St. č. Posádka Start 3,5 km 5,5 km Cíl
1 Kopecký Jan / Hloušek Jan 14:19 1:58.9 2:54.8 3:57.7
2 Mareš Filip / Bucha Radovan 14:20 +0.4 -0.2 +1.4
6 Semerád Petr / Persein Danny 14:23 +2.7 +3.2 +5.4
7 Odložilík Roman / Tureček Martin 14:24 +3.2 +4.3 +8.1
8 Vlček Martin / Jugasová Karolína 14:25 +5.5 +8.1 +12.7
9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav 14:26 +8.4 +13.6 +20.3
10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří 14:27 +2.3 +2.4 +5.2
12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš 14:28 +3.1 +4.7 +7.2
11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo 14:29 +1.1 +2.0 +4.1
15 Březík Adam / Krajča Ondřej 14:30 +4.0 +4.7 +8.5
16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard 14:31 +4.3 +5.7 +10.6
17 Tomek David / Kopáček Václav 14:32 +8.0 +11.7 +18.3
18 Trojan Karel / Chlup Petr 14:33 +9.0 +12.7 +18.7
19 Štochl Karel / Klička Milan 14:34 +8.7 +13.6 +20.4
20 Kalista Jiří / Neumann Martin 14:35 +9.6 +14.8 +22.5
21 Savruk Michal / Palivec Štěpán 14:36 +8.0 +15.0 +24.0
22 Kačírek Petr / Picka Petr 14:37 +10.6 +17.3 +26.4
23 Šikl Martin / Vilimek Petr 14:38 +11.0 +17.8 +25.2
24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan 14:39 +11.3 +17.8 +25.4
25 Fritz Stefan / Winter Gerald 14:40 +17.5 +27.2 +38.7
28 Dohnal René / Švec Roman 14:41 +10.6 +15.1 +23.0
29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav 14:42 +16.0 +20.8 +30.5
27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo 14:43 +12.3 +17.5 +25.3
30 Štefan David / Vichtora Ondřej 14:44 +16.5 +23.4 +33.3
31 Brož Dominik / Navrátil Jakub 14:45 +17.1 +23.3 +32.3
33 Dunovský Václav / Dejl Luboš 14:47 +21.4 +31.4 +43.3
34 Hansen Victor / Johansson Victor 14:48 +17.5 +24.7 +35.3
36 Firla Lumír / Večerka Michal 14:49 +18.1 +27.4 +38.5
37 Nwelati Dominik / Stross Jiří 14:50 +25.3 +37.4 +52.5
38 Číž Miroslav / Večerka Michal 14:51 +36.2
39 Soldát David / Winzig Jan 14:52 +17.4 +25.6 +34.9
41 Rada Martin / Jugas Jaroslav 14:54 +16.3 +26.1 +40.1
42 Tuček Marcel / Dufek Petr 14:55 +19.8 +30.0 +43.6
43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří 14:56 +21.0 +32.4 +45.4
45 Horák Libor / Fryč Ivan 14:57 +13.5 +22.4 +33.5
46 Vlček Marek / Plachý Tomáš 14:58 +22.6 +35.2 +47.9
47 Raith Kevin / Wögerer Christoph 14:59 +13.0 +18.4 +26.5
49 Šipoš Filip / Zigler Martin 15:00 +25.2 +35.7 +51.4
52 Widłak Igor / Dymurski Daniel 15:01 +19.0 +28.7 +40.6
53 Liška Václav / Lišková Lenka 15:02 +49.6
55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír 15:03 +24.5 +36.8 +53.5
57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek 15:04 +53.6
58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří 15:05 +28.9 +45.3 +1:03.3
59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír 15:06 +27.9 +42.1 +1:00.6
60 Macek Karel / Pilný Aleš 15:07 +29.3 +44.3 +1:04.6
61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan 15:08 +35.2 +53.1 +1:12.6
63 Jirovec Jakub / Kunst Jakub 15:09 +28.2 +43.1 +58.1
64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří 15:10 +26.2 +40.0 +57.7
65 Kuba Filip / Jurčík Jan 15:11 +24.8 +35.7 +48.4
67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav 15:12 +28.0 +44.9 +1:03.4
71 Grafek Petr / Matějka Jaroslav 15:14 +32.2 +47.0 +1:03.5
73 Ciller Michal / Koťátko Radek 15:15 +34.9 +52.1 +1:11.9
74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav 15:16 +2:10.6
75 Dukát Petr / Sedláček Petr 15:17 +38.5 +58.5 +1:20.5
80 Valla Rudolf / Valla Tomáš 15:18 +40.0 +1:06.3 +1:39.2
81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří 15:19 +32.7 +49.5 +1:08.6
82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír 15:20 +36.6 +53.4 +1:11.7
83 Holická Barbora / Haumer David 15:21 +42.3 +1:04.7 +1:27.8
84 Andrys František / Brůžek Tomáš 15:22 +1:32.5
85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin 15:23 +54.5 +1:22.6 +1:54.0
89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr 15:25 +27.3 +37.4 +52.0
90 Pilař Jan / Cibulka Michal 15:26 +28.2 +42.1 +57.4
91 Arnošt Tomáš / Kubů František 15:27 +25.9 +41.1 +56.4
94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk 15:29 +30.7 +46.2 +1:02.8
95 Kolář Michal / Uhříček David 15:30 +31.0 +48.1 +1:06.0
3 Černý Jan / Černohorský Petr 14:21 +0.4 +0.8 +2.2
32 Frána Lukáš / Odvárka Pavel 14:46 +19.2 +27.0 +41.8
40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří 14:53 +8.1 +13.9 +22.6
92 Šulc Dominik / Picka Ondřej 15:28 +27.2 +41.0 +57.6

