St. č. Posádka Start 1,8 km 3,8 km Cíl
1 Kopecký Jan / Hloušek Jan 11:28 1:04.7 2:28.2 5:14.1
2 Mareš Filip / Bucha Radovan 11:29 +0.4 +2.6 +3.5
4 Pech Václav / Uhel Petr 11:31 -0.0 -0.1 -1.7
6 Semerád Petr / Persein Danny 11:33 +2.9 +6.9 +10.9
7 Odložilík Roman / Tureček Martin 11:34 +3.1 +7.9 +13.5
8 Vlček Martin / Jugasová Karolína 11:35 +4.6 +8.9 +17.9
9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav 11:36 +6.2 +14.6 +30.7
10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří 11:37 +3.2 +5.4 +8.3
12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš 11:38 +3.0 +4.2 +8.6
11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo 11:39 +2.8 +6.6 +11.2
15 Březík Adam / Krajča Ondřej 11:40 +4.0 +5.7 +11.2
16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard 11:41 +3.4 +6.6 +20.8
17 Tomek David / Kopáček Václav 11:42 +5.3 +15.1 +26.6
18 Trojan Karel / Chlup Petr 11:43 +5.0 +12.9 +24.3
19 Štochl Karel / Klička Milan 11:44 +6.6 +16.6 +28.9
20 Kalista Jiří / Neumann Martin 11:45 +4.5 +12.3 +23.7
21 Savruk Michal / Palivec Štěpán 11:46 +4.8 +11.5 +28.5
22 Kačírek Petr / Picka Petr 11:47 +7.7 +19.6 +37.0
23 Šikl Martin / Vilimek Petr 11:48 +6.8 +22.8 +42.1
24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan 11:49 +8.2 +19.3 +35.8
25 Fritz Stefan / Winter Gerald 11:50 +14.3 +30.7 +52.8
27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo 11:52 +8.7 +16.1 +31.1
28 Dohnal René / Švec Roman 11:53 +8.5 +35.8
29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav 11:54 +9.8 +20.0 +40.9
30 Štefan David / Vichtora Ondřej 11:55 +10.2 +34.8 +3:13.8
31 Brož Dominik / Navrátil Jakub 11:56 +12.3 +25.1 +55.1
33 Dunovský Václav / Dejl Luboš 11:58 +48.5
34 Hansen Victor / Johansson Victor 11:59 +11.7 +22.6 +47.6
36 Firla Lumír / Večerka Michal 12:02 +12.5 +25.0 +51.0
37 Nwelati Dominik / Stross Jiří 12:03 +18.3 +40.7 +1:18.5
38 Číž Miroslav / Večerka Michal 12:04 +10.9 +22.6 +47.1
39 Soldát David / Winzig Jan 12:05 +3:10.9 +3:23.6 +3:51.1
41 Rada Martin / Jugas Jaroslav 12:07 +12.7 +30.7 +54.5
42 Tuček Marcel / Dufek Petr 12:08 +16.0 +30.5 +51.7
43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří 12:09 +14.4 +30.6 +1:02.2
45 Horák Libor / Fryč Ivan 12:10 +8.1 +42.5 +1:02.3
46 Vlček Marek / Plachý Tomáš 12:11 +13.3 +27.9 +49.2
47 Raith Kevin / Wögerer Christoph 12:12 +7.7 +15.4 +32.4
48 Ludvíček Jan / Sedláček Lukáš 12:13 +11.3 +31.2 +1:39.2
49 Šipoš Filip / Zigler Martin 12:14 +16.8 +37.9 +1:14.2
50 Havránek Michal / Šmíd Tomáš 12:15 +28.0 +42.9
51 Tenkl Lubomír / Horák Jiří 12:16 +15.8 +35.1 +1:08.8
52 Widłak Igor / Dymurski Daniel 12:17 +14.0 +32.5 +1:02.6
53 Liška Václav / Lišková Lenka 12:18 +18.3 +35.5 +1:11.8
55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír 12:19 +16.4 +36.8 +1:14.8
57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek 12:20 +1:10.6
58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří 12:21 +18.7 +40.4 +1:25.2
59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír 12:22 +17.2 +38.6 +1:18.0
60 Macek Karel / Pilný Aleš 12:23 +1:26.9
61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan 12:24 +20.6 +45.0 +1:31.9
63 Jirovec Jakub / Kunst Jakub 12:26 +20.2 +38.5 +1:22.0
64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří 12:27 +15.4 +32.0 +1:06.6
65 Kuba Filip / Jurčík Jan 12:28 +16.9 +33.2 +1:09.8
67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav 12:30 +17.4 +38.5 +1:18.9
68 Kastner Jaroslav / Morkus Vlastimil 12:31 +18.0 +39.8 +1:22.8
69 Mandaus Josef / Dohnal Miloš 12:32 +28.5 +5:58.4 +6:51.5
70 Dostál Jan / Dostál Zdeněk 12:33 +22.6 +50.7 +1:40.8
71 Grafek Petr / Matějka Jaroslav 12:34 +21.6 +41.5 +1:30.2
73 Ciller Michal / Koťátko Radek 12:36 +29.3 +59.0 +1:58.0
74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav 12:37 +23.9 +50.4 +1:45.5
75 Dukát Petr / Sedláček Petr 12:38 +24.7 +50.1 +1:48.7
80 Valla Rudolf / Valla Tomáš 12:43 +27.0 +1:02.1 +1:56.3
81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří 12:44 +19.6 +49.2 +1:39.3
82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír 12:45 +22.6 +43.0 +1:31.1
83 Holická Barbora / Haumer David 12:46 +26.0 +57.0 +1:52.0
84 Andrys František / Brůžek Tomáš 12:47 +23.7 +53.8 +1:53.1
85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin 12:48 +37.6 +1:15.7 +2:39.9
89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr 12:54 +16.2 +30.6 +1:09.5
90 Pilař Jan / Cibulka Michal 12:55 +17.7 +33.3 +1:20.0
91 Arnošt Tomáš / Kubů František 12:56 +17.9 +35.6 +1:14.8
88 Reiss Jan / Pocar Vlastimil 12:58 +24.9 +1:14.7
94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk 13:00 +23.1 +46.5 +1:38.3
95 Kolář Michal / Uhříček David 13:01 +21.7 +47.0 +1:33.0
35 Lukašík Petr / Lukašíková Mikulášková Martina 14:31
3 Černý Jan / Černohorský Petr 11:30 +1.7 +3.5 +6.2
5 Jakeš Miroslav / Machů Petr 11:32 +1.5 +2.2
32 Frána Lukáš / Odvárka Pavel 11:57 +10.1 +22.4 +42.7
40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří 12:06 +10.7 +22.7 +38.3
92 Šulc Dominik / Picka Ondřej 12:59 +19.2 +36.4 +1:16.5

