS JanŠkoda 130 LR
89Petráš Jaroslav / Jindra PetrCZEPETRÁŠ JaroslavOpel Adam Cup6
90Pilař Jan / Cibulka MichalCZEPILAŘ JanOpel Adam Cup6
91Arnošt Tomáš / Kubů FrantišekCZEARNOŠT TomášOpel Adam Cup6
92Šulc Dominik / Picka OndřejCZEŠULC DominikOpel Adam Cup6
93Zpěvák Kryštof / Navrátil JakubCZEJANTAR TEAM s.r.o.Opel Adam Cup6
94Kohn Filip / Omelka ZdeněkCZEKOHN FilipOpel Adam Cup6
95Kolář Michal / Uhříček DavidCZEKOLÁŘ MichalOpel Adam Cup6

MISTROVSTVÍ ČR V RALLY HISTORICKÝCH AUTOMOBILŮ

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloMČR
201Janota Miroslav / Lasevič RichardCZEJANOTA MiroslavOpel Kadett CoupeC3
202Enge Tomáš / Engová LucieCZEENGE RACING s.r.o.Ford Escort RS 2000D3
203Neumann Vlastimil / Hlavatý MartinCZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Ford Escort RS CosworthF7
204Káňa Jiří / Král JosefCZEKÁŇA JiříFord Sierra RS CosworthF7
205Kotrmon Libor / Kolivošková VeronikaCZE / SVKKOTRMON LiborFord Escort RS CosworthF7
206Klik Martin / Maryška RomanCZEKLIK MartinLada VFTSE6
207Knížek Martin / Šlegl PetrCZEKNÍŽEK MartinBMW 318iSE3
208Bělohradský Tomáš / Rieger DavidCZEBĚLOHRADSKÝ TomášBMW 318iSF6
209Štolfa Jindřich / Hawel ZdeněkCZEŠTOLFA JindřichRover 220 GtiF6
210Zenkl Otakar / Střeska TomášCZEAutospektrum Škoda teamŠkoda Favorit 136 LE1
211Hejhal Petr / Hejhal MartinCZEHEJHAL PetrŠkoda 130 LRE5
212Kašpar Jiří / Adámek PavelCZEKAŠPAR JiříŠkoda 130 LRE5
214Berger Vladimír / Ryšánek PavelCZEÚAMK - AUTOMOTOKLUB ŠKODAŠkoda 130 LRE5
215Klepáč Martin / Krčma PetrCZEKLEPÁČ MartinPeugeot 309 GtiE3
216Peták Josef / Ernst MichalCZEPETÁK JosefNissan Sunny GTIF6
218Šrámek Jiří / Horáček JindřichCZEŠRÁMEK JiříBMW 318iSF6
217Mandík Vladimír / Osička VladimírCZEMANDÍK VladimírMercedes-Benz 190 EE7
219Hostaš Václav / Hořejší RadekCZEAUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČRLada VFTSE6
220Hýbner Vratislav / Martinisko RomanCZEHÝBNER VratislavFord Sierra CosworthE4
221Sekyra Miloš / Kotál JakubCZESEKYRA MilošBMW 318iSF6
222Mihulka Roman / Soumar JiříCZEMIHULKA RomanFord Escort RS 2000D3
223Kakrda Josef / Bošek PetrCZEKAKRDA JosefOpel Ascona AC3
224Maier Pavel / Minářík PetrCZEMAIER PavelFord Escort RS 1600C3
225Carbol Tomáš / Smrčková KristýnaCZECARBOL Tomᚊkoda 120 S RallyeC1
226Jun Miroslav / Šíma ZdeněkCZEJUN MiroslavSuzuki Swift GTiF5
227Blahout Milan / Červený DušanCZEBLAHOUT MilanLada VFTSE6
228Terš Jiří / Vítovec PavelCZEPošumavský auto moto klub v AČRŠkoda Favorit 136 LE1
229Čuřín Vlastimil / Vorel VáclavCZEMotorsport & Services s.r.o.Škoda Favorit 136 LE1
230Neoral Martin / Votápek JiříCZENEORAL MartinŠkoda Favorit 136 LE1
231Horčík Karel / Zetek JiříCZEHORČÍK KarelŠkoda 130 LE1
232Kovář David / Rupert JanCZEKOVÁŘ DavidŠkoda Favorit 136 LE1
233Bahník Ladislav / Bahník MiroslavCZEBAHNÍK LadislavPeugeot 205 GtiE3
234Šimánko Jan / Báťa KarelCZEŠIMÁNKO JanŠkoda 130 LE1
235Pavlíček Michal / Poláček FrantišekCZEČK motorsportFord Escort RS 1600C3
236Šabaka Jan / Kratěnová PavlaCZEŠABAKA JanPeugeot 205 GtiE3
237Kabourek Vítězslav / Rubáš MichalCZEKABOUREK VítězslavŠkoda 120 SC1
238Kovařík Oldřich / Píža JosefCZEKOVAŘÍK OldřichŠkoda Octavia TSA1

