St. č. Posádka Start 1,8 km 4,6 km 6,5 km 9,8 km 12 km Cíl
1 Kopecký Jan / Hloušek Jan 12:00 53.6 2:28.0 3:36.5 5:24.5 6:27.1 8:25.5
4 Pech Václav / Uhel Petr 12:03 +0.3 -0.0 -1.0 -3.1 -4.1 -5.1
6 Semerád Petr / Persein Danny 12:05 +2.2 +3.0 +4.2 +5.1 +7.3 +9.3
7 Odložilík Roman / Tureček Martin 12:06 +3.0 +7.6 +9.0 +13.1 +15.1 +20.3
8 Vlček Martin / Jugasová Karolína 12:07 +4.7 +10.0 +12.2 +18.5 +28.7 +38.4
9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav 12:08 +8.4 +16.5 +23.5 +38.5 +43.7 +59.3
10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří 12:10 +2.0 +4.4 +6.4 +6.9 +8.4 +9.5
12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš 12:11 +2.7 +4.3 +6.1 +8.7 +10.0 +13.4
11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo 12:12 +2.5 +5.2 +7.6 +12.1 +13.3 +18.2
15 Březík Adam / Krajča Ondřej 12:13 +2.8 +7.0 +9.8 +14.1 +18.3 +26.1
16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard 12:14 +2.6 +6.7 +8.3 +13.8 +17.1 +23.7
17 Tomek David / Kopáček Václav 12:15 +6.0 +14.6 +19.2 +29.9 +34.1 +45.4
18 Trojan Karel / Chlup Petr 12:16 +19.2 +28.2 +31.4 +39.4
19 Štochl Karel / Klička Milan 12:17 +6.8 +16.0 +20.3 +31.4 +35.9 +47.3
20 Kalista Jiří / Neumann Martin 12:18 +7.1 +15.5 +19.7 +28.8 +48.4 +1:00.1
21 Savruk Michal / Palivec Štěpán 12:19 +6.5 +14.7 +19.0 +31.0 +55.9 +1:09.2
22 Kačírek Petr / Picka Petr 12:20 +10.2 +22.1 +27.4 +44.5 +51.7 +1:07.1
23 Šikl Martin / Vilimek Petr 12:21 +7.8 +20.2 +28.6 +41.7 +48.1 +1:03.1
24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan 12:22 +11.4 +22.1 +25.0 +38.4 +44.1 +56.9
25 Fritz Stefan / Winter Gerald 12:23 +14.0 +26.7 +34.4 +54.6 +1:03.5 +1:24.3
28 Dohnal René / Švec Roman 12:25 +6.6 +16.6 +23.6 +33.7 +40.5 +53.9
29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav 12:26 +7.7 +16.8 +25.4 +36.6 +43.6 +1:00.2
27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo 12:27 +6.2 +13.3 +19.1 +28.4 +34.7 +44.2
30 Štefan David / Vichtora Ondřej 12:28 +9.2 +21.2 +30.2 +48.4 +57.6 +1:19.3
31 Brož Dominik / Navrátil Jakub 12:29 +8.7 +21.6 +32.6 +46.0 +54.8 +1:13.8
2 Mareš Filip / Bucha Radovan 12:01 +1.0 +1.9 +2.2 +2.9 +3.0 +4.7
33 Dunovský Václav / Dejl Luboš 12:31 +13.6 +26.8 +36.9 +54.1 +1:02.7 +1:22.5
34 Hansen Victor / Johansson Victor 12:32 +8.9 +22.0 +31.8 +46.1 +56.0 +1:13.5
36 Firla Lumír / Večerka Michal 12:34 +10.9 +25.0 +35.0 +51.6 +1:02.0 +1:22.5
37 Nwelati Dominik / Stross Jiří 12:35 +18.1 +41.8 +57.2 +1:27.4 +1:40.3 +2:11.6
38 Číž Miroslav / Večerka Michal 12:36 +10.4 +22.6 +32.2 +48.6 +57.8 +1:16.7
39 Soldát David / Winzig Jan 12:37 +11.6 +24.5 +33.5 +51.2 +1:01.6 +1:20.8
41 Rada Martin / Jugas Jaroslav 12:39 +14.9 +31.7 +40.4 +1:02.4 +1:10.7 +1:34.2
42 Tuček Marcel / Dufek Petr 12:40 +15.0 +33.4 +44.3 +1:03.9 +1:11.9 +1:28.7
43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří 12:41 +14.3 +32.0 +42.4 +1:02.4 +1:13.5 +1:34.3
45 Horák Libor / Fryč Ivan 12:42 +9.3 +21.1 +26.6 +59.3 +1:09.2 +1:23.3
46 Vlček Marek / Plachý Tomáš 12:43 +18.7 +34.9 +42.7 +1:06.3 +1:15.9 +1:35.5
47 Raith Kevin / Wögerer Christoph 12:44 +8.8 +17.4 +23.2 +34.4 +41.2 +54.1
49 Šipoš Filip / Zigler Martin 12:46 +16.6 +35.2 +49.6 +1:15.8 +1:30.3 +1:57.7
52 Widłak Igor / Dymurski Daniel 12:49 +13.6 +32.5 +44.2 +1:04.9 +1:15.4 +1:38.6
53 Liška Václav / Lišková Lenka 12:50 +1:42.0
55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír 12:51 +15.3 +35.3 +50.3 +1:16.0 +1:31.8 +1:58.2
57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek 12:52 +14.6 +33.5 +47.6 +1:12.9 +1:27.1 +1:51.3
58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří 12:53 +17.3 +38.9 +55.2 +1:24.1 +1:42.9 +2:14.5
59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír 12:54 +22.0 +48.4 +1:04.1 +1:31.1 +1:45.1 +2:16.4
60 Macek Karel / Pilný Aleš 12:55 +23.6 +50.0 +1:04.6 +1:40.6 +1:54.8 +2:26.5
61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan 12:56 +2:27.7
63 Jirovec Jakub / Kunst Jakub 12:58 +13.9 +31.9 +48.7 +1:11.9 +1:29.3 +1:55.5
64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří 12:59 +15.8 +34.9 +48.3 +1:09.2 +1:22.9 +1:48.9
65 Kuba Filip / Jurčík Jan 13:00 +15.1 +32.2 +43.3 +1:04.9 +1:16.7 +1:34.9
67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav 13:02 +17.6 +40.0 +56.0 +1:24.1 +1:41.3 +2:13.8
68 Kastner Jaroslav / Morkus Vlastimil 13:03 +4:19.0
69 Mandaus Josef / Dohnal Miloš 13:04 +20.0 +44.8 +1:04.5 +1:38.0 +1:57.2 +2:28.0
70 Dostál Jan / Dostál Zdeněk 13:05 +22.5
71 Grafek Petr / Matějka Jaroslav 13:06 +16.8 +39.7 +57.7 +1:28.2 +1:46.5 +2:18.1
73 Ciller Michal / Koťátko Radek 13:08 +19.9 +48.3 +1:08.8 +1:43.7 +2:03.9 +2:42.6
74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav 13:09 +24.4 +53.9 +1:14.4 +1:55.9 +2:18.6 +2:58.0
75 Dukát Petr / Sedláček Petr 13:10 +18.3 +42.2 +1:01.7 +1:29.4 +1:47.5 +2:15.3
80 Valla Rudolf / Valla Tomáš 13:15 +25.6 +58.5 +1:21.5 +2:18.7 +2:49.7 +3:44.1
81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří 13:16 +26.1 +1:01.3 +1:20.8 +2:08.4 +2:29.2 +3:15.7
82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír 13:17 +17.1 +39.6 +59.0 +1:25.7 +1:42.5 +2:11.8
83 Holická Barbora / Haumer David 13:18 +25.6 +58.2 +1:20.5 +2:01.7 +2:24.8 +3:06.5
84 Andrys František / Brůžek Tomáš 13:19 +25.3 +1:00.6 +1:25.7 +2:09.4 +2:33.7 +3:12.8
85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin 13:20 +25.6 +58.9 +1:27.8 +2:16.4 +2:49.5 +3:38.1
89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr 13:26 +1:42.1
90 Pilař Jan / Cibulka Michal 13:27 +14.8 +34.4 +49.8 +1:14.4 +1:29.3 +1:56.9
91 Arnošt Tomáš / Kubů František 13:28 +15.3 +34.6 +48.4 +1:13.9 +1:28.7 +1:59.8
94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk 13:32 +18.3 +42.6 +1:01.8 +1:31.0 +1:49.2 +2:18.1
95 Kolář Michal / Uhříček David 13:33 +20.2 +46.7 +1:05.5 +1:37.1 +1:54.9 +2:24.8
3 Černý Jan / Černohorský Petr 12:02 +2.6 +4.7 +4.2 +6.4 +7.5 +10.6
32 Frána Lukáš / Odvárka Pavel 12:30 +10.2 +24.6 +33.0 +50.5 +57.7 +1:18.1
40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří 12:38 +10.5 +21.1 +25.2 +42.5 +47.0 +1:00.9
92 Šulc Dominik / Picka Ondřej 13:31 +16.4 +34.2 +49.4 +1:14.7 +1:30.6 +1:56.4

