St. č. Posádka Start 1,8 km 3,8 km Cíl
1 Kopecký Jan / Hloušek Jan 15:15 1:04.2 2:27.0 5:11.7
2 Mareš Filip / Bucha Radovan 15:16 +0.2 +0.7 +2.2
6 Semerád Petr / Persein Danny 15:19 +1.8 +5.3 +10.8
7 Odložilík Roman / Tureček Martin 15:20 +2.5 +6.1 +11.7
8 Vlček Martin / Jugasová Karolína 15:21 +3.5 +8.2 +17.7
9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav 15:22 +5.2 +12.4 +26.8
10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří 15:23 +1.7 +2.7 +4.7
12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš 15:24 +8.7
11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo 15:25 +2.1 +4.6 +7.7
15 Březík Adam / Krajča Ondřej 15:26 +3.0 +4.4 +10.0
16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard 15:27 +2.8 +5.6 +13.9
17 Tomek David / Kopáček Václav 15:28 +4.3 +11.9 +23.5
18 Trojan Karel / Chlup Petr 15:29 +4.6 +11.6 +22.8
19 Štochl Karel / Klička Milan 15:30 +5.8 +12.0 +26.1
20 Kalista Jiří / Neumann Martin 15:31 +6.3 +16.1 +29.6
21 Savruk Michal / Palivec Štěpán 15:32 +5.7 +10.7 +25.0
22 Kačírek Petr / Picka Petr 15:33 +8.3 +19.7 +33.6
23 Šikl Martin / Vilimek Petr 15:34 +7.4 +16.5 +40.0
24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan 15:35 +8.5 +16.7 +32.2
25 Fritz Stefan / Winter Gerald 15:36 +10.4 +24.6 +46.7
28 Dohnal René / Švec Roman 15:37 +7.9 +15.9 +33.5
29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav 15:38 +9.9 +20.7 +42.6
27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo 15:39 +7.9 +13.7 +29.0
30 Štefan David / Vichtora Ondřej 15:40 +11.0 +22.4 +42.0
31 Brož Dominik / Navrátil Jakub 15:41 +11.5 +22.5 +49.3
33 Dunovský Václav / Dejl Luboš 15:43 +12.2 +25.1 +48.4
34 Hansen Victor / Johansson Victor 15:44 +10.9 +21.0 +46.5
36 Firla Lumír / Večerka Michal 15:45 +11.5 +24.2 +49.2
37 Nwelati Dominik / Stross Jiří 15:46 +17.8 +39.1 +1:16.7
38 Číž Miroslav / Večerka Michal 15:48 +11.4 +21.0 +44.9
39 Soldát David / Winzig Jan 15:49 +35.3 +46.5 +1:14.9
41 Rada Martin / Jugas Jaroslav 15:51 +11.8 +27.6 +52.0
42 Tuček Marcel / Dufek Petr 15:52 +13.3 +30.4 +1:01.9
43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří 15:53 +15.3 +31.5 +58.4
45 Horák Libor / Fryč Ivan 15:54 +9.5 +23.6 +43.0
46 Vlček Marek / Plachý Tomáš 15:55 +13.2 +25.2 +44.4
47 Raith Kevin / Wögerer Christoph 15:56 +8.4 +15.3 +30.3
49 Šipoš Filip / Zigler Martin 15:57 +14.0 +34.2 +1:07.3
52 Widłak Igor / Dymurski Daniel 15:58 +13.0 +30.0 +58.1
53 Liška Václav / Lišková Lenka 15:59 +16.5 +32.7 +1:07.0
55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír 16:00 +17.1 +37.9 +1:16.4
57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek 16:01 +16.6 +34.3 +1:12.4
58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří 16:02 +18.6 +36.4 +1:16.2
59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír 16:03 +15.8 +34.8 +1:08.3
60 Macek Karel / Pilný Aleš 16:04 +20.0 +47.9 +1:30.4
61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan 16:05 +21.1 +44.7 +1:29.6
64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří 16:07 +17.4 +34.8 +1:11.8
65 Kuba Filip / Jurčík Jan 16:08 +14.8 +30.0 +1:01.3
67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav 16:09 +19.0 +41.7 +1:25.7
73 Ciller Michal / Koťátko Radek 16:12 +23.6 +48.5 +1:47.3
74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav 16:13 +25.2 +56.3 +1:54.0
75 Dukát Petr / Sedláček Petr 16:14 +26.6 +54.3 +1:53.2
80 Valla Rudolf / Valla Tomáš 16:15 +28.5 +1:03.6 +2:00.6
81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří 16:16 +18.9 +47.1 +1:31.1
82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír 16:17 +25.4 +46.7 +1:36.8
83 Holická Barbora / Haumer David 16:18 +26.8 +57.9 +1:55.9
84 Andrys František / Brůžek Tomáš 16:19 +23.9 +55.5 +1:53.1
85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin 16:20 +38.0 +1:13.7 +2:39.4
89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr 16:22 +16.7 +33.1 +1:13.1
90 Pilař Jan / Cibulka Michal 16:23 +18.3 +35.3 +1:16.8
91 Arnošt Tomáš / Kubů František 16:24 +18.2 +36.1 +1:16.1
94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk 16:26 +21.3 +42.9 +1:32.0
95 Kolář Michal / Uhříček David 16:27 +1:29.7
3 Černý Jan / Černohorský Petr 15:17 +1.7 +3.5 +6.0
40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří 15:50 +8.6 +20.7 +34.4
92 Šulc Dominik / Picka Ondřej 16:25 +19.2 +37.4 +1:19.1

