St. č. Posádka Start 2,4 km 4,2 km Cíl
3 Pech Václav – Uhel Petr 08:58 1:27.2 2:28.7 3:28.7
1 Kopecký Jan – Hloušek Jan 08:59 +3.2 +3.5 +4.9
2 Mareš Filip – Bucha Radovan 09:00 +0.9 -0.2 -1.2
4 Wagner Simon – Winter Gerald 09:01 +0.7 +2.5 +0.3
5 Stříteský Dominik – Hovorka Jiří 09:02 +1.7 +2.0 +1.2
9 Semerád Petr – Persein Danny 09:03 +4.2 +3.7 +3.8
8 Cvrček Věroslav – Šálek Ondřej 09:04 +5.1 +7.0 +8.4
6 Březík Adam – Krajča Ondřej 09:05 +5.3 +7.2 +6.0
10 Jirásek Aleš – Machů Petr 09:06 +6.5 +9.0 +9.2
7 Vlček Martin – Skripová Alexandra 09:07 +3.9 +7.1 +9.3
11 Trojan Karel – Jůrka Zdeněk 09:08 +5.9 +10.2 +11.5
12 Dohnal Jan – Vybíral Ivo 09:09 +19.6
18 Tomek David – Švec Roman 09:10 +6.0 +11.0 +13.7
19 Soldát David – Winzig Jan 09:11 +7.1 +14.6 +18.0
27 Savruk Michal – Zalabák Pavel 09:12 +5.3 +9.3 +10.6
14 Staykov Plamen – Kadir Rafi 09:13 +10.3 +17.8 +22.4
15 Šimek Ondřej – Baďura Vítězslav 09:14 +11.5
23 Šikl Martin – Adámek Pavel 09:15 +8.8 +13.5 +16.2
26 Jirovec Jakub – Baďurová Hana 09:16 +7.9 +14.2 +24.4
21 Zedník Petr – Zedníková Olga 09:17 +18.6 +25.2 +36.5
25 Nešetřil Petr – Černoch Jiří 09:18 +4.9 +15.0 +21.2
17 Tarabus Jaromír – Trunkát Daniel 09:19 +9.9 +15.1 +18.9
29 Kohn Filip – Střeska Tomáš 09:20 +25.0 +32.1 +34.0
20 Pokorný Zdeněk – Lasevič Richard 09:21 +8.7 +15.3 +20.5
24 Voldřich Matouš – Odvárka Pavel 09:22 +9.4 +16.3 +18.5
33 Číž Miroslav – Pečenková Věra 09:23 +12.3 +19.4 +24.3
32 Brož Dominik – Navrátil Jakub 09:24 +13.1 +20.2 +24.6
31 Frána Lukáš – 09:25 +10.4 +16.5 +23.6
28 Vlček Marek – Plachý Tomáš 09:26 +10.0 +18.8 +23.8
38 Pindel Filip – Pietruszka Krzysztof 09:27 +12.8 +21.2 +28.2
39 Rybák Jiří – Hlávka Jiří 09:28 +12.5 +20.2 +28.4
37 Tenkl Lubomír – Benešová Alena 09:29 +18.6 +32.4 +38.3
30 Narovec Martin – Laurincová Lucia 09:30 +14.0 +23.9 +31.6
41 Ocelka Filip – Blažek Jaroslav 09:31 +16.8 +25.4 +32.7
35 Nwelati Dominik – Stross Jiří 09:32 +14.9 +22.2 +30.2
40 Petráš Jaroslav – Jindra Petr 09:33 +14.3 +23.7 +30.2
36 Rada Martin – Jugas Jaroslav 09:34 +11.2 +21.7 +33.3
45 Havránek Michal – Nádvorník Jan 09:35 +16.6 +31.0 +39.2
46 Pertlíček Jiří – Švec Jiří 09:36 +18.3 +32.2 +45.4
43 Krupička Lukáš – Klička Milan 09:37 +16.8 +30.5 +39.4
47 Daňhel Vlastimil – Osička Vladimír 09:38 +18.1 +29.5 +38.0
42 Jirovec Jiří – Král Josef 09:39 +10.1 +23.2 +33.1
44 Ludvíček Jan – 09:40 +14.7 +29.4 +38.3
50 Jirák Ondřej Maxmilián – Pavlas Marek 09:41 +18.7 +32.1 +39.6
48 Čabaj Miroslav – Štindl Vladimír 09:42 +18.9 +31.9 +39.5
51 Arnošt Tomáš – Kalkus Jiří 09:43 +19.9 +33.8 +52.1
49 Hodouš Jan – Hodouš Aleš 09:44 +18.1 +32.7 +41.7
54 Kubíček Lukáš – Linhart Roman 09:45 +40.1
52 Šulc Dominik – Picka Ondřej 09:46 +20.4 +34.3 +41.4
63 Kravec Michal – Šmíd Tomáš 09:47 +22.1 +35.3 +44.5
