Rally Bohemia, výsledky Sosnová 9.7.2021

Výsledky finále

Výsledky finále ke stažení ve formátu PDF.

Harmonogram

Pátek 9. 7. 2021
16:00Legend exhibition2,32 km
16:45Gladiator historic2,32 km
17:45ŠKODA Rally aréna2,32 km
20:30Future Cars exhibition2,32 km
MČR, MČR HA / Sobota 10. 7. 2021
08:45Ceremonial START
09:08RZ Městská2,79 km
09:43Service A (Hoškovice)
10:32RZ Kvítkovice I.7,25 km
11:02RZ Chloudov I.7,30 km
11:28RZ Bzí I.8,52 km
12:00RZ MOGUL Radostín I.15,51 km
13:15Service B (Hoškovice)
14:19RZ Kvítkovice II.7,25 km
14:49RZ Chloudov II.7,30 km
15:15RZ Bzí II.8,52 km
15:47RZ MOGUL Radostín II.15,51 km
16:32Flexi Service C (Hoškovice)
MČR, MČR HA / Neděle 11. 7. 2021
08:00Service D (Hoškovice)
08:56RZ Staroměstská I.5,11 km
09:25RZ Krásná I.14,95 km
10:16RZ Klášter I.19,26 km
11:24Service E (Hoškovice)
12:35RZ Staroměstská II.5,11 km
13:04RZ Krásná II.14,95 km
13:55RZ Klášter II.19,26 km
14:48Service F (Hoškovice)
Slavnostní vyhlášení, Mladá Boleslav
13:30ECO energy Rally Bohemia
14:30Group B parade
15:10MČR v rally historických automobilů
16:00MČR v rally