Pořadí před RZ 6

# St. č. Posádka Čas
1 4 Pech Václav / Uhel Petr 24:45.9
2 1 Kopecký Jan / Hloušek Jan +8.1
3 2 Mareš Filip / Bucha Radovan +22.3
4 3 Černý Jan / Černohorský Petr +37.0
5 10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří +40.0
6 6 Semerád Petr / Persein Danny +48.0
7 12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš +53.6
8 7 Odložilík Roman / Tureček Martin +1:09.5
9 11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo +1:10.1
10 15 Březík Adam / Krajča Ondřej +1:17.4
11 16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard +1:22.7
12 8 Vlček Martin / Jugasová Karolína +1:38.9
13 18 Trojan Karel / Chlup Petr +2:02.6
14 17 Tomek David / Kopáček Václav +2:10.6
15 27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo +2:26.4
16 19 Štochl Karel / Klička Milan +2:32.3
17 9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav +2:41.6
18 20 Kalista Jiří / Neumann Martin +2:42.3
19 28 Dohnal René / Švec Roman +2:48.6
20 21 Savruk Michal / Palivec Štěpán +2:50.6
21 47 Raith Kevin / Wögerer Christoph +2:51.9
22 24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan +3:01.6
23 40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří +3:08.9
24 23 Šikl Martin / Vilimek Petr +3:11.4
25 29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav +3:19.0
26 22 Kačírek Petr / Picka Petr +3:26.7
27 203 Neumann Vlastimil / Hlavatý Martin +3:32.6
28 32 Frána Lukáš / Odvárka Pavel +3:45.3
29 34 Hansen Victor / Johansson Victor +3:46.4
30 45 Horák Libor / Fryč Ivan +3:58.7
31 31 Brož Dominik / Navrátil Jakub +3:59.0
32 38 Číž Miroslav / Večerka Michal +4:01.2
33 36 Firla Lumír / Večerka Michal +4:10.2
34 202 Enge Tomáš / Engová Lucie +4:13.3
35 33 Dunovský Václav / Dejl Luboš +4:18.4
36 42 Tuček Marcel / Dufek Petr +4:30.0
37 46 Vlček Marek / Plachý Tomáš +4:33.0
38 41 Rada Martin / Jugas Jaroslav +4:35.1
39 201 Janota Miroslav / Novák Petr +4:39.5
40 204 Káňa Jiří / Král Josef +4:45.5
41 43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří +4:48.2
42 205 Kotrmon Libor / Kolivošková Veronika +4:53.3
43 52 Widłak Igor / Dymurski Daniel +4:54.1
44 89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr +5:08.8
45 65 Kuba Filip / Jurčík Jan +5:19.3
46 57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek +5:19.6
47 207 Knížek Martin / Šlegl Petr +5:35.9
48 217 Mandík Vladimír / Osička Vladimír +5:37.2
49 206 Klik Martin / Maryška Roman +5:38.4
50 91 Arnošt Tomáš / Kubů František +5:40.4
51 53 Liška Václav / Lišková Lenka +5:41.3
52 25 Fritz Stefan / Winter Gerald +5:41.6
53 49 Šipoš Filip / Zigler Martin +5:41.9
54 55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír +5:46.0
55 216 Peták Josef / Ernst Michal +5:48.6
56 92 Šulc Dominik / Picka Ondřej +5:49.3
57 64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří +5:49.6
58 211 Hejhal Petr / Hejhal Martin +5:58.2
59 210 Zenkl Otakar / Střeska Tomáš +5:58.8
60 90 Pilař Jan / Cibulka Michal +5:59.8
61 30 Štefan David / Vichtora Ondřej +6:08.8
62 209 Štolfa Jindřich / Hawel Zdeněk +6:10.5
63 63 Jirovec Jakub / Kunst Jakub +6:10.8
64 37 Nwelati Dominik / Stross Jiří +6:15.7
65 67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav +6:25.7
66 220 Hýbner Vratislav / Martinisko Roman +6:26.3
67 208 Bělohradský Tomáš / Rieger David +6:32.6
68 59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír +6:35.1
69 218 Šrámek Jiří / Horáček Jindřich +6:37.9
70 71 Grafek Petr / Matějka Jaroslav +6:47.4
71 222 Mihulka Roman / Soumar Jiří +6:49.8
72 82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír +6:56.1
73 60 Macek Karel / Pilný Aleš +6:57.4
74 58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří +6:57.5
75 39 Soldát David / Winzig Jan +7:00.8
76 95 Kolář Michal / Uhříček David +7:24.0
77 61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan +7:25.4
78 230 Neoral Martin / Votápek Jiří +7:26.9
79 94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk +7:33.2
80 75 Dukát Petr / Sedláček Petr +7:40.7
81 235 Pavlíček Michal / Poláček František +7:50.1
82 229 Čuřín Vlastimil / Vorel Václav +7:52.0
83 233 Bahník Ladislav / Bahník Miroslav +7:55.9
84 73 Ciller Michal / Koťátko Radek +7:59.2
85 223 Kakrda Josef / Bošek Petr +8:05.6
86 228 Terš Jiří / Vítovec Pavel +8:08.6
87 221 Sekyra Miloš / Kotál Jakub +8:11.8
88 74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav +8:19.8
89 231 Horčík Karel / Zetek Jiří +8:25.6
90 81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří +8:37.3
91 68 Kastner Jaroslav / Morkus Vlastimil +8:45.9
92 83 Holická Barbora / Haumer David +8:53.2
93 226 Jun Miroslav / Šíma Zdeněk +9:07.9
94 84 Andrys František / Brůžek Tomáš +9:13.7
95 225 Carbol Tomáš / Smrčková Kristýna +9:26.3
- 234 Šimánko Jan / Báťa Karel +9:26.3
97 224 Maier Pavel / Minářík Petr +9:27.2
98 80 Valla Rudolf / Valla Tomáš +9:39.7
99 236 Šabaka Jan / Kratěnová Pavla +10:06.5
100 238 Kovařík Oldřich / Píža Josef +11:24.2
101 69 Mandaus Josef / Dohnal Miloš +12:31.6
102 85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin +12:34.4
103 237 Kabourek Vítězslav / Rubáš Michal +15:15.1