Pořadí před RZ 4

# St. č. Posádka Čas
1 4 Pech Václav / Uhel Petr 11:13.1
2 1 Kopecký Jan / Hloušek Jan +1.3
3 2 Mareš Filip / Bucha Radovan +7.3
4 3 Černý Jan / Černohorský Petr +13.4
5 10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří +15.4
6 5 Jakeš Miroslav / Machů Petr +18.2
7 6 Semerád Petr / Persein Danny +21.0
8 12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš +24.8
9 7 Odložilík Roman / Tureček Martin +28.9
10 16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard +31.4
11 15 Březík Adam / Krajča Ondřej +33.3
12 11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo +33.9
13 8 Vlček Martin / Jugasová Karolína +35.8
14 17 Tomek David / Kopáček Václav +51.8
15 18 Trojan Karel / Chlup Petr +52.1
16 27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo +1:04.3
17 9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav +1:04.8
18 21 Savruk Michal / Palivec Štěpán +1:06.1
19 19 Štochl Karel / Klička Milan +1:09.3
20 20 Kalista Jiří / Neumann Martin +1:11.7
21 28 Dohnal René / Švec Roman +1:12.1
22 47 Raith Kevin / Wögerer Christoph +1:18.6
23 23 Šikl Martin / Vilimek Petr +1:19.4
24 24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan +1:22.1
25 40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří +1:22.9
26 45 Horák Libor / Fryč Ivan +1:26.3
27 30 Štefan David / Vichtora Ondřej +1:28.9
28 29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav +1:31.1
29 203 Neumann Vlastimil / Hlavatý Martin +1:35.7
30 22 Kačírek Petr / Picka Petr +1:35.8
31 32 Frána Lukáš / Odvárka Pavel +1:37.7
32 34 Hansen Victor / Johansson Victor +1:38.5
33 39 Soldát David / Winzig Jan +1:42.1
34 31 Brož Dominik / Navrátil Jakub +1:43.3
35 35 Lukašík Petr / Lukašíková Mikulášková Martina +1:44.2
36 36 Firla Lumír / Večerka Michal +1:49.9
37 38 Číž Miroslav / Večerka Michal +1:50.6
38 202 Enge Tomáš / Engová Lucie +1:52.7
39 48 Ludvíček Jan / Sedláček Lukáš +1:53.2
40 201 Janota Miroslav / Novák Petr +1:59.1
41 41 Rada Martin / Jugas Jaroslav +1:59.6
42 33 Dunovský Václav / Dejl Luboš +2:00.6
43 46 Vlček Marek / Plachý Tomáš +2:01.5
44 42 Tuček Marcel / Dufek Petr +2:02.8
45 205 Kotrmon Libor / Kolivošková Veronika +2:03.9
46 43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří +2:04.9
47 52 Widłak Igor / Dymurski Daniel +2:06.1
48 204 Káňa Jiří / Král Josef +2:09.0
49 89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr +2:10.4
50 57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek +2:10.9
51 51 Tenkl Lubomír / Horák Jiří +2:17.3
52 91 Arnošt Tomáš / Kubů František +2:19.0
53 49 Šipoš Filip / Zigler Martin +2:23.2
54 55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír +2:26.2
55 212 Kašpar Jiří / Adámek Pavel +2:27.7
56 65 Kuba Filip / Jurčík Jan +2:27.8
57 92 Šulc Dominik / Picka Ondřej +2:29.6
58 207 Knížek Martin / Šlegl Petr +2:31.9
59 211 Hejhal Petr / Hejhal Martin +2:34.5
60 90 Pilař Jan / Cibulka Michal +2:36.1
61 216 Peták Josef / Ernst Michal +2:36.4
62 206 Klik Martin / Maryška Roman +2:36.8
63 37 Nwelati Dominik / Stross Jiří +2:38.8
64 210 Zenkl Otakar / Střeska Tomáš +2:40.2
65 53 Liška Václav / Lišková Lenka +2:40.7
66 50 Havránek Michal / Šmíd Tomáš +2:40.8
67 217 Mandík Vladimír / Osička Vladimír +2:41.5
68 67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav +2:46.2
69 63 Jirovec Jakub / Kunst Jakub +2:46.5
70 64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří +2:47.3
71 209 Štolfa Jindřich / Hawel Zdeněk +2:50.2
72 71 Grafek Petr / Matějka Jaroslav +2:52.3
73 220 Hýbner Vratislav / Martinisko Roman +2:53.6
74 59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír +2:53.9
75 66 Rybák Jiří / Krajča Jaroslav +2:57.0
76 60 Macek Karel / Pilný Aleš +2:57.2
77 68 Kastner Jaroslav / Morkus Vlastimil +2:57.3
78 208 Bělohradský Tomáš / Rieger David +2:58.1
79 218 Šrámek Jiří / Horáček Jindřich +2:58.8
80 214 Berger Vladimír / Ryšánek Pavel +3:01.8
81 219 Hostaš Václav / Hořejší Radek +3:02.4
82 222 Mihulka Roman / Soumar Jiří +3:03.8
83 69 Mandaus Josef / Dohnal Miloš +3:05.3
84 82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír +3:06.4
85 58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří +3:11.0
86 73 Ciller Michal / Koťátko Radek +3:11.8
87 230 Neoral Martin / Votápek Jiří +3:16.3
88 25 Fritz Stefan / Winter Gerald +3:17.7
89 61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan +3:19.0
90 95 Kolář Michal / Uhříček David +3:19.4
91 229 Čuřín Vlastimil / Vorel Václav +3:24.6
92 74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav +3:29.5
93 75 Dukát Petr / Sedláček Petr +3:29.9
94 94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk +3:30.0
95 81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří +3:35.5
96 233 Bahník Ladislav / Bahník Miroslav +3:39.9
97 223 Kakrda Josef / Bošek Petr +3:42.1
98 231 Horčík Karel / Zetek Jiří +3:43.1
99 235 Pavlíček Michal / Poláček František +3:43.7
100 228 Terš Jiří / Vítovec Pavel +3:46.5
101 221 Sekyra Miloš / Kotál Jakub +3:47.0
102 83 Holická Barbora / Haumer David +3:47.9
103 80 Valla Rudolf / Valla Tomáš +3:52.5
104 225 Carbol Tomáš / Smrčková Kristýna +3:55.6
105 226 Jun Miroslav / Šíma Zdeněk +3:55.8
106 88 Reiss Jan / Pocar Vlastimil +3:59.8
107 84 Andrys František / Brůžek Tomáš +4:01.0
108 224 Maier Pavel / Minářík Petr +4:02.2
109 234 Šimánko Jan / Báťa Karel +4:09.0
110 236 Šabaka Jan / Kratěnová Pavla +4:40.2
111 237 Kabourek Vítězslav / Rubáš Michal +4:51.4
112 238 Kovařík Oldřich / Píža Josef +5:04.2
113 85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin +6:09.6
114 70 Dostál Jan / Dostál Zdeněk +7:12.5