Startovní listina

MISTROVSTVÍ ČR V RALLY

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloMČRPPPrio.
1Kopecký Jan / Hloušek JanCZEŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2FIA
2Mareš Filip / Bucha RadovanCZELAURETA AUTO ŠKODA TEAMŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
3Černý Jan / Černohorský PetrCZELouda Auto Škoda Racing TeamŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
4Pech Václav / Uhel PetrCZEEuroOil teamFord Focus WRC13ASN
5Jakeš Miroslav / Machů PetrCZESamohýl ŠKODA TeamŠkoda Fabia R52ASN
6Semerád Petr / Persein DannyCZESEMERÁD PetrŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
7Odložilík Roman / Tureček MartinCZETRT TechnologyŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
8Vlček Martin / Jugasová KarolínaCZEHYUNDAI KOWAX RACINGHyundai i20 R52ASN
9Šimek Ondřej / Baďura VítězslavCZEOrion Racing Team - KTM SHIVAFord Fiesta R52ASN
10Stříteský Dominik / Hovorka JiříCZEŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2
11Bulacia Marco / Der Ohannesian MarceloBOL / ARGŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2
12Cvrček Věroslav / Prokorát TomášCZEKONTAKT ŠKODA TEAMŠkoda Fabia R52
14Devine Callum / Fulton JamesIRLDEVINE CallumFord Fiesta R5 MkII2
15Březík Adam / Krajča OndřejCZESamohýl ŠKODA TeamŠkoda Fabia R52
16von Thurn und Taxis Albert / Ettel BernhardDEU / AUTBaumschlager Rallye & RacingVolkswagen Polo Gti R52
17Tomek David / Kopáček VáclavCZEAutokomplex MENČÍK ŠKODA Rally teamŠkoda Fabia R52
18Trojan Karel / Chlup PetrCZETROJAN KarelŠkoda Fabia R52
19Štochl Karel / Klička MilanCZEŠTOCHL KarelŠkoda Fabia R52
20Kalista Jiří / Neumann MartinCZECAKL KarelMitsubishi Lancer Evo VI13
21Savruk Michal / Palivec ŠtěpánCZESAVRUK MichalŠkoda Fabia R52
22Kačírek Petr / Picka PetrCZEDUCK RACING AUTOKLUB v AČRŠkoda Fabia R52
23Šikl Martin / Vilimek PetrCZEŠIKL MartinMitsubishi Lancer Evo IX3
24Dědic Vlastimil / Pokorný MilanCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia R52
25Fritz Stefan / Winter GeraldAUTFRITZ StefanŠkoda Fabia S20002
26Pokorný Zdeněk / Lasevič RichardCZEPOKORNÝ ZdeněkŠkoda Fabia R52
27Dohnal Jan / Vybíral IvoCZEDOHNAL JanRenault Clio S160012
28Dohnal René / Švec RomanCZEDOHNAL RenéPeugeot 208 Rally45
29Stejskal Václav / Viktora StanislavCZEAUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČRRenault Clio R3T5
30Štefan David / Vichtora OndřejCZEŠTEFAN DavidPeugeot 208 Rally45
31Brož Dominik / Navrátil JakubCZEBROŽ DominikPeugeot 208 R26
32Frána Lukáš / Odvárka PavelCZEFrátherm Rally TeamCitroën DS3 R3T5
33Dunovský Václav / Dejl LubošCZEDunovský Peugeot Rallye Team klub v AČRFord Fiesta Rally46
34Hansen Victor / Johansson VictorSWEHANSEN VictorPeugeot 208 R26
35Lukašík Petr / Lukašíková Mikulášková MartinaCZELUKAŠÍK PetrFord Fiesta Rally46
36Firla Lumír / Večerka MichalCZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Peugeot 208 R26
37Nwelati Dominik / Stross JiříCZENWELATI DominikOpel Adam R26
38Číž Miroslav / Večerka MichalCZEČÍŽ MiroslavPeugeot 208 R26
39Soldát David / Winzig JanCZESOLDÁT DavidPeugeot 208 R26
40Nešetřil Petr / Černoch JiříCZENEŠETŘIL PetrPorsche 997 GT34
41Rada Martin / Jugas JaroslavCZEAGROTEC AUTOKLUB v AČRFiat 124 Abarth RGT4
42Tuček Marcel / Dufek PetrCZEKlub Fox Racing Team v AČRMitsubishi Lancer Evo IX3
43Lošťák Martin / Wimmer JiříCZEAiteq RacingSubaru Impreza WRX Sti3
44Pertlíček Jiří / Orava RadimCZEPERTLÍČEK JiříFord Fiesta Open N13