Pořadí v RZ 6

# St. č. Posádka Čas
1 1 Kopecký Jan / Hloušek Jan 3:57.7
2 2 Mareš Filip / Bucha Radovan +1.4
3 3 Černý Jan / Černohorský Petr +2.2
4 11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo +4.1
5 10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří +5.2
6 6 Semerád Petr / Persein Danny +5.4
7 12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš +7.2
8 7 Odložilík Roman / Tureček Martin +8.1
9 15 Březík Adam / Krajča Ondřej +8.5
10 16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard +10.6
11 8 Vlček Martin / Jugasová Karolína +12.7
12 17 Tomek David / Kopáček Václav +18.3
13 18 Trojan Karel / Chlup Petr +18.7
14 9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav +20.3
15 19 Štochl Karel / Klička Milan +20.4
16 20 Kalista Jiří / Neumann Martin +22.5
17 40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří +22.6
18 28 Dohnal René / Švec Roman +23.0
19 21 Savruk Michal / Palivec Štěpán +24.0
20 23 Šikl Martin / Vilimek Petr +25.2
21 27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo +25.3
22 24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan +25.4
23 22 Kačírek Petr / Picka Petr +26.4
24 47 Raith Kevin / Wögerer Christoph +26.5
25 29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav +30.5
26 31 Brož Dominik / Navrátil Jakub +32.3
27 30 Štefan David / Vichtora Ondřej +33.3
28 203 Neumann Vlastimil / Hlavatý Martin +33.4
29 45 Horák Libor / Fryč Ivan +33.5
30 39 Soldát David / Winzig Jan +34.9
31 34 Hansen Victor / Johansson Victor +35.3
32 38 Číž Miroslav / Večerka Michal +36.2
33 36 Firla Lumír / Večerka Michal +38.5
34 25 Fritz Stefan / Winter Gerald +38.7
- 202 Enge Tomáš / Engová Lucie +38.7
36 204 Káňa Jiří / Král Josef +39.9
37 41 Rada Martin / Jugas Jaroslav +40.1
- 205 Kotrmon Libor / Kolivošková Veronika +40.1
39 52 Widłak Igor / Dymurski Daniel +40.6
40 32 Frána Lukáš / Odvárka Pavel +41.8
41 33 Dunovský Václav / Dejl Luboš +43.3
42 42 Tuček Marcel / Dufek Petr +43.6
43 43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří +45.4
44 201 Janota Miroslav / Novák Petr +46.1
45 46 Vlček Marek / Plachý Tomáš +47.9
46 217 Mandík Vladimír / Osička Vladimír +48.0
47 65 Kuba Filip / Jurčík Jan +48.4
48 53 Liška Václav / Lišková Lenka +49.6
49 49 Šipoš Filip / Zigler Martin +51.4
- 206 Klik Martin / Maryška Roman +51.4
51 89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr +52.0
52 37 Nwelati Dominik / Stross Jiří +52.5
53 55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír +53.5
54 57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek +53.6
55 216 Peták Josef / Ernst Michal +53.7
56 207 Knížek Martin / Šlegl Petr +54.6
57 209 Štolfa Jindřich / Hawel Zdeněk +55.0
58 91 Arnošt Tomáš / Kubů František +56.4
59 90 Pilař Jan / Cibulka Michal +57.4
60 92 Šulc Dominik / Picka Ondřej +57.6
61 64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří +57.7
62 63 Jirovec Jakub / Kunst Jakub +58.1
63 59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír +1:00.6
64 94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk +1:02.8
65 58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří +1:03.3
66 67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav +1:03.4
67 71 Grafek Petr / Matějka Jaroslav +1:03.5
68 60 Macek Karel / Pilný Aleš +1:04.6
69 208 Bělohradský Tomáš / Rieger David +1:05.4
70 95 Kolář Michal / Uhříček David +1:06.0
71 220 Hýbner Vratislav / Martinisko Roman +1:06.3
72 211 Hejhal Petr / Hejhal Martin +1:07.1
73 81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří +1:08.6
74 222 Mihulka Roman / Soumar Jiří +1:11.6
75 82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír +1:11.7
76 73 Ciller Michal / Koťátko Radek +1:11.9
77 61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan +1:12.6
- 230 Neoral Martin / Votápek Jiří +1:12.6
79 235 Pavlíček Michal / Poláček František +1:14.1
80 229 Čuřín Vlastimil / Vorel Václav +1:14.3
81 228 Terš Jiří / Vítovec Pavel +1:16.4
82 221 Sekyra Miloš / Kotál Jakub +1:18.4
83 75 Dukát Petr / Sedláček Petr +1:20.5
84 223 Kakrda Josef / Bošek Petr +1:23.6
85 226 Jun Miroslav / Šíma Zdeněk +1:25.6
86 224 Maier Pavel / Minářík Petr +1:26.5
87 83 Holická Barbora / Haumer David +1:27.8
88 234 Šimánko Jan / Báťa Karel +1:31.6
89 84 Andrys František / Brůžek Tomáš +1:32.5
90 231 Horčík Karel / Zetek Jiří +1:32.7
91 236 Šabaka Jan / Kratěnová Pavla +1:35.5
92 233 Bahník Ladislav / Bahník Miroslav +1:37.1
93 80 Valla Rudolf / Valla Tomáš +1:39.2
94 238 Kovařík Oldřich / Píža Josef +1:53.4
95 85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin +1:54.0
96 237 Kabourek Vítězslav / Rubáš Michal +2:04.8
97 74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav +2:10.6
98 218 Šrámek Jiří / Horáček Jindřich +2:52.3