Pořadí v RZ 4

# St. č. Posádka Čas
1 4 Pech Václav / Uhel Petr 5:12.4
2 1 Kopecký Jan / Hloušek Jan +1.7
3 2 Mareš Filip / Bucha Radovan +5.2
4 3 Černý Jan / Černohorský Petr +7.9
5 10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří +10.0
6 12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš +10.3
7 6 Semerád Petr / Persein Danny +12.6
8 11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo +12.9
- 15 Březík Adam / Krajča Ondřej +12.9
10 7 Odložilík Roman / Tureček Martin +15.2
11 8 Vlček Martin / Jugasová Karolína +19.6
12 16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard +22.5
13 20 Kalista Jiří / Neumann Martin +25.4
14 18 Trojan Karel / Chlup Petr +26.0
15 17 Tomek David / Kopáček Václav +28.3
16 21 Savruk Michal / Palivec Štěpán +30.2
17 19 Štochl Karel / Klička Milan +30.6
18 9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav +32.4
19 27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo +32.8
20 47 Raith Kevin / Wögerer Christoph +34.1
21 24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan +37.5
- 28 Dohnal René / Švec Roman +37.5
23 22 Kačírek Petr / Picka Petr +38.7
24 40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří +40.0
25 203 Neumann Vlastimil / Hlavatý Martin +42.1
26 29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav +42.6
27 23 Šikl Martin / Vilimek Petr +43.8
28 32 Frána Lukáš / Odvárka Pavel +44.4
29 38 Číž Miroslav / Večerka Michal +48.8
30 34 Hansen Victor / Johansson Victor +49.3
31 33 Dunovský Václav / Dejl Luboš +50.2
32 46 Vlček Marek / Plachý Tomáš +50.9
33 36 Firla Lumír / Večerka Michal +52.7
34 42 Tuček Marcel / Dufek Petr +53.4
35 202 Enge Tomáš / Engová Lucie +54.4
36 25 Fritz Stefan / Winter Gerald +54.5
37 41 Rada Martin / Jugas Jaroslav +56.2
38 31 Brož Dominik / Navrátil Jakub +56.8
39 217 Mandík Vladimír / Osička Vladimír +57.5
40 201 Janota Miroslav / Novák Petr +58.5
41 204 Káňa Jiří / Král Josef +59.0
42 205 Kotrmon Libor / Kolivošková Veronika +59.1
43 43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří +1:03.9
44 45 Horák Libor / Fryč Ivan +1:04.0
45 52 Widłak Igor / Dymurski Daniel +1:04.3
46 64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří +1:08.3
47 51 Tenkl Lubomír / Horák Jiří +1:10.5
- 206 Klik Martin / Maryška Roman +1:10.5
49 89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr +1:11.2
50 65 Kuba Filip / Jurčík Jan +1:11.5
51 207 Knížek Martin / Šlegl Petr +1:11.6
52 57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek +1:12.3
53 53 Liška Václav / Lišková Lenka +1:13.5
54 216 Peták Josef / Ernst Michal +1:14.5
55 49 Šipoš Filip / Zigler Martin +1:15.9
56 55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír +1:16.5
- 91 Arnošt Tomáš / Kubů František +1:16.5
58 210 Zenkl Otakar / Střeska Tomáš +1:16.9
59 92 Šulc Dominik / Picka Ondřej +1:18.2
60 59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír +1:19.7
61 37 Nwelati Dominik / Stross Jiří +1:20.2
62 67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav +1:20.6
63 209 Štolfa Jindřich / Hawel Zdeněk +1:20.7
64 211 Hejhal Petr / Hejhal Martin +1:21.4
65 90 Pilař Jan / Cibulka Michal +1:21.7
66 208 Bělohradský Tomáš / Rieger David +1:21.8
67 220 Hýbner Vratislav / Martinisko Roman +1:21.9
68 63 Jirovec Jakub / Kunst Jakub +1:23.7
69 218 Šrámek Jiří / Horáček Jindřich +1:24.3
70 68 Kastner Jaroslav / Morkus Vlastimil +1:24.5
71 222 Mihulka Roman / Soumar Jiří +1:26.6
72 58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří +1:26.9
73 235 Pavlíček Michal / Poláček František +1:27.2
74 60 Macek Karel / Pilný Aleš +1:28.6
75 212 Kašpar Jiří / Adámek Pavel +1:31.0
76 219 Hostaš Václav / Hořejší Radek +1:31.6
77 71 Grafek Petr / Matějka Jaroslav +1:31.9
78 82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír +1:32.8
79 61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan +1:33.6
80 95 Kolář Michal / Uhříček David +1:34.7
81 223 Kakrda Josef / Bošek Petr +1:35.6
82 230 Neoral Martin / Votápek Jiří +1:36.2
83 94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk +1:40.0
84 233 Bahník Ladislav / Bahník Miroslav +1:40.6
85 48 Ludvíček Jan / Sedláček Lukáš +1:40.9
86 81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří +1:41.0
87 229 Čuřín Vlastimil / Vorel Václav +1:41.6
88 70 Dostál Jan / Dostál Zdeněk +1:42.5
89 221 Sekyra Miloš / Kotál Jakub +1:42.9
90 228 Terš Jiří / Vítovec Pavel +1:44.7
91 74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav +1:47.2
92 231 Horčík Karel / Zetek Jiří +1:49.2
93 75 Dukát Petr / Sedláček Petr +1:50.4
94 83 Holická Barbora / Haumer David +1:53.7
95 84 Andrys František / Brůžek Tomáš +1:54.8
96 224 Maier Pavel / Minářík Petr +1:55.3
97 80 Valla Rudolf / Valla Tomáš +1:58.0
98 226 Jun Miroslav / Šíma Zdeněk +1:59.5
99 225 Carbol Tomáš / Smrčková Kristýna +1:59.6
100 73 Ciller Michal / Koťátko Radek +1:59.7
101 234 Šimánko Jan / Báťa Karel +2:03.6
102 236 Šabaka Jan / Kratěnová Pavla +2:06.2
103 238 Kovařík Oldřich / Píža Josef +2:28.1
104 237 Kabourek Vítězslav / Rubáš Michal +2:35.9
105 85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin +2:41.6
106 214 Berger Vladimír / Ryšánek Pavel +2:57.4
107 30 Štefan David / Vichtora Ondřej +3:15.5
108 39 Soldát David / Winzig Jan +3:52.8
109 69 Mandaus Josef / Dohnal Miloš +6:53.2

