St. č. Posádka Start 1,6 km 3,5 km 5,1 km Cíl
1 Kopecký Jan / Hloušek Jan 11:02 53.1 2:10.5 3:09.2 4:37.5
2 Mareš Filip / Bucha Radovan 11:03 +4.0
4 Pech Václav / Uhel Petr 11:05 +0.3 -0.1 -0.7 -0.6
6 Semerád Petr / Persein Danny 11:07 +10.2
7 Odložilík Roman / Tureček Martin 11:08 +3.1 +6.9 +9.7 +15.1
8 Vlček Martin / Jugasová Karolína 11:09 +3.2 +7.5 +10.2 +17.5
9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav 11:10 +6.8 +15.2 +22.1 +34.3
10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří 11:11 +1.2 +3.2 +4.7 +5.9
12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš 11:12 +3.2 +7.2 +9.1 +12.1
11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo 11:13 +1.4 +4.1 +6.3 +27.8
15 Březík Adam / Krajča Ondřej 11:14 +3.9 +8.5 +12.4 +20.9
16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard 11:15 +3.0 +7.3 +8.4 +12.6
17 Tomek David / Kopáček Václav 11:16 +4.4 +12.1 +16.9 +27.1
18 Trojan Karel / Chlup Petr 11:17 +6.8 +12.9 +16.3 +26.5
19 Štochl Karel / Klička Milan 11:18 +5.6 +13.3 +20.0 +32.9
20 Kalista Jiří / Neumann Martin 11:19 +6.8 +14.8 +19.9 +30.7
21 Savruk Michal / Palivec Štěpán 11:20 +4.7 +12.5 +18.1 +29.2
22 Kačírek Petr / Picka Petr 11:21 +7.6 +17.7 +24.1 +39.7
23 Šikl Martin / Vilimek Petr 11:22 +6.5 +16.1 +22.8 +36.5
24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan 11:23 +8.8 +17.6 +23.8 +40.1
25 Fritz Stefan / Winter Gerald 11:24 +10.3 +20.7 +30.2 +47.3
26 Pokorný Zdeněk / Lasevič Richard 11:25 +7.1 +15.4 +22.5
27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo 11:26 +4.7 +12.7 +17.8 +27.1
28 Dohnal René / Švec Roman 11:27 +5.8 +15.1 +20.3 +29.7
29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav 11:28 +7.5 +17.5 +24.4 +35.7
30 Štefan David / Vichtora Ondřej 11:29 +7.3 +17.5 +23.5 +36.3
31 Brož Dominik / Navrátil Jakub 11:30 +46.4
33 Dunovský Václav / Dejl Luboš 11:32 +9.7 +23.3 +33.3 +47.7
34 Hansen Victor / Johansson Victor 11:33 +7.6 +19.9 +27.9 +40.6
36 Firla Lumír / Večerka Michal 11:35 +9.8 +23.2 +31.9 +48.6
37 Nwelati Dominik / Stross Jiří 11:36 +15.4 +35.0 +49.5 +1:17.6
38 Číž Miroslav / Večerka Michal 11:37 +7.7 +18.5 +25.9 +40.1
39 Soldát David / Winzig Jan 11:38 +9.0 +21.2 +30.7 +44.2
41 Rada Martin / Jugas Jaroslav 11:40 +9.8 +21.4 +30.2 +50.0
42 Tuček Marcel / Dufek Petr 11:41 +12.9 +25.4 +34.1 +52.4
43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří 11:42 +10.2 +24.3 +34.7 +51.6
45 Horák Libor / Fryč Ivan 11:43 +36.5
46 Vlček Marek / Plachý Tomáš 11:44 +11.7 +23.2 +33.0 +50.7
47 Raith Kevin / Wögerer Christoph 11:45 +10.0 +21.3 +25.8 +35.6
48 Ludvíček Jan / Sedláček Lukáš 11:46 +9.1 +21.0 +29.7 +44.6
35 Lukašík Petr / Lukašíková Mikulášková Martina 11:34 +8.5 +19.3 +27.9 +41.3
49 Šipoš Filip / Zigler Martin 11:47 +11.2 +27.3 +38.9 +58.4
50 Havránek Michal / Šmíd Tomáš 11:48 +8.7 +19.0 +26.3 +1:36.0
51 Tenkl Lubomír / Horák Jiří 11:49 +13.1 +27.9 +38.7 +59.5
52 Widłak Igor / Dymurski Daniel 11:50 +10.9 +25.1 +37.6 +1:01.9
53 Liška Václav / Lišková Lenka 11:51 +12.2 +28.8 +40.9 +1:00.8
55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír 11:52 +11.4 +27.5 +38.4 +58.5
56 Wolf Adam / Jerie Matyáš 11:53 +12.9
57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek 11:54 +10.7 +25.9 +36.1 +51.0
58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří 11:55 +16.3 +36.0 +50.3 +1:12.9
59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír 11:56 +15.6 +37.5 +51.4 +1:20.0
60 Macek Karel / Pilný Aleš 11:57 +14.1 +31.5 +46.0 +1:09.4
61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan 11:58 +16.1 +38.5 +56.7 +1:24.2
62 Vítovec Jiří / Zahrádka Karel 11:59 +14.9
63 Jirovec Jakub / Kunst Jakub 12:00 +1:14.4
64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří 12:01 +12.8 +30.9 +43.5 +1:06.3
65 Kuba Filip / Jurčík Jan 12:02 +10.7 +24.8 +46.1 +1:05.2
67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav 12:04 +13.9 +32.7 +45.8 +1:09.5
68 Kastner Jaroslav / Morkus Vlastimil 12:05 +15.5 +34.5 +49.7 +1:14.5
69 Mandaus Josef / Dohnal Miloš 12:06 +17.0 +37.5 +55.1 +1:20.7
70 Dostál Jan / Dostál Zdeněk 12:07 +17.2 +43.0 +1:00.8 +1:31.4
71 Grafek Petr / Matějka Jaroslav 12:08 +1:13.8
73 Ciller Michal / Koťátko Radek 12:10 +16.9 +40.7 +59.4 +1:27.0
74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav 12:11 +16.6 +39.7 +56.5 +1:25.5
75 Dukát Petr / Sedláček Petr 12:12 +15.0 +39.0 +56.7 +1:22.9
77 Havlišta Radim / Havlišta Jakub 12:14 +14.4
80 Valla Rudolf / Valla Tomáš 12:17 +17.4 +44.0 +1:04.9 +1:36.1
81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří 12:18 +17.7 +42.9 +1:02.8 +1:37.7
82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír 12:19 +1:22.4
83 Holická Barbora / Haumer David 12:20 +20.9 +48.4 +1:06.1 +1:37.8
84 Andrys František / Brůžek Tomáš 12:21 +18.2 +45.2 +1:05.9 +1:39.5
85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin 12:22 +23.4 +56.9 +1:20.5 +1:52.7
87 Neruda Tomáš / Červený Jan 12:24 +16.0 +41.5
88 Reiss Jan / Pocar Vlastimil 12:26 +17.6 +45.6 +1:07.8 +1:56.5
89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr 12:28 +10.0 +28.9 +40.2 +55.0
90 Pilař Jan / Cibulka Michal 12:29 +12.9 +29.9 +42.6 +1:01.7
91 Arnošt Tomáš / Kubů František 12:30 +11.9 +28.5 +42.0 +59.9
94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk 12:32 +19.7 +43.9 +1:03.4 +1:26.7
95 Kolář Michal / Uhříček David 12:33 +14.9 +36.7 +51.9 +1:16.4
3 Černý Jan / Černohorský Petr 11:04 +0.8 +3.1 +4.0 +7.0
5 Jakeš Miroslav / Machů Petr 11:06 +1.3 +3.7 +4.6 +8.6
32 Frána Lukáš / Odvárka Pavel 11:31 +8.7 +18.5 +26.3 +42.0
40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří 11:39 +6.2 +13.3 +20.0 +33.0
66 Rybák Jiří / Krajča Jaroslav 12:03 +12.3 +33.6 +47.9 +1:10.2
92 Šulc Dominik / Picka Ondřej 12:31 +11.3 +29.8 +43.2 +1:01.1

