St. č. Posádka Start 3,5 km 5,5 km Cíl
1 Kopecký Jan / Hloušek Jan 10:32 2:00.0 2:56.0 4:00.5
2 Mareš Filip / Bucha Radovan 10:33 +1.1
4 Pech Václav / Uhel Petr 10:35 -1.3 -2.0 -1.1
6 Semerád Petr / Persein Danny 10:37 +2.1 +2.9 +3.5
7 Odložilík Roman / Tureček Martin 10:38 +3.4 +5.8 +8.3
8 Vlček Martin / Jugasová Karolína 10:39 +4.9 +7.2 +11.0
9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav 10:40 +6.5 +12.4 +18.0
10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří 10:41 +3.2 +4.2 +5.6
12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš 10:42 +2.5 +4.4 +7.0
11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo 10:43 +0.4 +2.3 +4.0
15 Březík Adam / Krajča Ondřej 10:44 +4.7 +6.6 +8.6
16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard 10:45 +4.1 +5.8 +11.9
17 Tomek David / Kopáček Václav 10:46 +8.6 +12.9 +18.1
18 Trojan Karel / Chlup Petr 10:47 +9.6 +14.3 +20.0
19 Štochl Karel / Klička Milan 10:48 +9.5 +15.5 +25.8
20 Kalista Jiří / Neumann Martin 10:49 +12.4 +17.8 +26.1
21 Savruk Michal / Palivec Štěpán 10:50 +6.4 +12.3 +26.4
22 Kačírek Petr / Picka Petr 10:51 +31.5 +37.9 +45.8
23 Šikl Martin / Vilimek Petr 10:52 +11.1 +18.6 +25.9
24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan 10:53 +12.3 +19.8 +28.5
25 Fritz Stefan / Winter Gerald 10:54 +19.1 +28.1 +2:08.1
26 Pokorný Zdeněk / Lasevič Richard 10:55 +14.5 +23.5 +33.8
27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo 10:56 +12.1 +17.3 +24.8
28 Dohnal René / Švec Roman 10:57 +12.4 +17.4 +24.8
29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav 10:58 +15.9 +22.6 +33.1
30 Štefan David / Vichtora Ondřej 10:59 +14.6 +22.9 +33.4
31 Brož Dominik / Navrátil Jakub 11:00 +17.8 +24.9 +34.4
33 Dunovský Václav / Dejl Luboš 11:02 +20.9 +32.5 +44.3
34 Hansen Victor / Johansson Victor 11:03 +19.0 +26.1 +35.6
35 Lukašík Petr / Lukašíková Mikulášková Martina 11:04 +17.2 +27.3 +38.6
36 Firla Lumír / Večerka Michal 11:05 +20.7 +31.6 +41.1
37 Nwelati Dominik / Stross Jiří 11:06 +20.6 +32.9 +48.6
38 Číž Miroslav / Večerka Michal 11:07 +30.2 +40.2 +51.9
39 Soldát David / Winzig Jan 11:08 +18.2 +26.9 +35.5
41 Rada Martin / Jugas Jaroslav 11:10 +16.3 +25.8 +37.2
42 Tuček Marcel / Dufek Petr 11:11 +20.9 +32.4 +46.7
43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří 11:12 +21.5 +33.9 +47.6
45 Horák Libor / Fryč Ivan 11:13 +13.0 +21.0 +29.3
46 Vlček Marek / Plachý Tomáš 11:14 +21.6 +35.2 +48.1
47 Raith Kevin / Wögerer Christoph 11:15 +12.4 +19.7 +27.1
48 Ludvíček Jan / Sedláček Lukáš 11:16 +20.1 +30.7 +40.7
49 Šipoš Filip / Zigler Martin 11:17 +25.1 +39.3 +56.0
50 Havránek Michal / Šmíd Tomáš 11:18 +17.6 +26.6 +38.3
51 Tenkl Lubomír / Horák Jiří 11:19 +22.3 +35.1 +50.1
52 Widłak Igor / Dymurski Daniel 11:20 +20.0 +31.5 +43.8
53 Liška Václav / Lišková Lenka 11:21 +34.7 +53.4 +1:09.4
55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír 11:22 +23.7 +36.7 +52.0
56 Wolf Adam / Jerie Matyáš 11:23 +24.1 +38.6 +53.4
57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek 11:24 +23.5 +35.6 +49.3
58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří 11:25 +52.5 +1:09.3 +1:28.3
59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír 11:26 +30.5 +46.9 +1:04.3
60 Macek Karel / Pilný Aleš 11:27 +29.1 +45.8 +1:06.6
61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan 11:28 +32.8 +51.1 +1:10.9
62 Vítovec Jiří / Zahrádka Karel 11:29 +31.9 +52.2 +1:11.1
63 Jirovec Jakub / Kunst Jakub 11:30 +28.3 +44.9 +1:00.0
64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří 11:31 +25.0 +38.5 +1:07.7
65 Kuba Filip / Jurčík Jan 11:32 +25.2 +37.7 +50.7
67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav 11:34 +28.3 +45.0 +1:03.8
68 Kastner Jaroslav / Morkus Vlastimil 11:35 +30.0 +45.9 +1:02.4
69 Mandaus Josef / Dohnal Miloš 11:36 +33.4 +50.9 +1:09.9
70 Dostál Jan / Dostál Zdeněk 11:37 +37.2 +57.2 +1:14.8
71 Grafek Petr / Matějka Jaroslav 11:38 +33.3 +48.8 +1:04.1
73 Ciller Michal / Koťátko Radek 11:40 +33.9 +51.8 +1:08.9
74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav 11:41 +34.7 +53.1 +1:12.7
75 Dukát Petr / Sedláček Petr 11:42 +41.8 +1:01.1 +1:20.0
77 Havlišta Radim / Havlišta Jakub 11:44 +4:05.4 +4:27.6 +4:46.6
79 Ulbricht Karel / Vejražka Martin 11:46 +35.8 +56.1 +1:16.8
80 Valla Rudolf / Valla Tomáš 11:47 +38.7 +1:05.3 +1:32.1
81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří 11:48 +33.5 +52.9 +1:12.1
82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír 11:49 +33.0 +50.4 +1:07.1
83 Holická Barbora / Haumer David 11:50 +39.1 +1:02.4 +1:22.9
84 Andrys František / Brůžek Tomáš 11:51 +38.3 +1:05.6 +1:30.2
85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin 11:52 +53.7 +1:23.4 +1:52.5
87 Neruda Tomáš / Červený Jan 11:54 +37.8 +58.7 +1:19.4
88 Reiss Jan / Pocar Vlastimil 11:55 +33.7 +57.2 +1:19.0
89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr 11:57 +23.8 +34.9 +48.1
90 Pilař Jan / Cibulka Michal 11:58 +26.6 +41.0 +1:03.1
91 Arnošt Tomáš / Kubů František 11:59 +24.3 +39.2 +53.3
93 Zpěvák Kryštof / Navrátil Jakub 12:01
94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk 12:02 +45.6 +1:03.4 +1:19.2
95 Kolář Michal / Uhříček David 12:03 +54.9 +1:14.5 +1:33.9
32 Frána Lukáš / Odvárka Pavel 11:01 +15.8 +23.5 +34.2
40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří 11:09 +9.8 +15.3 +21.5
66 Rybák Jiří / Krajča Jaroslav 11:33 +26.2 +41.5 +1:12.0
92 Šulc Dominik / Picka Ondřej 12:00 +24.5 +39.7 +55.4