Pořadí před RZ 5

# St. č. Posádka Čas
1 4 Pech Václav / Uhel Petr 16:25.5
2 1 Kopecký Jan / Hloušek Jan +3.0
3 2 Mareš Filip / Bucha Radovan +12.5
4 3 Černý Jan / Černohorský Petr +21.3
5 10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří +25.4
6 6 Semerád Petr / Persein Danny +33.6
7 12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš +35.1
8 7 Odložilík Roman / Tureček Martin +44.1
9 15 Březík Adam / Krajča Ondřej +46.2
10 11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo +46.8
11 16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard +53.9
12 8 Vlček Martin / Jugasová Karolína +55.4
13 18 Trojan Karel / Chlup Petr +1:18.1
14 17 Tomek David / Kopáček Václav +1:20.1
15 21 Savruk Michal / Palivec Štěpán +1:36.3
16 20 Kalista Jiří / Neumann Martin +1:37.1
- 27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo +1:37.1
18 9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav +1:37.2
19 19 Štochl Karel / Klička Milan +1:39.9
20 28 Dohnal René / Švec Roman +1:49.6
21 47 Raith Kevin / Wögerer Christoph +1:52.7
22 24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan +1:59.6
23 40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří +2:02.9
24 23 Šikl Martin / Vilimek Petr +2:03.2
25 29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav +2:13.7
26 22 Kačírek Petr / Picka Petr +2:14.5
27 203 Neumann Vlastimil / Hlavatý Martin +2:17.8
28 32 Frána Lukáš / Odvárka Pavel +2:22.1
29 34 Hansen Victor / Johansson Victor +2:27.8
30 45 Horák Libor / Fryč Ivan +2:30.3
31 38 Číž Miroslav / Večerka Michal +2:39.4
32 31 Brož Dominik / Navrátil Jakub +2:40.1
33 36 Firla Lumír / Večerka Michal +2:42.6
34 202 Enge Tomáš / Engová Lucie +2:47.1
35 33 Dunovský Václav / Dejl Luboš +2:50.8
36 46 Vlček Marek / Plachý Tomáš +2:52.4
37 41 Rada Martin / Jugas Jaroslav +2:55.8
38 42 Tuček Marcel / Dufek Petr +2:56.2
39 201 Janota Miroslav / Novák Petr +2:57.6
40 205 Kotrmon Libor / Kolivošková Veronika +3:03.0
41 204 Káňa Jiří / Král Josef +3:08.0
42 43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří +3:08.8
43 52 Widłak Igor / Dymurski Daniel +3:10.4
44 89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr +3:21.6
45 57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek +3:23.2
46 51 Tenkl Lubomír / Horák Jiří +3:27.8
47 48 Ludvíček Jan / Sedláček Lukáš +3:34.1
48 91 Arnošt Tomáš / Kubů František +3:35.5
49 217 Mandík Vladimír / Osička Vladimír +3:39.0
50 49 Šipoš Filip / Zigler Martin +3:39.1
51 65 Kuba Filip / Jurčík Jan +3:39.3
52 55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír +3:42.7
53 207 Knížek Martin / Šlegl Petr +3:43.5
54 206 Klik Martin / Maryška Roman +3:47.3
55 92 Šulc Dominik / Picka Ondřej +3:47.8
56 216 Peták Josef / Ernst Michal +3:50.9
57 53 Liška Václav / Lišková Lenka +3:54.2
58 64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří +3:55.6
59 211 Hejhal Petr / Hejhal Martin +3:55.9
60 210 Zenkl Otakar / Střeska Tomáš +3:57.1
61 90 Pilař Jan / Cibulka Michal +3:57.8
62 212 Kašpar Jiří / Adámek Pavel +3:58.7
63 37 Nwelati Dominik / Stross Jiří +3:59.0
64 67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav +4:06.8
65 63 Jirovec Jakub / Kunst Jakub +4:10.2
66 209 Štolfa Jindřich / Hawel Zdeněk +4:10.9
67 25 Fritz Stefan / Winter Gerald +4:12.2
68 59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír +4:13.6
69 220 Hýbner Vratislav / Martinisko Roman +4:15.5
70 208 Bělohradský Tomáš / Rieger David +4:19.9
71 68 Kastner Jaroslav / Morkus Vlastimil +4:21.8
72 218 Šrámek Jiří / Horáček Jindřich +4:23.1
73 71 Grafek Petr / Matějka Jaroslav +4:24.2
74 60 Macek Karel / Pilný Aleš +4:25.8
75 222 Mihulka Roman / Soumar Jiří +4:30.4
76 219 Hostaš Václav / Hořejší Radek +4:34.0
77 58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří +4:37.9
78 82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír +4:39.2
79 30 Štefan David / Vichtora Ondřej +4:44.4
80 230 Neoral Martin / Votápek Jiří +4:52.5
81 61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan +4:52.6
82 95 Kolář Michal / Uhříček David +4:54.1
83 229 Čuřín Vlastimil / Vorel Václav +5:06.2
84 94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk +5:10.0
85 235 Pavlíček Michal / Poláček František +5:10.9
86 73 Ciller Michal / Koťátko Radek +5:11.5
87 81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří +5:16.5
88 74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav +5:16.7
89 223 Kakrda Josef / Bošek Petr +5:17.7
90 75 Dukát Petr / Sedláček Petr +5:20.3
91 233 Bahník Ladislav / Bahník Miroslav +5:20.5
92 221 Sekyra Miloš / Kotál Jakub +5:29.9
93 228 Terš Jiří / Vítovec Pavel +5:31.2
94 231 Horčík Karel / Zetek Jiří +5:32.3
95 39 Soldát David / Winzig Jan +5:34.9
96 83 Holická Barbora / Haumer David +5:41.6
97 80 Valla Rudolf / Valla Tomáš +5:50.5
98 225 Carbol Tomáš / Smrčková Kristýna +5:55.2
99 226 Jun Miroslav / Šíma Zdeněk +5:55.3
100 84 Andrys František / Brůžek Tomáš +5:55.8
101 224 Maier Pavel / Minářík Petr +5:57.5
102 214 Berger Vladimír / Ryšánek Pavel +5:59.2
103 234 Šimánko Jan / Báťa Karel +6:12.6
104 236 Šabaka Jan / Kratěnová Pavla +6:46.4
105 237 Kabourek Vítězslav / Rubáš Michal +7:27.3
106 238 Kovařík Oldřich / Píža Josef +7:32.3
107 85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin +8:51.2
108 70 Dostál Jan / Dostál Zdeněk +8:55.0
109 69 Mandaus Josef / Dohnal Miloš +9:58.5