Pořadí po RZ 4

# St. č. Posádka Čas
1 4 Pech Václav / Uhel Petr 16:25.5
2 1 Kopecký Jan / Hloušek Jan +3.0
3 2 Mareš Filip / Bucha Radovan +12.5
4 3 Černý Jan / Černohorský Petr +21.3
5 10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří +25.4
6 6 Semerád Petr / Persein Danny +33.6
7 12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš +35.1
8 7 Odložilík Roman / Tureček Martin +44.1
9 15 Březík Adam / Krajča Ondřej +46.2
10 11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo +46.8
11 16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard +53.9
12 8 Vlček Martin / Jugasová Karolína +55.4
13 18 Trojan Karel / Chlup Petr +1:18.1
14 17 Tomek David / Kopáček Václav +1:20.1
15 21 Savruk Michal / Palivec Štěpán +1:36.3
16 20 Kalista Jiří / Neumann Martin +1:37.1
- 27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo +1:37.1
18 9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav +1:37.2
19 19 Štochl Karel / Klička Milan +1:39.9
20 28 Dohnal René / Švec Roman +1:49.6
21 47 Raith Kevin / Wögerer Christoph +1:52.7
22 24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan +1:59.6
23 40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří +2:02.9
24 23 Šikl Martin / Vilimek Petr +2:03.2
25 29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav +2:13.7
26 22 Kačírek Petr / Picka Petr +2:14.5
27 203 Neumann Vlastimil / Hlavatý Martin +2:17.8
28 32 Frána Lukáš / Odvárka Pavel +2:22.1
29 34 Hansen Victor / Johansson Victor +2:27.8
30 45 Horák Libor / Fryč Ivan +2:30.3
31 38 Číž Miroslav / Večerka Michal +2:39.4
32 31 Brož Dominik / Navrátil Jakub +2:40.1
33 36 Firla Lumír / Večerka Michal +2:42.6
34 202 Enge Tomáš / Engová Lucie +2:47.1
35 33 Dunovský Václav / Dejl Luboš +2:50.8
36 46 Vlček Marek / Plachý Tomáš +2:52.4
37 41 Rada Martin / Jugas Jaroslav +2:55.8
38 42 Tuček Marcel / Dufek Petr +2:56.2
39 201 Janota Miroslav / Novák Petr +2:57.6
40 205 Kotrmon Libor / Kolivošková Veronika +3:03.0
41 204 Káňa Jiří / Král Josef +3:08.0
42 43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří +3:08.8
43 52 Widłak Igor / Dymurski Daniel +3:10.4
44 89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr +3:21.6
45 57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek +3:23.2
46 51 Tenkl Lubomír / Horák Jiří +3:27.8
47 48 Ludvíček Jan / Sedláček Lukáš +3:34.1
48 91 Arnošt Tomáš / Kubů František +3:35.5
49 217 Mandík Vladimír / Osička Vladimír +3:39.0
50 49 Šipoš Filip / Zigler Martin +3:39.1
51 65 Kuba Filip / Jurčík Jan +3:39.3
52 55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír +3:42.7
53 207 Knížek Martin / Šlegl Petr +3:43.5
54 206 Klik Martin / Maryška Roman +3:47.3
55 92 Šulc Dominik / Picka Ondřej +3:47.8
56 216 Peták Josef / Ernst Michal +3:50.9
57 53 Liška Václav / Lišková Lenka +3:54.2
58 64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří +3:55.6
59 211 Hejhal Petr / Hejhal Martin +3:55.9
60 210 Zenkl Otakar / Střeska Tomáš +3:57.1
61 90 Pilař Jan / Cibulka Michal +3:57.8
62 212 Kašpar Jiří / Adámek Pavel +3:58.7
63 37 Nwelati Dominik / Stross Jiří +3:59.0
64 67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav +4:06.8
65 63 Jirovec Jakub / Kunst Jakub +4:10.2
66 209 Štolfa Jindřich / Hawel Zdeněk +4:10.9
67 25 Fritz Stefan / Winter Gerald +4:12.2
68 59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír +4:13.6
69 220 Hýbner Vratislav / Martinisko Roman +4:15.5
70 208 Bělohradský Tomáš / Rieger David +4:19.9
71 68 Kastner Jaroslav / Morkus Vlastimil +4:21.8
72 218 Šrámek Jiří / Horáček Jindřich +4:23.1
73 71 Grafek Petr / Matějka Jaroslav +4:24.2
74 60 Macek Karel / Pilný Aleš +4:25.8
75 222 Mihulka Roman / Soumar Jiří +4:30.4
76 219 Hostaš Václav / Hořejší Radek +4:34.0
77 58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří +4:37.9
78 82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír +4:39.2
79 30 Štefan David / Vichtora Ondřej +4:44.4
80 230 Neoral Martin / Votápek Jiří +4:52.5
81 61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan +4:52.6
82 95 Kolář Michal / Uhříček David +4:54.1
83 229 Čuřín Vlastimil / Vorel Václav +5:06.2
84 94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk +5:10.0
85 235 Pavlíček Michal / Poláček František +5:10.9
86 73 Ciller Michal / Koťátko Radek +5:11.5
87 81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří +5:16.5
88 74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav +5:16.7
89 223 Kakrda Josef / Bošek Petr +5:17.7
90 75 Dukát Petr / Sedláček Petr +5:20.3
91 233 Bahník Ladislav / Bahník Miroslav +5:20.5
92 221 Sekyra Miloš / Kotál Jakub +5:29.9
93 228 Terš Jiří / Vítovec Pavel +5:31.2
94 231 Horčík Karel / Zetek Jiří +5:32.3
95 39 Soldát David / Winzig Jan +5:34.9
96 83 Holická Barbora / Haumer David +5:41.6
97 80 Valla Rudolf / Valla Tomáš +5:50.5
98 225 Carbol Tomáš / Smrčková Kristýna +5:55.2
99 226 Jun Miroslav / Šíma Zdeněk +5:55.3
100 84 Andrys František / Brůžek Tomáš +5:55.8
101 224 Maier Pavel / Minářík Petr +5:57.5
102 214 Berger Vladimír / Ryšánek Pavel +5:59.2
103 234 Šimánko Jan / Báťa Karel +6:12.6
104 236 Šabaka Jan / Kratěnová Pavla +6:46.4
105 237 Kabourek Vítězslav / Rubáš Michal +7:27.3
106 238 Kovařík Oldřich / Píža Josef +7:32.3
107 85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin +8:51.2
108 70 Dostál Jan / Dostál Zdeněk +8:55.0
109 69 Mandaus Josef / Dohnal Miloš +9:58.5