56 Urban Pavel – Medek Michal 09:48 +22.2 +40.3 +1:00.8
57 Kalina Miroslav – Haumer David 09:49 +24.4 +42.6 +51.6
64 Kastner Jaroslav – 09:50 +22.8 +42.3 +55.4
61 Telipský Petr – Matušková Michaela 09:51 +28.6 +46.7 +1:06.0
55 Poživil Milan – Kulštejn Jiří 09:52 +24.8 +44.6 +58.2
65 Andrys František – Kreslová Lenka 09:53 +27.5 +48.7 +1:09.8
62 Zeman Milan – Vytasil Jaroslav 09:54 +25.5 +47.2 +1:03.1
66 Valla Rudolf – Valla Tomáš 09:55 +37.6 +1:07.4 +1:38.7
58 Picek Luboš – Kunst Jiří 09:56 +24.5 +46.5 +1:03.4
201 Janota Miroslav – Novák Petr 10:04 +11.2 +24.3 +31.1
202 Neumann Vlastimil – Hlavatý Martin 10:05 +10.2 +20.6 +25.6
207 Štolfa Jindřich – Hawel Zdeněk 10:07 +17.4 +32.2 +38.5
204 Frei Jan – Maryška Roman 10:08 +18.5 +29.9 +37.7
209 Klepáč Martin – Outěřický Radek 10:09 +15.5 +27.8 +36.7
206 Hejhal Petr – Hejhal Martin 10:10 +21.3 +37.6 +1:03.0
205 Zenkl Otakar – Omelka Zdeněk 10:11 +20.4 +31.8 +39.6
211 Šrámek Jiří – Horáček Jindřich 10:12 +23.2 +40.5 +50.2
215 Bahník Ladislav – Bahník Miroslav 10:13 +21.1 +35.6 +43.3
214 Mihulka Roman – Soumar Jiří 10:14 +22.5 +40.6 +52.8
216 Neoral Martin – Kocour Tomáš 10:15 +29.3 +48.0 +1:01.3
227 Jansa Pavel – Adamec Dalibor 10:17 +36.1 +53.1 +1:07.0
225 Šabaka Jan – 10:18 +28.8 +51.9 +1:04.8
222 Kovář David – Plachý Michael 10:19 +29.7 +49.6 +1:09.1
210 Berger Vladimír – Ryšánek Pavel 10:20 +34.1 +58.4 +1:21.4
223 Horčík Karel – Zetek Jiří 10:21 +37.4 +1:06.1 +1:22.8
226 Sasinek Štefan – Nesvadba Richard 10:22 +30.0 +1:05.9 +1:32.6
229 Kabourek Vítězslav – Rubáš Michal 10:23 +34.7 +59.6 +1:19.7
217 Bezemek Jan – Zuzánek Ladislav 10:24 +27.1 +45.9 +54.1
220 Listrez Francis – Borlez David 10:25 +40.3 +1:15.1 +1:51.8

Pořadí před RZ 9

# St. č. Posádka Čas
1 3 Pech Václav – Uhel Petr 51:15.4
2 1 Kopecký Jan – Hloušek Jan +0.7
3 2 Mareš Filip – Bucha Radovan +20.6
4 4 Wagner Simon – Winter Gerald +28.9
5 5 Stříteský Dominik – Hovorka Jiří +40.5
6 9 Semerád Petr – Persein Danny +56.2
7 8 Cvrček Věroslav – Šálek Ondřej +1:32.8
8 6 Březík Adam – Krajča Ondřej +1:34.4
9 10 Jirásek Aleš – Machů Petr +2:48.4
10 7 Vlček Martin – Skripová Alexandra +3:35.1
11 11 Trojan Karel – Jůrka Zdeněk +3:42.7
12 12 Dohnal Jan – Vybíral Ivo +4:07.5
13 18 Tomek David – Švec Roman +4:13.4
14 19 Soldát David – Winzig Jan +4:31.9
15 27 Savruk Michal – Zalabák Pavel +4:37.2
16 14 Staykov Plamen – Kadir Rafi +5:12.3
17 15 Šimek Ondřej – Baďura Vítězslav +5:15.9
18 23 Šikl Martin – Adámek Pavel +5:17.6
19 26 Jirovec Jakub – Baďurová Hana +5:20.6
20 21 Zedník Petr – Zedníková Olga +5:25.2
21 25 Nešetřil Petr – Černoch Jiří +5:28.2
22 17 Tarabus Jaromír – Trunkát Daniel +5:43.3
23 29 Kohn Filip – Střeska Tomáš +5:47.6
24 20 Pokorný Zdeněk – Lasevič Richard +5:55.6
25 24 Voldřich Matouš – Odvárka Pavel +6:24.7
26 33 Číž Miroslav – Pečenková Věra +6:28.2