Pořadí v RZ 5

# St. č. Posádka Čas
1 4 Pech Václav / Uhel Petr 8:20.4
2 1 Kopecký Jan / Hloušek Jan +5.1
3 2 Mareš Filip / Bucha Radovan +9.8
4 6 Semerád Petr / Persein Danny +14.4
5 10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří +14.6
6 3 Černý Jan / Černohorský Petr +15.7
7 12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš +18.5
8 11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo +23.3
9 7 Odložilík Roman / Tureček Martin +25.4
10 16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard +28.8
11 15 Březík Adam / Krajča Ondřej +31.2
12 8 Vlček Martin / Jugasová Karolína +43.5
13 18 Trojan Karel / Chlup Petr +44.5
14 27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo +49.3
15 17 Tomek David / Kopáček Václav +50.5
16 19 Štochl Karel / Klička Milan +52.4
17 28 Dohnal René / Švec Roman +59.0
18 47 Raith Kevin / Wögerer Christoph +59.2
19 24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan +1:02.0
20 9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav +1:04.4
21 20 Kalista Jiří / Neumann Martin +1:05.2
22 29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav +1:05.3
23 40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří +1:06.0
24 23 Šikl Martin / Vilimek Petr +1:08.2
25 22 Kačírek Petr / Picka Petr +1:12.2
26 21 Savruk Michal / Palivec Štěpán +1:14.3
27 203 Neumann Vlastimil / Hlavatý Martin +1:14.8
28 34 Hansen Victor / Johansson Victor +1:18.6
29 31 Brož Dominik / Navrátil Jakub +1:18.9
30 38 Číž Miroslav / Večerka Michal +1:21.8
31 32 Frána Lukáš / Odvárka Pavel +1:23.2
32 30 Štefan David / Vichtora Ondřej +1:24.4
33 39 Soldát David / Winzig Jan +1:25.9
34 202 Enge Tomáš / Engová Lucie +1:26.2
35 33 Dunovský Václav / Dejl Luboš +1:27.6
- 36 Firla Lumír / Večerka Michal +1:27.6
37 45 Horák Libor / Fryč Ivan +1:28.4
38 25 Fritz Stefan / Winter Gerald +1:29.4
39 42 Tuček Marcel / Dufek Petr +1:33.8
40 204 Káňa Jiří / Král Josef +1:37.5
41 41 Rada Martin / Jugas Jaroslav +1:39.3
42 43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří +1:39.4
43 65 Kuba Filip / Jurčík Jan +1:40.0
44 46 Vlček Marek / Plachý Tomáš +1:40.6
45 201 Janota Miroslav / Novák Petr +1:41.9
46 52 Widłak Igor / Dymurski Daniel +1:43.7
47 53 Liška Václav / Lišková Lenka +1:47.1
48 89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr +1:47.2
49 205 Kotrmon Libor / Kolivošková Veronika +1:50.3
50 206 Klik Martin / Maryška Roman +1:51.1
51 207 Knížek Martin / Šlegl Petr +1:52.4
52 64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří +1:54.0
53 57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek +1:56.4
54 216 Peták Josef / Ernst Michal +1:57.7
55 217 Mandík Vladimír / Osička Vladimír +1:58.2
56 209 Štolfa Jindřich / Hawel Zdeněk +1:59.6
57 63 Jirovec Jakub / Kunst Jakub +2:00.6
58 92 Šulc Dominik / Picka Ondřej +2:01.5
59 210 Zenkl Otakar / Střeska Tomáš +2:01.7
60 90 Pilař Jan / Cibulka Michal +2:02.0
61 211 Hejhal Petr / Hejhal Martin +2:02.3
62 49 Šipoš Filip / Zigler Martin +2:02.8
63 55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír +2:03.3
64 91 Arnošt Tomáš / Kubů František +2:04.9
65 220 Hýbner Vratislav / Martinisko Roman +2:10.8
66 208 Bělohradský Tomáš / Rieger David +2:12.7
67 218 Šrámek Jiří / Horáček Jindřich +2:14.8
68 37 Nwelati Dominik / Stross Jiří +2:16.7
69 82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír +2:16.9
70 67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav +2:18.9
71 222 Mihulka Roman / Soumar Jiří +2:19.4
72 58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří +2:19.6
73 75 Dukát Petr / Sedláček Petr +2:20.4
74 59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír +2:21.5
75 71 Grafek Petr / Matějka Jaroslav +2:23.2
- 94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk +2:23.2
77 95 Kolář Michal / Uhříček David +2:29.9
78 60 Macek Karel / Pilný Aleš +2:31.6
79 61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan +2:32.8
80 69 Mandaus Josef / Dohnal Miloš +2:33.1
81 230 Neoral Martin / Votápek Jiří +2:34.4
82 233 Bahník Ladislav / Bahník Miroslav +2:35.4
83 228 Terš Jiří / Vítovec Pavel +2:37.4
84 235 Pavlíček Michal / Poláček František +2:39.2
85 221 Sekyra Miloš / Kotál Jakub +2:41.9
86 229 Čuřín Vlastimil / Vorel Václav +2:45.8
87 73 Ciller Michal / Koťátko Radek +2:47.7
88 223 Kakrda Josef / Bošek Petr +2:47.9
89 231 Horčík Karel / Zetek Jiří +2:53.3
90 74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav +3:03.1
91 83 Holická Barbora / Haumer David +3:11.6
92 226 Jun Miroslav / Šíma Zdeněk +3:12.6
93 234 Šimánko Jan / Báťa Karel +3:13.7
94 84 Andrys František / Brůžek Tomáš +3:17.9
95 236 Šabaka Jan / Kratěnová Pavla +3:20.1
96 81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří +3:20.8
97 224 Maier Pavel / Minářík Petr +3:29.7
98 225 Carbol Tomáš / Smrčková Kristýna +3:31.1
99 85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin +3:43.2
100 80 Valla Rudolf / Valla Tomáš +3:49.2
101 238 Kovařík Oldřich / Píža Josef +3:51.9
102 68 Kastner Jaroslav / Morkus Vlastimil +4:24.1
103 237 Kabourek Vítězslav / Rubáš Michal +7:47.8