Živé vysílání je u konce, děkujeme za sledování.

Harmonogram živého vysílání MAX Live

Neděle 11.7.2021
9:10Dispečink
10:10Divácké místo Rokytovec
15:55Cíl – vyhlášení
16:15Cíl – tisková konference
18:00Technická – rozborka vybraných vozidel

Archiv živého vysílání na Youtube

Záznam jízdy z RZ není k dispozici.

Harmonogram

Pátek 9. 7. 2021
16:00Legend exhibition2,32 km
16:45Gladiator historic2,32 km
17:45ŠKODA Rally aréna2,32 km
20:30Future Cars exhibition2,32 km
MČR, MČR HA / Sobota 10. 7. 2021
08:45Ceremonial START
09:08RZ Městská2,79 km
09:43Service A (Hoškovice)
10:32RZ Kvítkovice I.7,25 km
11:02RZ Chloudov I.7,30 km
11:28RZ Bzí I.8,52 km
12:00RZ MOGUL Radostín I.15,51 km
13:15Service B (Hoškovice)
14:19RZ Kvítkovice II.7,25 km
14:49RZ Chloudov II.7,30 km
15:15RZ Bzí II.8,52 km
15:47RZ MOGUL Radostín II.15,51 km
16:32Flexi Service C (Hoškovice)
MČR, MČR HA / Neděle 11. 7. 2021
08:00Service D (Hoškovice)
08:56RZ Staroměstská I.5,11 km
09:25RZ Krásná I.14,95 km
10:16RZ Klášter I.19,26 km
11:24Service E (Hoškovice)
12:35RZ Staroměstská II.5,11 km
13:04RZ Krásná II.14,95 km
13:55RZ Klášter II.19,26 km
14:48Service F (Hoškovice)
Slavnostní vyhlášení, Mladá Boleslav
13:30ECO energy Rally Bohemia
14:30Group B parade
15:10MČR v rally historických automobilů
16:00MČR v rally