Pořadí po RZ 6

# St. č. Posádka Čas
1 1 Kopecký Jan / Hloušek Jan 28:51.7
2 2 Mareš Filip / Bucha Radovan +15.6
3 3 Černý Jan / Černohorský Petr +31.1
4 10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří +37.1
5 6 Semerád Petr / Persein Danny +45.3
6 12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš +52.7
7 11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo +1:06.1
8 7 Odložilík Roman / Tureček Martin +1:09.5
9 15 Březík Adam / Krajča Ondřej +1:17.8
10 16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard +1:25.2
11 8 Vlček Martin / Jugasová Karolína +1:43.5
12 18 Trojan Karel / Chlup Petr +2:13.2
13 17 Tomek David / Kopáček Václav +2:20.8
14 27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo +2:43.6
15 19 Štochl Karel / Klička Milan +2:44.6
16 9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav +2:53.8
17 20 Kalista Jiří / Neumann Martin +2:56.7
18 28 Dohnal René / Švec Roman +3:03.5
19 21 Savruk Michal / Palivec Štěpán +3:06.5
20 47 Raith Kevin / Wögerer Christoph +3:10.3
21 24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan +3:18.9
22 40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří +3:23.4
23 23 Šikl Martin / Vilimek Petr +3:28.5
24 29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav +3:41.4
25 22 Kačírek Petr / Picka Petr +3:45.0
26 203 Neumann Vlastimil / Hlavatý Martin +3:57.9
27 34 Hansen Victor / Johansson Victor +4:13.6
28 32 Frána Lukáš / Odvárka Pavel +4:19.0
29 31 Brož Dominik / Navrátil Jakub +4:23.2
30 45 Horák Libor / Fryč Ivan +4:24.1
31 38 Číž Miroslav / Večerka Michal +4:29.3
32 36 Firla Lumír / Večerka Michal +4:40.6
33 202 Enge Tomáš / Engová Lucie +4:43.9
34 33 Dunovský Václav / Dejl Luboš +4:53.6
35 42 Tuček Marcel / Dufek Petr +5:05.5
36 41 Rada Martin / Jugas Jaroslav +5:07.1
37 46 Vlček Marek / Plachý Tomáš +5:12.8
38 204 Káňa Jiří / Král Josef +5:17.3
39 201 Janota Miroslav / Novák Petr +5:17.5
40 205 Kotrmon Libor / Kolivošková Veronika +5:25.3
41 43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří +5:25.5
42 52 Widłak Igor / Dymurski Daniel +5:26.6
43 89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr +5:52.7
44 65 Kuba Filip / Jurčík Jan +5:59.6
45 57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek +6:05.1
46 25 Fritz Stefan / Winter Gerald +6:12.2
47 217 Mandík Vladimír / Osička Vladimír +6:17.1
48 206 Klik Martin / Maryška Roman +6:21.7
49 207 Knížek Martin / Šlegl Petr +6:22.4
50 53 Liška Václav / Lišková Lenka +6:22.8
51 49 Šipoš Filip / Zigler Martin +6:25.2
52 91 Arnošt Tomáš / Kubů František +6:28.7
53 55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír +6:31.4
54 30 Štefan David / Vichtora Ondřej +6:34.0
55 216 Peták Josef / Ernst Michal +6:34.2
56 92 Šulc Dominik / Picka Ondřej +6:38.8
57 64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří +6:39.2
58 90 Pilař Jan / Cibulka Michal +6:49.1
59 211 Hejhal Petr / Hejhal Martin +6:57.2
60 209 Štolfa Jindřich / Hawel Zdeněk +6:57.4
61 37 Nwelati Dominik / Stross Jiří +7:00.1
62 63 Jirovec Jakub / Kunst Jakub +7:00.8
63 67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav +7:21.0
64 220 Hýbner Vratislav / Martinisko Roman +7:24.5
65 39 Soldát David / Winzig Jan +7:27.6
- 59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír +7:27.6
67 208 Bělohradský Tomáš / Rieger David +7:29.9
68 71 Grafek Petr / Matějka Jaroslav +7:42.8
69 58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří +7:52.7
70 222 Mihulka Roman / Soumar Jiří +7:53.3
71 60 Macek Karel / Pilný Aleš +7:53.9
72 82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír +7:59.7
73 95 Kolář Michal / Uhříček David +8:21.9
74 94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk +8:27.9
75 61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan +8:29.9
76 230 Neoral Martin / Votápek Jiří +8:31.4
77 75 Dukát Petr / Sedláček Petr +8:53.1
78 235 Pavlíček Michal / Poláček František +8:56.1
79 229 Čuřín Vlastimil / Vorel Václav +8:58.2
80 73 Ciller Michal / Koťátko Radek +9:03.0
81 228 Terš Jiří / Vítovec Pavel +9:16.9
82 223 Kakrda Josef / Bošek Petr +9:21.1
83 218 Šrámek Jiří / Horáček Jindřich +9:22.1
- 221 Sekyra Miloš / Kotál Jakub +9:22.1
85 233 Bahník Ladislav / Bahník Miroslav +9:24.9
86 81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří +9:37.8
87 231 Horčík Karel / Zetek Jiří +9:50.2
88 83 Holická Barbora / Haumer David +10:12.9
89 74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav +10:22.3
90 226 Jun Miroslav / Šíma Zdeněk +10:25.4
91 84 Andrys František / Brůžek Tomáš +10:38.1
92 224 Maier Pavel / Minářík Petr +10:45.6
93 234 Šimánko Jan / Báťa Karel +10:49.8
94 80 Valla Rudolf / Valla Tomáš +11:10.8
95 236 Šabaka Jan / Kratěnová Pavla +11:33.9
96 238 Kovařík Oldřich / Píža Josef +13:09.5
97 85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin +14:20.3
98 237 Kabourek Vítězslav / Rubáš Michal +17:11.8