Pořadí po RZ 5

# St. č. Posádka Čas
1 4 Pech Václav / Uhel Petr 24:45.9
2 1 Kopecký Jan / Hloušek Jan +8.1
3 2 Mareš Filip / Bucha Radovan +22.3
4 3 Černý Jan / Černohorský Petr +37.0
5 10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří +40.0
6 6 Semerád Petr / Persein Danny +48.0
7 12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš +53.6
8 7 Odložilík Roman / Tureček Martin +1:09.5
9 11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo +1:10.1
10 15 Březík Adam / Krajča Ondřej +1:17.4
11 16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard +1:22.7
12 8 Vlček Martin / Jugasová Karolína +1:38.9
13 18 Trojan Karel / Chlup Petr +2:02.6
14 17 Tomek David / Kopáček Václav +2:10.6
15 27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo +2:26.4
16 19 Štochl Karel / Klička Milan +2:32.3
17 9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav +2:41.6
18 20 Kalista Jiří / Neumann Martin +2:42.3
19 28 Dohnal René / Švec Roman +2:48.6
20 21 Savruk Michal / Palivec Štěpán +2:50.6
21 47 Raith Kevin / Wögerer Christoph +2:51.9
22 24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan +3:01.6
23 40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří +3:08.9
24 23 Šikl Martin / Vilimek Petr +3:11.4
25 29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav +3:19.0
26 22 Kačírek Petr / Picka Petr +3:26.7
27 203 Neumann Vlastimil / Hlavatý Martin +3:32.6
28 32 Frána Lukáš / Odvárka Pavel +3:45.3
29 34 Hansen Victor / Johansson Victor +3:46.4
30 45 Horák Libor / Fryč Ivan +3:58.7
31 31 Brož Dominik / Navrátil Jakub +3:59.0
32 38 Číž Miroslav / Večerka Michal +4:01.2
33 36 Firla Lumír / Večerka Michal +4:10.2
34 202 Enge Tomáš / Engová Lucie +4:13.3
35 33 Dunovský Václav / Dejl Luboš +4:18.4
36 42 Tuček Marcel / Dufek Petr +4:30.0
37 46 Vlček Marek / Plachý Tomáš +4:33.0
38 41 Rada Martin / Jugas Jaroslav +4:35.1
39 201 Janota Miroslav / Novák Petr +4:39.5
40 204 Káňa Jiří / Král Josef +4:45.5
41 43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří +4:48.2
42 205 Kotrmon Libor / Kolivošková Veronika +4:53.3
43 52 Widłak Igor / Dymurski Daniel +4:54.1
44 89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr +5:08.8
45 65 Kuba Filip / Jurčík Jan +5:19.3
46 57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek +5:19.6
47 207 Knížek Martin / Šlegl Petr +5:35.9
48 217 Mandík Vladimír / Osička Vladimír +5:37.2
49 206 Klik Martin / Maryška Roman +5:38.4
50 91 Arnošt Tomáš / Kubů František +5:40.4
51 53 Liška Václav / Lišková Lenka +5:41.3
52 25 Fritz Stefan / Winter Gerald +5:41.6
53 49 Šipoš Filip / Zigler Martin +5:41.9
54 55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír +5:46.0
55 216 Peták Josef / Ernst Michal +5:48.6
56 92 Šulc Dominik / Picka Ondřej +5:49.3
57 64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří +5:49.6
58 211 Hejhal Petr / Hejhal Martin +5:58.2
59 210 Zenkl Otakar / Střeska Tomáš +5:58.8
60 90 Pilař Jan / Cibulka Michal +5:59.8
61 30 Štefan David / Vichtora Ondřej +6:08.8
62 209 Štolfa Jindřich / Hawel Zdeněk +6:10.5
63 63 Jirovec Jakub / Kunst Jakub +6:10.8
64 37 Nwelati Dominik / Stross Jiří +6:15.7
65 67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav +6:25.7
66 220 Hýbner Vratislav / Martinisko Roman +6:26.3
67 208 Bělohradský Tomáš / Rieger David +6:32.6
68 59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír +6:35.1
69 218 Šrámek Jiří / Horáček Jindřich +6:37.9
70 71 Grafek Petr / Matějka Jaroslav +6:47.4
71 222 Mihulka Roman / Soumar Jiří +6:49.8
72 82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír +6:56.1
73 60 Macek Karel / Pilný Aleš +6:57.4
74 58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří +6:57.5
75 39 Soldát David / Winzig Jan +7:00.8
76 95 Kolář Michal / Uhříček David +7:24.0
77 61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan +7:25.4
78 230 Neoral Martin / Votápek Jiří +7:26.9
79 94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk +7:33.2
80 75 Dukát Petr / Sedláček Petr +7:40.7
81 235 Pavlíček Michal / Poláček František +7:50.1
82 229 Čuřín Vlastimil / Vorel Václav +7:52.0
83 233 Bahník Ladislav / Bahník Miroslav +7:55.9
84 73 Ciller Michal / Koťátko Radek +7:59.2
85 223 Kakrda Josef / Bošek Petr +8:05.6
86 228 Terš Jiří / Vítovec Pavel +8:08.6
87 221 Sekyra Miloš / Kotál Jakub +8:11.8
88 74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav +8:19.8
89 231 Horčík Karel / Zetek Jiří +8:25.6
90 81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří +8:37.3
91 68 Kastner Jaroslav / Morkus Vlastimil +8:45.9
92 83 Holická Barbora / Haumer David +8:53.2
93 226 Jun Miroslav / Šíma Zdeněk +9:07.9
94 84 Andrys František / Brůžek Tomáš +9:13.7
95 225 Carbol Tomáš / Smrčková Kristýna +9:26.3
- 234 Šimánko Jan / Báťa Karel +9:26.3
97 224 Maier Pavel / Minářík Petr +9:27.2
98 80 Valla Rudolf / Valla Tomáš +9:39.7
99 236 Šabaka Jan / Kratěnová Pavla +10:06.5
100 238 Kovařík Oldřich / Píža Josef +11:24.2
101 69 Mandaus Josef / Dohnal Miloš +12:31.6
102 85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin +12:34.4
103 237 Kabourek Vítězslav / Rubáš Michal +15:15.1

Živé vysílání je u konce, děkujeme za sledování.

Harmonogram živého vysílání MAX Live

Neděle 11.7.2021
9:10Dispečink
10:10Divácké místo Rokytovec
15:55Cíl – vyhlášení
16:15Cíl – tisková konference
18:00Technická – rozborka vybraných vozidel

Archiv živého vysílání na Youtube

Záznam jízdy z RZ není k dispozici.

Harmonogram

Pátek 9. 7. 2021
16:00Legend exhibition2,32 km
16:45Gladiator historic2,32 km
17:45ŠKODA Rally aréna2,32 km
20:30Future Cars exhibition2,32 km
MČR, MČR HA / Sobota 10. 7. 2021
08:45Ceremonial START
09:08RZ Městská2,79 km
09:43Service A (Hoškovice)
10:32RZ Kvítkovice I.7,25 km
11:02RZ Chloudov I.7,30 km
11:28RZ Bzí I.8,52 km
12:00RZ MOGUL Radostín I.15,51 km
13:15Service B (Hoškovice)
14:19RZ Kvítkovice II.7,25 km
14:49RZ Chloudov II.7,30 km
15:15RZ Bzí II.8,52 km
15:47RZ MOGUL Radostín II.15,51 km
16:32Flexi Service C (Hoškovice)
MČR, MČR HA / Neděle 11. 7. 2021
08:00Service D (Hoškovice)
08:56RZ Staroměstská I.5,11 km
09:25RZ Krásná I.14,95 km
10:16RZ Klášter I.19,26 km
11:24Service E (Hoškovice)
12:35RZ Staroměstská II.5,11 km
13:04RZ Krásná II.14,95 km
13:55RZ Klášter II.19,26 km
14:48Service F (Hoškovice)
Slavnostní vyhlášení, Mladá Boleslav
13:30ECO energy Rally Bohemia
14:30Group B parade
15:10MČR v rally historických automobilů
16:00MČR v rally