Pořadí před RZ 8

# St. č. Posádka Čas
1 1 Kopecký Jan / Hloušek Jan 33:26.2
2 2 Mareš Filip / Bucha Radovan +18.8
3 3 Černý Jan / Černohorský Petr +37.4
4 10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří +41.4
5 6 Semerád Petr / Persein Danny +55.9
6 12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš +1:04.1
7 11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo +1:15.0
8 7 Odložilík Roman / Tureček Martin +1:21.5
9 15 Březík Adam / Krajča Ondřej +1:33.6
10 16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard +1:37.7
11 8 Vlček Martin / Jugasová Karolína +2:01.0
12 18 Trojan Karel / Chlup Petr +2:41.8
13 17 Tomek David / Kopáček Václav +2:45.7
14 27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo +3:09.8
15 19 Štochl Karel / Klička Milan +3:12.8
16 9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav +3:23.0
17 20 Kalista Jiří / Neumann Martin +3:26.2
18 28 Dohnal René / Švec Roman +3:29.8
19 21 Savruk Michal / Palivec Štěpán +3:31.0
20 47 Raith Kevin / Wögerer Christoph +3:46.1
21 24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan +3:53.5
22 40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří +4:00.3
23 23 Šikl Martin / Vilimek Petr +4:03.5
24 29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav +4:14.8
25 22 Kačírek Petr / Picka Petr +4:16.4
26 203 Neumann Vlastimil / Hlavatý Martin +4:44.5
27 34 Hansen Victor / Johansson Victor +4:53.2
28 45 Horák Libor / Fryč Ivan +5:04.2
29 31 Brož Dominik / Navrátil Jakub +5:04.6
30 38 Číž Miroslav / Večerka Michal +5:17.5
31 36 Firla Lumír / Večerka Michal +5:25.9
32 202 Enge Tomáš / Engová Lucie +5:29.2
33 33 Dunovský Václav / Dejl Luboš +5:43.5
34 41 Rada Martin / Jugas Jaroslav +5:58.6
35 42 Tuček Marcel / Dufek Petr +5:58.7
36 46 Vlček Marek / Plachý Tomáš +6:04.5
37 204 Káňa Jiří / Král Josef +6:05.1
38 201 Janota Miroslav / Novák Petr +6:10.2
39 43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří +6:16.9
40 205 Kotrmon Libor / Kolivošková Veronika +6:19.6
41 52 Widłak Igor / Dymurski Daniel +6:22.2
42 89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr +6:53.7
43 57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek +6:58.0
44 25 Fritz Stefan / Winter Gerald +6:59.9
45 65 Kuba Filip / Jurčík Jan +7:09.3
46 30 Štefan David / Vichtora Ondřej +7:11.3
47 217 Mandík Vladimír / Osička Vladimír +7:11.4
48 206 Klik Martin / Maryška Roman +7:20.6
49 49 Šipoš Filip / Zigler Martin +7:21.0
50 53 Liška Václav / Lišková Lenka +7:23.5
51 207 Knížek Martin / Šlegl Petr +7:26.0
52 55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír +7:31.3
53 91 Arnošt Tomáš / Kubů František +7:34.9
54 32 Frána Lukáš / Odvárka Pavel +7:36.9
55 216 Peták Josef / Ernst Michal +7:39.4
56 92 Šulc Dominik / Picka Ondřej +7:46.8
57 64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří +7:52.9
58 90 Pilař Jan / Cibulka Michal +7:56.5
59 209 Štolfa Jindřich / Hawel Zdeněk +8:02.2
60 211 Hejhal Petr / Hejhal Martin +8:13.3
61 39 Soldát David / Winzig Jan +8:15.3
62 37 Nwelati Dominik / Stross Jiří +8:17.9
63 67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav +8:36.5
- 220 Hýbner Vratislav / Martinisko Roman +8:36.5
65 208 Bělohradský Tomáš / Rieger David +8:36.7
66 59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír +8:42.0
67 58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří +8:59.9
68 60 Macek Karel / Pilný Aleš +9:06.9
69 82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír +9:23.3
70 222 Mihulka Roman / Soumar Jiří +9:29.7
71 94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk +9:33.7
72 95 Kolář Michal / Uhříček David +9:38.1
73 230 Neoral Martin / Votápek Jiří +9:51.7
74 61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan +9:53.1
75 235 Pavlíček Michal / Poláček František +10:17.0
76 229 Čuřín Vlastimil / Vorel Václav +10:20.4
77 75 Dukát Petr / Sedláček Petr +10:20.7
78 73 Ciller Michal / Koťátko Radek +10:22.2
79 218 Šrámek Jiří / Horáček Jindřich +10:41.0
- 228 Terš Jiří / Vítovec Pavel +10:41.0
81 223 Kakrda Josef / Bošek Petr +10:50.0
82 221 Sekyra Miloš / Kotál Jakub +10:58.6
83 233 Bahník Ladislav / Bahník Miroslav +11:08.9
84 81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří +11:14.8
85 231 Horčík Karel / Zetek Jiří +11:19.4
86 83 Holická Barbora / Haumer David +11:55.1
87 226 Jun Miroslav / Šíma Zdeněk +12:03.3
88 74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav +12:17.9
89 84 Andrys František / Brůžek Tomáš +12:21.4
90 234 Šimánko Jan / Báťa Karel +12:24.0
91 224 Maier Pavel / Minářík Petr +12:29.2
92 80 Valla Rudolf / Valla Tomáš +13:00.1
93 236 Šabaka Jan / Kratěnová Pavla +13:23.4
94 238 Kovařík Oldřich / Píža Josef +15:14.6
95 85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin +16:13.0
96 237 Kabourek Vítězslav / Rubáš Michal +19:25.7