Startovní listina

MISTROVSTVÍ ČR V RALLY

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloMČRPPPrio.
1Kopecký Jan / Hloušek JanCZEŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2FIA
2Mareš Filip / Bucha RadovanCZELAURETA AUTO ŠKODA TEAMŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
3Černý Jan / Černohorský PetrCZELouda Auto Škoda Racing TeamŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
4Pech Václav / Uhel PetrCZEEuroOil teamFord Focus WRC13ASN
5Jakeš Miroslav / Machů PetrCZESamohýl ŠKODA TeamŠkoda Fabia R52ASN
6Semerád Petr / Persein DannyCZESEMERÁD PetrŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
7Odložilík Roman / Tureček MartinCZETRT TechnologyŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
8Vlček Martin / Jugasová KarolínaCZEHYUNDAI KOWAX RACINGHyundai i20 R52ASN
9Šimek Ondřej / Baďura VítězslavCZEOrion Racing Team - KTM SHIVAFord Fiesta R52ASN
10Stříteský Dominik / Hovorka JiříCZEŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2
11Bulacia Marco / Der Ohannesian MarceloBOL / ARGŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2
12Cvrček Věroslav / Prokorát TomášCZEKONTAKT ŠKODA TEAMŠkoda Fabia R52
14Devine Callum / Fulton JamesIRLDEVINE CallumFord Fiesta R5 MkII2
15Březík Adam / Krajča OndřejCZESamohýl ŠKODA TeamŠkoda Fabia R52
16von Thurn und Taxis Albert / Ettel BernhardDEU / AUTBaumschlager Rallye & RacingVolkswagen Polo Gti R52
17Tomek David / Kopáček VáclavCZEAutokomplex MENČÍK ŠKODA Rally teamŠkoda Fabia R52
18Trojan Karel / Chlup PetrCZETROJAN KarelŠkoda Fabia R52
19Štochl Karel / Klička MilanCZEŠTOCHL KarelŠkoda Fabia R52
20Kalista Jiří / Neumann MartinCZECAKL KarelMitsubishi Lancer Evo VI13
21Savruk Michal / Palivec ŠtěpánCZESAVRUK MichalŠkoda Fabia R52
22Kačírek Petr / Picka PetrCZEDUCK RACING AUTOKLUB v AČRŠkoda Fabia R52
23Šikl Martin / Vilimek PetrCZEŠIKL MartinMitsubishi Lancer Evo IX3
24Dědic Vlastimil / Pokorný MilanCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia R52
25Fritz Stefan / Winter GeraldAUTFRITZ StefanŠkoda Fabia S20002
26Pokorný Zdeněk / Lasevič RichardCZEPOKORNÝ ZdeněkŠkoda Fabia R52
27Dohnal Jan / Vybíral IvoCZEDOHNAL JanRenault Clio S160012
28Dohnal René / Švec RomanCZEDOHNAL RenéPeugeot 208 Rally45
29Stejskal Václav / Viktora StanislavCZEAUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČRRenault Clio R3T5
30Štefan David / Vichtora OndřejCZEŠTEFAN DavidPeugeot 208 Rally45
31Brož Dominik / Navrátil JakubCZEBROŽ DominikPeugeot 208 R26
32Frána Lukáš / Odvárka PavelCZEFrátherm Rally TeamCitroën DS3 R3T5
33Dunovský Václav / Dejl LubošCZEDunovský Peugeot Rallye Team klub v AČRFord Fiesta Rally46
34Hansen Victor / Johansson VictorSWEHANSEN VictorPeugeot 208 R26
35Lukašík Petr / Lukašíková Mikulášková MartinaCZELUKAŠÍK PetrFord Fiesta Rally46
36Firla Lumír / Večerka MichalCZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Peugeot 208 R26
37Nwelati Dominik / Stross JiříCZENWELATI DominikOpel Adam R26
38Číž Miroslav / Večerka MichalCZEČÍŽ MiroslavPeugeot 208 R26
39Soldát David / Winzig JanCZESOLDÁT DavidPeugeot 208 R26
40Nešetřil Petr / Černoch JiříCZENEŠETŘIL PetrPorsche 997 GT34
41Rada Martin / Jugas JaroslavCZEAGROTEC AUTOKLUB v AČRFiat 124 Abarth RGT4
42Tuček Marcel / Dufek PetrCZEKlub Fox Racing Team v AČRMitsubishi Lancer Evo IX3
43Lošťák Martin / Wimmer JiříCZEAiteq RacingSubaru Impreza WRX Sti3
44Pertlíček Jiří / Orava RadimCZEPERTLÍČEK JiříFord Fiesta Open N13
45Horák Libor / Fryč IvanCZEProtocarsCZMitsubishi Mirage Open N13
46Vlček Marek / Plachý TomášCZERentor racing team s.r.o.Škoda Fabia R52
47Raith Kevin / Wögerer ChristophAUTRAITH KevinŠkoda Fabia S20002
48Ludvíček Jan / Sedláček LukášCZELUDVÍČEK JanPeugeot 208 R26
49Šipoš Filip / Zigler MartinSVK / CZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Peugeot 208 R26
50Havránek Michal / Šmíd TomášCZEHAVRÁNEK MichalFord Fiesta R2T6
51Tenkl Lubomír / Horák JiříCZERacing Club 2008 v AČRBMW M313
52Widłak Igor / Dymurski DanielPOLKG-RTFord Fiesta Rally33
53Liška Václav / Lišková LenkaCZELIŠKA VáclavMitsubishi Lancer Evo IX3
54Václavík Tomáš / Haumer DavidCZEVÁCLAVÍK TomášNissan Almera GTI12
55Čabaj Miroslav / Štindl VladimírCZEČABAJ MiroslavŠkoda Fabia TDI11
56Wolf Adam / Jerie MatyášCZEWOLF AdamŠkoda Fabia11
57Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas MarekCZEÚAMK - AUTOMOTOKLUB ŠKODAŠkoda Fabia TDI11
58Blanda Luděk / Hlávka JiříCZECITY TAXI racing s.r.o.Renault Clio Sport5
59Daňhel Vlastimil / Osička VladimírCZEČK motorsportRenault Clio R35
60Macek Karel / Pilný AlešCZEMACEK KarelPorsche 997 GT34
61Kutílek Miloš / Nádvorník JanCZEKUTÍLEK MilošFiat Grande Punto JTD11
62Vítovec Jiří / Zahrádka KarelCZEPošumavský auto moto klub v AČRŠkoda Fabia TDI11
63Jirovec Jakub / Kunst JakubCZEinvelt - s.r.o.Opel Adam Cup6
64Eis Lukáš / Kalkus JiříCZEEIS LukášPeugeot 208 R26
65Kuba Filip / Jurčík JanCZEKUBA FilipPeugeot 208 R26
66Rybák Jiří / Krajča JaroslavCZECITY TAXI racing s.r.o.Renault Clio Sport5
67Bartúnek Tibor / Koutský MiroslavCZEAUTO KLUB Tišnov z.s.Honda Civic Type R8
68Kastner Jaroslav / Morkus VlastimilCZEKASTNER JaroslavHonda Civic Type R8
69Mandaus Josef / Dohnal MilošCZEAuto Mandaus s.r.o.Škoda Fabia7
70Dostál Jan / Dostál ZdeněkCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia7
71Grafek Petr / Matějka JaroslavCZEGRAFEK PetrŠkoda Felicia7
72Picek Luboš / Kunst JiříCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia7
73Ciller Michal / Koťátko RadekCZECILLER MichalŠkoda Fabia7
74Zeman Milan / Vytasil JaroslavCZERALLYE KLUB STRAKY v AČRŠkoda Fabia7
75Dukát Petr / Sedláček PetrCZEDUKÁT PetrŠkoda Fabia7
76Edelmann Tobias / Andreis SteveDEUEDELMANN TobiasŠkoda Fabia7
77Havlišta Radim / Havlišta JakubCZEHAVLIŠTA RadimŠkoda Felicia7
78Telipský Petr / Matušková MichaelaCZETELIPSKÝ PetrŠkoda Fabia7
79Ulbricht Karel / Vejražka MartinCZEULBRICHT KarelŠkoda Felicia7
80Valla Rudolf / Valla TomášCZEAUTO KLUB Tišnov z.s.Škoda Fabia7
81Poživil Milan / Kulštejn JiříCZEEVROFIN Racing teamPeugeot 208 Rally45
82Kalina Miroslav / Libenský VladimírCZEKALINA MiroslavFord Fiesta R19
83Holická Barbora / Haumer DavidCZEHOLICKÁ BarboraCitroën DS3 R19
84Andrys František / Brůžek TomášCZEANDRYS FrantišekRenault Clio Sport8
85Holakovský Aleš / Vinopal MartinCZEHOLAKOVSKÝ AlešŠkoda Felicia10
86Tydlačková Pavlína / CZE / Rentor racing team s.r.o.Renault Clio Sport8
87Neruda Tomáš / Červený JanCZENERUDA Tomᚊkoda 130 LR
88Reiss Jan / Pocar VlastimilCZEREISS JanŠkoda 130 LR
89Petráš Jaroslav / Jindra PetrCZEPETRÁŠ JaroslavOpel Adam Cup6
90Pilař Jan / Cibulka MichalCZEPILAŘ JanOpel Adam Cup6
91Arnošt Tomáš / Kubů FrantišekCZEARNOŠT TomášOpel Adam Cup6
92Šulc Dominik / Picka OndřejCZEŠULC DominikOpel Adam Cup6
93Zpěvák Kryštof / Navrátil JakubCZEJANTAR TEAM s.r.o.Opel Adam Cup6
94Kohn Filip / Omelka ZdeněkCZEKOHN FilipOpel Adam Cup6
95Kolář Michal / Uhříček DavidCZEKOLÁŘ MichalOpel Adam Cup6