Pořadí před RZ 2

# St. č. Posádka Čas
1 1 Kopecký Jan / Hloušek Jan 2:36.4
2 4 Pech Václav / Uhel Petr +0.4
3 11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo +0.8
4 2 Mareš Filip / Bucha Radovan +0.9
5 3 Černý Jan / Černohorský Petr +1.9
6 15 Březík Adam / Krajča Ondřej +2.5
7 10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří +2.6
8 7 Odložilík Roman / Tureček Martin +4.2
9 18 Trojan Karel / Chlup Petr +4.3
10 12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš +4.4
11 5 Jakeš Miroslav / Machů Petr +5.0
12 17 Tomek David / Kopáček Václav +5.3
13 16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard +5.6
14 6 Semerád Petr / Persein Danny +6.0
- 8 Vlček Martin / Jugasová Karolína +6.0
16 22 Kačírek Petr / Picka Petr +9.0
17 21 Savruk Michal / Palivec Štěpán +9.2
18 19 Štochl Karel / Klička Milan +9.3
19 27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo +11.1
20 9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav +11.2
21 24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan +12.2
22 20 Kalista Jiří / Neumann Martin +13.6
23 47 Raith Kevin / Wögerer Christoph +14.6
24 23 Šikl Martin / Vilimek Petr +15.7
25 28 Dohnal René / Švec Roman +16.3
26 203 Neumann Vlastimil / Hlavatý Martin +17.0
27 38 Číž Miroslav / Večerka Michal +17.3
- 202 Enge Tomáš / Engová Lucie +17.3
29 26 Pokorný Zdeněk / Lasevič Richard +17.9
- 30 Štefan David / Vichtora Ondřej +17.9
31 36 Firla Lumír / Večerka Michal +18.9
32 52 Widłak Igor / Dymurski Daniel +19.1
33 45 Horák Libor / Fryč Ivan +19.2
34 32 Frána Lukáš / Odvárka Pavel +20.2
35 25 Fritz Stefan / Winter Gerald +21.0
- 29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav +21.0
- 34 Hansen Victor / Johansson Victor +21.0
38 39 Soldát David / Winzig Jan +21.1
39 31 Brož Dominik / Navrátil Jakub +21.2
40 46 Vlček Marek / Plachý Tomáš +21.4
41 42 Tuček Marcel / Dufek Petr +22.4
42 35 Lukašík Petr / Lukašíková Mikulášková Martina +23.0
43 43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří +24.4
44 91 Arnošt Tomáš / Kubů František +24.5
45 201 Janota Miroslav / Novák Petr +24.9
46 50 Havránek Michal / Šmíd Tomáš +25.2
47 56 Wolf Adam / Jerie Matyáš +25.6
48 89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr +26.0
49 51 Tenkl Lubomír / Horák Jiří +26.4
50 48 Ludvíček Jan / Sedláček Lukáš +26.6
51 40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří +27.1
52 33 Dunovský Václav / Dejl Luboš +27.3
53 49 Šipoš Filip / Zigler Martin +27.5
54 95 Kolář Michal / Uhříček David +27.8
55 59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír +28.3
56 58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří +28.5
57 53 Liška Václav / Lišková Lenka +29.2
58 57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek +29.3
59 90 Pilař Jan / Cibulka Michal +30.0
60 65 Kuba Filip / Jurčík Jan +30.6
61 63 Jirovec Jakub / Kunst Jakub +30.8
62 41 Rada Martin / Jugas Jaroslav +31.1
63 37 Nwelati Dominik / Stross Jiří +31.3
64 67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav +31.6
65 92 Šulc Dominik / Picka Ondřej +31.8
66 64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří +32.0
67 93 Zpěvák Kryštof / Navrátil Jakub +32.1
68 211 Hejhal Petr / Hejhal Martin +32.2
69 207 Knížek Martin / Šlegl Petr +32.7
70 71 Grafek Petr / Matějka Jaroslav +33.1
- 212 Kašpar Jiří / Adámek Pavel +33.1
72 69 Mandaus Josef / Dohnal Miloš +33.4
73 66 Rybák Jiří / Krajča Jaroslav +33.5
74 210 Zenkl Otakar / Střeska Tomáš +33.8
75 206 Klik Martin / Maryška Roman +34.3
76 55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír +34.4
77 204 Káňa Jiří / Král Josef +34.5
78 73 Ciller Michal / Koťátko Radek +34.6
79 77 Havlišta Radim / Havlišta Jakub +34.9
80 209 Štolfa Jindřich / Hawel Zdeněk +35.0
81 82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír +35.6
82 216 Peták Josef / Ernst Michal +36.8
83 235 Pavlíček Michal / Poláček František +36.9
84 205 Kotrmon Libor / Kolivošková Veronika +37.3
85 218 Šrámek Jiří / Horáček Jindřich +37.7
86 68 Kastner Jaroslav / Morkus Vlastimil +39.1
87 233 Bahník Ladislav / Bahník Miroslav +39.5
88 219 Hostaš Václav / Hořejší Radek +39.8
89 60 Macek Karel / Pilný Aleš +39.9
90 220 Hýbner Vratislav / Martinisko Roman +40.6
91 62 Vítovec Jiří / Zahrádka Karel +40.8
92 229 Čuřín Vlastimil / Vorel Václav +41.3
93 222 Mihulka Roman / Soumar Jiří +42.1
94 61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan +42.6
- 214 Berger Vladimír / Ryšánek Pavel +42.6
96 87 Neruda Tomáš / Červený Jan +42.7
- 208 Bělohradský Tomáš / Rieger David +42.7
- 228 Terš Jiří / Vítovec Pavel +42.7
99 94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk +42.8
100 80 Valla Rudolf / Valla Tomáš +43.0
- 88 Reiss Jan / Pocar Vlastimil +43.0
102 81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří +44.4
103 223 Kakrda Josef / Bošek Petr +45.1
104 72 Picek Luboš / Kunst Jiří +45.5
105 75 Dukát Petr / Sedláček Petr +45.7
106 83 Holická Barbora / Haumer David +45.9
107 230 Neoral Martin / Votápek Jiří +46.8
108 231 Horčík Karel / Zetek Jiří +49.3
109 225 Carbol Tomáš / Smrčková Kristýna +49.8
110 74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav +50.0
- 79 Ulbricht Karel / Vejražka Martin +50.0
- 84 Andrys František / Brůžek Tomáš +50.0
113 227 Blahout Milan / Červený Dušan +51.1
114 226 Jun Miroslav / Šíma Zdeněk +52.5
115 224 Maier Pavel / Minářík Petr +53.2
116 217 Mandík Vladimír / Osička Vladimír +58.2
117 234 Šimánko Jan / Báťa Karel +59.7
118 221 Sekyra Miloš / Kotál Jakub +1:02.1
119 236 Šabaka Jan / Kratěnová Pavla +1:03.4
120 238 Kovařík Oldřich / Píža Josef +1:03.8
121 237 Kabourek Vítězslav / Rubáš Michal +1:03.9
122 85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin +2:23.1
123 70 Dostál Jan / Dostál Zdeněk +4:25.0

