St. č. Posádka Start 2,4 km 4,2 km Cíl
1 Kopecký Jan / Hloušek Jan 08:56 1:22.4 2:33.9 3:29.5
2 Mareš Filip / Bucha Radovan 08:57 +0.9 +3.5 +2.9
10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří 08:58 +2.4
6 Semerád Petr / Persein Danny 09:00 +1.5 +5.0 +6.3
12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš 09:01 +2.9 +7.2 +7.1
11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo 09:02 +0.1 -2.3 +1.3
7 Odložilík Roman / Tureček Martin 09:03 +2.2 +6.2 +5.1
15 Březík Adam / Krajča Ondřej 09:04 +2.8 +4.1
16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard 09:05 +2.9 +8.8 +13.0
8 Vlček Martin / Jugasová Karolína 09:06 +2.0 +7.8 +10.2
18 Trojan Karel / Chlup Petr 09:08 +3.7 +13.3 +13.4
17 Tomek David / Kopáček Václav 09:09 +13.6
19 Štochl Karel / Klička Milan 09:10 +4.3 +11.1 +14.8
27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo 09:11 +6.6 +16.9 +21.5
9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav 09:12 +5.3 +12.8 +14.5
21 Savruk Michal / Palivec Štěpán 09:13 +2.8 +10.4 +12.1
20 Kalista Jiří / Neumann Martin 09:14 +4.0 +14.1 +17.2
28 Dohnal René / Švec Roman 09:15 +7.4 +13.8 +22.3
47 Raith Kevin / Wögerer Christoph 09:16 +7.3 +16.9 +21.4
24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan 09:17 +7.0 +19.1 +21.3
22 Kačírek Petr / Picka Petr 09:19 +5.8 +14.5 +16.6
26 Pokorný Zdeněk / Lasevič Richard 09:20 +6.7 +16.6 +29.5
29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav 09:21 +27.0
45 Horák Libor / Fryč Ivan 09:23 +8.8 +21.7 +30.1
34 Hansen Victor / Johansson Victor 09:24 +12.1 +24.4 +34.2
31 Brož Dominik / Navrátil Jakub 09:25 +15.8 +22.9 +33.6
38 Číž Miroslav / Večerka Michal 09:26 +10.3 +20.7 +34.4
36 Firla Lumír / Večerka Michal 09:27 +11.4 +24.4 +31.5
33 Dunovský Václav / Dejl Luboš 09:28 +12.2 +24.9 +31.4
46 Vlček Marek / Plachý Tomáš 09:29 +11.4 +28.8 +40.3
41 Rada Martin / Jugas Jaroslav 09:30 +8.9 +25.5 +34.2
42 Tuček Marcel / Dufek Petr 09:31 +12.7 +25.6 +36.2
52 Widłak Igor / Dymurski Daniel 09:32 +12.6 +26.6 +33.4
30 Štefan David / Vichtora Ondřej 09:33 +8.3 +19.3 +28.4
35 Lukašík Petr / Lukašíková Mikulášková Martina 09:35 +11.1 +27.2 +37.0
43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří 09:36 +14.7 +28.8 +39.0
25 Fritz Stefan / Winter Gerald 09:37 +9.5 +22.4 +29.1
65 Kuba Filip / Jurčík Jan 09:38 +52.4
57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek 09:39 +15.4 +32.2 +44.3
49 Šipoš Filip / Zigler Martin 09:40 +14.3 +38.2 +48.4
53 Liška Václav / Lišková Lenka 09:41 +14.3 +32.3 +42.3
55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír 09:42 +46.2
39 Soldát David / Winzig Jan 09:43 +26.5 +42.7 +51.1
50 Havránek Michal / Šmíd Tomáš 09:44 +13.8 +24.6 +38.4
64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří 09:46 +16.0 +38.2 +51.6
37 Nwelati Dominik / Stross Jiří 09:47 +12.9 +27.3 +37.9
59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír 09:48 +16.0 +32.6 +44.3
58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří 09:49 +18.4 +43.4 +55.4
67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav 09:51 +21.3 +44.0 +58.5
60 Macek Karel / Pilný Aleš 09:52 +17.8 +41.5 +56.8
82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír 09:53 +24.9 +45.3 +56.2
94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk 09:55 +22.3 +43.7 +55.0
61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan 09:57 +20.2 +42.6 +54.9
73 Ciller Michal / Koťátko Radek 09:59 +21.6 +44.1 +58.4
71 Grafek Petr / Matějka Jaroslav 10:00 +17.2 +40.5
69 Mandaus Josef / Dohnal Miloš 10:01 +19.9 +37.7 +50.8
81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří 10:02 +19.0 +48.1 +1:10.2
83 Holická Barbora / Haumer David 10:03 +22.6 +47.6 +1:00.2
70 Dostál Jan / Dostál Zdeněk 10:05 +24.6 +50.4 +1:03.2
72 Picek Luboš / Kunst Jiří 10:06 +25.6 +53.0 +1:11.8
79 Ulbricht Karel / Vejražka Martin 10:07 +24.6 +51.8 +1:29.8
84 Andrys František / Brůžek Tomáš 10:08 +25.4 +55.8 +1:14.2
85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin 10:09 +34.2 +1:08.2 +1:27.9
88 Reiss Jan / Pocar Vlastimil 10:12 +24.1 +48.8 +1:03.8
87 Neruda Tomáš / Červený Jan 10:13 +22.3 +46.8 +58.3
74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav 10:14 +27.9 +51.9 +1:11.1
3 Černý Jan / Černohorský Petr 08:59 +0.5 +4.4 +3.4
5 Jakeš Miroslav / Machů Petr 09:07 +0.7 +2.9 +2.1
32 Frána Lukáš / Odvárka Pavel 09:34 +10.5 +21.0 +28.3
40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří 09:18 +4.9 +19.6 +27.6
66 Rybák Jiří / Krajča Jaroslav 09:54 +23.9 +42.4 +53.6
92 Šulc Dominik / Picka Ondřej 09:45 +20.2 +36.7 +46.9