MISTROVSTVÍ ČR V RALLY HISTORICKÝCH AUTOMOBILŮ

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloMČR
201Janota Miroslav / Lasevič RichardCZEJANOTA MiroslavOpel Kadett CoupeC3
202Enge Tomáš / Engová LucieCZEENGE RACING s.r.o.Ford Escort RS 2000D3
203Neumann Vlastimil / Hlavatý MartinCZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Ford Escort RS CosworthF7
204Káňa Jiří / Král JosefCZEKÁŇA JiříFord Sierra RS CosworthF7
205Kotrmon Libor / Kolivošková VeronikaCZE / SVKKOTRMON LiborFord Escort RS CosworthF7
206Klik Martin / Maryška RomanCZEKLIK MartinLada VFTSE6
207Knížek Martin / Šlegl PetrCZEKNÍŽEK MartinBMW 318iSE3
208Bělohradský Tomáš / Rieger DavidCZEBĚLOHRADSKÝ TomášBMW 318iSF6
209Štolfa Jindřich / Hawel ZdeněkCZEŠTOLFA JindřichRover 220 GtiF6
210Zenkl Otakar / Střeska TomášCZEAutospektrum Škoda teamŠkoda Favorit 136 LE1
211Hejhal Petr / Hejhal MartinCZEHEJHAL PetrŠkoda 130 LRE5
212Kašpar Jiří / Adámek PavelCZEKAŠPAR JiříŠkoda 130 LRE5
214Berger Vladimír / Ryšánek PavelCZEÚAMK - AUTOMOTOKLUB ŠKODAŠkoda 130 LRE5
215Klepáč Martin / Krčma PetrCZEKLEPÁČ MartinPeugeot 309 GtiE3
216Peták Josef / Ernst MichalCZEPETÁK JosefNissan Sunny GTIF6
218Šrámek Jiří / Horáček JindřichCZEŠRÁMEK JiříBMW 318iSF6
217Mandík Vladimír / Osička VladimírCZEMANDÍK VladimírMercedes-Benz 190 EE7
219Hostaš Václav / Hořejší RadekCZEAUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČRLada VFTSE6
220Hýbner Vratislav / Martinisko RomanCZEHÝBNER VratislavFord Sierra CosworthE4
221Sekyra Miloš / Kotál JakubCZESEKYRA MilošBMW 318iSF6
222Mihulka Roman / Soumar JiříCZEMIHULKA RomanFord Escort RS 2000D3
223Kakrda Josef / Bošek PetrCZEKAKRDA JosefOpel Ascona AC3
224Maier Pavel / Minářík PetrCZEMAIER PavelFord Escort RS 1600C3
225Carbol Tomáš / Smrčková KristýnaCZECARBOL Tomᚊkoda 120 S RallyeC1
226Jun Miroslav / Šíma ZdeněkCZEJUN MiroslavSuzuki Swift GTiF5
227Blahout Milan / Červený DušanCZEBLAHOUT MilanLada VFTSE6
228Terš Jiří / Vítovec PavelCZEPošumavský auto moto klub v AČRŠkoda Favorit 136 LE1
229Čuřín Vlastimil / Vorel VáclavCZEMotorsport & Services s.r.o.Škoda Favorit 136 LE1
230Neoral Martin / Votápek JiříCZENEORAL MartinŠkoda Favorit 136 LE1
231Horčík Karel / Zetek JiříCZEHORČÍK KarelŠkoda 130 LE1
232Kovář David / Rupert JanCZEKOVÁŘ DavidŠkoda Favorit 136 LE1
233Bahník Ladislav / Bahník MiroslavCZEBAHNÍK LadislavPeugeot 205 GtiE3
234Šimánko Jan / Báťa KarelCZEŠIMÁNKO JanŠkoda 130 LE1
235Pavlíček Michal / Poláček FrantišekCZEČK motorsportFord Escort RS 1600C3
236Šabaka Jan / Kratěnová PavlaCZEŠABAKA JanPeugeot 205 GtiE3
237Kabourek Vítězslav / Rubáš MichalCZEKABOUREK VítězslavŠkoda 120 SC1
238Kovařík Oldřich / Píža JosefCZEKOVAŘÍK OldřichŠkoda Octavia TSA1