Pořadí před RZ 3

# St. č. Posádka Čas
1 4 Pech Václav / Uhel Petr 6:36.2
2 1 Kopecký Jan / Hloušek Jan +0.7
3 2 Mareš Filip / Bucha Radovan +2.7
4 11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo +5.5
5 3 Černý Jan / Černohorský Petr +5.8
6 10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří +8.9
7 5 Jakeš Miroslav / Machů Petr +9.0
8 6 Semerád Petr / Persein Danny +10.2
9 15 Březík Adam / Krajča Ondřej +11.8
10 12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš +12.1
11 7 Odložilík Roman / Tureček Martin +13.2
12 8 Vlček Martin / Jugasová Karolína +17.7
13 16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard +18.2
14 17 Tomek David / Kopáček Václav +24.1
15 18 Trojan Karel / Chlup Petr +25.0
16 9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav +29.9
17 19 Štochl Karel / Klička Milan +35.8
18 21 Savruk Michal / Palivec Štěpán +36.3
19 27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo +36.6
20 20 Kalista Jiří / Neumann Martin +40.4
21 24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan +41.4
22 28 Dohnal René / Švec Roman +41.8
23 23 Šikl Martin / Vilimek Petr +42.3
24 47 Raith Kevin / Wögerer Christoph +42.4
25 45 Horák Libor / Fryč Ivan +49.2
26 40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří +49.3
27 30 Štefan David / Vichtora Ondřej +52.0
28 26 Pokorný Zdeněk / Lasevič Richard +52.4
29 29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav +54.8
- 203 Neumann Vlastimil / Hlavatý Martin +54.8
31 32 Frána Lukáš / Odvárka Pavel +55.1
32 22 Kačírek Petr / Picka Petr +55.5
33 31 Brož Dominik / Navrátil Jakub +56.3
34 34 Hansen Victor / Johansson Victor +57.3
- 39 Soldát David / Winzig Jan +57.3
36 36 Firla Lumír / Večerka Michal +1:00.7
37 35 Lukašík Petr / Lukašíková Mikulášková Martina +1:02.3
38 52 Widłak Igor / Dymurski Daniel +1:03.6
39 50 Havránek Michal / Šmíd Tomáš +1:04.2
40 48 Ludvíček Jan / Sedláček Lukáš +1:08.0
41 202 Enge Tomáš / Engová Lucie +1:08.6
42 201 Janota Miroslav / Novák Petr +1:08.8
43 41 Rada Martin / Jugas Jaroslav +1:09.0
44 42 Tuček Marcel / Dufek Petr +1:09.8
45 38 Číž Miroslav / Večerka Michal +1:09.9
46 46 Vlček Marek / Plachý Tomáš +1:10.2
47 33 Dunovský Václav / Dejl Luboš +1:12.3
48 43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří +1:12.7
49 89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr +1:14.8
50 205 Kotrmon Libor / Kolivošková Veronika +1:16.2
51 51 Tenkl Lubomír / Horák Jiří +1:17.2
52 204 Káňa Jiří / Král Josef +1:17.4
53 91 Arnošt Tomáš / Kubů František +1:18.5
54 57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek +1:19.3
55 56 Wolf Adam / Jerie Matyáš +1:19.7
56 37 Nwelati Dominik / Stross Jiří +1:20.6
57 65 Kuba Filip / Jurčík Jan +1:22.0
58 49 Šipoš Filip / Zigler Martin +1:24.2
59 55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír +1:27.1
60 92 Šulc Dominik / Picka Ondřej +1:27.9
61 212 Kašpar Jiří / Adámek Pavel +1:28.2
62 207 Knížek Martin / Šlegl Petr +1:29.2
63 206 Klik Martin / Maryška Roman +1:30.7
64 63 Jirovec Jakub / Kunst Jakub +1:31.5
65 211 Hejhal Petr / Hejhal Martin +1:31.9
66 216 Peták Josef / Ernst Michal +1:32.8
67 59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír +1:33.3
68 90 Pilař Jan / Cibulka Michal +1:33.8
69 67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav +1:36.1
70 210 Zenkl Otakar / Střeska Tomáš +1:36.7
71 71 Grafek Petr / Matějka Jaroslav +1:37.9
72 53 Liška Václav / Lišková Lenka +1:39.3
73 209 Štolfa Jindřich / Hawel Zdeněk +1:39.6
74 64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří +1:40.4
75 68 Kastner Jaroslav / Morkus Vlastimil +1:42.2
76 218 Šrámek Jiří / Horáček Jindřich +1:42.9
- 220 Hýbner Vratislav / Martinisko Roman +1:42.9
78 82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír +1:43.4
79 69 Mandaus Josef / Dohnal Miloš +1:44.0
80 73 Ciller Michal / Koťátko Radek +1:44.2
81 66 Rybák Jiří / Krajča Jaroslav +1:46.2
82 60 Macek Karel / Pilný Aleš +1:47.2
83 214 Berger Vladimír / Ryšánek Pavel +1:49.5
84 217 Mandík Vladimír / Osička Vladimír +1:50.3
85 208 Bělohradský Tomáš / Rieger David +1:51.5
86 62 Vítovec Jiří / Zahrádka Karel +1:52.6
87 219 Hostaš Václav / Hořejší Radek +1:53.3
88 61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan +1:54.2
89 222 Mihulka Roman / Soumar Jiří +1:56.5
90 81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří +1:57.2
91 58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří +1:57.5
92 229 Čuřín Vlastimil / Vorel Václav +1:58.7
93 230 Neoral Martin / Votápek Jiří +1:59.4
94 95 Kolář Michal / Uhříček David +2:02.4
95 88 Reiss Jan / Pocar Vlastimil +2:02.7
- 94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk +2:02.7
97 87 Neruda Tomáš / Červený Jan +2:02.8
98 74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav +2:03.4
99 75 Dukát Petr / Sedláček Petr +2:06.4
100 79 Ulbricht Karel / Vejražka Martin +2:07.5
101 83 Holická Barbora / Haumer David +2:09.5
102 235 Pavlíček Michal / Poláček František +2:09.7
103 223 Kakrda Josef / Bošek Petr +2:11.0
104 225 Carbol Tomáš / Smrčková Kristýna +2:15.5
105 80 Valla Rudolf / Valla Tomáš +2:15.8
106 221 Sekyra Miloš / Kotál Jakub +2:16.8
107 233 Bahník Ladislav / Bahník Miroslav +2:19.7
108 224 Maier Pavel / Minářík Petr +2:20.1
109 231 Horčík Karel / Zetek Jiří +2:20.2
110 84 Andrys František / Brůžek Tomáš +2:20.9
111 226 Jun Miroslav / Šíma Zdeněk +2:22.8
112 228 Terš Jiří / Vítovec Pavel +2:28.6
113 25 Fritz Stefan / Winter Gerald +2:29.8
114 234 Šimánko Jan / Báťa Karel +2:31.4
115 236 Šabaka Jan / Kratěnová Pavla +2:53.0
116 237 Kabourek Vítězslav / Rubáš Michal +2:55.2
117 238 Kovařík Oldřich / Píža Josef +2:59.3
118 85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin +4:16.3
119 77 Havlišta Radim / Havlišta Jakub +5:22.2
120 70 Dostál Jan / Dostál Zdeněk +5:40.5