27 32 Brož Dominik – Navrátil Jakub +6:54.8
28 31 Frána Lukáš – +7:20.4
29 38 Pindel Filip – Pietruszka Krzysztof +7:35.5
30 39 Rybák Jiří – Hlávka Jiří +8:37.1
31 37 Tenkl Lubomír – Benešová Alena +8:39.4
32 30 Narovec Martin – Laurincová Lucia +8:39.7
33 41 Ocelka Filip – Blažek Jaroslav +8:56.2
34 35 Nwelati Dominik – Stross Jiří +8:58.8
35 201 Janota Miroslav – Novák Petr +9:11.5
36 40 Petráš Jaroslav – Jindra Petr +9:12.8
37 36 Rada Martin – Jugas Jaroslav +9:36.0
38 45 Havránek Michal – Nádvorník Jan +9:55.1
39 46 Pertlíček Jiří – Švec Jiří +10:06.7
40 43 Krupička Lukáš – Klička Milan +10:22.6
41 207 Štolfa Jindřich – Hawel Zdeněk +10:25.2
42 47 Daňhel Vlastimil – Osička Vladimír +10:30.1
43 42 Jirovec Jiří – Král Josef +10:30.9
44 204 Frei Jan – Maryška Roman +10:33.6
45 44 Ludvíček Jan – +10:40.0
46 50 Jirák Ondřej Maxmilián – Pavlas Marek +10:40.4
47 48 Čabaj Miroslav – Štindl Vladimír +11:06.7
48 51 Arnošt Tomáš – Kalkus Jiří +11:11.7
49 49 Hodouš Jan – Hodouš Aleš +11:12.8
50 54 Kubíček Lukáš – Linhart Roman +12:05.7
51 52 Šulc Dominik – Picka Ondřej +12:09.3
52 209 Klepáč Martin – Outěřický Radek +12:27.0
53 206 Hejhal Petr – Hejhal Martin +12:36.8
54 205 Zenkl Otakar – Omelka Zdeněk +12:59.9
55 211 Šrámek Jiří – Horáček Jindřich +13:39.1
56 215 Bahník Ladislav – Bahník Miroslav +13:59.1
57 214 Mihulka Roman – Soumar Jiří +14:27.7
58 57 Kalina Miroslav – Haumer David +14:37.2
59 28 Vlček Marek – Plachý Tomáš +14:47.5
60 61 Telipský Petr – Matušková Michaela +15:23.1
61 55 Poživil Milan – Kulštejn Jiří +16:08.3
62 216 Neoral Martin – Kocour Tomáš +17:03.3
63 66 Valla Rudolf – Valla Tomáš +18:11.8
64 227 Jansa Pavel – Adamec Dalibor +18:24.9
65 225 Šabaka Jan – +18:50.9
66 58 Picek Luboš – Kunst Jiří +19:08.1
67 222 Kovář David – Plachý Michael +19:19.3
68 210 Berger Vladimír – Ryšánek Pavel +20:14.7
69 65 Andrys František – Kreslová Lenka +20:20.7
70 223 Horčík Karel – Zetek Jiří +21:46.0
71 217 Bezemek Jan – Zuzánek Ladislav +23:59.4
72 229 Kabourek Vítězslav – Rubáš Michal +24:41.3
73 220 Listrez Francis – Borlez David +29:27.8

Pořadí v RZ 9

# St. č. Posádka Čas
1 2 Mareš Filip – Bucha Radovan 3:27.5
2 3 Pech Václav – Uhel Petr +1.2
3 4 Wagner Simon – Winter Gerald +1.5
4 5 Stříteský Dominik – Hovorka Jiří +2.4
5 9 Semerád Petr – Persein Danny +5.0
6 1 Kopecký Jan – Hloušek Jan +6.1
7 6 Březík Adam – Krajča Ondřej +7.2
8 8 Cvrček Věroslav – Šálek Ondřej +9.6
9 10 Jirásek Aleš – Machů Petr +10.4
10 7 Vlček Martin – Skripová Alexandra +10.5
11 27 Savruk Michal – Zalabák Pavel +11.8
12 11 Trojan Karel – Jůrka Zdeněk +12.7
- 15 Šimek Ondřej – Baďura Vítězslav +12.7
14 18 Tomek David – Švec Roman +14.9
15 23 Šikl Martin – Adámek Pavel +17.4
16 19 Soldát David – Winzig Jan +19.2