Pořadí v RZ 8

# St. č. Posádka Čas
1 1 Kopecký Jan / Hloušek Jan 5:11.7
2 2 Mareš Filip / Bucha Radovan +2.2
3 10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří +4.7
4 3 Černý Jan / Černohorský Petr +6.0
5 11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo +7.7
6 12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš +8.7
7 15 Březík Adam / Krajča Ondřej +10.0
8 6 Semerád Petr / Persein Danny +10.8
9 7 Odložilík Roman / Tureček Martin +11.7
10 16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard +13.9
11 8 Vlček Martin / Jugasová Karolína +17.7
12 18 Trojan Karel / Chlup Petr +22.8
13 17 Tomek David / Kopáček Václav +23.5
14 21 Savruk Michal / Palivec Štěpán +25.0
15 19 Štochl Karel / Klička Milan +26.1
16 9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav +26.8
17 27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo +29.0
18 20 Kalista Jiří / Neumann Martin +29.6
19 47 Raith Kevin / Wögerer Christoph +30.3
20 24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan +32.2
21 28 Dohnal René / Švec Roman +33.5
22 22 Kačírek Petr / Picka Petr +33.6
23 40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří +34.4
24 23 Šikl Martin / Vilimek Petr +40.0
25 30 Štefan David / Vichtora Ondřej +42.0
26 29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav +42.6
27 45 Horák Libor / Fryč Ivan +43.0
28 46 Vlček Marek / Plachý Tomáš +44.4
29 38 Číž Miroslav / Večerka Michal +44.9
30 203 Neumann Vlastimil / Hlavatý Martin +46.3
31 34 Hansen Victor / Johansson Victor +46.5
32 25 Fritz Stefan / Winter Gerald +46.7
33 33 Dunovský Václav / Dejl Luboš +48.4
34 36 Firla Lumír / Večerka Michal +49.2
35 31 Brož Dominik / Navrátil Jakub +49.3
36 41 Rada Martin / Jugas Jaroslav +52.0
37 201 Janota Miroslav / Novák Petr +54.4
- 204 Káňa Jiří / Král Josef +54.4
39 52 Widłak Igor / Dymurski Daniel +58.1
40 43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří +58.4
41 65 Kuba Filip / Jurčík Jan +1:01.3
42 42 Tuček Marcel / Dufek Petr +1:01.9
43 205 Kotrmon Libor / Kolivošková Veronika +1:03.6
44 53 Liška Václav / Lišková Lenka +1:07.0
45 49 Šipoš Filip / Zigler Martin +1:07.3
46 59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír +1:08.3
47 206 Klik Martin / Maryška Roman +1:09.7
48 64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří +1:11.8
49 216 Peták Josef / Ernst Michal +1:11.9
50 209 Štolfa Jindřich / Hawel Zdeněk +1:12.3
51 57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek +1:12.4
52 89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr +1:13.1
53 207 Knížek Martin / Šlegl Petr +1:14.7
54 39 Soldát David / Winzig Jan +1:14.9
55 91 Arnošt Tomáš / Kubů František +1:16.1
56 58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří +1:16.2
57 55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír +1:16.4
58 37 Nwelati Dominik / Stross Jiří +1:16.7
59 90 Pilař Jan / Cibulka Michal +1:16.8
60 218 Šrámek Jiří / Horáček Jindřich +1:19.0
61 92 Šulc Dominik / Picka Ondřej +1:19.1
62 208 Bělohradský Tomáš / Rieger David +1:24.9
63 67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav +1:25.7
64 235 Pavlíček Michal / Poláček František +1:27.1
65 61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan +1:29.6
66 95 Kolář Michal / Uhříček David +1:29.7
67 60 Macek Karel / Pilný Aleš +1:30.4
68 81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří +1:31.1
69 94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk +1:32.0
- 229 Čuřín Vlastimil / Vorel Václav +1:32.0
71 202 Enge Tomáš / Engová Lucie +1:32.6
72 82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír +1:36.8
73 230 Neoral Martin / Votápek Jiří +1:41.2
74 228 Terš Jiří / Vítovec Pavel +1:43.7
75 221 Sekyra Miloš / Kotál Jakub +1:44.4
76 223 Kakrda Josef / Bošek Petr +1:45.1
77 73 Ciller Michal / Koťátko Radek +1:47.3
78 226 Jun Miroslav / Šíma Zdeněk +1:49.1
79 231 Horčík Karel / Zetek Jiří +1:50.7
80 224 Maier Pavel / Minářík Petr +1:51.9
81 233 Bahník Ladislav / Bahník Miroslav +1:52.0
82 84 Andrys František / Brůžek Tomáš +1:53.1
83 75 Dukát Petr / Sedláček Petr +1:53.2
84 74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav +1:54.0
85 83 Holická Barbora / Haumer David +1:55.9
86 234 Šimánko Jan / Báťa Karel +1:56.7
87 80 Valla Rudolf / Valla Tomáš +2:00.6
88 236 Šabaka Jan / Kratěnová Pavla +2:10.4
89 211 Hejhal Petr / Hejhal Martin +2:24.9
90 222 Mihulka Roman / Soumar Jiří +2:28.1
91 238 Kovařík Oldřich / Píža Josef +2:31.5
92 85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin +2:39.4
93 237 Kabourek Vítězslav / Rubáš Michal +2:45.4