Pořadí v RZ 3

# St. č. Posádka Čas
1 4 Pech Václav / Uhel Petr 4:36.9
2 1 Kopecký Jan / Hloušek Jan +0.6
3 2 Mareš Filip / Bucha Radovan +4.6
4 10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří +6.5
5 3 Černý Jan / Černohorský Petr +7.6
6 5 Jakeš Miroslav / Machů Petr +9.2
7 6 Semerád Petr / Persein Danny +10.8
8 12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš +12.7
9 16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard +13.2
10 7 Odložilík Roman / Tureček Martin +15.7
11 8 Vlček Martin / Jugasová Karolína +18.1
12 15 Březík Adam / Krajča Ondřej +21.5
13 18 Trojan Karel / Chlup Petr +27.1
14 17 Tomek David / Kopáček Václav +27.7
- 27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo +27.7
16 11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo +28.4
17 21 Savruk Michal / Palivec Štěpán +29.8
18 28 Dohnal René / Švec Roman +30.3
19 20 Kalista Jiří / Neumann Martin +31.3
20 19 Štochl Karel / Klička Milan +33.5
21 40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří +33.6
22 9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav +34.9
23 47 Raith Kevin / Wögerer Christoph +36.2
24 29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav +36.3
25 30 Štefan David / Vichtora Ondřej +36.9
26 23 Šikl Martin / Vilimek Petr +37.1
- 45 Horák Libor / Fryč Ivan +37.1
28 22 Kačírek Petr / Picka Petr +40.3
29 24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan +40.7
- 38 Číž Miroslav / Večerka Michal +40.7
31 203 Neumann Vlastimil / Hlavatý Martin +40.9
32 34 Hansen Victor / Johansson Victor +41.2
33 35 Lukašík Petr / Lukašíková Mikulášková Martina +41.9
34 32 Frána Lukáš / Odvárka Pavel +42.6
35 202 Enge Tomáš / Engová Lucie +44.1
36 39 Soldát David / Winzig Jan +44.8
37 48 Ludvíček Jan / Sedláček Lukáš +45.2
38 31 Brož Dominik / Navrátil Jakub +47.0
39 205 Kotrmon Libor / Kolivošková Veronika +47.7
40 25 Fritz Stefan / Winter Gerald +47.9
41 33 Dunovský Václav / Dejl Luboš +48.3
42 36 Firla Lumír / Večerka Michal +49.2
43 201 Janota Miroslav / Novák Petr +50.3
44 41 Rada Martin / Jugas Jaroslav +50.6
45 217 Mandík Vladimír / Osička Vladimír +51.2
46 46 Vlček Marek / Plachý Tomáš +51.3
47 57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek +51.6
- 204 Káňa Jiří / Král Josef +51.6
49 43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří +52.2
50 42 Tuček Marcel / Dufek Petr +53.0
51 89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr +55.6
52 49 Šipoš Filip / Zigler Martin +59.0
53 55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír +59.1
54 212 Kašpar Jiří / Adámek Pavel +59.5
55 51 Tenkl Lubomír / Horák Jiří +1:00.1
56 91 Arnošt Tomáš / Kubů František +1:00.5
57 53 Liška Václav / Lišková Lenka +1:01.4
58 92 Šulc Dominik / Picka Ondřej +1:01.7
59 90 Pilař Jan / Cibulka Michal +1:02.3
60 52 Widłak Igor / Dymurski Daniel +1:02.5
61 211 Hejhal Petr / Hejhal Martin +1:02.6
62 207 Knížek Martin / Šlegl Petr +1:02.7
63 210 Zenkl Otakar / Střeska Tomáš +1:03.5
64 216 Peták Josef / Ernst Michal +1:03.6
65 65 Kuba Filip / Jurčík Jan +1:05.8
66 206 Klik Martin / Maryška Roman +1:06.1
67 208 Bělohradský Tomáš / Rieger David +1:06.6
68 64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří +1:06.9
69 222 Mihulka Roman / Soumar Jiří +1:07.3
70 219 Hostaš Václav / Hořejší Radek +1:09.1
71 60 Macek Karel / Pilný Aleš +1:10.0
72 67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav +1:10.1
73 209 Štolfa Jindřich / Hawel Zdeněk +1:10.6
74 220 Hýbner Vratislav / Martinisko Roman +1:10.7
75 66 Rybák Jiří / Krajča Jaroslav +1:10.8
76 214 Berger Vladimír / Ryšánek Pavel +1:12.3
77 58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří +1:13.5
78 71 Grafek Petr / Matějka Jaroslav +1:14.4
79 63 Jirovec Jakub / Kunst Jakub +1:15.0
80 68 Kastner Jaroslav / Morkus Vlastimil +1:15.1
81 218 Šrámek Jiří / Horáček Jindřich +1:15.9
82 230 Neoral Martin / Votápek Jiří +1:16.9
83 95 Kolář Michal / Uhříček David +1:17.0
84 228 Terš Jiří / Vítovec Pavel +1:17.9
85 37 Nwelati Dominik / Stross Jiří +1:18.2
86 233 Bahník Ladislav / Bahník Miroslav +1:20.2
87 59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír +1:20.6
88 69 Mandaus Josef / Dohnal Miloš +1:21.3
89 231 Horčík Karel / Zetek Jiří +1:22.9
90 82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír +1:23.0
91 75 Dukát Petr / Sedláček Petr +1:23.5
92 61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan +1:24.8
93 229 Čuřín Vlastimil / Vorel Václav +1:25.9
94 74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav +1:26.1
95 94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk +1:27.3
96 73 Ciller Michal / Koťátko Radek +1:27.6
97 221 Sekyra Miloš / Kotál Jakub +1:30.2
98 223 Kakrda Josef / Bošek Petr +1:31.1
99 70 Dostál Jan / Dostál Zdeněk +1:32.0
100 226 Jun Miroslav / Šíma Zdeněk +1:33.0
101 235 Pavlíček Michal / Poláček František +1:34.0
102 50 Havránek Michal / Šmíd Tomáš +1:36.6
103 80 Valla Rudolf / Valla Tomáš +1:36.7
104 234 Šimánko Jan / Báťa Karel +1:37.6
105 81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří +1:38.3
106 83 Holická Barbora / Haumer David +1:38.4
107 84 Andrys František / Brůžek Tomáš +1:40.1
- 225 Carbol Tomáš / Smrčková Kristýna +1:40.1
109 224 Maier Pavel / Minářík Petr +1:42.1
110 236 Šabaka Jan / Kratěnová Pavla +1:47.2
111 85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin +1:53.3
112 237 Kabourek Vítězslav / Rubáš Michal +1:56.2
113 88 Reiss Jan / Pocar Vlastimil +1:57.1
114 238 Kovařík Oldřich / Píža Josef +2:04.9