Pořadí před RZ 10

# St. č. Posádka Čas
1 1 Kopecký Jan / Hloušek Jan 47:01.3
2 2 Mareš Filip / Bucha Radovan +25.3
3 10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří +51.5
4 3 Černý Jan / Černohorský Petr +53.2
5 6 Semerád Petr / Persein Danny +1:19.9
6 12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš +1:30.3
7 11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo +1:36.3
8 7 Odložilík Roman / Tureček Martin +1:51.6
9 15 Březík Adam / Krajča Ondřej +2:05.0
10 16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard +2:13.3
11 8 Vlček Martin / Jugasová Karolína +2:45.5
12 18 Trojan Karel / Chlup Petr +3:39.4
13 17 Tomek David / Kopáček Václav +3:45.9
14 19 Štochl Karel / Klička Milan +4:20.0
15 27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo +4:20.8
16 9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav +4:41.2
17 21 Savruk Michal / Palivec Štěpán +4:46.1
18 20 Kalista Jiří / Neumann Martin +4:47.6
19 28 Dohnal René / Švec Roman +4:50.2
20 47 Raith Kevin / Wögerer Christoph +5:03.8
21 24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan +5:20.4
22 40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří +5:39.6
23 22 Kačírek Petr / Picka Petr +5:49.6
24 29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav +5:56.7
25 23 Šikl Martin / Vilimek Petr +6:25.0
26 45 Horák Libor / Fryč Ivan +6:57.0
27 34 Hansen Victor / Johansson Victor +6:57.2
28 31 Brož Dominik / Navrátil Jakub +7:04.8
29 38 Číž Miroslav / Večerka Michal +7:13.1
30 36 Firla Lumír / Večerka Michal +7:31.6
31 33 Dunovský Václav / Dejl Luboš +7:53.2
32 204 Káňa Jiří / Král Josef +8:17.3
33 46 Vlček Marek / Plachý Tomáš +8:24.1
34 41 Rada Martin / Jugas Jaroslav +8:29.7
35 201 Janota Miroslav / Novák Petr +8:36.2
36 42 Tuček Marcel / Dufek Petr +8:49.1
37 52 Widłak Igor / Dymurski Daniel +8:51.6
38 202 Enge Tomáš / Engová Lucie +8:52.3
39 30 Štefan David / Vichtora Ondřej +8:58.9
40 43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří +9:11.9
41 25 Fritz Stefan / Winter Gerald +9:18.4
42 205 Kotrmon Libor / Kolivošková Veronika +9:19.4
43 65 Kuba Filip / Jurčík Jan +9:45.3
44 89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr +9:50.2
45 57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek +10:02.8
46 49 Šipoš Filip / Zigler Martin +10:10.7
47 206 Klik Martin / Maryška Roman +10:11.2
48 207 Knížek Martin / Šlegl Petr +10:29.4
49 53 Liška Václav / Lišková Lenka +10:35.6
50 216 Peták Josef / Ernst Michal +10:40.6
51 55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír +10:48.6
52 39 Soldát David / Winzig Jan +10:50.6
53 64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří +11:00.1
54 90 Pilař Jan / Cibulka Michal +11:00.4
55 92 Šulc Dominik / Picka Ondřej +11:05.1
56 91 Arnošt Tomáš / Kubů František +11:06.1
- 209 Štolfa Jindřich / Hawel Zdeněk +11:06.1
58 37 Nwelati Dominik / Stross Jiří +11:31.6
59 59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír +11:46.9
60 58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří +12:09.9
61 208 Bělohradský Tomáš / Rieger David +12:20.0
62 67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav +12:23.4
63 60 Macek Karel / Pilný Aleš +12:59.0
64 82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír +13:12.5
65 94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk +13:13.1
66 95 Kolář Michal / Uhříček David +13:14.0
67 61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan +13:59.2
68 230 Neoral Martin / Votápek Jiří +13:59.3
69 218 Šrámek Jiří / Horáček Jindřich +14:05.8
70 235 Pavlíček Michal / Poláček František +14:22.5
71 229 Čuřín Vlastimil / Vorel Václav +14:33.9
72 75 Dukát Petr / Sedláček Petr +14:40.0
73 73 Ciller Michal / Koťátko Radek +14:49.0
74 221 Sekyra Miloš / Kotál Jakub +15:22.1
75 223 Kakrda Josef / Bošek Petr +15:22.5
76 81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří +15:33.8
77 233 Bahník Ladislav / Bahník Miroslav +15:54.1
78 231 Horčík Karel / Zetek Jiří +15:58.6
79 83 Holická Barbora / Haumer David +16:56.1
80 226 Jun Miroslav / Šíma Zdeněk +16:59.2
81 74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav +17:16.0
82 84 Andrys František / Brůžek Tomáš +17:35.2
83 224 Maier Pavel / Minářík Petr +17:39.3
84 80 Valla Rudolf / Valla Tomáš +18:42.5
85 236 Šabaka Jan / Kratěnová Pavla +19:02.1
86 238 Kovařík Oldřich / Píža Josef +21:35.9
87 85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin +22:26.9
88 237 Kabourek Vítězslav / Rubáš Michal +26:52.6