GROUP B PARADE

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměVozidloLEGTyp vozuRok
420Kafka Stanislav / Velebný MichalCZEŠkoda 200 RS5Originál1974
401Ulip Jiří / Ulipová HanaCZEAudi Sport Quattro S1 E2BReplika1985
402Zander Lars Juergen / Müller MichelleDEUFord Escort WRCWRCOriginál1993
403Smeets Michel / Janssen DesmondNLD / CZEFord Escort 1300 GT2Originál1970
404Bartášek Josef / Slavík JanCZEŠkoda 130 RS2Originál1978
405Holub Milan / Luxemburková LucieCZEŠkoda 160 RS MTXBOriginál1984
406Ritz Oliver / Ritz StephanieCZEŠkoda 130 RS2Originál1977
407Klinger Jan / Kuník StanislavCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1990
408Karpfinger Tomáš / Klap JanCZEŠkoda 130 RS2Replika1980
409Kališ Ivan / Maršálková RenátaCZEŠkoda FeliciaAOriginál1996
410Častulík Václav / Častulík JosefCZEŠkoda 130 LRBReplika1977
411Hodan Miroslav / Choura JakubCZEOpel Kadett Coupe2Replika1976
412Matas Zdeněk / Vyletová DanaCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1992
414Lopata Jiří / Lopata JiříCZEŠkoda 130 LRBReplika1987
415Jelínek Jiří / Primová MiroslavaCZEŠkoda Favorit 136 LAOriginál1989
416Nejdl Jiří / Argmannová EvaCZELada 1600 R2Replika1974
417Vocásek Michal / Boháčková KristinaCZEOpel Kadett Coupe2Replika1970
418Sobotka Bronislav / Vachata PetrCZELada VFTSBReplika1985
419Stránský Ing Horst / Bičíková Stránská MichaelaCZEŠkoda 120 S Rallye2Originál1974
421Matějus Lukáš / Matějusová IvanaCZEŠkoda 120 LSAReplika1996
422Brodský Luděk / Brodská PetraCZEŠkoda 120 S Rallye2Replika1974
423Švajda Zdeněk / Vrkoslav JanCZEŠkoda 120 S2Replika1974
424Faltys Matěj / Faltysová VeronikaCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1992
425Petr Daniel / Pšenička JakubCZEŠkoda 100 L2Replika1971

ECO ENERGY RALLY BOHEMIA

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloKat.Druh pohonuWRE*
1Novotný Jan / Jakušev PetrCZEPeugeot MOTORVIZE.czPeugeot e-2081electro
2Žďárský Michal / Nábělek JakubCZEKia CzechKia e-Niro1electro
3Motlík Jakub / Paroubek JiříCZEŠKODA AutoŠkoda Enyaq iV1electro
4Tomíšek Marek / Tomíšek MiroslavCZEKia CzechKia e-Niro1electro
5Dittrich Lukáš / Dittrich MilošCZEAF Peugeot TeamPeugeot e-2081electro
6Huňáček Pavel / Formánek VojtěchCZEKia CzechKia e-Soul1electro
7Trnka Zdeněk / Smolík ZdeněkCZEDS Automobiles - STK Okříšky RTDS DS3 Crossback e-tense1electro
8Mirovský Zdeněk / Chadim AlešCZEDS Automobiles - STK Okříšky RTDS DS3 Crossback e-tense1electro
9Nemrava Jan / Ondráček PavelCZEPeugeot Autohled.czPeugeot e-2081electro
10Běhal Bart / Tomaides MartinCZEŠKODA AutoŠkoda Enyaq iV1electro
11Hunčovský Ondřej / Hunčovská TerezaCZETeslička.czŠkoda Citigo-e iV1electro
12Průša Adam / Průša DanielCZEMitsubishi Motors ČRMitsubishi Eclipse Cross PHEV2plugin
14Slovak Igor / Slovakova AndreaCZETesla Owners - NortonTesla Model 3 LR1electro
15Borůvka Zdeněk / Borůvka VáclavCZEID.3 by PORSCHE SMÍCHOVVolkswagen ID.31electro
16Semotam Jan / Korec JiříCZEAsociace pro elektromobilitu IIITesla Model S1electro
17Blahout Filip / Blahoutová KateřinaCZEAutonabijeni.cz Webasto e-TeamBMW i3s1electro
18Hladík Jiří / Tiler MichalCZEyoungtimerclassicVW e-Golf1electro
19Jiřík Josef / Lieskovská PetraCZEZoe ZooRenault Zoe1electro
20Adam Jonáš / Adamová AdélaCZEProtech elektromobilyFiat 500e1electro
21Hájek Kryštof / Procházková NikolaCZEAsociace pro elektromobilitu IITesla Model 31electro
22Hataš LukášCZEAsociace pro elektromobilituTesla Model X1electro