17 24 Voldřich Matouš – Odvárka Pavel +19.7
18 17 Tarabus Jaromír – Trunkát Daniel +20.1
19 12 Dohnal Jan – Vybíral Ivo +20.8
20 20 Pokorný Zdeněk – Lasevič Richard +21.7
21 25 Nešetřil Petr – Černoch Jiří +22.4
22 14 Staykov Plamen – Kadir Rafi +23.6
23 31 Frána Lukáš – +24.8
24 28 Vlček Marek – Plachý Tomáš +25.0
25 33 Číž Miroslav – Pečenková Věra +25.5
26 26 Jirovec Jakub – Baďurová Hana +25.6
27 32 Brož Dominik – Navrátil Jakub +25.8
28 202 Neumann Vlastimil – Hlavatý Martin +26.8
29 38 Pindel Filip – Pietruszka Krzysztof +29.4
30 39 Rybák Jiří – Hlávka Jiří +29.6
31 35 Nwelati Dominik – Stross Jiří +31.4
- 40 Petráš Jaroslav – Jindra Petr +31.4
33 201 Janota Miroslav – Novák Petr +32.3
34 30 Narovec Martin – Laurincová Lucia +32.8
35 41 Ocelka Filip – Blažek Jaroslav +33.9
36 42 Jirovec Jiří – Král Josef +34.3
37 36 Rada Martin – Jugas Jaroslav +34.5
38 29 Kohn Filip – Střeska Tomáš +35.2
39 21 Zedník Petr – Zedníková Olga +37.7
40 209 Klepáč Martin – Outěřický Radek +37.9
41 204 Frei Jan – Maryška Roman +38.9
42 47 Daňhel Vlastimil – Osička Vladimír +39.2
43 37 Tenkl Lubomír – Benešová Alena +39.5
- 44 Ludvíček Jan – +39.5
45 207 Štolfa Jindřich – Hawel Zdeněk +39.7
46 45 Havránek Michal – Nádvorník Jan +40.4
47 43 Krupička Lukáš – Klička Milan +40.6
48 48 Čabaj Miroslav – Štindl Vladimír +40.7
49 50 Jirák Ondřej Maxmilián – Pavlas Marek +40.8
- 205 Zenkl Otakar – Omelka Zdeněk +40.8
51 54 Kubíček Lukáš – Linhart Roman +41.3
52 52 Šulc Dominik – Picka Ondřej +42.6
53 49 Hodouš Jan – Hodouš Aleš +42.9
54 215 Bahník Ladislav – Bahník Miroslav +44.5
55 63 Kravec Michal – Šmíd Tomáš +45.7
56 46 Pertlíček Jiří – Švec Jiří +46.6
57 211 Šrámek Jiří – Horáček Jindřich +51.4
58 57 Kalina Miroslav – Haumer David +52.8
59 51 Arnošt Tomáš – Kalkus Jiří +53.3
60 214 Mihulka Roman – Soumar Jiří +54.0
61 217 Bezemek Jan – Zuzánek Ladislav +55.3
62 64 Kastner Jaroslav – +56.6
63 55 Poživil Milan – Kulštejn Jiří +59.4
64 56 Urban Pavel – Medek Michal +1:02.0
65 216 Neoral Martin – Kocour Tomáš +1:02.5
66 206 Hejhal Petr – Hejhal Martin +1:04.2
67 62 Zeman Milan – Vytasil Jaroslav +1:04.3
68 58 Picek Luboš – Kunst Jiří +1:04.6
69 225 Šabaka Jan – +1:06.0
70 61 Telipský Petr – Matušková Michaela +1:07.2
71 227 Jansa Pavel – Adamec Dalibor +1:08.2
72 222 Kovář David – Plachý Michael +1:10.3
73 65 Andrys František – Kreslová Lenka +1:11.0
74 229 Kabourek Vítězslav – Rubáš Michal +1:20.9
75 210 Berger Vladimír – Ryšánek Pavel +1:22.6
76 223 Horčík Karel – Zetek Jiří +1:24.0
77 226 Sasinek Štefan – Nesvadba Richard +1:33.8
78 66 Valla Rudolf – Valla Tomáš +1:39.9
79 220 Listrez Francis – Borlez David +1:53.0

Pořadí po RZ 9

# St. č. Posádka Čas
1 3 Pech Václav – Uhel Petr 54:44.1
2 1 Kopecký Jan – Hloušek Jan +5.6
3 2 Mareš Filip – Bucha Radovan +19.4