Startovní listina

MISTROVSTVÍ ČR V RALLY

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloMČRPPPrio.
1Kopecký Jan / Hloušek JanCZEŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2FIA
2Mareš Filip / Bucha RadovanCZELAURETA AUTO ŠKODA TEAMŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
3Černý Jan / Černohorský PetrCZELouda Auto Škoda Racing TeamŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
4Pech Václav / Uhel PetrCZEEuroOil teamFord Focus WRC13ASN
5Jakeš Miroslav / Machů PetrCZESamohýl ŠKODA TeamŠkoda Fabia R52ASN
6Semerád Petr / Persein DannyCZESEMERÁD PetrŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
7Odložilík Roman / Tureček MartinCZETRT TechnologyŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
8Vlček Martin / Jugasová KarolínaCZEHYUNDAI KOWAX RACINGHyundai i20 R52ASN
9Šimek Ondřej / Baďura VítězslavCZEOrion Racing Team - KTM SHIVAFord Fiesta R52ASN
10Stříteský Dominik / Hovorka JiříCZEŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2
11Bulacia Marco / Der Ohannesian MarceloBOL / ARGŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2
12Cvrček Věroslav / Prokorát TomášCZEKONTAKT ŠKODA TEAMŠkoda Fabia R52
14Devine Callum / Fulton JamesIRLDEVINE CallumFord Fiesta R5 MkII2
15Březík Adam / Krajča OndřejCZESamohýl ŠKODA TeamŠkoda Fabia R52
16von Thurn und Taxis Albert / Ettel BernhardDEU / AUTBaumschlager Rallye & RacingVolkswagen Polo Gti R52
17Tomek David / Kopáček VáclavCZEAutokomplex MENČÍK ŠKODA Rally teamŠkoda Fabia R52
18Trojan Karel / Chlup PetrCZETROJAN KarelŠkoda Fabia R52
19Štochl Karel / Klička MilanCZEŠTOCHL KarelŠkoda Fabia R52
20Kalista Jiří / Neumann MartinCZECAKL KarelMitsubishi Lancer Evo VI13
21Savruk Michal / Palivec ŠtěpánCZESAVRUK MichalŠkoda Fabia R52
22Kačírek Petr / Picka PetrCZEDUCK RACING AUTOKLUB v AČRŠkoda Fabia R52
23Šikl Martin / Vilimek PetrCZEŠIKL MartinMitsubishi Lancer Evo IX3
24Dědic Vlastimil / Pokorný MilanCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia R52
25Fritz Stefan / Winter GeraldAUTFRITZ StefanŠkoda Fabia S20002
26Pokorný Zdeněk / Lasevič RichardCZEPOKORNÝ ZdeněkŠkoda Fabia R52
27Dohnal Jan / Vybíral IvoCZEDOHNAL JanRenault Clio S160012
28Dohnal René / Švec RomanCZEDOHNAL RenéPeugeot 208 Rally45
29Stejskal Václav / Viktora StanislavCZEAUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČRRenault Clio R3T5
30Štefan David / Vichtora OndřejCZEŠTEFAN DavidPeugeot 208 Rally45
31Brož Dominik / Navrátil JakubCZEBROŽ DominikPeugeot 208 R26
32Frána Lukáš / Odvárka PavelCZEFrátherm Rally TeamCitroën DS3 R3T5
33Dunovský Václav / Dejl LubošCZEDunovský Peugeot Rallye Team klub v AČRFord Fiesta Rally46
34Hansen Victor / Johansson VictorSWEHANSEN VictorPeugeot 208 R26
35Lukašík Petr / Lukašíková Mikulášková MartinaCZELUKAŠÍK PetrFord Fiesta Rally46
36Firla Lumír / Večerka MichalCZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Peugeot 208 R26
37Nwelati Dominik / Stross JiříCZENWELATI DominikOpel Adam R26
38Číž Miroslav / Večerka MichalCZEČÍŽ MiroslavPeugeot 208 R26
39Soldát David / Winzig JanCZESOLDÁT DavidPeugeot 208 R26
40Nešetřil Petr / Černoch JiříCZENEŠETŘIL PetrPorsche 997 GT34
41Rada Martin / Jugas JaroslavCZEAGROTEC AUTOKLUB v AČRFiat 124 Abarth RGT4
42Tuček Marcel / Dufek PetrCZEKlub Fox Racing Team v AČRMitsubishi Lancer Evo IX3
43Lošťák Martin / Wimmer JiříCZEAiteq RacingSubaru Impreza WRX Sti3
44Pertlíček Jiří / Orava RadimCZEPERTLÍČEK JiříFord Fiesta Open N13