Pořadí v RZ 10

# St. č. Posádka Čas
1 1 Kopecký Jan / Hloušek Jan 3:29.5
2 11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo +1.3
3 5 Jakeš Miroslav / Machů Petr +2.1
4 10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří +2.4
5 2 Mareš Filip / Bucha Radovan +2.9
6 3 Černý Jan / Černohorský Petr +3.4
7 7 Odložilík Roman / Tureček Martin +5.1
8 6 Semerád Petr / Persein Danny +6.3
9 12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš +7.1
10 8 Vlček Martin / Jugasová Karolína +10.2
11 21 Savruk Michal / Palivec Štěpán +12.1
12 16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard +13.0
13 18 Trojan Karel / Chlup Petr +13.4
14 17 Tomek David / Kopáček Václav +13.6
15 9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav +14.5
16 19 Štochl Karel / Klička Milan +14.8
17 22 Kačírek Petr / Picka Petr +16.6
18 20 Kalista Jiří / Neumann Martin +17.2
19 24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan +21.3
20 47 Raith Kevin / Wögerer Christoph +21.4
21 27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo +21.5
22 28 Dohnal René / Švec Roman +22.3
23 29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav +27.0
24 40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří +27.6
25 32 Frána Lukáš / Odvárka Pavel +28.3
26 30 Štefan David / Vichtora Ondřej +28.4
27 25 Fritz Stefan / Winter Gerald +29.1
28 26 Pokorný Zdeněk / Lasevič Richard +29.5
29 45 Horák Libor / Fryč Ivan +30.1
30 33 Dunovský Václav / Dejl Luboš +31.4
31 36 Firla Lumír / Večerka Michal +31.5
32 52 Widłak Igor / Dymurski Daniel +33.4
- 201 Janota Miroslav / Novák Petr +33.4
34 31 Brož Dominik / Navrátil Jakub +33.6
35 34 Hansen Victor / Johansson Victor +34.2
- 41 Rada Martin / Jugas Jaroslav +34.2
37 38 Číž Miroslav / Večerka Michal +34.4
38 42 Tuček Marcel / Dufek Petr +36.2
39 35 Lukašík Petr / Lukašíková Mikulášková Martina +37.0
40 37 Nwelati Dominik / Stross Jiří +37.9
41 215 Klepáč Martin / Krčma Petr +38.0
42 50 Havránek Michal / Šmíd Tomáš +38.4
43 43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří +39.0
44 205 Kotrmon Libor / Kolivošková Veronika +39.3
45 46 Vlček Marek / Plachý Tomáš +40.3
46 204 Káňa Jiří / Král Josef +41.3
47 53 Liška Václav / Lišková Lenka +42.3
48 57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek +44.3
- 59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír +44.3
50 55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír +46.2
51 92 Šulc Dominik / Picka Ondřej +46.9
52 207 Knížek Martin / Šlegl Petr +48.3
- 211 Hejhal Petr / Hejhal Martin +48.3
54 49 Šipoš Filip / Zigler Martin +48.4
55 202 Enge Tomáš / Engová Lucie +49.7
56 209 Štolfa Jindřich / Hawel Zdeněk +50.2
57 216 Peták Josef / Ernst Michal +50.4
58 69 Mandaus Josef / Dohnal Miloš +50.8
59 39 Soldát David / Winzig Jan +51.1
60 64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří +51.6
61 206 Klik Martin / Maryška Roman +51.7
62 65 Kuba Filip / Jurčík Jan +52.4
63 66 Rybák Jiří / Krajča Jaroslav +53.6
64 61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan +54.9
- 214 Berger Vladimír / Ryšánek Pavel +54.9
66 94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk +55.0
67 58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří +55.4
68 82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír +56.2
69 218 Šrámek Jiří / Horáček Jindřich +56.4
70 60 Macek Karel / Pilný Aleš +56.8
71 229 Čuřín Vlastimil / Vorel Václav +57.1
72 208 Bělohradský Tomáš / Rieger David +57.8
73 87 Neruda Tomáš / Červený Jan +58.3
74 73 Ciller Michal / Koťátko Radek +58.4
75 67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav +58.5
76 222 Mihulka Roman / Soumar Jiří +59.1
77 233 Bahník Ladislav / Bahník Miroslav +59.3
78 83 Holická Barbora / Haumer David +1:00.2
79 223 Kakrda Josef / Bošek Petr +1:01.0
80 235 Pavlíček Michal / Poláček František +1:02.5
81 70 Dostál Jan / Dostál Zdeněk +1:03.2
82 88 Reiss Jan / Pocar Vlastimil +1:03.8
83 224 Maier Pavel / Minářík Petr +1:04.2
84 219 Hostaš Václav / Hořejší Radek +1:04.6
85 221 Sekyra Miloš / Kotál Jakub +1:07.6
86 75 Dukát Petr / Sedláček Petr +1:08.6
87 230 Neoral Martin / Votápek Jiří +1:09.3
88 81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří +1:10.2
89 231 Horčík Karel / Zetek Jiří +1:10.6
90 74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav +1:11.1
91 72 Picek Luboš / Kunst Jiří +1:11.8
92 225 Carbol Tomáš / Smrčková Kristýna +1:13.5
93 84 Andrys František / Brůžek Tomáš +1:14.2
94 236 Šabaka Jan / Kratěnová Pavla +1:18.2
95 226 Jun Miroslav / Šíma Zdeněk +1:24.8
96 85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin +1:27.9
97 79 Ulbricht Karel / Vejražka Martin +1:29.8
98 237 Kabourek Vítězslav / Rubáš Michal +1:32.7
99 227 Blahout Milan / Červený Dušan +1:33.8
100 238 Kovařík Oldřich / Píža Josef +1:44.8