Pořadí v RZ 2

# St. č. Posádka Čas
1 4 Pech Václav / Uhel Petr 3:59.4
2 1 Kopecký Jan / Hloušek Jan +1.1
3 2 Mareš Filip / Bucha Radovan +2.2
4 3 Černý Jan / Černohorský Petr +4.3
5 5 Jakeš Miroslav / Machů Petr +4.4
6 6 Semerád Petr / Persein Danny +4.6
7 11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo +5.1
8 10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří +6.7
9 12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš +8.1
10 7 Odložilík Roman / Tureček Martin +9.4
11 15 Březík Adam / Krajča Ondřej +9.7
12 8 Vlček Martin / Jugasová Karolína +12.1
13 16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard +13.0
14 9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav +19.1
15 17 Tomek David / Kopáček Václav +19.2
16 18 Trojan Karel / Chlup Petr +21.1
17 40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří +22.6
18 27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo +25.9
- 28 Dohnal René / Švec Roman +25.9
20 19 Štochl Karel / Klička Milan +26.9
21 23 Šikl Martin / Vilimek Petr +27.0
22 20 Kalista Jiří / Neumann Martin +27.2
23 21 Savruk Michal / Palivec Štěpán +27.5
24 47 Raith Kevin / Wögerer Christoph +28.2
25 24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan +29.6
26 45 Horák Libor / Fryč Ivan +30.4
27 29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav +34.2
28 30 Štefan David / Vichtora Ondřej +34.5
29 26 Pokorný Zdeněk / Lasevič Richard +34.9
30 32 Frána Lukáš / Odvárka Pavel +35.3
31 31 Brož Dominik / Navrátil Jakub +35.5
32 39 Soldát David / Winzig Jan +36.6
33 34 Hansen Victor / Johansson Victor +36.7
34 203 Neumann Vlastimil / Hlavatý Martin +38.2
35 41 Rada Martin / Jugas Jaroslav +38.3
36 205 Kotrmon Libor / Kolivošková Veronika +39.3
37 50 Havránek Michal / Šmíd Tomáš +39.4
38 35 Lukašík Petr / Lukašíková Mikulášková Martina +39.7
39 48 Ludvíček Jan / Sedláček Lukáš +41.8
40 36 Firla Lumír / Večerka Michal +42.2
41 204 Káňa Jiří / Král Josef +43.3
42 201 Janota Miroslav / Novák Petr +44.3
43 52 Widłak Igor / Dymurski Daniel +44.9
44 33 Dunovský Václav / Dejl Luboš +45.4
45 22 Kačírek Petr / Picka Petr +46.9
46 42 Tuček Marcel / Dufek Petr +47.8
47 43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří +48.7
48 46 Vlček Marek / Plachý Tomáš +49.2
- 89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr +49.2
50 37 Nwelati Dominik / Stross Jiří +49.7
51 57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek +50.4
52 51 Tenkl Lubomír / Horák Jiří +51.2
53 202 Enge Tomáš / Engová Lucie +51.7
54 65 Kuba Filip / Jurčík Jan +51.8
55 217 Mandík Vladimír / Osička Vladimír +52.5
56 38 Číž Miroslav / Večerka Michal +53.0
57 55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír +53.1
58 91 Arnošt Tomáš / Kubů František +54.4
59 56 Wolf Adam / Jerie Matyáš +54.5
60 212 Kašpar Jiří / Adámek Pavel +55.5
61 216 Peták Josef / Ernst Michal +56.4
62 92 Šulc Dominik / Picka Ondřej +56.5
63 206 Klik Martin / Maryška Roman +56.8
64 207 Knížek Martin / Šlegl Petr +56.9
65 49 Šipoš Filip / Zigler Martin +57.1
66 211 Hejhal Petr / Hejhal Martin +1:00.1
67 63 Jirovec Jakub / Kunst Jakub +1:01.1
68 220 Hýbner Vratislav / Martinisko Roman +1:02.7
69 210 Zenkl Otakar / Střeska Tomáš +1:03.3
70 68 Kastner Jaroslav / Morkus Vlastimil +1:03.5
71 90 Pilař Jan / Cibulka Michal +1:04.2
72 67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav +1:04.9
73 209 Štolfa Jindřich / Hawel Zdeněk +1:05.0
74 71 Grafek Petr / Matějka Jaroslav +1:05.2
75 59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír +1:05.4
76 218 Šrámek Jiří / Horáček Jindřich +1:05.6
77 214 Berger Vladimír / Ryšánek Pavel +1:07.3
78 60 Macek Karel / Pilný Aleš +1:07.7
79 82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír +1:08.2
80 64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří +1:08.8
81 208 Bělohradský Tomáš / Rieger David +1:09.2
82 73 Ciller Michal / Koťátko Radek +1:10.0
83 53 Liška Václav / Lišková Lenka +1:10.5
84 69 Mandaus Josef / Dohnal Miloš +1:11.0
85 61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan +1:12.0
86 62 Vítovec Jiří / Zahrádka Karel +1:12.2
87 230 Neoral Martin / Votápek Jiří +1:13.0
88 66 Rybák Jiří / Krajča Jaroslav +1:13.1
89 81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří +1:13.2
90 74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav +1:13.8
91 219 Hostaš Václav / Hořejší Radek +1:13.9
92 222 Mihulka Roman / Soumar Jiří +1:14.8
93 221 Sekyra Miloš / Kotál Jakub +1:15.1
94 70 Dostál Jan / Dostál Zdeněk +1:15.9
95 229 Čuřín Vlastimil / Vorel Václav +1:17.8
96 79 Ulbricht Karel / Vejražka Martin +1:17.9
97 88 Reiss Jan / Pocar Vlastimil +1:20.1
98 94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk +1:20.3
99 87 Neruda Tomáš / Červený Jan +1:20.5
100 75 Dukát Petr / Sedláček Petr +1:21.1
101 83 Holická Barbora / Haumer David +1:24.0
102 225 Carbol Tomáš / Smrčková Kristýna +1:26.1
103 223 Kakrda Josef / Bošek Petr +1:26.3
104 224 Maier Pavel / Minářík Petr +1:27.3
105 58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří +1:29.4
106 226 Jun Miroslav / Šíma Zdeněk +1:30.7
107 84 Andrys František / Brůžek Tomáš +1:31.3
- 231 Horčík Karel / Zetek Jiří +1:31.3
109 234 Šimánko Jan / Báťa Karel +1:32.1
110 80 Valla Rudolf / Valla Tomáš +1:33.2
- 235 Pavlíček Michal / Poláček František +1:33.2
112 95 Kolář Michal / Uhříček David +1:35.0
113 233 Bahník Ladislav / Bahník Miroslav +1:40.6
114 228 Terš Jiří / Vítovec Pavel +1:46.3
115 236 Šabaka Jan / Kratěnová Pavla +1:50.0
116 237 Kabourek Vítězslav / Rubáš Michal +1:51.7
117 85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin +1:53.6
118 238 Kovařík Oldřich / Píža Josef +1:55.9
119 25 Fritz Stefan / Winter Gerald +2:09.2
120 77 Havlišta Radim / Havlišta Jakub +4:47.7