Pořadí po RZ 8

# St. č. Posádka Čas
1 1 Kopecký Jan / Hloušek Jan 38:37.9
2 2 Mareš Filip / Bucha Radovan +21.0
3 3 Černý Jan / Černohorský Petr +43.4
4 10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří +46.1
5 6 Semerád Petr / Persein Danny +1:06.7
6 12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš +1:12.8
7 11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo +1:22.7
8 7 Odložilík Roman / Tureček Martin +1:33.2
9 15 Březík Adam / Krajča Ondřej +1:43.6
10 16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard +1:51.6
11 8 Vlček Martin / Jugasová Karolína +2:18.7
12 18 Trojan Karel / Chlup Petr +3:04.6
13 17 Tomek David / Kopáček Václav +3:09.2
14 27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo +3:38.8
15 19 Štochl Karel / Klička Milan +3:38.9
16 9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav +3:49.8
17 20 Kalista Jiří / Neumann Martin +3:55.8
18 21 Savruk Michal / Palivec Štěpán +3:56.0
19 28 Dohnal René / Švec Roman +4:03.3
20 47 Raith Kevin / Wögerer Christoph +4:16.4
21 24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan +4:25.7
22 40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří +4:34.7
23 23 Šikl Martin / Vilimek Petr +4:43.5
24 22 Kačírek Petr / Picka Petr +4:50.0
25 29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav +4:57.4
26 203 Neumann Vlastimil / Hlavatý Martin +5:30.8
27 34 Hansen Victor / Johansson Victor +5:39.7
28 45 Horák Libor / Fryč Ivan +5:47.2
29 31 Brož Dominik / Navrátil Jakub +5:53.9
30 38 Číž Miroslav / Večerka Michal +6:02.4
31 36 Firla Lumír / Večerka Michal +6:15.1
32 33 Dunovský Václav / Dejl Luboš +6:31.9
33 46 Vlček Marek / Plachý Tomáš +6:48.9
34 41 Rada Martin / Jugas Jaroslav +6:50.6
35 204 Káňa Jiří / Král Josef +6:59.5
36 42 Tuček Marcel / Dufek Petr +7:00.6
37 202 Enge Tomáš / Engová Lucie +7:01.8
38 201 Janota Miroslav / Novák Petr +7:04.6
39 43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří +7:15.3
40 52 Widłak Igor / Dymurski Daniel +7:20.3
41 205 Kotrmon Libor / Kolivošková Veronika +7:23.2
42 25 Fritz Stefan / Winter Gerald +7:46.6
43 30 Štefan David / Vichtora Ondřej +7:53.3
44 89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr +8:06.8
45 57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek +8:10.4
46 65 Kuba Filip / Jurčík Jan +8:10.6
47 49 Šipoš Filip / Zigler Martin +8:28.3
48 206 Klik Martin / Maryška Roman +8:30.3
49 53 Liška Václav / Lišková Lenka +8:30.5
50 207 Knížek Martin / Šlegl Petr +8:40.7
51 55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír +8:47.7
52 91 Arnošt Tomáš / Kubů František +8:51.0
53 216 Peták Josef / Ernst Michal +8:51.3
54 64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří +9:04.7
55 92 Šulc Dominik / Picka Ondřej +9:05.9
56 90 Pilař Jan / Cibulka Michal +9:13.3
57 209 Štolfa Jindřich / Hawel Zdeněk +9:14.5
58 39 Soldát David / Winzig Jan +9:30.2
59 37 Nwelati Dominik / Stross Jiří +9:34.6
60 59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír +9:50.3
61 208 Bělohradský Tomáš / Rieger David +10:01.6
62 67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav +10:02.2
63 58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří +10:16.1
64 60 Macek Karel / Pilný Aleš +10:37.3
65 211 Hejhal Petr / Hejhal Martin +10:38.2
66 82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír +11:00.1
67 94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk +11:05.7
68 95 Kolář Michal / Uhříček David +11:07.8
69 61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan +11:22.7
70 230 Neoral Martin / Votápek Jiří +11:32.9
71 235 Pavlíček Michal / Poláček František +11:44.1
72 229 Čuřín Vlastimil / Vorel Václav +11:52.4
73 222 Mihulka Roman / Soumar Jiří +11:57.8
74 218 Šrámek Jiří / Horáček Jindřich +12:00.0
75 73 Ciller Michal / Koťátko Radek +12:09.5
76 75 Dukát Petr / Sedláček Petr +12:13.9
77 228 Terš Jiří / Vítovec Pavel +12:24.7
78 223 Kakrda Josef / Bošek Petr +12:35.1
79 221 Sekyra Miloš / Kotál Jakub +12:43.0
80 81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří +12:45.9
81 233 Bahník Ladislav / Bahník Miroslav +13:00.9
82 231 Horčík Karel / Zetek Jiří +13:10.1
83 83 Holická Barbora / Haumer David +13:51.0
84 226 Jun Miroslav / Šíma Zdeněk +13:52.4
85 74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav +14:11.9
86 84 Andrys František / Brůžek Tomáš +14:14.5
87 234 Šimánko Jan / Báťa Karel +14:20.7
88 224 Maier Pavel / Minářík Petr +14:21.1
89 80 Valla Rudolf / Valla Tomáš +15:00.7
90 236 Šabaka Jan / Kratěnová Pavla +15:33.8
91 238 Kovařík Oldřich / Píža Josef +17:46.1
92 85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin +18:52.4
93 237 Kabourek Vítězslav / Rubáš Michal +22:11.1

Živé vysílání je u konce, děkujeme za sledování.