Pořadí po RZ 3

# St. č. Posádka Čas
1 4 Pech Václav / Uhel Petr 11:13.1
2 1 Kopecký Jan / Hloušek Jan +1.3
3 2 Mareš Filip / Bucha Radovan +7.3
4 3 Černý Jan / Černohorský Petr +13.4
5 10 Stříteský Dominik / Hovorka Jiří +15.4
6 5 Jakeš Miroslav / Machů Petr +18.2
7 6 Semerád Petr / Persein Danny +21.0
8 12 Cvrček Věroslav / Prokorát Tomáš +24.8
9 7 Odložilík Roman / Tureček Martin +28.9
10 16 von Thurn und Taxis Albert / Ettel Bernhard +31.4
11 15 Březík Adam / Krajča Ondřej +33.3
12 11 Bulacia Marco / Der Ohannesian Marcelo +33.9
13 8 Vlček Martin / Jugasová Karolína +35.8
14 17 Tomek David / Kopáček Václav +51.8
15 18 Trojan Karel / Chlup Petr +52.1
16 27 Dohnal Jan / Vybíral Ivo +1:04.3
17 9 Šimek Ondřej / Baďura Vítězslav +1:04.8
18 21 Savruk Michal / Palivec Štěpán +1:06.1
19 19 Štochl Karel / Klička Milan +1:09.3
20 20 Kalista Jiří / Neumann Martin +1:11.7
21 28 Dohnal René / Švec Roman +1:12.1
22 47 Raith Kevin / Wögerer Christoph +1:18.6
23 23 Šikl Martin / Vilimek Petr +1:19.4
24 24 Dědic Vlastimil / Pokorný Milan +1:22.1
25 40 Nešetřil Petr / Černoch Jiří +1:22.9
26 45 Horák Libor / Fryč Ivan +1:26.3
27 30 Štefan David / Vichtora Ondřej +1:28.9
28 29 Stejskal Václav / Viktora Stanislav +1:31.1
29 203 Neumann Vlastimil / Hlavatý Martin +1:35.7
30 22 Kačírek Petr / Picka Petr +1:35.8
31 32 Frána Lukáš / Odvárka Pavel +1:37.7
32 34 Hansen Victor / Johansson Victor +1:38.5
33 39 Soldát David / Winzig Jan +1:42.1
34 31 Brož Dominik / Navrátil Jakub +1:43.3
35 35 Lukašík Petr / Lukašíková Mikulášková Martina +1:44.2
36 36 Firla Lumír / Večerka Michal +1:49.9
37 38 Číž Miroslav / Večerka Michal +1:50.6
38 202 Enge Tomáš / Engová Lucie +1:52.7
39 48 Ludvíček Jan / Sedláček Lukáš +1:53.2
40 201 Janota Miroslav / Novák Petr +1:59.1
41 41 Rada Martin / Jugas Jaroslav +1:59.6
42 33 Dunovský Václav / Dejl Luboš +2:00.6
43 46 Vlček Marek / Plachý Tomáš +2:01.5
44 42 Tuček Marcel / Dufek Petr +2:02.8
45 205 Kotrmon Libor / Kolivošková Veronika +2:03.9
46 43 Lošťák Martin / Wimmer Jiří +2:04.9
47 52 Widłak Igor / Dymurski Daniel +2:06.1
48 204 Káňa Jiří / Král Josef +2:09.0
49 89 Petráš Jaroslav / Jindra Petr +2:10.4
50 57 Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas Marek +2:10.9
51 51 Tenkl Lubomír / Horák Jiří +2:17.3
52 91 Arnošt Tomáš / Kubů František +2:19.0
53 49 Šipoš Filip / Zigler Martin +2:23.2
54 55 Čabaj Miroslav / Štindl Vladimír +2:26.2
55 212 Kašpar Jiří / Adámek Pavel +2:27.7
56 65 Kuba Filip / Jurčík Jan +2:27.8
57 92 Šulc Dominik / Picka Ondřej +2:29.6
58 207 Knížek Martin / Šlegl Petr +2:31.9
59 211 Hejhal Petr / Hejhal Martin +2:34.5
60 90 Pilař Jan / Cibulka Michal +2:36.1
61 216 Peták Josef / Ernst Michal +2:36.4
62 206 Klik Martin / Maryška Roman +2:36.8
63 37 Nwelati Dominik / Stross Jiří +2:38.8
64 210 Zenkl Otakar / Střeska Tomáš +2:40.2
65 53 Liška Václav / Lišková Lenka +2:40.7
66 50 Havránek Michal / Šmíd Tomáš +2:40.8
67 217 Mandík Vladimír / Osička Vladimír +2:41.5
68 67 Bartúnek Tibor / Koutský Miroslav +2:46.2
69 63 Jirovec Jakub / Kunst Jakub +2:46.5
70 64 Eis Lukáš / Kalkus Jiří +2:47.3
71 209 Štolfa Jindřich / Hawel Zdeněk +2:50.2
72 71 Grafek Petr / Matějka Jaroslav +2:52.3
73 220 Hýbner Vratislav / Martinisko Roman +2:53.6
74 59 Daňhel Vlastimil / Osička Vladimír +2:53.9
75 66 Rybák Jiří / Krajča Jaroslav +2:57.0
76 60 Macek Karel / Pilný Aleš +2:57.2
77 68 Kastner Jaroslav / Morkus Vlastimil +2:57.3
78 208 Bělohradský Tomáš / Rieger David +2:58.1
79 218 Šrámek Jiří / Horáček Jindřich +2:58.8
80 214 Berger Vladimír / Ryšánek Pavel +3:01.8
81 219 Hostaš Václav / Hořejší Radek +3:02.4
82 222 Mihulka Roman / Soumar Jiří +3:03.8
83 69 Mandaus Josef / Dohnal Miloš +3:05.3
84 82 Kalina Miroslav / Libenský Vladimír +3:06.4
85 58 Blanda Luděk / Hlávka Jiří +3:11.0
86 73 Ciller Michal / Koťátko Radek +3:11.8
87 230 Neoral Martin / Votápek Jiří +3:16.3
88 25 Fritz Stefan / Winter Gerald +3:17.7
89 61 Kutílek Miloš / Nádvorník Jan +3:19.0
90 95 Kolář Michal / Uhříček David +3:19.4
91 229 Čuřín Vlastimil / Vorel Václav +3:24.6
92 74 Zeman Milan / Vytasil Jaroslav +3:29.5
93 75 Dukát Petr / Sedláček Petr +3:29.9
94 94 Kohn Filip / Omelka Zdeněk +3:30.0
95 81 Poživil Milan / Kulštejn Jiří +3:35.5
96 233 Bahník Ladislav / Bahník Miroslav +3:39.9
97 223 Kakrda Josef / Bošek Petr +3:42.1
98 231 Horčík Karel / Zetek Jiří +3:43.1
99 235 Pavlíček Michal / Poláček František +3:43.7
100 228 Terš Jiří / Vítovec Pavel +3:46.5
101 221 Sekyra Miloš / Kotál Jakub +3:47.0
102 83 Holická Barbora / Haumer David +3:47.9
103 80 Valla Rudolf / Valla Tomáš +3:52.5
104 225 Carbol Tomáš / Smrčková Kristýna +3:55.6
105 226 Jun Miroslav / Šíma Zdeněk +3:55.8
106 88 Reiss Jan / Pocar Vlastimil +3:59.8
107 84 Andrys František / Brůžek Tomáš +4:01.0
108 224 Maier Pavel / Minářík Petr +4:02.2
109 234 Šimánko Jan / Báťa Karel +4:09.0
110 236 Šabaka Jan / Kratěnová Pavla +4:40.2
111 237 Kabourek Vítězslav / Rubáš Michal +4:51.4
112 238 Kovařík Oldřich / Píža Josef +5:04.2
113 85 Holakovský Aleš / Vinopal Martin +6:09.6
114 70 Dostál Jan / Dostál Zdeněk +7:12.5

Živé vysílání je u konce, děkujeme za sledování.

Harmonogram živého vysílání MAX Live

Neděle 11.7.2021
9:10Dispečink
10:10Divácké místo Rokytovec
15:55Cíl – vyhlášení
16:15Cíl – tisková konference
18:00Technická – rozborka vybraných vozidel

Archiv živého vysílání na Youtube

Záznam jízdy z RZ není k dispozici.

Harmonogram

Pátek 9. 7. 2021
16:00Legend exhibition2,32 km
16:45Gladiator historic2,32 km
17:45ŠKODA Rally aréna2,32 km
20:30Future Cars exhibition2,32 km
MČR, MČR HA / Sobota 10. 7. 2021
08:45Ceremonial START
09:08RZ Městská2,79 km
09:43Service A (Hoškovice)
10:32RZ Kvítkovice I.7,25 km
11:02RZ Chloudov I.7,30 km
11:28RZ Bzí I.8,52 km
12:00RZ MOGUL Radostín I.15,51 km
13:15Service B (Hoškovice)
14:19RZ Kvítkovice II.7,25 km
14:49RZ Chloudov II.7,30 km
15:15RZ Bzí II.8,52 km
15:47RZ MOGUL Radostín II.15,51 km
16:32Flexi Service C (Hoškovice)
MČR, MČR HA / Neděle 11. 7. 2021
08:00Service D (Hoškovice)
08:56RZ Staroměstská I.5,11 km
09:25RZ Krásná I.14,95 km
10:16RZ Klášter I.19,26 km
11:24Service E (Hoškovice)
12:35RZ Staroměstská II.5,11 km
13:04RZ Krásná II.14,95 km
13:55RZ Klášter II.19,26 km
14:48Service F (Hoškovice)
Slavnostní vyhlášení, Mladá Boleslav
13:30ECO energy Rally Bohemia
14:30Group B parade
15:10MČR v rally historických automobilů
16:00MČR v rally