Pořadí po RZ 2

# St. č. Posádka Čas
1 4 Pech Václav / Uhel Petr 6:36.2
2 1 Kopecký Jan / Hloušek Jan +0.7
3 2 Mareš Filip / Bucha Radovan +2.7
4 11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo +5.5
5 3 Černý Jan / Černohorský Petr +5.8
6 10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří +8.9
7 5 Jakeš Miroslav / Machů Petr +9.0
8 6 Semerád Petr / Persein Danny +10.2
9 15 Březík Adam / Krajča Ondřej +11.8
10 12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš +12.1
11 7 Odložilík Roman / Tureček Martin +13.2
12 8 Vlček Martin / Jugasová Karolína +17.7
13 16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard +18.2
14 17 Tomek David / Kopáček Václav +24.1
15 18 Trojan Karel / Chlup Petr +25.0
16 9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav +29.9
17 19 Štochl Karel / Klička Milan +35.8
18 21 Savruk Michal / Palivec Štěpán +36.3
19 27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo +36.6
20 20 Kalista Jiří / Neumann Martin +40.4
21 24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan +41.4
22 28 Dohnal René / Švec Roman +41.8
23 23 Šikl Martin / Vilimek Petr +42.3
24 47 Raith Kevin / Wögerer Christoph +42.4
25 45 Horák Libor / Fryč Ivan +49.2
26 40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří +49.3
27 30 Štefan David / Vichtora Ondřej +52.0
28 26 Pokorný Zdeněk / Lasevič Richard +52.4
29 29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav +54.8
- 203 Neumann Vlastimil / Hlavatý Martin +54.8
31 32 Frána Lukáš / Odvárka Pavel +55.1
32 22 Kačírek Petr / Picka Petr +55.5
33 31 Brož Dominik / Navrátil Jakub +56.3
34 34 Hansen Victor / Johansson Victor +57.3
- 39 Soldát David / Winzig Jan +57.3
36 36 Firla Lumír / Večerka Michal +1:00.7
37 35 Lukašík Petr / Lukašíková Mikulášková Martina +1:02.3
38 52 Widłak Igor / Dymurski Daniel +1:03.6
39 50 Havránek Michal / Šmíd Tomáš +1:04.2
40 48 Ludvíček Jan / Sedláček Lukáš +1:08.0
41 202 Enge Tomáš / Engová Lucie +1:08.6
42 201 Janota Miroslav / Novák Petr +1:08.8
43 41 Rada Martin / Jugas Jaroslav +1:09.0
44 42 Tuček Marcel / Dufek Petr +1:09.8
45 38 Číž Miroslav / Večerka Michal +1:09.9
46 46 Vlček Marek / Plachý Tomáš +1:10.2
47 33 Dunovský Václav / Dejl Luboš +1:12.3
48 43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří +1:12.7
49 89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr +1:14.8
50 205 Kotrmon Libor / Kolivošková Veronika +1:16.2
51 51 Tenkl Lubomír / Horák Jiří +1:17.2
52 204 Káňa Jiří / Král Josef +1:17.4
53 91 Arnošt Tomáš / Kubů František +1:18.5
54 57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek +1:19.3
55 56 Wolf Adam / Jerie Matyáš +1:19.7
56 37 Nwelati Dominik / Stross Jiří +1:20.6
57 65 Kuba Filip / Jurčík Jan +1:22.0
58 49 Šipoš Filip / Zigler Martin +1:24.2
59 55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír +1:27.1
60 92 Šulc Dominik / Picka Ondřej +1:27.9
61 212 Kašpar Jiří / Adámek Pavel +1:28.2
62 207 Knížek Martin / Šlegl Petr +1:29.2
63 206 Klik Martin / Maryška Roman +1:30.7
64 63 Jirovec Jakub / Kunst Jakub +1:31.5
65 211 Hejhal Petr / Hejhal Martin +1:31.9
66 216 Peták Josef / Ernst Michal +1:32.8
67 59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír +1:33.3
68 90 Pilař Jan / Cibulka Michal +1:33.8
69 67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav +1:36.1
70 210 Zenkl Otakar / Střeska Tomáš +1:36.7
71 71 Grafek Petr / Matějka Jaroslav +1:37.9
72 53 Liška Václav / Lišková Lenka +1:39.3
73 209 Štolfa Jindřich / Hawel Zdeněk +1:39.6
74 64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří +1:40.4
75 68 Kastner Jaroslav / Morkus Vlastimil +1:42.2
76 218 Šrámek Jiří / Horáček Jindřich +1:42.9
- 220 Hýbner Vratislav / Martinisko Roman +1:42.9
78 82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír +1:43.4
79 69 Mandaus Josef / Dohnal Miloš +1:44.0
80 73 Ciller Michal / Koťátko Radek +1:44.2
81 66 Rybák Jiří / Krajča Jaroslav +1:46.2
82 60 Macek Karel / Pilný Aleš +1:47.2
83 214 Berger Vladimír / Ryšánek Pavel +1:49.5
84 217 Mandík Vladimír / Osička Vladimír +1:50.3
85 208 Bělohradský Tomáš / Rieger David +1:51.5
86 62 Vítovec Jiří / Zahrádka Karel +1:52.6
87 219 Hostaš Václav / Hořejší Radek +1:53.3
88 61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan +1:54.2
89 222 Mihulka Roman / Soumar Jiří +1:56.5
90 81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří +1:57.2
91 58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří +1:57.5
92 229 Čuřín Vlastimil / Vorel Václav +1:58.7
93 230 Neoral Martin / Votápek Jiří +1:59.4
94 95 Kolář Michal / Uhříček David +2:02.4
95 88 Reiss Jan / Pocar Vlastimil +2:02.7
- 94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk +2:02.7
97 87 Neruda Tomáš / Červený Jan +2:02.8
98 74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav +2:03.4
99 75 Dukát Petr / Sedláček Petr +2:06.4
100 79 Ulbricht Karel / Vejražka Martin +2:07.5
101 83 Holická Barbora / Haumer David +2:09.5
102 235 Pavlíček Michal / Poláček František +2:09.7
103 223 Kakrda Josef / Bošek Petr +2:11.0
104 225 Carbol Tomáš / Smrčková Kristýna +2:15.5
105 80 Valla Rudolf / Valla Tomáš +2:15.8
106 221 Sekyra Miloš / Kotál Jakub +2:16.8
107 233 Bahník Ladislav / Bahník Miroslav +2:19.7
108 224 Maier Pavel / Minářík Petr +2:20.1
109 231 Horčík Karel / Zetek Jiří +2:20.2
110 84 Andrys František / Brůžek Tomáš +2:20.9
111 226 Jun Miroslav / Šíma Zdeněk +2:22.8
112 228 Terš Jiří / Vítovec Pavel +2:28.6
113 25 Fritz Stefan / Winter Gerald +2:29.8
114 234 Šimánko Jan / Báťa Karel +2:31.4
115 236 Šabaka Jan / Kratěnová Pavla +2:53.0
116 237 Kabourek Vítězslav / Rubáš Michal +2:55.2
117 238 Kovařík Oldřich / Píža Josef +2:59.3
118 85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin +4:16.3
119 77 Havlišta Radim / Havlišta Jakub +5:22.2
120 70 Dostál Jan / Dostál Zdeněk +5:40.5

Živé vysílání je u konce, děkujeme za sledování.

Harmonogram živého vysílání MAX Live

Neděle 11.7.2021
9:10Dispečink
10:10Divácké místo Rokytovec
15:55Cíl – vyhlášení
16:15Cíl – tisková konference
18:00Technická – rozborka vybraných vozidel

Archiv živého vysílání na Youtube

Záznam jízdy z RZ není k dispozici.

Harmonogram

Pátek 9. 7. 2021
16:00Legend exhibition2,32 km
16:45Gladiator historic2,32 km
17:45ŠKODA Rally aréna2,32 km
20:30Future Cars exhibition2,32 km
MČR, MČR HA / Sobota 10. 7. 2021
08:45Ceremonial START
09:08RZ Městská2,79 km
09:43Service A (Hoškovice)
10:32RZ Kvítkovice I.7,25 km
11:02RZ Chloudov I.7,30 km
11:28RZ Bzí I.8,52 km
12:00RZ MOGUL Radostín I.15,51 km
13:15Service B (Hoškovice)
14:19RZ Kvítkovice II.7,25 km
14:49RZ Chloudov II.7,30 km
15:15RZ Bzí II.8,52 km
15:47RZ MOGUL Radostín II.15,51 km
16:32Flexi Service C (Hoškovice)
MČR, MČR HA / Neděle 11. 7. 2021
08:00Service D (Hoškovice)
08:56RZ Staroměstská I.5,11 km
09:25RZ Krásná I.14,95 km
10:16RZ Klášter I.19,26 km
11:24Service E (Hoškovice)
12:35RZ Staroměstská II.5,11 km
13:04RZ Krásná II.14,95 km
13:55RZ Klášter II.19,26 km
14:48Service F (Hoškovice)
Slavnostní vyhlášení, Mladá Boleslav
13:30ECO energy Rally Bohemia
14:30Group B parade
15:10MČR v rally historických automobilů
16:00MČR v rally