Harmonogram živého vysílání MAX Live

Neděle 11.7.2021
9:10Dispečink
10:10Divácké místo Rokytovec
15:55Cíl – vyhlášení
16:15Cíl – tisková konference
18:00Technická – rozborka vybraných vozidel

Archiv živého vysílání na Youtube

Záznam jízdy z RZ není k dispozici.

Harmonogram

Pátek 9. 7. 2021
16:00Legend exhibition2,32 km
16:45Gladiator historic2,32 km
17:45ŠKODA Rally aréna2,32 km
20:30Future Cars exhibition2,32 km
MČR, MČR HA / Sobota 10. 7. 2021
08:45Ceremonial START
09:08RZ Městská2,79 km
09:43Service A (Hoškovice)
10:32RZ Kvítkovice I.7,25 km
11:02RZ Chloudov I.7,30 km
11:28RZ Bzí I.8,52 km
12:00RZ MOGUL Radostín I.15,51 km
13:15Service B (Hoškovice)
14:19RZ Kvítkovice II.7,25 km
14:49RZ Chloudov II.7,30 km
15:15RZ Bzí II.8,52 km
15:47RZ MOGUL Radostín II.15,51 km
16:32Flexi Service C (Hoškovice)
MČR, MČR HA / Neděle 11. 7. 2021
08:00Service D (Hoškovice)
08:56RZ Staroměstská I.5,11 km
09:25RZ Krásná I.14,95 km
10:16RZ Klášter I.19,26 km
11:24Service E (Hoškovice)
12:35RZ Staroměstská II.5,11 km
13:04RZ Krásná II.14,95 km
13:55RZ Klášter II.19,26 km
14:48Service F (Hoškovice)
Slavnostní vyhlášení, Mladá Boleslav
13:30ECO energy Rally Bohemia
14:30Group B parade
15:10MČR v rally historických automobilů
16:00MČR v rally