Startovní listina

MISTROVSTVÍ ČR V RALLY

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloMČRPPPrio.
1Kopecký Jan / Hloušek JanCZEŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2FIA
2Mareš Filip / Bucha RadovanCZELAURETA AUTO ŠKODA TEAMŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
3Černý Jan / Černohorský PetrCZELouda Auto Škoda Racing TeamŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
4Pech Václav / Uhel PetrCZEEuroOil teamFord Focus WRC13ASN
5Jakeš Miroslav / Machů PetrCZESamohýl ŠKODA TeamŠkoda Fabia R52ASN
6Semerád Petr / Persein DannyCZESEMERÁD PetrŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
7Odložilík Roman / Tureček MartinCZETRT TechnologyŠkoda Fabia Rally2 Evo2ASN
8Vlček Martin / Jugasová KarolínaCZEHYUNDAI KOWAX RACINGHyundai i20 R52ASN
9Šimek Ondřej / Baďura VítězslavCZEOrion Racing Team - KTM SHIVAFord Fiesta R52ASN
10Stříteský Dominik / Hovorka JiříCZEŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2
11Bulacia Marco / Der Ohannesian MarceloBOL / ARGŠKODA MotorsportŠkoda Fabia Rally2 Evo2
12Cvrček Věroslav / Prokorát TomášCZEKONTAKT ŠKODA TEAMŠkoda Fabia R52
14Devine Callum / Fulton JamesIRLDEVINE CallumFord Fiesta R5 MkII2
15Březík Adam / Krajča OndřejCZESamohýl ŠKODA TeamŠkoda Fabia R52
16von Thurn und Taxis Albert / Ettel BernhardDEU / AUTBaumschlager Rallye & RacingVolkswagen Polo Gti R52
17Tomek David / Kopáček VáclavCZEAutokomplex MENČÍK ŠKODA Rally teamŠkoda Fabia R52
18Trojan Karel / Chlup PetrCZETROJAN KarelŠkoda Fabia R52
19Štochl Karel / Klička MilanCZEŠTOCHL KarelŠkoda Fabia R52
20Kalista Jiří / Neumann MartinCZECAKL KarelMitsubishi Lancer Evo VI13
21Savruk Michal / Palivec ŠtěpánCZESAVRUK MichalŠkoda Fabia R52
22Kačírek Petr / Picka PetrCZEDUCK RACING AUTOKLUB v AČRŠkoda Fabia R52
23Šikl Martin / Vilimek PetrCZEŠIKL MartinMitsubishi Lancer Evo IX3
24Dědic Vlastimil / Pokorný MilanCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia R52
25Fritz Stefan / Winter GeraldAUTFRITZ StefanŠkoda Fabia S20002
26Pokorný Zdeněk / Lasevič RichardCZEPOKORNÝ ZdeněkŠkoda Fabia R52
27Dohnal Jan / Vybíral IvoCZEDOHNAL JanRenault Clio S160012
28Dohnal René / Švec RomanCZEDOHNAL RenéPeugeot 208 Rally45
29Stejskal Václav / Viktora StanislavCZEAUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČRRenault Clio R3T5
30Štefan David / Vichtora OndřejCZEŠTEFAN DavidPeugeot 208 Rally45
31Brož Dominik / Navrátil JakubCZEBROŽ DominikPeugeot 208 R26
32Frána Lukáš / Odvárka PavelCZEFrátherm Rally TeamCitroën DS3 R3T5
33Dunovský Václav / Dejl LubošCZEDunovský Peugeot Rallye Team klub v AČRFord Fiesta Rally46
34Hansen Victor / Johansson VictorSWEHANSEN VictorPeugeot 208 R26
35Lukašík Petr / Lukašíková Mikulášková MartinaCZELUKAŠÍK PetrFord Fiesta Rally46
36Firla Lumír / Večerka MichalCZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Peugeot 208 R26
37Nwelati Dominik / Stross JiříCZENWELATI DominikOpel Adam R26
38Číž Miroslav / Večerka MichalCZEČÍŽ MiroslavPeugeot 208 R26
39Soldát David / Winzig JanCZESOLDÁT DavidPeugeot 208 R26
40Nešetřil Petr / Černoch JiříCZENEŠETŘIL PetrPorsche 997 GT34
41Rada Martin / Jugas JaroslavCZEAGROTEC AUTOKLUB v AČRFiat 124 Abarth RGT4
42Tuček Marcel / Dufek PetrCZEKlub Fox Racing Team v AČRMitsubishi Lancer Evo IX3
43Lošťák Martin / Wimmer JiříCZEAiteq RacingSubaru Impreza WRX Sti3
44Pertlíček Jiří / Orava RadimCZEPERTLÍČEK JiříFord Fiesta Open N13