Živé vysílání je u konce, děkujeme za sledování.

Harmonogram živého vysílání MAX Live

Neděle 11.7.2021
9:10Dispečink
10:10Divácké místo Rokytovec
15:55Cíl – vyhlášení
16:15Cíl – tisková konference
18:00Technická – rozborka vybraných vozidel

Archiv živého vysílání na Youtube

Harmonogram

Pátek 9. 7. 2021
16:00Legend exhibition2,32 km
16:45Gladiator historic2,32 km
17:45ŠKODA Rally aréna2,32 km
20:30Future Cars exhibition2,32 km
MČR, MČR HA / Sobota 10. 7. 2021
08:45Ceremonial START
09:08RZ Městská2,79 km
09:43Service A (Hoškovice)
10:32RZ Kvítkovice I.7,25 km
11:02RZ Chloudov I.7,30 km
11:28RZ Bzí I.8,52 km
12:00RZ MOGUL Radostín I.15,51 km
13:15Service B (Hoškovice)
14:19RZ Kvítkovice II.7,25 km
14:49RZ Chloudov II.7,30 km
15:15RZ Bzí II.8,52 km
15:47RZ MOGUL Radostín II.15,51 km
16:32Flexi Service C (Hoškovice)
MČR, MČR HA / Neděle 11. 7. 2021
08:00Service D (Hoškovice)
08:56RZ Staroměstská I.5,11 km
09:25RZ Krásná I.14,95 km
10:16RZ Klášter I.19,26 km
11:24Service E (Hoškovice)
12:35RZ Staroměstská II.5,11 km
13:04RZ Krásná II.14,95 km
13:55RZ Klášter II.19,26 km
14:48Service F (Hoškovice)
Slavnostní vyhlášení, Mladá Boleslav
13:30ECO energy Rally Bohemia
14:30Group B parade
15:10MČR v rally historických automobilů
16:00MČR v rally