Startovní listina

MISTROVSTVÍ ČR V RALLY

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloMČRPPPrio.
1Kopecký Jan / Hloušek JanCZEŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2FIA
2Mareš Filip / Bucha RadovanCZELAURETA AUTO ŠKODA TEAMŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
3Černý Jan / Černohorský PetrCZELouda Auto Škoda Racing TeamŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
4Pech Václav / Uhel PetrCZEEuroOil teamFord Focus WRC13ASN
5Jakeš Miroslav / Machů PetrCZESamohýl ŠKODA TeamŠkoda Fabia R52ASN
6Semerád Petr / Persein DannyCZESEMERÁD PetrŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
7Odložilík Roman / Tureček MartinCZETRT TechnologyŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
8Vlček Martin / Jugasová KarolínaCZEHYUNDAI KOWAX RACINGHyundai i20 R52ASN
9Šimek Ondřej / Baďura VítězslavCZEOrion Racing Team - KTM SHIVAFord Fiesta R52ASN
10Stříteský Dominik / Hovorka JiříCZEŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2
11Bulacia Marco / Der Ohannesian MarceloBOL / ARGŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2
12Cvrček Věroslav / Prokorát TomášCZEKONTAKT ŠKODA TEAMŠkoda Fabia R52
14Devine Callum / Fulton JamesIRLDEVINE CallumFord Fiesta R5 MkII2
15Březík Adam / Krajča OndřejCZESamohýl ŠKODA TeamŠkoda Fabia R52
16von Thurn und Taxis Albert / Ettel BernhardDEU / AUTBaumschlager Rallye & RacingVolkswagen Polo Gti R52
17Tomek David / Kopáček VáclavCZEAutokomplex MENČÍK ŠKODA Rally teamŠkoda Fabia R52
18Trojan Karel / Chlup PetrCZETROJAN KarelŠkoda Fabia R52
19Štochl Karel / Klička MilanCZEŠTOCHL KarelŠkoda Fabia R52
20Kalista Jiří / Neumann MartinCZECAKL KarelMitsubishi Lancer Evo VI13
21Savruk Michal / Palivec ŠtěpánCZESAVRUK MichalŠkoda Fabia R52
22Kačírek Petr / Picka PetrCZEDUCK RACING AUTOKLUB v AČRŠkoda Fabia R52
23Šikl Martin / Vilimek PetrCZEŠIKL MartinMitsubishi Lancer Evo IX3
24Dědic Vlastimil / Pokorný MilanCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia R52
25Fritz Stefan / Winter GeraldAUTFRITZ StefanŠkoda Fabia S20002
26Pokorný Zdeněk / Lasevič RichardCZEPOKORNÝ ZdeněkŠkoda Fabia R52
27Dohnal Jan / Vybíral IvoCZEDOHNAL JanRenault Clio S160012
28Dohnal René / Švec RomanCZEDOHNAL RenéPeugeot 208 Rally45
29Stejskal Václav / Viktora StanislavCZEAUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČRRenault Clio R3T5
30Štefan David / Vichtora OndřejCZEŠTEFAN DavidPeugeot 208 Rally45
31Brož Dominik / Navrátil JakubCZEBROŽ DominikPeugeot 208 R26
32Frána Lukáš / Odvárka PavelCZEFrátherm Rally TeamCitroën DS3 R3T5
33Dunovský Václav / Dejl LubošCZEDunovský Peugeot Rallye Team klub v AČRFord Fiesta Rally46
34Hansen Victor / Johansson VictorSWEHANSEN VictorPeugeot 208 R26
35Lukašík Petr / Lukašíková Mikulášková MartinaCZELUKAŠÍK PetrFord Fiesta Rally46
36Firla Lumír / Večerka MichalCZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Peugeot 208 R26
37Nwelati Dominik / Stross JiříCZENWELATI DominikOpel Adam R26
38Číž Miroslav / Večerka MichalCZEČÍŽ MiroslavPeugeot 208 R26
39Soldát David / Winzig JanCZESOLDÁT DavidPeugeot 208 R26
40Nešetřil Petr / Černoch JiříCZENEŠETŘIL PetrPorsche 997 GT34
41Rada Martin / Jugas JaroslavCZEAGROTEC AUTOKLUB v AČRFiat 124 Abarth RGT4
42Tuček Marcel / Dufek PetrCZEKlub Fox Racing Team v AČRMitsubishi Lancer Evo IX3
43Lošťák Martin / Wimmer JiříCZEAiteq RacingSubaru Impreza WRX Sti3
44Pertlíček Jiří / Orava RadimCZEPERTLÍČEK JiříFord Fiesta Open N13
45Horák Libor / Fryč IvanCZEProtocarsCZMitsubishi Mirage Open N13
46Vlček Marek / Plachý TomášCZERentor racing team s.r.o.Škoda Fabia R52
47Raith Kevin / Wögerer ChristophAUTRAITH KevinŠkoda Fabia S20002
48Ludvíček Jan / Sedláček LukášCZELUDVÍČEK JanPeugeot 208 R26
49Šipoš Filip / Zigler MartinSVK / CZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Peugeot 208 R26
50Havránek Michal / Šmíd TomášCZEHAVRÁNEK MichalFord Fiesta R2T6
51Tenkl Lubomír / Horák JiříCZERacing Club 2008 v AČRBMW M313
52Widłak Igor / Dymurski DanielPOLKG-RTFord Fiesta Rally33
53Liška Václav / Lišková LenkaCZELIŠKA VáclavMitsubishi Lancer Evo IX3
54Václavík Tomáš / Haumer DavidCZEVÁCLAVÍK TomášNissan Almera GTI12
55Čabaj Miroslav / Štindl VladimírCZEČABAJ MiroslavŠkoda Fabia TDI11
56Wolf Adam / Jerie MatyášCZEWOLF AdamŠkoda Fabia11
57Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas MarekCZEÚAMK - AUTOMOTOKLUB ŠKODAŠkoda Fabia TDI11
58Blanda Luděk / Hlávka JiříCZECITY TAXI racing s.r.o.Renault Clio Sport5
59Daňhel Vlastimil / Osička VladimírCZEČK motorsportRenault Clio R35
60Macek Karel / Pilný AlešCZEMACEK KarelPorsche 997 GT34
61Kutílek Miloš / Nádvorník JanCZEKUTÍLEK MilošFiat Grande Punto JTD11
62Vítovec Jiří / Zahrádka KarelCZEPošumavský auto moto klub v AČRŠkoda Fabia TDI11
63Jirovec Jakub / Kunst JakubCZEinvelt - s.r.o.Opel Adam Cup6
64Eis Lukáš / Kalkus JiříCZEEIS LukášPeugeot 208 R26
65Kuba Filip / Jurčík JanCZEKUBA FilipPeugeot 208 R26
66Rybák Jiří / Krajča JaroslavCZECITY TAXI racing s.r.o.Renault Clio Sport5
67Bartúnek Tibor / Koutský MiroslavCZEAUTO KLUB Tišnov z.s.Honda Civic Type R8
68Kastner Jaroslav / Morkus VlastimilCZEKASTNER JaroslavHonda Civic Type R8
69Mandaus Josef / Dohnal MilošCZEAuto Mandaus s.r.o.Škoda Fabia7
70Dostál Jan / Dostál ZdeněkCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia7
71Grafek Petr / Matějka JaroslavCZEGRAFEK PetrŠkoda Felicia7
72Picek Luboš / Kunst JiříCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia7
73Ciller Michal / Koťátko RadekCZECILLER MichalŠkoda Fabia7
74Zeman Milan / Vytasil JaroslavCZERALLYE KLUB STRAKY v AČRŠkoda Fabia7
75Dukát Petr / Sedláček PetrCZEDUKÁT PetrŠkoda Fabia7
76Edelmann Tobias / Andreis SteveDEUEDELMANN TobiasŠkoda Fabia7
77Havlišta Radim / Havlišta JakubCZEHAVLIŠTA RadimŠkoda Felicia7
78Telipský Petr / Matušková MichaelaCZETELIPSKÝ PetrŠkoda Fabia7
79Ulbricht Karel / Vejražka MartinCZEULBRICHT KarelŠkoda Felicia7
80Valla Rudolf / Valla TomášCZEAUTO KLUB Tišnov z.s.Škoda Fabia7
81Poživil Milan / Kulštejn JiříCZEEVROFIN Racing teamPeugeot 208 Rally45
82Kalina Miroslav / Libenský VladimírCZEKALINA MiroslavFord Fiesta R19
83Holická Barbora / Haumer DavidCZEHOLICKÁ BarboraCitroën DS3 R19
84Andrys František / Brůžek TomášCZEANDRYS FrantišekRenault Clio Sport8
85Holakovský Aleš / Vinopal MartinCZEHOLAKOVSKÝ AlešŠkoda Felicia10
86Tydlačková Pavlína / CZE / Rentor racing team s.r.o.Renault Clio Sport8
87Neruda Tomáš / Červený JanCZENERUDA Tomᚊkoda 130 LR
88Reiss Jan / Pocar VlastimilCZEREISS JanŠkoda 130 LR
89Petráš Jaroslav / Jindra PetrCZEPETRÁŠ JaroslavOpel Adam Cup6
90Pilař Jan / Cibulka MichalCZEPILAŘ JanOpel Adam Cup6
91Arnošt Tomáš / Kubů FrantišekCZEARNOŠT TomášOpel Adam Cup6
92Šulc Dominik / Picka OndřejCZEŠULC DominikOpel Adam Cup6
93Zpěvák Kryštof / Navrátil JakubCZEJANTAR TEAM s.r.o.Opel Adam Cup6
94Kohn Filip / Omelka ZdeněkCZEKOHN FilipOpel Adam Cup6
95Kolář Michal / Uhříček DavidCZEKOLÁŘ MichalOpel Adam Cup6