45Horák Libor / Fryč IvanCZEProtocarsCZMitsubishi Mirage Open N13
46Vlček Marek / Plachý TomášCZERentor racing team s.r.o.Škoda Fabia R52
47Raith Kevin / Wögerer ChristophAUTRAITH KevinŠkoda Fabia S20002
48Ludvíček Jan / Sedláček LukášCZELUDVÍČEK JanPeugeot 208 R26
49Šipoš Filip / Zigler MartinSVK / CZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Peugeot 208 R26
50Havránek Michal / Šmíd TomášCZEHAVRÁNEK MichalFord Fiesta R2T6
51Tenkl Lubomír / Horák JiříCZERacing Club 2008 v AČRBMW M313
52Widłak Igor / Dymurski DanielPOLKG-RTFord Fiesta Rally33
53Liška Václav / Lišková LenkaCZELIŠKA VáclavMitsubishi Lancer Evo IX3
54Václavík Tomáš / Haumer DavidCZEVÁCLAVÍK TomášNissan Almera GTI12
55Čabaj Miroslav / Štindl VladimírCZEČABAJ MiroslavŠkoda Fabia TDI11
56Wolf Adam / Jerie MatyášCZEWOLF AdamŠkoda Fabia11
57Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas MarekCZEÚAMK - AUTOMOTOKLUB ŠKODAŠkoda Fabia TDI11
58Blanda Luděk / Hlávka JiříCZECITY TAXI racing s.r.o.Renault Clio Sport5
59Daňhel Vlastimil / Osička VladimírCZEČK motorsportRenault Clio R35
60Macek Karel / Pilný AlešCZEMACEK KarelPorsche 997 GT34
61Kutílek Miloš / Nádvorník JanCZEKUTÍLEK MilošFiat Grande Punto JTD11
62Vítovec Jiří / Zahrádka KarelCZEPošumavský auto moto klub v AČRŠkoda Fabia TDI11
63Jirovec Jakub / Kunst JakubCZEinvelt - s.r.o.Opel Adam Cup6
64Eis Lukáš / Kalkus JiříCZEEIS LukášPeugeot 208 R26
65Kuba Filip / Jurčík JanCZEKUBA FilipPeugeot 208 R26
66Rybák Jiří / Krajča JaroslavCZECITY TAXI racing s.r.o.Renault Clio Sport5
67Bartúnek Tibor / Koutský MiroslavCZEAUTO KLUB Tišnov z.s.Honda Civic Type R8
68Kastner Jaroslav / Morkus VlastimilCZEKASTNER JaroslavHonda Civic Type R8
69Mandaus Josef / Dohnal MilošCZEAuto Mandaus s.r.o.Škoda Fabia7
70Dostál Jan / Dostál ZdeněkCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia7
71Grafek Petr / Matějka JaroslavCZEGRAFEK PetrŠkoda Felicia7
72Picek Luboš / Kunst JiříCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia7
73Ciller Michal / Koťátko RadekCZECILLER MichalŠkoda Fabia7
74Zeman Milan / Vytasil JaroslavCZERALLYE KLUB STRAKY v AČRŠkoda Fabia7
75Dukát Petr / Sedláček PetrCZEDUKÁT PetrŠkoda Fabia7
76Edelmann Tobias / Andreis SteveDEUEDELMANN TobiasŠkoda Fabia7
77Havlišta Radim / Havlišta JakubCZEHAVLIŠTA RadimŠkoda Felicia7
78Telipský Petr / Matušková MichaelaCZETELIPSKÝ PetrŠkoda Fabia7
79Ulbricht Karel / Vejražka MartinCZEULBRICHT KarelŠkoda Felicia7
80Valla Rudolf / Valla TomášCZEAUTO KLUB Tišnov z.s.Škoda Fabia7
81Poživil Milan / Kulštejn JiříCZEEVROFIN Racing teamPeugeot 208 Rally45
82Kalina Miroslav / Libenský VladimírCZEKALINA MiroslavFord Fiesta R19
83Holická Barbora / Haumer DavidCZEHOLICKÁ BarboraCitroën DS3 R19
84Andrys František / Brůžek TomášCZEANDRYS FrantišekRenault Clio Sport8
85Holakovský Aleš / Vinopal MartinCZEHOLAKOVSKÝ AlešŠkoda Felicia10
86Tydlačková Pavlína / CZE / Rentor racing team s.r.o.Renault Clio Sport8
87Neruda Tomáš / Červený JanCZENERUDA Tomᚊkoda 130 LR
88Reiss Jan / Pocar VlastimilCZEREISS JanŠkoda 130 LR
89Petráš Jaroslav / Jindra PetrCZEPETRÁŠ JaroslavOpel Adam Cup6
90Pilař Jan / Cibulka MichalCZEPILAŘ JanOpel Adam Cup6
91Arnošt Tomáš / Kubů FrantišekCZEARNOŠT TomášOpel Adam Cup6
92Šulc Dominik / Picka OndřejCZEŠULC DominikOpel Adam Cup6
93Zpěvák Kryštof / Navrátil JakubCZEJANTAR TEAM s.r.o.Opel Adam Cup6
94Kohn Filip / Omelka ZdeněkCZEKOHN FilipOpel Adam Cup6
95Kolář Michal / Uhříček DavidCZEKOLÁŘ MichalOpel Adam Cup6