Pořadí po RZ 10

# St. č. Posádka Čas
1 1 Kopecký Jan / Hloušek Jan 50:30.8
2 2 Mareš Filip / Bucha Radovan +28.2
3 10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří +53.9
4 3 Černý Jan / Černohorský Petr +56.6
5 6 Semerád Petr / Persein Danny +1:26.2
6 12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš +1:37.4
7 11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo +1:37.6
8 7 Odložilík Roman / Tureček Martin +1:56.7
9 16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard +2:26.3
10 8 Vlček Martin / Jugasová Karolína +2:55.7
11 18 Trojan Karel / Chlup Petr +3:52.8
12 17 Tomek David / Kopáček Václav +3:59.5
13 19 Štochl Karel / Klička Milan +4:34.8
14 27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo +4:42.3
15 9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav +4:55.7
16 21 Savruk Michal / Palivec Štěpán +4:58.2
17 20 Kalista Jiří / Neumann Martin +5:04.8
18 28 Dohnal René / Švec Roman +5:12.5
19 47 Raith Kevin / Wögerer Christoph +5:25.2
20 24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan +5:41.7
21 22 Kačírek Petr / Picka Petr +6:06.2
22 40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří +6:07.2
23 29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav +6:23.7
24 45 Horák Libor / Fryč Ivan +7:27.1
25 34 Hansen Victor / Johansson Victor +7:31.4
26 31 Brož Dominik / Navrátil Jakub +7:38.4
27 38 Číž Miroslav / Večerka Michal +7:47.5
28 36 Firla Lumír / Večerka Michal +8:03.1
29 33 Dunovský Václav / Dejl Luboš +8:24.6
30 204 Káňa Jiří / Král Josef +8:58.6
31 41 Rada Martin / Jugas Jaroslav +9:03.9
32 46 Vlček Marek / Plachý Tomáš +9:04.4
33 201 Janota Miroslav / Novák Petr +9:09.6
34 52 Widłak Igor / Dymurski Daniel +9:25.0
35 42 Tuček Marcel / Dufek Petr +9:25.3
36 30 Štefan David / Vichtora Ondřej +9:27.3
37 202 Enge Tomáš / Engová Lucie +9:42.0
38 25 Fritz Stefan / Winter Gerald +9:47.5
39 43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří +9:50.9
40 205 Kotrmon Libor / Kolivošková Veronika +9:58.7
41 65 Kuba Filip / Jurčík Jan +10:37.7
42 57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek +10:47.1
43 49 Šipoš Filip / Zigler Martin +10:59.1
44 206 Klik Martin / Maryška Roman +11:02.9
45 207 Knížek Martin / Šlegl Petr +11:17.7
46 53 Liška Václav / Lišková Lenka +11:17.9
47 216 Peták Josef / Ernst Michal +11:31.0
48 55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír +11:34.8
49 39 Soldát David / Winzig Jan +11:41.7
50 64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří +11:51.7
51 92 Šulc Dominik / Picka Ondřej +11:52.0
52 209 Štolfa Jindřich / Hawel Zdeněk +11:56.3
53 37 Nwelati Dominik / Stross Jiří +12:09.5
54 59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír +12:31.2
55 58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří +13:05.3
56 208 Bělohradský Tomáš / Rieger David +13:17.8
57 67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav +13:21.9
58 60 Macek Karel / Pilný Aleš +13:55.8
59 94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk +14:08.1
60 82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír +14:08.7
61 61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan +14:54.1
62 218 Šrámek Jiří / Horáček Jindřich +15:02.2
63 230 Neoral Martin / Votápek Jiří +15:08.6
64 235 Pavlíček Michal / Poláček František +15:25.0
65 229 Čuřín Vlastimil / Vorel Václav +15:31.0
66 73 Ciller Michal / Koťátko Radek +15:47.4
67 75 Dukát Petr / Sedláček Petr +15:48.6
68 223 Kakrda Josef / Bošek Petr +16:23.5
69 221 Sekyra Miloš / Kotál Jakub +16:29.7
70 81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří +16:44.0
71 233 Bahník Ladislav / Bahník Miroslav +16:53.4
72 231 Horčík Karel / Zetek Jiří +17:09.2
73 83 Holická Barbora / Haumer David +17:56.3
74 226 Jun Miroslav / Šíma Zdeněk +18:24.0
75 74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav +18:27.1
76 224 Maier Pavel / Minářík Petr +18:43.5
77 84 Andrys František / Brůžek Tomáš +18:49.4
78 236 Šabaka Jan / Kratěnová Pavla +20:20.3
79 238 Kovařík Oldřich / Píža Josef +23:20.7
80 85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin +23:54.8
81 237 Kabourek Vítězslav / Rubáš Michal +28:25.3

Živé vysílání je u konce, děkujeme za sledování.