MISTROVSTVÍ ČR V RALLY HISTORICKÝCH AUTOMOBILŮ

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloMČR
201Janota Miroslav / Lasevič RichardCZEJANOTA MiroslavOpel Kadett CoupeC3
202Enge Tomáš / Engová LucieCZEENGE RACING s.r.o.Ford Escort RS 2000D3
203Neumann Vlastimil / Hlavatý MartinCZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Ford Escort RS CosworthF7
204Káňa Jiří / Král JosefCZEKÁŇA JiříFord Sierra RS CosworthF7
205Kotrmon Libor / Kolivošková VeronikaCZE / SVKKOTRMON LiborFord Escort RS CosworthF7
206Klik Martin / Maryška RomanCZEKLIK MartinLada VFTSE6
207Knížek Martin / Šlegl PetrCZEKNÍŽEK MartinBMW 318iSE3
208Bělohradský Tomáš / Rieger DavidCZEBĚLOHRADSKÝ TomášBMW 318iSF6
209Štolfa Jindřich / Hawel ZdeněkCZEŠTOLFA JindřichRover 220 GtiF6
210Zenkl Otakar / Střeska TomášCZEAutospektrum Škoda teamŠkoda Favorit 136 LE1
211Hejhal Petr / Hejhal MartinCZEHEJHAL PetrŠkoda 130 LRE5
212Kašpar Jiří / Adámek PavelCZEKAŠPAR JiříŠkoda 130 LRE5
214Berger Vladimír / Ryšánek PavelCZEÚAMK - AUTOMOTOKLUB ŠKODAŠkoda 130 LRE5
215Klepáč Martin / Krčma PetrCZEKLEPÁČ MartinPeugeot 309 GtiE3
216Peták Josef / Ernst MichalCZEPETÁK JosefNissan Sunny GTIF6
218Šrámek Jiří / Horáček JindřichCZEŠRÁMEK JiříBMW 318iSF6
217Mandík Vladimír / Osička VladimírCZEMANDÍK VladimírMercedes-Benz 190 EE7
219Hostaš Václav / Hořejší RadekCZEAUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČRLada VFTSE6
220Hýbner Vratislav / Martinisko RomanCZEHÝBNER VratislavFord Sierra CosworthE4
221Sekyra Miloš / Kotál JakubCZESEKYRA MilošBMW 318iSF6
222Mihulka Roman / Soumar JiříCZEMIHULKA RomanFord Escort RS 2000D3
223Kakrda Josef / Bošek PetrCZEKAKRDA JosefOpel Ascona AC3
224Maier Pavel / Minářík PetrCZEMAIER PavelFord Escort RS 1600C3
225Carbol Tomáš / Smrčková KristýnaCZECARBOL Tomᚊkoda 120 S RallyeC1
226Jun Miroslav / Šíma ZdeněkCZEJUN MiroslavSuzuki Swift GTiF5
227Blahout Milan / Červený DušanCZEBLAHOUT MilanLada VFTSE6
228Terš Jiří / Vítovec PavelCZEPošumavský auto moto klub v AČRŠkoda Favorit 136 LE1
229Čuřín Vlastimil / Vorel VáclavCZEMotorsport & Services s.r.o.Škoda Favorit 136 LE1
230Neoral Martin / Votápek JiříCZENEORAL MartinŠkoda Favorit 136 LE1
231Horčík Karel / Zetek JiříCZEHORČÍK KarelŠkoda 130 LE1
232Kovář David / Rupert JanCZEKOVÁŘ DavidŠkoda Favorit 136 LE1
233Bahník Ladislav / Bahník MiroslavCZEBAHNÍK LadislavPeugeot 205 GtiE3
234Šimánko Jan / Báťa KarelCZEŠIMÁNKO JanŠkoda 130 LE1
235Pavlíček Michal / Poláček FrantišekCZEČK motorsportFord Escort RS 1600C3
236Šabaka Jan / Kratěnová PavlaCZEŠABAKA JanPeugeot 205 GtiE3
237Kabourek Vítězslav / Rubáš MichalCZEKABOUREK VítězslavŠkoda 120 SC1
238Kovařík Oldřich / Píža JosefCZEKOVAŘÍK OldřichŠkoda Octavia TSA1