MISTROVSTVÍ ČR V RALLY HISTORICKÝCH AUTOMOBILŮ

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloMČR
201Janota Miroslav / Lasevič RichardCZEJANOTA MiroslavOpel Kadett CoupeC3
202Enge Tomáš / Engová LucieCZEENGE RACING s.r.o.Ford Escort RS 2000D3
203Neumann Vlastimil / Hlavatý MartinCZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Ford Escort RS CosworthF7
204Káňa Jiří / Král JosefCZEKÁŇA JiříFord Sierra RS CosworthF7
205Kotrmon Libor / Kolivošková VeronikaCZE / SVKKOTRMON LiborFord Escort RS CosworthF7
206Klik Martin / Maryška RomanCZEKLIK MartinLada VFTSE6
207Knížek Martin / Šlegl PetrCZEKNÍŽEK MartinBMW 318iSE3
208Bělohradský Tomáš / Rieger DavidCZEBĚLOHRADSKÝ TomášBMW 318iSF6
209Štolfa Jindřich / Hawel ZdeněkCZEŠTOLFA JindřichRover 220 GtiF6
210Zenkl Otakar / Střeska TomášCZEAutospektrum Škoda teamŠkoda Favorit 136 LE1
211Hejhal Petr / Hejhal MartinCZEHEJHAL PetrŠkoda 130 LRE5
212Kašpar Jiří / Adámek PavelCZEKAŠPAR JiříŠkoda 130 LRE5
214Berger Vladimír / Ryšánek PavelCZEÚAMK - AUTOMOTOKLUB ŠKODAŠkoda 130 LRE5
215Klepáč Martin / Krčma PetrCZEKLEPÁČ MartinPeugeot 309 GtiE3
216Peták Josef / Ernst MichalCZEPETÁK JosefNissan Sunny GTIF6
218Šrámek Jiří / Horáček JindřichCZEŠRÁMEK JiříBMW 318iSF6
217Mandík Vladimír / Osička VladimírCZEMANDÍK VladimírMercedes-Benz 190 EE7
219Hostaš Václav / Hořejší RadekCZEAUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČRLada VFTSE6
220Hýbner Vratislav / Martinisko RomanCZEHÝBNER VratislavFord Sierra CosworthE4
221Sekyra Miloš / Kotál JakubCZESEKYRA MilošBMW 318iSF6
222Mihulka Roman / Soumar JiříCZEMIHULKA RomanFord Escort RS 2000D3
223Kakrda Josef / Bošek PetrCZEKAKRDA JosefOpel Ascona AC3
224Maier Pavel / Minářík PetrCZEMAIER PavelFord Escort RS 1600C3
225Carbol Tomáš / Smrčková KristýnaCZECARBOL Tomᚊkoda 120 S RallyeC1
226Jun Miroslav / Šíma ZdeněkCZEJUN MiroslavSuzuki Swift GTiF5
227Blahout Milan / Červený DušanCZEBLAHOUT MilanLada VFTSE6
228Terš Jiří / Vítovec PavelCZEPošumavský auto moto klub v AČRŠkoda Favorit 136 LE1
229Čuřín Vlastimil / Vorel VáclavCZEMotorsport & Services s.r.o.Škoda Favorit 136 LE1
230Neoral Martin / Votápek JiříCZENEORAL MartinŠkoda Favorit 136 LE1
231Horčík Karel / Zetek JiříCZEHORČÍK KarelŠkoda 130 LE1
232Kovář David / Rupert JanCZEKOVÁŘ DavidŠkoda Favorit 136 LE1
233Bahník Ladislav / Bahník MiroslavCZEBAHNÍK LadislavPeugeot 205 GtiE3
234Šimánko Jan / Báťa KarelCZEŠIMÁNKO JanŠkoda 130 LE1
235Pavlíček Michal / Poláček FrantišekCZEČK motorsportFord Escort RS 1600C3
236Šabaka Jan / Kratěnová PavlaCZEŠABAKA JanPeugeot 205 GtiE3
237Kabourek Vítězslav / Rubáš MichalCZEKABOUREK VítězslavŠkoda 120 SC1
238Kovařík Oldřich / Píža JosefCZEKOVAŘÍK OldřichŠkoda Octavia TSA1