Harmonogram živého vysílání MAX Live

Neděle 11.7.2021
9:10Dispečink
10:10Divácké místo Rokytovec
15:55Cíl – vyhlášení
16:15Cíl – tisková konference
18:00Technická – rozborka vybraných vozidel

Archiv živého vysílání na Youtube

Záznam jízdy z RZ není k dispozici.

Harmonogram

Pátek 9. 7. 2021
16:00Legend exhibition2,32 km
16:45Gladiator historic2,32 km
17:45ŠKODA Rally aréna2,32 km
20:30Future Cars exhibition2,32 km
MČR, MČR HA / Sobota 10. 7. 2021
08:45Ceremonial START
09:08RZ Městská2,79 km
09:43Service A (Hoškovice)
10:32RZ Kvítkovice I.7,25 km
11:02RZ Chloudov I.7,30 km
11:28RZ Bzí I.8,52 km
12:00RZ MOGUL Radostín I.15,51 km
13:15Service B (Hoškovice)
14:19RZ Kvítkovice II.7,25 km
14:49RZ Chloudov II.7,30 km
15:15RZ Bzí II.8,52 km
15:47RZ MOGUL Radostín II.15,51 km
16:32Flexi Service C (Hoškovice)
MČR, MČR HA / Neděle 11. 7. 2021
08:00Service D (Hoškovice)
08:56RZ Staroměstská I.5,11 km
09:25RZ Krásná I.14,95 km
10:16RZ Klášter I.19,26 km
11:24Service E (Hoškovice)
12:35RZ Staroměstská II.5,11 km
13:04RZ Krásná II.14,95 km
13:55RZ Klášter II.19,26 km
14:48Service F (Hoškovice)
Slavnostní vyhlášení, Mladá Boleslav
13:30ECO energy Rally Bohemia
14:30Group B parade
15:10MČR v rally historických automobilů
16:00MČR v rally