45Horák Libor / Fryč IvanCZEProtocarsCZMitsubishi Mirage Open N13
46Vlček Marek / Plachý TomášCZERentor racing team s.r.o.Škoda Fabia R52
47Raith Kevin / Wögerer ChristophAUTRAITH KevinŠkoda Fabia S20002
48Ludvíček Jan / Sedláček LukášCZELUDVÍČEK JanPeugeot 208 R26
49Šipoš Filip / Zigler MartinSVK / CZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Peugeot 208 R26
50Havránek Michal / Šmíd TomášCZEHAVRÁNEK MichalFord Fiesta R2T6
51Tenkl Lubomír / Horák JiříCZERacing Club 2008 v AČRBMW M313
52Widłak Igor / Dymurski DanielPOLKG-RTFord Fiesta Rally33
53Liška Václav / Lišková LenkaCZELIŠKA VáclavMitsubishi Lancer Evo IX3
54Václavík Tomáš / Haumer DavidCZEVÁCLAVÍK TomášNissan Almera GTI12
55Čabaj Miroslav / Štindl VladimírCZEČABAJ MiroslavŠkoda Fabia TDI11
56Wolf Adam / Jerie MatyášCZEWOLF AdamŠkoda Fabia11
57Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas MarekCZEÚAMK - AUTOMOTOKLUB ŠKODAŠkoda Fabia TDI11
58Blanda Luděk / Hlávka JiříCZECITY TAXI racing s.r.o.Renault Clio Sport5
59Daňhel Vlastimil / Osička VladimírCZEČK motorsportRenault Clio R35
60Macek Karel / Pilný AlešCZEMACEK KarelPorsche 997 GT34
61Kutílek Miloš / Nádvorník JanCZEKUTÍLEK MilošFiat Grande Punto JTD11
62Vítovec Jiří / Zahrádka KarelCZEPošumavský auto moto klub v AČRŠkoda Fabia TDI11
63Jirovec Jakub / Kunst JakubCZEinvelt - s.r.o.Opel Adam Cup6
64Eis Lukáš / Kalkus JiříCZEEIS LukášPeugeot 208 R26
65Kuba Filip / Jurčík JanCZEKUBA FilipPeugeot 208 R26
66Rybák Jiří / Krajča JaroslavCZECITY TAXI racing s.r.o.Renault Clio Sport5
67Bartúnek Tibor / Koutský MiroslavCZEAUTO KLUB Tišnov z.s.Honda Civic Type R8
68Kastner Jaroslav / Morkus VlastimilCZEKASTNER JaroslavHonda Civic Type R8
69Mandaus Josef / Dohnal MilošCZEAuto Mandaus s.r.o.Škoda Fabia7
70Dostál Jan / Dostál ZdeněkCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia7
71Grafek Petr / Matějka JaroslavCZEGRAFEK PetrŠkoda Felicia7
72Picek Luboš / Kunst JiříCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia7
73Ciller Michal / Koťátko RadekCZECILLER MichalŠkoda Fabia7
74Zeman Milan / Vytasil JaroslavCZERALLYE KLUB STRAKY v AČRŠkoda Fabia7
75Dukát Petr / Sedláček PetrCZEDUKÁT PetrŠkoda Fabia7
76Edelmann Tobias / Andreis SteveDEUEDELMANN TobiasŠkoda Fabia7
77Havlišta Radim / Havlišta JakubCZEHAVLIŠTA RadimŠkoda Felicia7
78Telipský Petr / Matušková MichaelaCZETELIPSKÝ PetrŠkoda Fabia7
79Ulbricht Karel / Vejražka MartinCZEULBRICHT KarelŠkoda Felicia7
80Valla Rudolf / Valla TomášCZEAUTO KLUB Tišnov z.s.Škoda Fabia7
81Poživil Milan / Kulštejn JiříCZEEVROFIN Racing teamPeugeot 208 Rally45
82Kalina Miroslav / Libenský VladimírCZEKALINA MiroslavFord Fiesta R19
83Holická Barbora / Haumer DavidCZEHOLICKÁ BarboraCitroën DS3 R19
84Andrys František / Brůžek TomášCZEANDRYS FrantišekRenault Clio Sport8
85Holakovský Aleš / Vinopal MartinCZEHOLAKOVSKÝ AlešŠkoda Felicia10
86Tydlačková Pavlína / CZE / Rentor racing team s.r.o.Renault Clio Sport8
87Neruda Tomáš / Červený JanCZENERUDA Tomᚊkoda 130 LR
88Reiss Jan / Pocar VlastimilCZEREISS JanŠkoda 130 LR
89Petráš Jaroslav / Jindra PetrCZEPETRÁŠ JaroslavOpel Adam Cup6
90Pilař Jan / Cibulka MichalCZEPILAŘ JanOpel Adam Cup6
91Arnošt Tomáš / Kubů FrantišekCZEARNOŠT TomášOpel Adam Cup6
92Šulc Dominik / Picka OndřejCZEŠULC DominikOpel Adam Cup6
93Zpěvák Kryštof / Navrátil JakubCZEJANTAR TEAM s.r.o.Opel Adam Cup6
94Kohn Filip / Omelka ZdeněkCZEKOHN FilipOpel Adam Cup6
95Kolář Michal / Uhříček DavidCZEKOLÁŘ MichalOpel Adam Cup6