GROUP B PARADE

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměVozidloLEGTyp vozuRok
420Kafka Stanislav / Velebný MichalCZEŠkoda 200 RS5Originál1974
401Ulip Jiří / Ulipová HanaCZEAudi Sport Quattro S1 E2BReplika1985
402Zander Lars Juergen / Müller MichelleDEUFord Escort WRCWRCOriginál1993
403Smeets Michel / Janssen DesmondNLD / CZEFord Escort 1300 GT2Originál1970
404Bartášek Josef / Slavík JanCZEŠkoda 130 RS2Originál1978
405Holub Milan / Luxemburková LucieCZEŠkoda 160 RS MTXBOriginál1984
406Ritz Oliver / Ritz StephanieCZEŠkoda 130 RS2Originál1977
407Klinger Jan / Kuník StanislavCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1990
408Karpfinger Tomáš / Klap JanCZEŠkoda 130 RS2Replika1980
409Kališ Ivan / Maršálková RenátaCZEŠkoda FeliciaAOriginál1996
410Častulík Václav / Častulík JosefCZEŠkoda 130 LRBReplika1977
411Hodan Miroslav / Choura JakubCZEOpel Kadett Coupe2Replika1976
412Matas Zdeněk / Vyletová DanaCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1992
414Lopata Jiří / Lopata JiříCZEŠkoda 130 LRBReplika1987
415Jelínek Jiří / Primová MiroslavaCZEŠkoda Favorit 136 LAOriginál1989
416Nejdl Jiří / Argmannová EvaCZELada 1600 R2Replika1974
417Vocásek Michal / Boháčková KristinaCZEOpel Kadett Coupe2Replika1970
418Sobotka Bronislav / Vachata PetrCZELada VFTSBReplika1985
419Stránský Ing Horst / Bičíková Stránská MichaelaCZEŠkoda 120 S Rallye2Originál1974
421Matějus Lukáš / Matějusová IvanaCZEŠkoda 120 LSAReplika1996
422Brodský Luděk / Brodská PetraCZEŠkoda 120 S Rallye2Replika1974
423Švajda Zdeněk / Vrkoslav JanCZEŠkoda 120 S2Replika1974
424Faltys Matěj / Faltysová VeronikaCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1992
425Petr Daniel / Pšenička JakubCZEŠkoda 100 L2Replika1971

ECO ENERGY RALLY BOHEMIA

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloKat.Druh pohonuWRE*
1Novotný Jan / Jakušev PetrCZEPeugeot MOTORVIZE.czPeugeot e-2081electro
2Žďárský Michal / Nábělek JakubCZEKia CzechKia e-Niro1electro
3Motlík Jakub / Paroubek JiříCZEŠKODA AutoŠkoda Enyaq iV1electro
4Tomíšek Marek / Tomíšek MiroslavCZEKia CzechKia e-Niro1electro
5Dittrich Lukáš / Dittrich MilošCZEAF Peugeot TeamPeugeot e-2081electro
6Huňáček Pavel / Formánek VojtěchCZEKia CzechKia e-Soul1electro
7Trnka Zdeněk / Smolík ZdeněkCZEDS Automobiles - STK Okříšky RTDS DS3 Crossback e-tense1electro
8Mirovský Zdeněk / Chadim AlešCZEDS Automobiles - STK Okříšky RTDS DS3 Crossback e-tense1electro
9Nemrava Jan / Ondráček PavelCZEPeugeot Autohled.czPeugeot e-2081electro
10Běhal Bart / Tomaides MartinCZEŠKODA AutoŠkoda Enyaq iV1electro
11Hunčovský Ondřej / Hunčovská TerezaCZETeslička.czŠkoda Citigo-e iV1electro
12Průša Adam / Průša DanielCZEMitsubishi Motors ČRMitsubishi Eclipse Cross PHEV2plugin
14Slovak Igor / Slovakova AndreaCZETesla Owners - NortonTesla Model 3 LR1electro
15Borůvka Zdeněk / Borůvka VáclavCZEID.3 by PORSCHE SMÍCHOVVolkswagen ID.31electro
16Semotam Jan / Korec JiříCZEAsociace pro elektromobilitu IIITesla Model S1electro
17Blahout Filip / Blahoutová KateřinaCZEAutonabijeni.cz Webasto e-TeamBMW i3s1electro
18Hladík Jiří / Tiler MichalCZEyoungtimerclassicVW e-Golf1electro
19Jiřík Josef / Lieskovská PetraCZEZoe ZooRenault Zoe1electro
20Adam Jonáš / Adamová AdélaCZEProtech elektromobilyFiat 500e1electro
21Hájek Kryštof / Procházková NikolaCZEAsociace pro elektromobilitu IITesla Model 31electro
22Hataš LukášCZEAsociace pro elektromobilituTesla Model X1electro