Startovní listina

MISTROVSTVÍ ČR V RALLY

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloMČRPPPrio.
1Kopecký Jan / Hloušek JanCZEŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2FIA
2Mareš Filip / Bucha RadovanCZELAURETA AUTO ŠKODA TEAMŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
3Černý Jan / Černohorský PetrCZELouda Auto Škoda Racing TeamŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
4Pech Václav / Uhel PetrCZEEuroOil teamFord Focus WRC13ASN
5Jakeš Miroslav / Machů PetrCZESamohýl ŠKODA TeamŠkoda Fabia R52ASN
6Semerád Petr / Persein DannyCZESEMERÁD PetrŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
7Odložilík Roman / Tureček MartinCZETRT TechnologyŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
8Vlček Martin / Jugasová KarolínaCZEHYUNDAI KOWAX RACINGHyundai i20 R52ASN
9Šimek Ondřej / Baďura VítězslavCZEOrion Racing Team - KTM SHIVAFord Fiesta R52ASN
10Stříteský Dominik / Hovorka JiříCZEŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2
11Bulacia Marco / Der Ohannesian MarceloBOL / ARGŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2
12Cvrček Věroslav / Prokorát TomášCZEKONTAKT ŠKODA TEAMŠkoda Fabia R52
14Devine Callum / Fulton JamesIRLDEVINE CallumFord Fiesta R5 MkII2
15Březík Adam / Krajča OndřejCZESamohýl ŠKODA TeamŠkoda Fabia R52
16von Thurn und Taxis Albert / Ettel BernhardDEU / AUTBaumschlager Rallye & RacingVolkswagen Polo Gti R52
17Tomek David / Kopáček VáclavCZEAutokomplex MENČÍK ŠKODA Rally teamŠkoda Fabia R52
18Trojan Karel / Chlup PetrCZETROJAN KarelŠkoda Fabia R52
19Štochl Karel / Klička MilanCZEŠTOCHL KarelŠkoda Fabia R52
20Kalista Jiří / Neumann MartinCZECAKL KarelMitsubishi Lancer Evo VI13
21Savruk Michal / Palivec ŠtěpánCZESAVRUK MichalŠkoda Fabia R52
22Kačírek Petr / Picka PetrCZEDUCK RACING AUTOKLUB v AČRŠkoda Fabia R52
23Šikl Martin / Vilimek PetrCZEŠIKL MartinMitsubishi Lancer Evo IX3
24Dědic Vlastimil / Pokorný MilanCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia R52
25Fritz Stefan / Winter GeraldAUTFRITZ StefanŠkoda Fabia S20002
26Pokorný Zdeněk / Lasevič RichardCZEPOKORNÝ ZdeněkŠkoda Fabia R52
27Dohnal Jan / Vybíral IvoCZEDOHNAL JanRenault Clio S160012
28Dohnal René / Švec RomanCZEDOHNAL RenéPeugeot 208 Rally45
29Stejskal Václav / Viktora StanislavCZEAUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČRRenault Clio R3T5
30Štefan David / Vichtora OndřejCZEŠTEFAN DavidPeugeot 208 Rally45
31Brož Dominik / Navrátil JakubCZEBROŽ DominikPeugeot 208 R26
32Frána Lukáš / Odvárka PavelCZEFrátherm Rally TeamCitroën DS3 R3T5
33Dunovský Václav / Dejl LubošCZEDunovský Peugeot Rallye Team klub v AČRFord Fiesta Rally46
34Hansen Victor / Johansson VictorSWEHANSEN VictorPeugeot 208 R26
35Lukašík Petr / Lukašíková Mikulášková MartinaCZELUKAŠÍK PetrFord Fiesta Rally46
36Firla Lumír / Večerka MichalCZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Peugeot 208 R26
37Nwelati Dominik / Stross JiříCZENWELATI DominikOpel Adam R26
38Číž Miroslav / Večerka MichalCZEČÍŽ MiroslavPeugeot 208 R26
39Soldát David / Winzig JanCZESOLDÁT DavidPeugeot 208 R26
40Nešetřil Petr / Černoch JiříCZENEŠETŘIL PetrPorsche 997 GT34
41Rada Martin / Jugas JaroslavCZEAGROTEC AUTOKLUB v AČRFiat 124 Abarth RGT4
42Tuček Marcel / Dufek PetrCZEKlub Fox Racing Team v AČRMitsubishi Lancer Evo IX3
43Lošťák Martin / Wimmer JiříCZEAiteq RacingSubaru Impreza WRX Sti3
44Pertlíček Jiří / Orava RadimCZEPERTLÍČEK JiříFord Fiesta Open N13
45Horák Libor / Fryč IvanCZEProtocarsCZMitsubishi Mirage Open N13
46Vlček Marek / Plachý TomášCZERentor racing team s.r.o.Škoda Fabia R52
47Raith Kevin / Wögerer ChristophAUTRAITH KevinŠkoda Fabia S20002
48Ludvíček Jan / Sedláček LukášCZELUDVÍČEK JanPeugeot 208 R26
49Šipoš Filip / Zigler MartinSVK / CZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Peugeot 208 R26
50Havránek Michal / Šmíd TomášCZEHAVRÁNEK MichalFord Fiesta R2T6
51Tenkl Lubomír / Horák JiříCZERacing Club 2008 v AČRBMW M313
52Widłak Igor / Dymurski DanielPOLKG-RTFord Fiesta Rally33
53Liška Václav / Lišková LenkaCZELIŠKA VáclavMitsubishi Lancer Evo IX3
54Václavík Tomáš / Haumer DavidCZEVÁCLAVÍK TomášNissan Almera GTI12
55Čabaj Miroslav / Štindl VladimírCZEČABAJ MiroslavŠkoda Fabia TDI11
56Wolf Adam / Jerie MatyášCZEWOLF AdamŠkoda Fabia11
57Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas MarekCZEÚAMK - AUTOMOTOKLUB ŠKODAŠkoda Fabia TDI11
58Blanda Luděk / Hlávka JiříCZECITY TAXI racing s.r.o.Renault Clio Sport5
59Daňhel Vlastimil / Osička VladimírCZEČK motorsportRenault Clio R35
60Macek Karel / Pilný AlešCZEMACEK KarelPorsche 997 GT34
61Kutílek Miloš / Nádvorník JanCZEKUTÍLEK MilošFiat Grande Punto JTD11
62Vítovec Jiří / Zahrádka KarelCZEPošumavský auto moto klub v AČRŠkoda Fabia TDI11
63Jirovec Jakub / Kunst JakubCZEinvelt - s.r.o.Opel Adam Cup6
64Eis Lukáš / Kalkus JiříCZEEIS LukášPeugeot 208 R26
65Kuba Filip / Jurčík JanCZEKUBA FilipPeugeot 208 R26
66Rybák Jiří / Krajča JaroslavCZECITY TAXI racing s.r.o.Renault Clio Sport5
67Bartúnek Tibor / Koutský MiroslavCZEAUTO KLUB Tišnov z.s.Honda Civic Type R8
68Kastner Jaroslav / Morkus VlastimilCZEKASTNER JaroslavHonda Civic Type R8
69Mandaus Josef / Dohnal MilošCZEAuto Mandaus s.r.o.Škoda Fabia7
70Dostál Jan / Dostál ZdeněkCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia7
71Grafek Petr / Matějka JaroslavCZEGRAFEK PetrŠkoda Felicia7
72Picek Luboš / Kunst JiříCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia7
73Ciller Michal / Koťátko RadekCZECILLER MichalŠkoda Fabia7
74Zeman Milan / Vytasil JaroslavCZERALLYE KLUB STRAKY v AČRŠkoda Fabia7
75Dukát Petr / Sedláček PetrCZEDUKÁT PetrŠkoda Fabia7
76Edelmann Tobias / Andreis SteveDEUEDELMANN TobiasŠkoda Fabia7
77Havlišta Radim / Havlišta JakubCZEHAVLIŠTA RadimŠkoda Felicia7
78Telipský Petr / Matušková MichaelaCZETELIPSKÝ PetrŠkoda Fabia7
79Ulbricht Karel / Vejražka MartinCZEULBRICHT KarelŠkoda Felicia7
80Valla Rudolf / Valla TomášCZEAUTO KLUB Tišnov z.s.Škoda Fabia7
81Poživil Milan / Kulštejn JiříCZEEVROFIN Racing teamPeugeot 208 Rally45
82Kalina Miroslav / Libenský VladimírCZEKALINA MiroslavFord Fiesta R19
83Holická Barbora / Haumer DavidCZEHOLICKÁ BarboraCitroën DS3 R19
84Andrys František / Brůžek TomášCZEANDRYS FrantišekRenault Clio Sport8
85Holakovský Aleš / Vinopal MartinCZEHOLAKOVSKÝ AlešŠkoda Felicia10
86Tydlačková Pavlína / CZE / Rentor racing team s.r.o.Renault Clio Sport8
87Neruda Tomáš / Červený JanCZENERUDA Tomᚊkoda 130 LR
88Reiss Jan / Pocar VlastimilCZEREISS JanŠkoda 130 LR
89Petráš Jaroslav / Jindra PetrCZEPETRÁŠ JaroslavOpel Adam Cup6
90Pilař Jan / Cibulka MichalCZEPILAŘ JanOpel Adam Cup6
91Arnošt Tomáš / Kubů FrantišekCZEARNOŠT TomášOpel Adam Cup6
92Šulc Dominik / Picka OndřejCZEŠULC DominikOpel Adam Cup6
93Zpěvák Kryštof / Navrátil JakubCZEJANTAR TEAM s.r.o.Opel Adam Cup6
94Kohn Filip / Omelka ZdeněkCZEKOHN FilipOpel Adam Cup6
95Kolář Michal / Uhříček DavidCZEKOLÁŘ MichalOpel Adam Cup6