45Horák Libor / Fryč IvanCZEProtocarsCZMitsubishi Mirage Open N13
46Vlček Marek / Plachý TomášCZERentor racing team s.r.o.Škoda Fabia R52
47Raith Kevin / Wögerer ChristophAUTRAITH KevinŠkoda Fabia S20002
48Ludvíček Jan / Sedláček LukášCZELUDVÍČEK JanPeugeot 208 R26
49Šipoš Filip / Zigler MartinSVK / CZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Peugeot 208 R26
50Havránek Michal / Šmíd TomášCZEHAVRÁNEK MichalFord Fiesta R2T6
51Tenkl Lubomír / Horák JiříCZERacing Club 2008 v AČRBMW M313
52Widłak Igor / Dymurski DanielPOLKG-RTFord Fiesta Rally33
53Liška Václav / Lišková LenkaCZELIŠKA VáclavMitsubishi Lancer Evo IX3
54Václavík Tomáš / Haumer DavidCZEVÁCLAVÍK TomášNissan Almera GTI12
55Čabaj Miroslav / Štindl VladimírCZEČABAJ MiroslavŠkoda Fabia TDI11
56Wolf Adam / Jerie MatyášCZEWOLF AdamŠkoda Fabia11
57Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas MarekCZEÚAMK - AUTOMOTOKLUB ŠKODAŠkoda Fabia TDI11
58Blanda Luděk / Hlávka JiříCZECITY TAXI racing s.r.o.Renault Clio Sport5
59Daňhel Vlastimil / Osička VladimírCZEČK motorsportRenault Clio R35
60Macek Karel / Pilný AlešCZEMACEK KarelPorsche 997 GT34
61Kutílek Miloš / Nádvorník JanCZEKUTÍLEK MilošFiat Grande Punto JTD11
62Vítovec Jiří / Zahrádka KarelCZEPošumavský auto moto klub v AČRŠkoda Fabia TDI11
63Jirovec Jakub / Kunst JakubCZEinvelt - s.r.o.Opel Adam Cup6
64Eis Lukáš / Kalkus JiříCZEEIS LukášPeugeot 208 R26
65Kuba Filip / Jurčík JanCZEKUBA FilipPeugeot 208 R26
66Rybák Jiří / Krajča JaroslavCZECITY TAXI racing s.r.o.Renault Clio Sport5
67Bartúnek Tibor / Koutský MiroslavCZEAUTO KLUB Tišnov z.s.Honda Civic Type R8
68Kastner Jaroslav / Morkus VlastimilCZEKASTNER JaroslavHonda Civic Type R8
69Mandaus Josef / Dohnal MilošCZEAuto Mandaus s.r.o.Škoda Fabia7
70Dostál Jan / Dostál ZdeněkCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia7
71Grafek Petr / Matějka JaroslavCZEGRAFEK PetrŠkoda Felicia7
72Picek Luboš / Kunst JiříCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia7
73Ciller Michal / Koťátko RadekCZECILLER MichalŠkoda Fabia7
74Zeman Milan / Vytasil JaroslavCZERALLYE KLUB STRAKY v AČRŠkoda Fabia7
75Dukát Petr / Sedláček PetrCZEDUKÁT PetrŠkoda Fabia7
76Edelmann Tobias / Andreis SteveDEUEDELMANN TobiasŠkoda Fabia7
77Havlišta Radim / Havlišta JakubCZEHAVLIŠTA RadimŠkoda Felicia7
78Telipský Petr / Matušková MichaelaCZETELIPSKÝ PetrŠkoda Fabia7
79Ulbricht Karel / Vejražka MartinCZEULBRICHT KarelŠkoda Felicia7
80Valla Rudolf / Valla TomášCZEAUTO KLUB Tišnov z.s.Škoda Fabia7
81Poživil Milan / Kulštejn JiříCZEEVROFIN Racing teamPeugeot 208 Rally45
82Kalina Miroslav / Libenský VladimírCZEKALINA MiroslavFord Fiesta R19
83Holická Barbora / Haumer DavidCZEHOLICKÁ BarboraCitroën DS3 R19
84Andrys František / Brůžek TomášCZEANDRYS FrantišekRenault Clio Sport8
85Holakovský Aleš / Vinopal MartinCZEHOLAKOVSKÝ AlešŠkoda Felicia10
86Tydlačková Pavlína / CZE / Rentor racing team s.r.o.Renault Clio Sport8
87Neruda Tomáš / Červený JanCZENERUDA Tomᚊkoda 130 LR
88Reiss Jan / Pocar VlastimilCZEREISS JanŠkoda 130 LR
89Petráš Jaroslav / Jindra PetrCZEPETRÁŠ JaroslavOpel Adam Cup6
90Pilař Jan / Cibulka MichalCZEPILAŘ JanOpel Adam Cup6
91Arnošt Tomáš / Kubů FrantišekCZEARNOŠT TomášOpel Adam Cup6
92Šulc Dominik / Picka OndřejCZEŠULC DominikOpel Adam Cup6
93Zpěvák Kryštof / Navrátil JakubCZEJANTAR TEAM s.r.o.Opel Adam Cup6
94Kohn Filip / Omelka ZdeněkCZEKOHN FilipOpel Adam Cup6
95Kolář Michal / Uhříček DavidCZEKOLÁŘ MichalOpel Adam Cup6