Startovní listina

MISTROVSTVÍ ČR V RALLY

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloMČRPPPrio.
1Kopecký Jan / Hloušek JanCZEŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2FIA
2Mareš Filip / Bucha RadovanCZELAURETA AUTO ŠKODA TEAMŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
3Černý Jan / Černohorský PetrCZELouda Auto Škoda Racing TeamŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
4Pech Václav / Uhel PetrCZEEuroOil teamFord Focus WRC13ASN
5Jakeš Miroslav / Machů PetrCZESamohýl ŠKODA TeamŠkoda Fabia R52ASN
6Semerád Petr / Persein DannyCZESEMERÁD PetrŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
7Odložilík Roman / Tureček MartinCZETRT TechnologyŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
8Vlček Martin / Jugasová KarolínaCZEHYUNDAI KOWAX RACINGHyundai i20 R52ASN
9Šimek Ondřej / Baďura VítězslavCZEOrion Racing Team - KTM SHIVAFord Fiesta R52ASN
10Stříteský Dominik / Hovorka JiříCZEŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2
11Bulacia Marco / Der Ohannesian MarceloBOL / ARGŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2
12Cvrček Věroslav / Prokorát TomášCZEKONTAKT ŠKODA TEAMŠkoda Fabia R52
14Devine Callum / Fulton JamesIRLDEVINE CallumFord Fiesta R5 MkII2
15Březík Adam / Krajča OndřejCZESamohýl ŠKODA TeamŠkoda Fabia R52
16von Thurn und Taxis Albert / Ettel BernhardDEU / AUTBaumschlager Rallye & RacingVolkswagen Polo Gti R52
17Tomek David / Kopáček VáclavCZEAutokomplex MENČÍK ŠKODA Rally teamŠkoda Fabia R52
18Trojan Karel / Chlup PetrCZETROJAN KarelŠkoda Fabia R52
19Štochl Karel / Klička MilanCZEŠTOCHL KarelŠkoda Fabia R52
20Kalista Jiří / Neumann MartinCZECAKL KarelMitsubishi Lancer Evo VI13
21Savruk Michal / Palivec ŠtěpánCZESAVRUK MichalŠkoda Fabia R52
22Kačírek Petr / Picka PetrCZEDUCK RACING AUTOKLUB v AČRŠkoda Fabia R52
23Šikl Martin / Vilimek PetrCZEŠIKL MartinMitsubishi Lancer Evo IX3
24Dědic Vlastimil / Pokorný MilanCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia R52
25Fritz Stefan / Winter GeraldAUTFRITZ StefanŠkoda Fabia S20002
26Pokorný Zdeněk / Lasevič RichardCZEPOKORNÝ ZdeněkŠkoda Fabia R52
27Dohnal Jan / Vybíral IvoCZEDOHNAL JanRenault Clio S160012
28Dohnal René / Švec RomanCZEDOHNAL RenéPeugeot 208 Rally45
29Stejskal Václav / Viktora StanislavCZEAUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČRRenault Clio R3T5
30Štefan David / Vichtora OndřejCZEŠTEFAN DavidPeugeot 208 Rally45
31Brož Dominik / Navrátil JakubCZEBROŽ DominikPeugeot 208 R26
32Frána Lukáš / Odvárka PavelCZEFrátherm Rally TeamCitroën DS3 R3T5
33Dunovský Václav / Dejl LubošCZEDunovský Peugeot Rallye Team klub v AČRFord Fiesta Rally46
34Hansen Victor / Johansson VictorSWEHANSEN VictorPeugeot 208 R26
35Lukašík Petr / Lukašíková Mikulášková MartinaCZELUKAŠÍK PetrFord Fiesta Rally46
36Firla Lumír / Večerka MichalCZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Peugeot 208 R26
37Nwelati Dominik / Stross JiříCZENWELATI DominikOpel Adam R26
38Číž Miroslav / Večerka MichalCZEČÍŽ MiroslavPeugeot 208 R26
39Soldát David / Winzig JanCZESOLDÁT DavidPeugeot 208 R26
40Nešetřil Petr / Černoch JiříCZENEŠETŘIL PetrPorsche 997 GT34
41Rada Martin / Jugas JaroslavCZEAGROTEC AUTOKLUB v AČRFiat 124 Abarth RGT4
42Tuček Marcel / Dufek PetrCZEKlub Fox Racing Team v AČRMitsubishi Lancer Evo IX3
43Lošťák Martin / Wimmer JiříCZEAiteq RacingSubaru Impreza WRX Sti3
44Pertlíček Jiří / Orava RadimCZEPERTLÍČEK JiříFord Fiesta Open N13
45Horák Libor / Fryč IvanCZEProtocarsCZMitsubishi Mirage Open N13
46Vlček Marek / Plachý TomášCZERentor racing team s.r.o.Škoda Fabia R52
47Raith Kevin / Wögerer ChristophAUTRAITH KevinŠkoda Fabia S20002
48Ludvíček Jan / Sedláček LukášCZELUDVÍČEK JanPeugeot 208 R26
49Šipoš Filip / Zigler MartinSVK / CZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Peugeot 208 R26
50Havránek Michal / Šmíd TomášCZEHAVRÁNEK MichalFord Fiesta R2T6
51Tenkl Lubomír / Horák JiříCZERacing Club 2008 v AČRBMW M313
52Widłak Igor / Dymurski DanielPOLKG-RTFord Fiesta Rally33
53Liška Václav / Lišková LenkaCZELIŠKA VáclavMitsubishi Lancer Evo IX3
54Václavík Tomáš / Haumer DavidCZEVÁCLAVÍK TomášNissan Almera GTI12
55Čabaj Miroslav / Štindl VladimírCZEČABAJ MiroslavŠkoda Fabia TDI11
56Wolf Adam / Jerie MatyášCZEWOLF AdamŠkoda Fabia11
57Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas MarekCZEÚAMK - AUTOMOTOKLUB ŠKODAŠkoda Fabia TDI11
58Blanda Luděk / Hlávka JiříCZECITY TAXI racing s.r.o.Renault Clio Sport5
59Daňhel Vlastimil / Osička VladimírCZEČK motorsportRenault Clio R35
60Macek Karel / Pilný AlešCZEMACEK KarelPorsche 997 GT34
61Kutílek Miloš / Nádvorník JanCZEKUTÍLEK MilošFiat Grande Punto JTD11
62Vítovec Jiří / Zahrádka KarelCZEPošumavský auto moto klub v AČRŠkoda Fabia TDI11
63Jirovec Jakub / Kunst JakubCZEinvelt - s.r.o.Opel Adam Cup6
64Eis Lukáš / Kalkus JiříCZEEIS LukášPeugeot 208 R26
65Kuba Filip / Jurčík JanCZEKUBA FilipPeugeot 208 R26
66Rybák Jiří / Krajča JaroslavCZECITY TAXI racing s.r.o.Renault Clio Sport5
67Bartúnek Tibor / Koutský MiroslavCZEAUTO KLUB Tišnov z.s.Honda Civic Type R8
68Kastner Jaroslav / Morkus VlastimilCZEKASTNER JaroslavHonda Civic Type R8
69Mandaus Josef / Dohnal MilošCZEAuto Mandaus s.r.o.Škoda Fabia7
70Dostál Jan / Dostál ZdeněkCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia7
71Grafek Petr / Matějka JaroslavCZEGRAFEK PetrŠkoda Felicia7
72Picek Luboš / Kunst JiříCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia7
73Ciller Michal / Koťátko RadekCZECILLER MichalŠkoda Fabia7
74Zeman Milan / Vytasil JaroslavCZERALLYE KLUB STRAKY v AČRŠkoda Fabia7
75Dukát Petr / Sedláček PetrCZEDUKÁT PetrŠkoda Fabia7
76Edelmann Tobias / Andreis SteveDEUEDELMANN TobiasŠkoda Fabia7
77Havlišta Radim / Havlišta JakubCZEHAVLIŠTA RadimŠkoda Felicia7
78Telipský Petr / Matušková MichaelaCZETELIPSKÝ PetrŠkoda Fabia7
79Ulbricht Karel / Vejražka MartinCZEULBRICHT KarelŠkoda Felicia7
80Valla Rudolf / Valla TomášCZEAUTO KLUB Tišnov z.s.Škoda Fabia7
81Poživil Milan / Kulštejn JiříCZEEVROFIN Racing teamPeugeot 208 Rally45
82Kalina Miroslav / Libenský VladimírCZEKALINA MiroslavFord Fiesta R19
83Holická Barbora / Haumer DavidCZEHOLICKÁ BarboraCitroën DS3 R19
84Andrys František / Brůžek TomášCZEANDRYS FrantišekRenault Clio Sport8
85Holakovský Aleš / Vinopal MartinCZEHOLAKOVSKÝ AlešŠkoda Felicia10
86Tydlačková Pavlína / CZE / Rentor racing team s.r.o.Renault Clio Sport8
87Neruda Tomáš / Červený JanCZENERUDA Tomᚊkoda 130 LR
88Reiss Jan / Pocar VlastimilCZEREISS JanŠkoda 130 LR
89Petráš Jaroslav / Jindra PetrCZEPETRÁŠ JaroslavOpel Adam Cup6
90Pilař Jan / Cibulka MichalCZEPILAŘ JanOpel Adam Cup6
91Arnošt Tomáš / Kubů FrantišekCZEARNOŠT TomášOpel Adam Cup6
92Šulc Dominik / Picka OndřejCZEŠULC DominikOpel Adam Cup6
93Zpěvák Kryštof / Navrátil JakubCZEJANTAR TEAM s.r.o.Opel Adam Cup6
94Kohn Filip / Omelka ZdeněkCZEKOHN FilipOpel Adam Cup6
95Kolář Michal / Uhříček DavidCZEKOLÁŘ MichalOpel Adam Cup6