MISTROVSTVÍ ČR V RALLY HISTORICKÝCH AUTOMOBILŮ

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloMČR
201Janota Miroslav / Lasevič RichardCZEJANOTA MiroslavOpel Kadett CoupeC3
202Enge Tomáš / Engová LucieCZEENGE RACING s.r.o.Ford Escort RS 2000D3
203Neumann Vlastimil / Hlavatý MartinCZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Ford Escort RS CosworthF7
204Káňa Jiří / Král JosefCZEKÁŇA JiříFord Sierra RS CosworthF7
205Kotrmon Libor / Kolivošková VeronikaCZE / SVKKOTRMON LiborFord Escort RS CosworthF7
206Klik Martin / Maryška RomanCZEKLIK MartinLada VFTSE6
207Knížek Martin / Šlegl PetrCZEKNÍŽEK MartinBMW 318iSE3
208Bělohradský Tomáš / Rieger DavidCZEBĚLOHRADSKÝ TomášBMW 318iSF6
209Štolfa Jindřich / Hawel ZdeněkCZEŠTOLFA JindřichRover 220 GtiF6
210Zenkl Otakar / Střeska TomášCZEAutospektrum Škoda teamŠkoda Favorit 136 LE1
211Hejhal Petr / Hejhal MartinCZEHEJHAL PetrŠkoda 130 LRE5
212Kašpar Jiří / Adámek PavelCZEKAŠPAR JiříŠkoda 130 LRE5
214Berger Vladimír / Ryšánek PavelCZEÚAMK - AUTOMOTOKLUB ŠKODAŠkoda 130 LRE5
215Klepáč Martin / Krčma PetrCZEKLEPÁČ MartinPeugeot 309 GtiE3
216Peták Josef / Ernst MichalCZEPETÁK JosefNissan Sunny GTIF6
218Šrámek Jiří / Horáček JindřichCZEŠRÁMEK JiříBMW 318iSF6
217Mandík Vladimír / Osička VladimírCZEMANDÍK VladimírMercedes-Benz 190 EE7
219Hostaš Václav / Hořejší RadekCZEAUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČRLada VFTSE6
220Hýbner Vratislav / Martinisko RomanCZEHÝBNER VratislavFord Sierra CosworthE4
221Sekyra Miloš / Kotál JakubCZESEKYRA MilošBMW 318iSF6
222Mihulka Roman / Soumar JiříCZEMIHULKA RomanFord Escort RS 2000D3
223Kakrda Josef / Bošek PetrCZEKAKRDA JosefOpel Ascona AC3
224Maier Pavel / Minářík PetrCZEMAIER PavelFord Escort RS 1600C3
225Carbol Tomáš / Smrčková KristýnaCZECARBOL Tomᚊkoda 120 S RallyeC1
226Jun Miroslav / Šíma ZdeněkCZEJUN MiroslavSuzuki Swift GTiF5
227Blahout Milan / Červený DušanCZEBLAHOUT MilanLada VFTSE6
228Terš Jiří / Vítovec PavelCZEPošumavský auto moto klub v AČRŠkoda Favorit 136 LE1
229Čuřín Vlastimil / Vorel VáclavCZEMotorsport & Services s.r.o.Škoda Favorit 136 LE1
230Neoral Martin / Votápek JiříCZENEORAL MartinŠkoda Favorit 136 LE1
231Horčík Karel / Zetek JiříCZEHORČÍK KarelŠkoda 130 LE1
232Kovář David / Rupert JanCZEKOVÁŘ DavidŠkoda Favorit 136 LE1
233Bahník Ladislav / Bahník MiroslavCZEBAHNÍK LadislavPeugeot 205 GtiE3
234Šimánko Jan / Báťa KarelCZEŠIMÁNKO JanŠkoda 130 LE1
235Pavlíček Michal / Poláček FrantišekCZEČK motorsportFord Escort RS 1600C3
236Šabaka Jan / Kratěnová PavlaCZEŠABAKA JanPeugeot 205 GtiE3
237Kabourek Vítězslav / Rubáš MichalCZEKABOUREK VítězslavŠkoda 120 SC1
238Kovařík Oldřich / Píža JosefCZEKOVAŘÍK OldřichŠkoda Octavia TSA1