Startovní listina

MISTROVSTVÍ ČR V RALLY

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloMČRPPPrio.
1Kopecký Jan / Hloušek JanCZEŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2FIA
2Mareš Filip / Bucha RadovanCZELAURETA AUTO ŠKODA TEAMŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
3Černý Jan / Černohorský PetrCZELouda Auto Škoda Racing TeamŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
4Pech Václav / Uhel PetrCZEEuroOil teamFord Focus WRC13ASN
5Jakeš Miroslav / Machů PetrCZESamohýl ŠKODA TeamŠkoda Fabia R52ASN
6Semerád Petr / Persein DannyCZESEMERÁD PetrŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
7Odložilík Roman / Tureček MartinCZETRT TechnologyŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
8Vlček Martin / Jugasová KarolínaCZEHYUNDAI KOWAX RACINGHyundai i20 R52ASN
9Šimek Ondřej / Baďura VítězslavCZEOrion Racing Team - KTM SHIVAFord Fiesta R52ASN
10Stříteský Dominik / Hovorka JiříCZEŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2
11Bulacia Marco / Der Ohannesian MarceloBOL / ARGŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2
12Cvrček Věroslav / Prokorát TomášCZEKONTAKT ŠKODA TEAMŠkoda Fabia R52
14Devine Callum / Fulton JamesIRLDEVINE CallumFord Fiesta R5 MkII2
15Březík Adam / Krajča OndřejCZESamohýl ŠKODA TeamŠkoda Fabia R52
16von Thurn und Taxis Albert / Ettel BernhardDEU / AUTBaumschlager Rallye & RacingVolkswagen Polo Gti R52
17Tomek David / Kopáček VáclavCZEAutokomplex MENČÍK ŠKODA Rally teamŠkoda Fabia R52
18Trojan Karel / Chlup PetrCZETROJAN KarelŠkoda Fabia R52
19Štochl Karel / Klička MilanCZEŠTOCHL KarelŠkoda Fabia R52
20Kalista Jiří / Neumann MartinCZECAKL KarelMitsubishi Lancer Evo VI13
21Savruk Michal / Palivec ŠtěpánCZESAVRUK MichalŠkoda Fabia R52
22Kačírek Petr / Picka PetrCZEDUCK RACING AUTOKLUB v AČRŠkoda Fabia R52
23Šikl Martin / Vilimek PetrCZEŠIKL MartinMitsubishi Lancer Evo IX3
24Dědic Vlastimil / Pokorný MilanCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia R52
25Fritz Stefan / Winter GeraldAUTFRITZ StefanŠkoda Fabia S20002
26Pokorný Zdeněk / Lasevič RichardCZEPOKORNÝ ZdeněkŠkoda Fabia R52
27Dohnal Jan / Vybíral IvoCZEDOHNAL JanRenault Clio S160012
28Dohnal René / Švec RomanCZEDOHNAL RenéPeugeot 208 Rally45
29Stejskal Václav / Viktora StanislavCZEAUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČRRenault Clio R3T5
30Štefan David / Vichtora OndřejCZEŠTEFAN DavidPeugeot 208 Rally45
31Brož Dominik / Navrátil JakubCZEBROŽ DominikPeugeot 208 R26
32Frána Lukáš / Odvárka PavelCZEFrátherm Rally TeamCitroën DS3 R3T5
33Dunovský Václav / Dejl LubošCZEDunovský Peugeot Rallye Team klub v AČRFord Fiesta Rally46
34Hansen Victor / Johansson VictorSWEHANSEN VictorPeugeot 208 R26
35Lukašík Petr / Lukašíková Mikulášková MartinaCZELUKAŠÍK PetrFord Fiesta Rally46
36Firla Lumír / Večerka MichalCZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Peugeot 208 R26
37Nwelati Dominik / Stross JiříCZENWELATI DominikOpel Adam R26
38Číž Miroslav / Večerka MichalCZEČÍŽ MiroslavPeugeot 208 R26
39Soldát David / Winzig JanCZESOLDÁT DavidPeugeot 208 R26
40Nešetřil Petr / Černoch JiříCZENEŠETŘIL PetrPorsche 997 GT34
41Rada Martin / Jugas JaroslavCZEAGROTEC AUTOKLUB v AČRFiat 124 Abarth RGT4
42Tuček Marcel / Dufek PetrCZEKlub Fox Racing Team v AČRMitsubishi Lancer Evo IX3
43Lošťák Martin / Wimmer JiříCZEAiteq RacingSubaru Impreza WRX Sti3
44Pertlíček Jiří / Orava RadimCZEPERTLÍČEK JiříFord Fiesta Open N13