MISTROVSTVÍ ČR V RALLY HISTORICKÝCH AUTOMOBILŮ

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloMČR
201Janota Miroslav / Lasevič RichardCZEJANOTA MiroslavOpel Kadett CoupeC3
202Enge Tomáš / Engová LucieCZEENGE RACING s.r.o.Ford Escort RS 2000D3
203Neumann Vlastimil / Hlavatý MartinCZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Ford Escort RS CosworthF7
204Káňa Jiří / Král JosefCZEKÁŇA JiříFord Sierra RS CosworthF7
205Kotrmon Libor / Kolivošková VeronikaCZE / SVKKOTRMON LiborFord Escort RS CosworthF7
206Klik Martin / Maryška RomanCZEKLIK MartinLada VFTSE6
207Knížek Martin / Šlegl PetrCZEKNÍŽEK MartinBMW 318iSE3
208Bělohradský Tomáš / Rieger DavidCZEBĚLOHRADSKÝ TomášBMW 318iSF6
209Štolfa Jindřich / Hawel ZdeněkCZEŠTOLFA JindřichRover 220 GtiF6
210Zenkl Otakar / Střeska TomášCZEAutospektrum Škoda teamŠkoda Favorit 136 LE1
211Hejhal Petr / Hejhal MartinCZEHEJHAL PetrŠkoda 130 LRE5
212Kašpar Jiří / Adámek PavelCZEKAŠPAR JiříŠkoda 130 LRE5
214Berger Vladimír / Ryšánek PavelCZEÚAMK - AUTOMOTOKLUB ŠKODAŠkoda 130 LRE5
215Klepáč Martin / Krčma PetrCZEKLEPÁČ MartinPeugeot 309 GtiE3
216Peták Josef / Ernst MichalCZEPETÁK JosefNissan Sunny GTIF6
218Šrámek Jiří / Horáček JindřichCZEŠRÁMEK JiříBMW 318iSF6
217Mandík Vladimír / Osička VladimírCZEMANDÍK VladimírMercedes-Benz 190 EE7
219Hostaš Václav / Hořejší RadekCZEAUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČRLada VFTSE6
220Hýbner Vratislav / Martinisko RomanCZEHÝBNER VratislavFord Sierra CosworthE4
221Sekyra Miloš / Kotál JakubCZESEKYRA MilošBMW 318iSF6
222Mihulka Roman / Soumar JiříCZEMIHULKA RomanFord Escort RS 2000D3
223Kakrda Josef / Bošek PetrCZEKAKRDA JosefOpel Ascona AC3
224Maier Pavel / Minářík PetrCZEMAIER PavelFord Escort RS 1600C3
225Carbol Tomáš / Smrčková KristýnaCZECARBOL Tomᚊkoda 120 S RallyeC1
226Jun Miroslav / Šíma ZdeněkCZEJUN MiroslavSuzuki Swift GTiF5
227Blahout Milan / Červený DušanCZEBLAHOUT MilanLada VFTSE6
228Terš Jiří / Vítovec PavelCZEPošumavský auto moto klub v AČRŠkoda Favorit 136 LE1
229Čuřín Vlastimil / Vorel VáclavCZEMotorsport & Services s.r.o.Škoda Favorit 136 LE1
230Neoral Martin / Votápek JiříCZENEORAL MartinŠkoda Favorit 136 LE1
231Horčík Karel / Zetek JiříCZEHORČÍK KarelŠkoda 130 LE1
232Kovář David / Rupert JanCZEKOVÁŘ DavidŠkoda Favorit 136 LE1
233Bahník Ladislav / Bahník MiroslavCZEBAHNÍK LadislavPeugeot 205 GtiE3
234Šimánko Jan / Báťa KarelCZEŠIMÁNKO JanŠkoda 130 LE1
235Pavlíček Michal / Poláček FrantišekCZEČK motorsportFord Escort RS 1600C3
236Šabaka Jan / Kratěnová PavlaCZEŠABAKA JanPeugeot 205 GtiE3
237Kabourek Vítězslav / Rubáš MichalCZEKABOUREK VítězslavŠkoda 120 SC1
238Kovařík Oldřich / Píža JosefCZEKOVAŘÍK OldřichŠkoda Octavia TSA1