MISTROVSTVÍ ČR V RALLY HISTORICKÝCH AUTOMOBILŮ

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloMČR
201Janota Miroslav / Lasevič RichardCZEJANOTA MiroslavOpel Kadett CoupeC3
202Enge Tomáš / Engová LucieCZEENGE RACING s.r.o.Ford Escort RS 2000D3
203Neumann Vlastimil / Hlavatý MartinCZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Ford Escort RS CosworthF7
204Káňa Jiří / Král JosefCZEKÁŇA JiříFord Sierra RS CosworthF7
205Kotrmon Libor / Kolivošková VeronikaCZE / SVKKOTRMON LiborFord Escort RS CosworthF7
206Klik Martin / Maryška RomanCZEKLIK MartinLada VFTSE6
207Knížek Martin / Šlegl PetrCZEKNÍŽEK MartinBMW 318iSE3
208Bělohradský Tomáš / Rieger DavidCZEBĚLOHRADSKÝ TomášBMW 318iSF6
209Štolfa Jindřich / Hawel ZdeněkCZEŠTOLFA JindřichRover 220 GtiF6
210Zenkl Otakar / Střeska TomášCZEAutospektrum Škoda teamŠkoda Favorit 136 LE1
211Hejhal Petr / Hejhal MartinCZEHEJHAL PetrŠkoda 130 LRE5
212Kašpar Jiří / Adámek PavelCZEKAŠPAR JiříŠkoda 130 LRE5
214Berger Vladimír / Ryšánek PavelCZEÚAMK - AUTOMOTOKLUB ŠKODAŠkoda 130 LRE5
215Klepáč Martin / Krčma PetrCZEKLEPÁČ MartinPeugeot 309 GtiE3
216Peták Josef / Ernst MichalCZEPETÁK JosefNissan Sunny GTIF6
218Šrámek Jiří / Horáček JindřichCZEŠRÁMEK JiříBMW 318iSF6
217Mandík Vladimír / Osička VladimírCZEMANDÍK VladimírMercedes-Benz 190 EE7
219Hostaš Václav / Hořejší RadekCZEAUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČRLada VFTSE6
220Hýbner Vratislav / Martinisko RomanCZEHÝBNER VratislavFord Sierra CosworthE4
221Sekyra Miloš / Kotál JakubCZESEKYRA MilošBMW 318iSF6
222Mihulka Roman / Soumar JiříCZEMIHULKA RomanFord Escort RS 2000D3
223Kakrda Josef / Bošek PetrCZEKAKRDA JosefOpel Ascona AC3
224Maier Pavel / Minářík PetrCZEMAIER PavelFord Escort RS 1600C3
225Carbol Tomáš / Smrčková KristýnaCZECARBOL Tomᚊkoda 120 S RallyeC1
226Jun Miroslav / Šíma ZdeněkCZEJUN MiroslavSuzuki Swift GTiF5
227Blahout Milan / Červený DušanCZEBLAHOUT MilanLada VFTSE6
228Terš Jiří / Vítovec PavelCZEPošumavský auto moto klub v AČRŠkoda Favorit 136 LE1
229Čuřín Vlastimil / Vorel VáclavCZEMotorsport & Services s.r.o.Škoda Favorit 136 LE1
230Neoral Martin / Votápek JiříCZENEORAL MartinŠkoda Favorit 136 LE1
231Horčík Karel / Zetek JiříCZEHORČÍK KarelŠkoda 130 LE1
232Kovář David / Rupert JanCZEKOVÁŘ DavidŠkoda Favorit 136 LE1
233Bahník Ladislav / Bahník MiroslavCZEBAHNÍK LadislavPeugeot 205 GtiE3
234Šimánko Jan / Báťa KarelCZEŠIMÁNKO JanŠkoda 130 LE1
235Pavlíček Michal / Poláček FrantišekCZEČK motorsportFord Escort RS 1600C3
236Šabaka Jan / Kratěnová PavlaCZEŠABAKA JanPeugeot 205 GtiE3
237Kabourek Vítězslav / Rubáš MichalCZEKABOUREK VítězslavŠkoda 120 SC1
238Kovařík Oldřich / Píža JosefCZEKOVAŘÍK OldřichŠkoda Octavia TSA1