45Horák Libor / Fryč IvanCZEProtocarsCZMitsubishi Mirage Open N13
46Vlček Marek / Plachý TomášCZERentor racing team s.r.o.Škoda Fabia R52
47Raith Kevin / Wögerer ChristophAUTRAITH KevinŠkoda Fabia S20002
48Ludvíček Jan / Sedláček LukášCZELUDVÍČEK JanPeugeot 208 R26
49Šipoš Filip / Zigler MartinSVK / CZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Peugeot 208 R26
50Havránek Michal / Šmíd TomášCZEHAVRÁNEK MichalFord Fiesta R2T6
51Tenkl Lubomír / Horák JiříCZERacing Club 2008 v AČRBMW M313
52Widłak Igor / Dymurski DanielPOLKG-RTFord Fiesta Rally33
53Liška Václav / Lišková LenkaCZELIŠKA VáclavMitsubishi Lancer Evo IX3
54Václavík Tomáš / Haumer DavidCZEVÁCLAVÍK TomášNissan Almera GTI12
55Čabaj Miroslav / Štindl VladimírCZEČABAJ MiroslavŠkoda Fabia TDI11
56Wolf Adam / Jerie MatyášCZEWOLF AdamŠkoda Fabia11
57Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas MarekCZEÚAMK - AUTOMOTOKLUB ŠKODAŠkoda Fabia TDI11
58Blanda Luděk / Hlávka JiříCZECITY TAXI racing s.r.o.Renault Clio Sport5
59Daňhel Vlastimil / Osička VladimírCZEČK motorsportRenault Clio R35
60Macek Karel / Pilný AlešCZEMACEK KarelPorsche 997 GT34
61Kutílek Miloš / Nádvorník JanCZEKUTÍLEK MilošFiat Grande Punto JTD11
62Vítovec Jiří / Zahrádka KarelCZEPošumavský auto moto klub v AČRŠkoda Fabia TDI11
63Jirovec Jakub / Kunst JakubCZEinvelt - s.r.o.Opel Adam Cup6
64Eis Lukáš / Kalkus JiříCZEEIS LukášPeugeot 208 R26
65Kuba Filip / Jurčík JanCZEKUBA FilipPeugeot 208 R26
66Rybák Jiří / Krajča JaroslavCZECITY TAXI racing s.r.o.Renault Clio Sport5
67Bartúnek Tibor / Koutský MiroslavCZEAUTO KLUB Tišnov z.s.Honda Civic Type R8
68Kastner Jaroslav / Morkus VlastimilCZEKASTNER JaroslavHonda Civic Type R8
69Mandaus Josef / Dohnal MilošCZEAuto Mandaus s.r.o.Škoda Fabia7
70Dostál Jan / Dostál ZdeněkCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia7
71Grafek Petr / Matějka JaroslavCZEGRAFEK PetrŠkoda Felicia7
72Picek Luboš / Kunst JiříCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia7
73Ciller Michal / Koťátko RadekCZECILLER MichalŠkoda Fabia7
74Zeman Milan / Vytasil JaroslavCZERALLYE KLUB STRAKY v AČRŠkoda Fabia7
75Dukát Petr / Sedláček PetrCZEDUKÁT PetrŠkoda Fabia7
76Edelmann Tobias / Andreis SteveDEUEDELMANN TobiasŠkoda Fabia7
77Havlišta Radim / Havlišta JakubCZEHAVLIŠTA RadimŠkoda Felicia7
78Telipský Petr / Matušková MichaelaCZETELIPSKÝ PetrŠkoda Fabia7
79Ulbricht Karel / Vejražka MartinCZEULBRICHT KarelŠkoda Felicia7
80Valla Rudolf / Valla TomášCZEAUTO KLUB Tišnov z.s.Škoda Fabia7
81Poživil Milan / Kulštejn JiříCZEEVROFIN Racing teamPeugeot 208 Rally45
82Kalina Miroslav / Libenský VladimírCZEKALINA MiroslavFord Fiesta R19
83Holická Barbora / Haumer DavidCZEHOLICKÁ BarboraCitroën DS3 R19
84Andrys František / Brůžek TomášCZEANDRYS FrantišekRenault Clio Sport8
85Holakovský Aleš / Vinopal MartinCZEHOLAKOVSKÝ AlešŠkoda Felicia10
86Tydlačková Pavlína / CZE / Rentor racing team s.r.o.Renault Clio Sport8
87Neruda Tomáš / Červený JanCZENERUDA Tomᚊkoda 130 LR
88Reiss Jan / Pocar VlastimilCZEREISS JanŠkoda 130 LR
89Petráš Jaroslav / Jindra PetrCZEPETRÁŠ JaroslavOpel Adam Cup6
90Pilař Jan / Cibulka MichalCZEPILAŘ JanOpel Adam Cup6
91Arnošt Tomáš / Kubů FrantišekCZEARNOŠT TomášOpel Adam Cup6
92Šulc Dominik / Picka OndřejCZEŠULC DominikOpel Adam Cup6
93Zpěvák Kryštof / Navrátil JakubCZEJANTAR TEAM s.r.o.Opel Adam Cup6
94Kohn Filip / Omelka ZdeněkCZEKOHN FilipOpel Adam Cup6
95Kolář Michal / Uhříček DavidCZEKOLÁŘ MichalOpel Adam Cup6