GROUP B PARADE

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměVozidloLEGTyp vozuRok
420Kafka Stanislav / Velebný MichalCZEŠkoda 200 RS5Originál1974
401Ulip Jiří / Ulipová HanaCZEAudi Sport Quattro S1 E2BReplika1985
402Zander Lars Juergen / Müller MichelleDEUFord Escort WRCWRCOriginál1993
403Smeets Michel / Janssen DesmondNLD / CZEFord Escort 1300 GT2Originál1970
404Bartášek Josef / Slavík JanCZEŠkoda 130 RS2Originál1978
405Holub Milan / Luxemburková LucieCZEŠkoda 160 RS MTXBOriginál1984
406Ritz Oliver / Ritz StephanieCZEŠkoda 130 RS2Originál1977
407Klinger Jan / Kuník StanislavCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1990
408Karpfinger Tomáš / Klap JanCZEŠkoda 130 RS2Replika1980
409Kališ Ivan / Maršálková RenátaCZEŠkoda FeliciaAOriginál1996
410Častulík Václav / Častulík JosefCZEŠkoda 130 LRBReplika1977
411Hodan Miroslav / Choura JakubCZEOpel Kadett Coupe2Replika1976
412Matas Zdeněk / Vyletová DanaCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1992
414Lopata Jiří / Lopata JiříCZEŠkoda 130 LRBReplika1987
415Jelínek Jiří / Primová MiroslavaCZEŠkoda Favorit 136 LAOriginál1989
416Nejdl Jiří / Argmannová EvaCZELada 1600 R2Replika1974
417Vocásek Michal / Boháčková KristinaCZEOpel Kadett Coupe2Replika1970
418Sobotka Bronislav / Vachata PetrCZELada VFTSBReplika1985
419Stránský Ing Horst / Bičíková Stránská MichaelaCZEŠkoda 120 S Rallye2Originál1974
421Matějus Lukáš / Matějusová IvanaCZEŠkoda 120 LSAReplika1996
422Brodský Luděk / Brodská PetraCZEŠkoda 120 S Rallye2Replika1974
423Švajda Zdeněk / Vrkoslav JanCZEŠkoda 120 S2Replika1974
424Faltys Matěj / Faltysová VeronikaCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1992
425Petr Daniel / Pšenička JakubCZEŠkoda 100 L2Replika1971

ECO ENERGY RALLY BOHEMIA

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloKat.Druh pohonuWRE*
1Novotný Jan / Jakušev PetrCZEPeugeot MOTORVIZE.czPeugeot e-2081electro
2Žďárský Michal / Nábělek JakubCZEKia CzechKia e-Niro1electro
3Motlík Jakub / Paroubek JiříCZEŠKODA AutoŠkoda Enyaq iV1electro
4Tomíšek Marek / Tomíšek MiroslavCZEKia CzechKia e-Niro1electro
5Dittrich Lukáš / Dittrich MilošCZEAF Peugeot TeamPeugeot e-2081electro
6Huňáček Pavel / Formánek VojtěchCZEKia CzechKia e-Soul1electro
7Trnka Zdeněk / Smolík ZdeněkCZEDS Automobiles - STK Okříšky RTDS DS3 Crossback e-tense1electro
8Mirovský Zdeněk / Chadim AlešCZEDS Automobiles - STK Okříšky RTDS DS3 Crossback e-tense1electro
9Nemrava Jan / Ondráček PavelCZEPeugeot Autohled.czPeugeot e-2081electro
10Běhal Bart / Tomaides MartinCZEŠKODA AutoŠkoda Enyaq iV1electro
11Hunčovský Ondřej / Hunčovská TerezaCZETeslička.czŠkoda Citigo-e iV1electro
12Průša Adam / Průša DanielCZEMitsubishi Motors ČRMitsubishi Eclipse Cross PHEV2plugin
14Slovak Igor / Slovakova AndreaCZETesla Owners - NortonTesla Model 3 LR1electro
15Borůvka Zdeněk / Borůvka VáclavCZEID.3 by PORSCHE SMÍCHOVVolkswagen ID.31electro
16Semotam Jan / Korec JiříCZEAsociace pro elektromobilitu IIITesla Model S1electro
17Blahout Filip / Blahoutová KateřinaCZEAutonabijeni.cz Webasto e-TeamBMW i3s1electro
18Hladík Jiří / Tiler MichalCZEyoungtimerclassicVW e-Golf1electro
19Jiřík Josef / Lieskovská PetraCZEZoe ZooRenault Zoe1electro
20Adam Jonáš / Adamová AdélaCZEProtech elektromobilyFiat 500e1electro
21Hájek Kryštof / Procházková NikolaCZEAsociace pro elektromobilitu IITesla Model 31electro
22Hataš LukášCZEAsociace pro elektromobilituTesla Model X1electro