GROUP B PARADE

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměVozidloLEGTyp vozuRok
420Kafka Stanislav / Velebný MichalCZEŠkoda 200 RS5Originál1974
401Ulip Jiří / Ulipová HanaCZEAudi Sport Quattro S1 E2BReplika1985
402Zander Lars Juergen / Müller MichelleDEUFord Escort WRCWRCOriginál1993
403Smeets Michel / Janssen DesmondNLD / CZEFord Escort 1300 GT2Originál1970
404Bartášek Josef / Slavík JanCZEŠkoda 130 RS2Originál1978
405Holub Milan / Luxemburková LucieCZEŠkoda 160 RS MTXBOriginál1984
406Ritz Oliver / Ritz StephanieCZEŠkoda 130 RS2Originál1977
407Klinger Jan / Kuník StanislavCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1990
408Karpfinger Tomáš / Klap JanCZEŠkoda 130 RS2Replika1980
409Kališ Ivan / Maršálková RenátaCZEŠkoda FeliciaAOriginál1996
410Častulík Václav / Častulík JosefCZEŠkoda 130 LRBReplika1977
411Hodan Miroslav / Choura JakubCZEOpel Kadett Coupe2Replika1976
412Matas Zdeněk / Vyletová DanaCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1992
414Lopata Jiří / Lopata JiříCZEŠkoda 130 LRBReplika1987
415Jelínek Jiří / Primová MiroslavaCZEŠkoda Favorit 136 LAOriginál1989
416Nejdl Jiří / Argmannová EvaCZELada 1600 R2Replika1974
417Vocásek Michal / Boháčková KristinaCZEOpel Kadett Coupe2Replika1970
418Sobotka Bronislav / Vachata PetrCZELada VFTSBReplika1985
419Stránský Ing Horst / Bičíková Stránská MichaelaCZEŠkoda 120 S Rallye2Originál1974
421Matějus Lukáš / Matějusová IvanaCZEŠkoda 120 LSAReplika1996
422Brodský Luděk / Brodská PetraCZEŠkoda 120 S Rallye2Replika1974
423Švajda Zdeněk / Vrkoslav JanCZEŠkoda 120 S2Replika1974
424Faltys Matěj / Faltysová VeronikaCZEŠkoda Favorit 136 LAReplika1992
425Petr Daniel / Pšenička JakubCZEŠkoda 100 L2Replika1971

ECO ENERGY RALLY BOHEMIA

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloKat.Druh pohonuWRE*
1Novotný Jan / Jakušev PetrCZEPeugeot MOTORVIZE.czPeugeot e-2081electro
2Žďárský Michal / Nábělek JakubCZEKia CzechKia e-Niro1electro
3Motlík Jakub / Paroubek JiříCZEŠKODA AutoŠkoda Enyaq iV1electro
4Tomíšek Marek / Tomíšek MiroslavCZEKia CzechKia e-Niro1electro
5Dittrich Lukáš / Dittrich MilošCZEAF Peugeot TeamPeugeot e-2081electro
6Huňáček Pavel / Formánek VojtěchCZEKia CzechKia e-Soul1electro
7Trnka Zdeněk / Smolík ZdeněkCZEDS Automobiles - STK Okříšky RTDS DS3 Crossback e-tense1electro
8Mirovský Zdeněk / Chadim AlešCZEDS Automobiles - STK Okříšky RTDS DS3 Crossback e-tense1electro
9Nemrava Jan / Ondráček PavelCZEPeugeot Autohled.czPeugeot e-2081electro
10Běhal Bart / Tomaides MartinCZEŠKODA AutoŠkoda Enyaq iV1electro
11Hunčovský Ondřej / Hunčovská TerezaCZETeslička.czŠkoda Citigo-e iV1electro
12Průša Adam / Průša DanielCZEMitsubishi Motors ČRMitsubishi Eclipse Cross PHEV2plugin
14Slovak Igor / Slovakova AndreaCZETesla Owners - NortonTesla Model 3 LR1electro
15Borůvka Zdeněk / Borůvka VáclavCZEID.3 by PORSCHE SMÍCHOVVolkswagen ID.31electro
16Semotam Jan / Korec JiříCZEAsociace pro elektromobilitu IIITesla Model S1electro
17Blahout Filip / Blahoutová KateřinaCZEAutonabijeni.cz Webasto e-TeamBMW i3s1electro
18Hladík Jiří / Tiler MichalCZEyoungtimerclassicVW e-Golf1electro
19Jiřík Josef / Lieskovská PetraCZEZoe ZooRenault Zoe1electro
20Adam Jonáš / Adamová AdélaCZEProtech elektromobilyFiat 500e1electro
21Hájek Kryštof / Procházková NikolaCZEAsociace pro elektromobilitu IITesla Model 31electro
22Hataš LukášCZEAsociace pro elektromobilituTesla Model X1electro