MISTROVSTVÍ ČR V RALLY HISTORICKÝCH AUTOMOBILŮ

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloMČR
201Janota Miroslav / Lasevič RichardCZEJANOTA MiroslavOpel Kadett CoupeC3
202Enge Tomáš / Engová LucieCZEENGE RACING s.r.o.Ford Escort RS 2000D3
203Neumann Vlastimil / Hlavatý MartinCZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Ford Escort RS CosworthF7
204Káňa Jiří / Král JosefCZEKÁŇA JiříFord Sierra RS CosworthF7
205Kotrmon Libor / Kolivošková VeronikaCZE / SVKKOTRMON LiborFord Escort RS CosworthF7
206Klik Martin / Maryška RomanCZEKLIK MartinLada VFTSE6
207Knížek Martin / Šlegl PetrCZEKNÍŽEK MartinBMW 318iSE3
208Bělohradský Tomáš / Rieger DavidCZEBĚLOHRADSKÝ TomášBMW 318iSF6
209Štolfa Jindřich / Hawel ZdeněkCZEŠTOLFA JindřichRover 220 GtiF6
210Zenkl Otakar / Střeska TomášCZEAutospektrum Škoda teamŠkoda Favorit 136 LE1
211Hejhal Petr / Hejhal MartinCZEHEJHAL PetrŠkoda 130 LRE5
212Kašpar Jiří / Adámek PavelCZEKAŠPAR JiříŠkoda 130 LRE5
214Berger Vladimír / Ryšánek PavelCZEÚAMK - AUTOMOTOKLUB ŠKODAŠkoda 130 LRE5
215Klepáč Martin / Krčma PetrCZEKLEPÁČ MartinPeugeot 309 GtiE3
216Peták Josef / Ernst MichalCZEPETÁK JosefNissan Sunny GTIF6
218Šrámek Jiří / Horáček JindřichCZEŠRÁMEK JiříBMW 318iSF6
217Mandík Vladimír / Osička VladimírCZEMANDÍK VladimírMercedes-Benz 190 EE7
219Hostaš Václav / Hořejší RadekCZEAUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČRLada VFTSE6
220Hýbner Vratislav / Martinisko RomanCZEHÝBNER VratislavFord Sierra CosworthE4
221Sekyra Miloš / Kotál JakubCZESEKYRA MilošBMW 318iSF6
222Mihulka Roman / Soumar JiříCZEMIHULKA RomanFord Escort RS 2000D3
223Kakrda Josef / Bošek PetrCZEKAKRDA JosefOpel Ascona AC3
224Maier Pavel / Minářík PetrCZEMAIER PavelFord Escort RS 1600C3
225Carbol Tomáš / Smrčková KristýnaCZECARBOL Tomᚊkoda 120 S RallyeC1
226Jun Miroslav / Šíma ZdeněkCZEJUN MiroslavSuzuki Swift GTiF5
227Blahout Milan / Červený DušanCZEBLAHOUT MilanLada VFTSE6
228Terš Jiří / Vítovec PavelCZEPošumavský auto moto klub v AČRŠkoda Favorit 136 LE1
229Čuřín Vlastimil / Vorel VáclavCZEMotorsport & Services s.r.o.Škoda Favorit 136 LE1
230Neoral Martin / Votápek JiříCZENEORAL MartinŠkoda Favorit 136 LE1
231Horčík Karel / Zetek JiříCZEHORČÍK KarelŠkoda 130 LE1
232Kovář David / Rupert JanCZEKOVÁŘ DavidŠkoda Favorit 136 LE1
233Bahník Ladislav / Bahník MiroslavCZEBAHNÍK LadislavPeugeot 205 GtiE3
234Šimánko Jan / Báťa KarelCZEŠIMÁNKO JanŠkoda 130 LE1
235Pavlíček Michal / Poláček FrantišekCZEČK motorsportFord Escort RS 1600C3
236Šabaka Jan / Kratěnová PavlaCZEŠABAKA JanPeugeot 205 GtiE3
237Kabourek Vítězslav / Rubáš MichalCZEKABOUREK VítězslavŠkoda 120 SC1
238Kovařík Oldřich / Píža JosefCZEKOVAŘÍK OldřichŠkoda Octavia TSA1