MISTROVSTVÍ ČR V RALLY HISTORICKÝCH AUTOMOBILŮ

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloMČR
201Janota Miroslav / Lasevič RichardCZEJANOTA MiroslavOpel Kadett CoupeC3
202Enge Tomáš / Engová LucieCZEENGE RACING s.r.o.Ford Escort RS 2000D3
203Neumann Vlastimil / Hlavatý MartinCZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Ford Escort RS CosworthF7
204Káňa Jiří / Král JosefCZEKÁŇA JiříFord Sierra RS CosworthF7
205Kotrmon Libor / Kolivošková VeronikaCZE / SVKKOTRMON LiborFord Escort RS CosworthF7
206Klik Martin / Maryška RomanCZEKLIK MartinLada VFTSE6
207Knížek Martin / Šlegl PetrCZEKNÍŽEK MartinBMW 318iSE3
208Bělohradský Tomáš / Rieger DavidCZEBĚLOHRADSKÝ TomášBMW 318iSF6
209Štolfa Jindřich / Hawel ZdeněkCZEŠTOLFA JindřichRover 220 GtiF6
210Zenkl Otakar / Střeska TomášCZEAutospektrum Škoda teamŠkoda Favorit 136 LE1
211Hejhal Petr / Hejhal MartinCZEHEJHAL PetrŠkoda 130 LRE5
212Kašpar Jiří / Adámek PavelCZEKAŠPAR JiříŠkoda 130 LRE5
214Berger Vladimír / Ryšánek PavelCZEÚAMK - AUTOMOTOKLUB ŠKODAŠkoda 130 LRE5
215Klepáč Martin / Krčma PetrCZEKLEPÁČ MartinPeugeot 309 GtiE3
216Peták Josef / Ernst MichalCZEPETÁK JosefNissan Sunny GTIF6
218Šrámek Jiří / Horáček JindřichCZEŠRÁMEK JiříBMW 318iSF6
217Mandík Vladimír / Osička VladimírCZEMANDÍK VladimírMercedes-Benz 190 EE7
219Hostaš Václav / Hořejší RadekCZEAUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČRLada VFTSE6
220Hýbner Vratislav / Martinisko RomanCZEHÝBNER VratislavFord Sierra CosworthE4
221Sekyra Miloš / Kotál JakubCZESEKYRA MilošBMW 318iSF6
222Mihulka Roman / Soumar JiříCZEMIHULKA RomanFord Escort RS 2000D3
223Kakrda Josef / Bošek PetrCZEKAKRDA JosefOpel Ascona AC3
224Maier Pavel / Minářík PetrCZEMAIER PavelFord Escort RS 1600C3
225Carbol Tomáš / Smrčková KristýnaCZECARBOL Tomᚊkoda 120 S RallyeC1
226Jun Miroslav / Šíma ZdeněkCZEJUN MiroslavSuzuki Swift GTiF5
227Blahout Milan / Červený DušanCZEBLAHOUT MilanLada VFTSE6
228Terš Jiří / Vítovec PavelCZEPošumavský auto moto klub v AČRŠkoda Favorit 136 LE1
229Čuřín Vlastimil / Vorel VáclavCZEMotorsport & Services s.r.o.Škoda Favorit 136 LE1
230Neoral Martin / Votápek JiříCZENEORAL MartinŠkoda Favorit 136 LE1
231Horčík Karel / Zetek JiříCZEHORČÍK KarelŠkoda 130 LE1
232Kovář David / Rupert JanCZEKOVÁŘ DavidŠkoda Favorit 136 LE1
233Bahník Ladislav / Bahník MiroslavCZEBAHNÍK LadislavPeugeot 205 GtiE3
234Šimánko Jan / Báťa KarelCZEŠIMÁNKO JanŠkoda 130 LE1
235Pavlíček Michal / Poláček FrantišekCZEČK motorsportFord Escort RS 1600C3
236Šabaka Jan / Kratěnová PavlaCZEŠABAKA JanPeugeot 205 GtiE3
237Kabourek Vítězslav / Rubáš MichalCZEKABOUREK VítězslavŠkoda 120 SC1
238Kovařík Oldřich / Píža JosefCZEKOVAŘÍK OldřichŠkoda Octavia TSA1