GROUP B PARADE

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměVozidloLEGTyp vozuRok
420Kafka Stanislav / Velebný MichalCZEŠkoda 200 RS5Originál1974
401Ulip Jiří / Ulipová HanaCZEAudi Sport Quattro S1 E2BReplika1985
402Zander Lars Juergen / Müller MichelleDEUFord Escort WRCWRCOriginál1993
403Smeets Michel / Janssen DesmondNLD / CZEFord Escort 1300 GT2Originál1970
404Bartášek Josef / Slavík JanCZEŠkoda 130 RS2Originál1978
405Holub Milan / Luxemburková LucieCZEŠkoda 160 RS MTXBOriginál1984
406Ritz Oliver / Ritz StephanieCZEŠkoda 130 RS2Originál1977
407Klinger Jan / Kuník StanislavCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1990
408Karpfinger Tomáš / Klap JanCZEŠkoda 130 RS2Replika1980
409Kališ Ivan / Maršálková RenátaCZEŠkoda FeliciaAOriginál1996
410Častulík Václav / Častulík JosefCZEŠkoda 130 LRBReplika1977
411Hodan Miroslav / Choura JakubCZEOpel Kadett Coupe2Replika1976
412Matas Zdeněk / Vyletová DanaCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1992
414Lopata Jiří / Lopata JiříCZEŠkoda 130 LRBReplika1987
415Jelínek Jiří / Primová MiroslavaCZEŠkoda Favorit 136 LAOriginál1989
416Nejdl Jiří / Argmannová EvaCZELada 1600 R2Replika1974
417Vocásek Michal / Boháčková KristinaCZEOpel Kadett Coupe2Replika1970
418Sobotka Bronislav / Vachata PetrCZELada VFTSBReplika1985
419Stránský Ing Horst / Bičíková Stránská MichaelaCZEŠkoda 120 S Rallye2Originál1974
421Matějus Lukáš / Matějusová IvanaCZEŠkoda 120 LSAReplika1996
422Brodský Luděk / Brodská PetraCZEŠkoda 120 S Rallye2Replika1974
423Švajda Zdeněk / Vrkoslav JanCZEŠkoda 120 S2Replika1974
424Faltys Matěj / Faltysová VeronikaCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1992
425Petr Daniel / Pšenička JakubCZEŠkoda 100 L2Replika1971

ECO ENERGY RALLY BOHEMIA

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloKat.Druh pohonuWRE*
1Novotný Jan / Jakušev PetrCZEPeugeot MOTORVIZE.czPeugeot e-2081electro
2Žďárský Michal / Nábělek JakubCZEKia CzechKia e-Niro1electro
3Motlík Jakub / Paroubek JiříCZEŠKODA AutoŠkoda Enyaq iV1electro
4Tomíšek Marek / Tomíšek MiroslavCZEKia CzechKia e-Niro1electro
5Dittrich Lukáš / Dittrich MilošCZEAF Peugeot TeamPeugeot e-2081electro
6Huňáček Pavel / Formánek VojtěchCZEKia CzechKia e-Soul1electro
7Trnka Zdeněk / Smolík ZdeněkCZEDS Automobiles - STK Okříšky RTDS DS3 Crossback e-tense1electro
8Mirovský Zdeněk / Chadim AlešCZEDS Automobiles - STK Okříšky RTDS DS3 Crossback e-tense1electro
9Nemrava Jan / Ondráček PavelCZEPeugeot Autohled.czPeugeot e-2081electro
10Běhal Bart / Tomaides MartinCZEŠKODA AutoŠkoda Enyaq iV1electro
11Hunčovský Ondřej / Hunčovská TerezaCZETeslička.czŠkoda Citigo-e iV1electro
12Průša Adam / Průša DanielCZEMitsubishi Motors ČRMitsubishi Eclipse Cross PHEV2plugin
14Slovak Igor / Slovakova AndreaCZETesla Owners - NortonTesla Model 3 LR1electro
15Borůvka Zdeněk / Borůvka VáclavCZEID.3 by PORSCHE SMÍCHOVVolkswagen ID.31electro
16Semotam Jan / Korec JiříCZEAsociace pro elektromobilitu IIITesla Model S1electro
17Blahout Filip / Blahoutová KateřinaCZEAutonabijeni.cz Webasto e-TeamBMW i3s1electro
18Hladík Jiří / Tiler MichalCZEyoungtimerclassicVW e-Golf1electro
19Jiřík Josef / Lieskovská PetraCZEZoe ZooRenault Zoe1electro
20Adam Jonáš / Adamová AdélaCZEProtech elektromobilyFiat 500e1electro
21Hájek Kryštof / Procházková NikolaCZEAsociace pro elektromobilitu IITesla Model 31electro
22Hataš LukášCZEAsociace pro elektromobilituTesla Model X1electro