GROUP B PARADE

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměVozidloLEGTyp vozuRok
420Kafka Stanislav / Velebný MichalCZEŠkoda 200 RS5Originál1974
401Ulip Jiří / Ulipová HanaCZEAudi Sport Quattro S1 E2BReplika1985
402Zander Lars Juergen / Müller MichelleDEUFord Escort WRCWRCOriginál1993
403Smeets Michel / Janssen DesmondNLD / CZEFord Escort 1300 GT2Originál1970
404Bartášek Josef / Slavík JanCZEŠkoda 130 RS2Originál1978
405Holub Milan / Luxemburková LucieCZEŠkoda 160 RS MTXBOriginál1984
406Ritz Oliver / Ritz StephanieCZEŠkoda 130 RS2Originál1977
407Klinger Jan / Kuník StanislavCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1990
408Karpfinger Tomáš / Klap JanCZEŠkoda 130 RS2Replika1980
409Kališ Ivan / Maršálková RenátaCZEŠkoda FeliciaAOriginál1996
410Častulík Václav / Častulík JosefCZEŠkoda 130 LRBReplika1977
411Hodan Miroslav / Choura JakubCZEOpel Kadett Coupe2Replika1976
412Matas Zdeněk / Vyletová DanaCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1992
414Lopata Jiří / Lopata JiříCZEŠkoda 130 LRBReplika1987
415Jelínek Jiří / Primová MiroslavaCZEŠkoda Favorit 136 LAOriginál1989
416Nejdl Jiří / Argmannová EvaCZELada 1600 R2Replika1974
417Vocásek Michal / Boháčková KristinaCZEOpel Kadett Coupe2Replika1970
418Sobotka Bronislav / Vachata PetrCZELada VFTSBReplika1985
419Stránský Ing Horst / Bičíková Stránská MichaelaCZEŠkoda 120 S Rallye2Originál1974
421Matějus Lukáš / Matějusová IvanaCZEŠkoda 120 LSAReplika1996
422Brodský Luděk / Brodská PetraCZEŠkoda 120 S Rallye2Replika1974
423Švajda Zdeněk / Vrkoslav JanCZEŠkoda 120 S2Replika1974
424Faltys Matěj / Faltysová VeronikaCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1992
425Petr Daniel / Pšenička JakubCZEŠkoda 100 L2Replika1971

ECO ENERGY RALLY BOHEMIA

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloKat.Druh pohonuWRE*
1Novotný Jan / Jakušev PetrCZEPeugeot MOTORVIZE.czPeugeot e-2081electro
2Žďárský Michal / Nábělek JakubCZEKia CzechKia e-Niro1electro
3Motlík Jakub / Paroubek JiříCZEŠKODA AutoŠkoda Enyaq iV1electro
4Tomíšek Marek / Tomíšek MiroslavCZEKia CzechKia e-Niro1electro
5Dittrich Lukáš / Dittrich MilošCZEAF Peugeot TeamPeugeot e-2081electro
6Huňáček Pavel / Formánek VojtěchCZEKia CzechKia e-Soul1electro
7Trnka Zdeněk / Smolík ZdeněkCZEDS Automobiles - STK Okříšky RTDS DS3 Crossback e-tense1electro
8Mirovský Zdeněk / Chadim AlešCZEDS Automobiles - STK Okříšky RTDS DS3 Crossback e-tense1electro
9Nemrava Jan / Ondráček PavelCZEPeugeot Autohled.czPeugeot e-2081electro
10Běhal Bart / Tomaides MartinCZEŠKODA AutoŠkoda Enyaq iV1electro
11Hunčovský Ondřej / Hunčovská TerezaCZETeslička.czŠkoda Citigo-e iV1electro
12Průša Adam / Průša DanielCZEMitsubishi Motors ČRMitsubishi Eclipse Cross PHEV2plugin
14Slovak Igor / Slovakova AndreaCZETesla Owners - NortonTesla Model 3 LR1electro
15Borůvka Zdeněk / Borůvka VáclavCZEID.3 by PORSCHE SMÍCHOVVolkswagen ID.31electro
16Semotam Jan / Korec JiříCZEAsociace pro elektromobilitu IIITesla Model S1electro
17Blahout Filip / Blahoutová KateřinaCZEAutonabijeni.cz Webasto e-TeamBMW i3s1electro
18Hladík Jiří / Tiler MichalCZEyoungtimerclassicVW e-Golf1electro
19Jiřík Josef / Lieskovská PetraCZEZoe ZooRenault Zoe1electro
20Adam Jonáš / Adamová AdélaCZEProtech elektromobilyFiat 500e1electro
21Hájek Kryštof / Procházková NikolaCZEAsociace pro elektromobilitu IITesla Model 31electro
22Hataš LukášCZEAsociace pro elektromobilituTesla Model X1electro