GROUP B PARADE

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměVozidloLEGTyp vozuRok
420Kafka Stanislav / Velebný MichalCZEŠkoda 200 RS5Originál1974
401Ulip Jiří / Ulipová HanaCZEAudi Sport Quattro S1 E2BReplika1985
402Zander Lars Juergen / Müller MichelleDEUFord Escort WRCWRCOriginál1993
403Smeets Michel / Janssen DesmondNLD / CZEFord Escort 1300 GT2Originál1970
404Bartášek Josef / Slavík JanCZEŠkoda 130 RS2Originál1978
405Holub Milan / Luxemburková LucieCZEŠkoda 160 RS MTXBOriginál1984
406Ritz Oliver / Ritz StephanieCZEŠkoda 130 RS2Originál1977
407Klinger Jan / Kuník StanislavCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1990
408Karpfinger Tomáš / Klap JanCZEŠkoda 130 RS2Replika1980
409Kališ Ivan / Maršálková RenátaCZEŠkoda FeliciaAOriginál1996
410Častulík Václav / Častulík JosefCZEŠkoda 130 LRBReplika1977
411Hodan Miroslav / Choura JakubCZEOpel Kadett Coupe2Replika1976
412Matas Zdeněk / Vyletová DanaCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1992
414Lopata Jiří / Lopata JiříCZEŠkoda 130 LRBReplika1987
415Jelínek Jiří / Primová MiroslavaCZEŠkoda Favorit 136 LAOriginál1989
416Nejdl Jiří / Argmannová EvaCZELada 1600 R2Replika1974
417Vocásek Michal / Boháčková KristinaCZEOpel Kadett Coupe2Replika1970
418Sobotka Bronislav / Vachata PetrCZELada VFTSBReplika1985
419Stránský Ing Horst / Bičíková Stránská MichaelaCZEŠkoda 120 S Rallye2Originál1974
421Matějus Lukáš / Matějusová IvanaCZEŠkoda 120 LSAReplika1996
422Brodský Luděk / Brodská PetraCZEŠkoda 120 S Rallye2Replika1974
423Švajda Zdeněk / Vrkoslav JanCZEŠkoda 120 S2Replika1974
424Faltys Matěj / Faltysová VeronikaCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1992
425Petr Daniel / Pšenička JakubCZEŠkoda 100 L2Replika1971

ECO ENERGY RALLY BOHEMIA

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloKat.Druh pohonuWRE*
1Novotný Jan / Jakušev PetrCZEPeugeot MOTORVIZE.czPeugeot e-2081electro
2Žďárský Michal / Nábělek JakubCZEKia CzechKia e-Niro1electro
3Motlík Jakub / Paroubek JiříCZEŠKODA AutoŠkoda Enyaq iV1electro
4Tomíšek Marek / Tomíšek MiroslavCZEKia CzechKia e-Niro1electro
5Dittrich Lukáš / Dittrich MilošCZEAF Peugeot TeamPeugeot e-2081electro
6Huňáček Pavel / Formánek VojtěchCZEKia CzechKia e-Soul1electro
7Trnka Zdeněk / Smolík ZdeněkCZEDS Automobiles - STK Okříšky RTDS DS3 Crossback e-tense1electro
8Mirovský Zdeněk / Chadim AlešCZEDS Automobiles - STK Okříšky RTDS DS3 Crossback e-tense1electro
9Nemrava Jan / Ondráček PavelCZEPeugeot Autohled.czPeugeot e-2081electro
10Běhal Bart / Tomaides MartinCZEŠKODA AutoŠkoda Enyaq iV1electro
11Hunčovský Ondřej / Hunčovská TerezaCZETeslička.czŠkoda Citigo-e iV1electro
12Průša Adam / Průša DanielCZEMitsubishi Motors ČRMitsubishi Eclipse Cross PHEV2plugin
14Slovak Igor / Slovakova AndreaCZETesla Owners - NortonTesla Model 3 LR1electro
15Borůvka Zdeněk / Borůvka VáclavCZEID.3 by PORSCHE SMÍCHOVVolkswagen ID.31electro
16Semotam Jan / Korec JiříCZEAsociace pro elektromobilitu IIITesla Model S1electro
17Blahout Filip / Blahoutová KateřinaCZEAutonabijeni.cz Webasto e-TeamBMW i3s1electro
18Hladík Jiří / Tiler MichalCZEyoungtimerclassicVW e-Golf1electro
19Jiřík Josef / Lieskovská PetraCZEZoe ZooRenault Zoe1electro
20Adam Jonáš / Adamová AdélaCZEProtech elektromobilyFiat 500e1electro
21Hájek Kryštof / Procházková NikolaCZEAsociace pro elektromobilitu IITesla Model 31electro
22Hataš LukášCZEAsociace pro elektromobilituTesla Model X1electro