GROUP B PARADE

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměVozidloLEGTyp vozuRok
420Kafka Stanislav / Velebný MichalCZEŠkoda 200 RS5Originál1974
401Ulip Jiří / Ulipová HanaCZEAudi Sport Quattro S1 E2BReplika1985
402Zander Lars Juergen / Müller MichelleDEUFord Escort WRCWRCOriginál1993
403Smeets Michel / Janssen DesmondNLD / CZEFord Escort 1300 GT2Originál1970
404Bartášek Josef / Slavík JanCZEŠkoda 130 RS2Originál1978
405Holub Milan / Luxemburková LucieCZEŠkoda 160 RS MTXBOriginál1984
406Ritz Oliver / Ritz StephanieCZEŠkoda 130 RS2Originál1977
407Klinger Jan / Kuník StanislavCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1990
408Karpfinger Tomáš / Klap JanCZEŠkoda 130 RS2Replika1980
409Kališ Ivan / Maršálková RenátaCZEŠkoda FeliciaAOriginál1996
410Častulík Václav / Častulík JosefCZEŠkoda 130 LRBReplika1977
411Hodan Miroslav / Choura JakubCZEOpel Kadett Coupe2Replika1976
412Matas Zdeněk / Vyletová DanaCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1992
414Lopata Jiří / Lopata JiříCZEŠkoda 130 LRBReplika1987
415Jelínek Jiří / Primová MiroslavaCZEŠkoda Favorit 136 LAOriginál1989
416Nejdl Jiří / Argmannová EvaCZELada 1600 R2Replika1974
417Vocásek Michal / Boháčková KristinaCZEOpel Kadett Coupe2Replika1970
418Sobotka Bronislav / Vachata PetrCZELada VFTSBReplika1985
419Stránský Ing Horst / Bičíková Stránská MichaelaCZEŠkoda 120 S Rallye2Originál1974
421Matějus Lukáš / Matějusová IvanaCZEŠkoda 120 LSAReplika1996
422Brodský Luděk / Brodská PetraCZEŠkoda 120 S Rallye2Replika1974
423Švajda Zdeněk / Vrkoslav JanCZEŠkoda 120 S2Replika1974
424Faltys Matěj / Faltysová VeronikaCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1992
425Petr Daniel / Pšenička JakubCZEŠkoda 100 L2Replika1971

ECO ENERGY RALLY BOHEMIA

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloKat.Druh pohonuWRE*
1Novotný Jan / Jakušev PetrCZEPeugeot MOTORVIZE.czPeugeot e-2081electro
2Žďárský Michal / Nábělek JakubCZEKia CzechKia e-Niro1electro
3Motlík Jakub / Paroubek JiříCZEŠKODA AutoŠkoda Enyaq iV1electro
4Tomíšek Marek / Tomíšek MiroslavCZEKia CzechKia e-Niro1electro
5Dittrich Lukáš / Dittrich MilošCZEAF Peugeot TeamPeugeot e-2081electro
6Huňáček Pavel / Formánek VojtěchCZEKia CzechKia e-Soul1electro
7Trnka Zdeněk / Smolík ZdeněkCZEDS Automobiles - STK Okříšky RTDS DS3 Crossback e-tense1electro
8Mirovský Zdeněk / Chadim AlešCZEDS Automobiles - STK Okříšky RTDS DS3 Crossback e-tense1electro
9Nemrava Jan / Ondráček PavelCZEPeugeot Autohled.czPeugeot e-2081electro
10Běhal Bart / Tomaides MartinCZEŠKODA AutoŠkoda Enyaq iV1electro
11Hunčovský Ondřej / Hunčovská TerezaCZETeslička.czŠkoda Citigo-e iV1electro
12Průša Adam / Průša DanielCZEMitsubishi Motors ČRMitsubishi Eclipse Cross PHEV2plugin
14Slovak Igor / Slovakova AndreaCZETesla Owners - NortonTesla Model 3 LR1electro
15Borůvka Zdeněk / Borůvka VáclavCZEID.3 by PORSCHE SMÍCHOVVolkswagen ID.31electro
16Semotam Jan / Korec JiříCZEAsociace pro elektromobilitu IIITesla Model S1electro
17Blahout Filip / Blahoutová KateřinaCZEAutonabijeni.cz Webasto e-TeamBMW i3s1electro
18Hladík Jiří / Tiler MichalCZEyoungtimerclassicVW e-Golf1electro
19Jiřík Josef / Lieskovská PetraCZEZoe ZooRenault Zoe1electro
20Adam Jonáš / Adamová AdélaCZEProtech elektromobilyFiat 500e1electro
21Hájek Kryštof / Procházková NikolaCZEAsociace pro elektromobilitu IITesla Model 31electro
22Hataš LukášCZEAsociace pro elektromobilituTesla Model X1electro