GROUP B PARADE

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměVozidloLEGTyp vozuRok
420Kafka Stanislav / Velebný MichalCZEŠkoda 200 RS5Originál1974
401Ulip Jiří / Ulipová HanaCZEAudi Sport Quattro S1 E2BReplika1985
402Zander Lars Juergen / Müller MichelleDEUFord Escort WRCWRCOriginál1993
403Smeets Michel / Janssen DesmondNLD / CZEFord Escort 1300 GT2Originál1970
404Bartášek Josef / Slavík JanCZEŠkoda 130 RS2Originál1978
405Holub Milan / Luxemburková LucieCZEŠkoda 160 RS MTXBOriginál1984
406Ritz Oliver / Ritz StephanieCZEŠkoda 130 RS2Originál1977
407Klinger Jan / Kuník StanislavCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1990
408Karpfinger Tomáš / Klap JanCZEŠkoda 130 RS2Replika1980
409Kališ Ivan / Maršálková RenátaCZEŠkoda FeliciaAOriginál1996
410Častulík Václav / Častulík JosefCZEŠkoda 130 LRBReplika1977
411Hodan Miroslav / Choura JakubCZEOpel Kadett Coupe2Replika1976
412Matas Zdeněk / Vyletová DanaCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1992
414Lopata Jiří / Lopata JiříCZEŠkoda 130 LRBReplika1987
415Jelínek Jiří / Primová MiroslavaCZEŠkoda Favorit 136 LAOriginál1989
416Nejdl Jiří / Argmannová EvaCZELada 1600 R2Replika1974
417Vocásek Michal / Boháčková KristinaCZEOpel Kadett Coupe2Replika1970
418Sobotka Bronislav / Vachata PetrCZELada VFTSBReplika1985
419Stránský Ing Horst / Bičíková Stránská MichaelaCZEŠkoda 120 S Rallye2Originál1974
421Matějus Lukáš / Matějusová IvanaCZEŠkoda 120 LSAReplika1996
422Brodský Luděk / Brodská PetraCZEŠkoda 120 S Rallye2Replika1974
423Švajda Zdeněk / Vrkoslav JanCZEŠkoda 120 S2Replika1974
424Faltys Matěj / Faltysová VeronikaCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1992
425Petr Daniel / Pšenička JakubCZEŠkoda 100 L2Replika1971

ECO ENERGY RALLY BOHEMIA

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloKat.Druh pohonuWRE*
1Novotný Jan / Jakušev PetrCZEPeugeot MOTORVIZE.czPeugeot e-2081electro
2Žďárský Michal / Nábělek JakubCZEKia CzechKia e-Niro1electro
3Motlík Jakub / Paroubek JiříCZEŠKODA AutoŠkoda Enyaq iV1electro
4Tomíšek Marek / Tomíšek MiroslavCZEKia CzechKia e-Niro1electro
5Dittrich Lukáš / Dittrich MilošCZEAF Peugeot TeamPeugeot e-2081electro
6Huňáček Pavel / Formánek VojtěchCZEKia CzechKia e-Soul1electro
7Trnka Zdeněk / Smolík ZdeněkCZEDS Automobiles - STK Okříšky RTDS DS3 Crossback e-tense1electro
8Mirovský Zdeněk / Chadim AlešCZEDS Automobiles - STK Okříšky RTDS DS3 Crossback e-tense1electro
9Nemrava Jan / Ondráček PavelCZEPeugeot Autohled.czPeugeot e-2081electro
10Běhal Bart / Tomaides MartinCZEŠKODA AutoŠkoda Enyaq iV1electro
11Hunčovský Ondřej / Hunčovská TerezaCZETeslička.czŠkoda Citigo-e iV1electro
12Průša Adam / Průša DanielCZEMitsubishi Motors ČRMitsubishi Eclipse Cross PHEV2plugin
14Slovak Igor / Slovakova AndreaCZETesla Owners - NortonTesla Model 3 LR1electro
15Borůvka Zdeněk / Borůvka VáclavCZEID.3 by PORSCHE SMÍCHOVVolkswagen ID.31electro
16Semotam Jan / Korec JiříCZEAsociace pro elektromobilitu IIITesla Model S1electro
17Blahout Filip / Blahoutová KateřinaCZEAutonabijeni.cz Webasto e-TeamBMW i3s1electro
18Hladík Jiří / Tiler MichalCZEyoungtimerclassicVW e-Golf1electro
19Jiřík Josef / Lieskovská PetraCZEZoe ZooRenault Zoe1electro
20Adam Jonáš / Adamová AdélaCZEProtech elektromobilyFiat 500e1electro
21Hájek Kryštof / Procházková NikolaCZEAsociace pro elektromobilitu IITesla Model 31electro
22Hataš LukášCZEAsociace pro elektromobilituTesla Model X1electro