4 4 Wagner Simon – Winter Gerald +29.2
5 5 Stříteský Dominik – Hovorka Jiří +41.7
6 9 Semerád Petr – Persein Danny +1:00.0
7 6 Březík Adam – Krajča Ondřej +1:40.4
8 10 Jirásek Aleš – Machů Petr +2:57.6
9 8 Cvrček Věroslav – Šálek Ondřej +3:41.2
10 7 Vlček Martin – Skripová Alexandra +3:44.4
11 11 Trojan Karel – Jůrka Zdeněk +3:54.2
12 12 Dohnal Jan – Vybíral Ivo +4:27.1
- 18 Tomek David – Švec Roman +4:27.1
14 27 Savruk Michal – Zalabák Pavel +4:47.8
15 19 Soldát David – Winzig Jan +4:49.9
16 15 Šimek Ondřej – Baďura Vítězslav +5:27.4
17 23 Šikl Martin – Adámek Pavel +5:33.8
18 14 Staykov Plamen – Kadir Rafi +5:34.7
19 26 Jirovec Jakub – Baďurová Hana +5:45.0
20 25 Nešetřil Petr – Černoch Jiří +5:49.4
21 21 Zedník Petr – Zedníková Olga +6:01.7
22 17 Tarabus Jaromír – Trunkát Daniel +6:02.2
23 20 Pokorný Zdeněk – Lasevič Richard +6:16.1
24 29 Kohn Filip – Střeska Tomáš +6:21.6
25 24 Voldřich Matouš – Odvárka Pavel +6:43.2
26 33 Číž Miroslav – Pečenková Věra +6:52.5
27 32 Brož Dominik – Navrátil Jakub +7:19.4
28 31 Frána Lukáš – +7:44.0
29 38 Pindel Filip – Pietruszka Krzysztof +8:03.7
30 39 Rybák Jiří – Hlávka Jiří +9:05.5
31 30 Narovec Martin – Laurincová Lucia +9:11.3
32 37 Tenkl Lubomír – Benešová Alena +9:17.7
33 41 Ocelka Filip – Blažek Jaroslav +9:28.9
34 35 Nwelati Dominik – Stross Jiří +9:29.0
35 201 Janota Miroslav – Novák Petr +9:42.6
36 40 Petráš Jaroslav – Jindra Petr +9:43.0
37 36 Rada Martin – Jugas Jaroslav +10:09.3
38 45 Havránek Michal – Nádvorník Jan +10:34.3
39 46 Pertlíček Jiří – Švec Jiří +10:52.1
40 43 Krupička Lukáš – Klička Milan +11:02.0
41 207 Štolfa Jindřich – Hawel Zdeněk +11:03.7
42 42 Jirovec Jiří – Král Josef +11:04.0
43 47 Daňhel Vlastimil – Osička Vladimír +11:08.1
44 204 Frei Jan – Maryška Roman +11:11.3
45 44 Ludvíček Jan – +11:18.3
46 50 Jirák Ondřej Maxmilián – Pavlas Marek +11:20.0
47 48 Čabaj Miroslav – Štindl Vladimír +11:46.2
48 49 Hodouš Jan – Hodouš Aleš +11:54.5
49 51 Arnošt Tomáš – Kalkus Jiří +12:03.8
50 54 Kubíček Lukáš – Linhart Roman +12:45.8
51 52 Šulc Dominik – Picka Ondřej +12:50.7
52 209 Klepáč Martin – Outěřický Radek +13:03.7
53 205 Zenkl Otakar – Omelka Zdeněk +13:39.5
54 206 Hejhal Petr – Hejhal Martin +13:39.8
55 211 Šrámek Jiří – Horáček Jindřich +14:29.3
56 215 Bahník Ladislav – Bahník Miroslav +14:42.4
57 28 Vlček Marek – Plachý Tomáš +15:11.3
58 214 Mihulka Roman – Soumar Jiří +15:20.5
59 57 Kalina Miroslav – Haumer David +15:28.8
60 61 Telipský Petr – Matušková Michaela +16:29.1
61 55 Poživil Milan – Kulštejn Jiří +17:06.5
62 216 Neoral Martin – Kocour Tomáš +18:04.6
63 227 Jansa Pavel – Adamec Dalibor +19:31.9
64 66 Valla Rudolf – Valla Tomáš +19:50.5
65 225 Šabaka Jan – +19:55.7
66 58 Picek Luboš – Kunst Jiří +20:11.5
67 222 Kovář David – Plachý Michael +20:28.4
68 65 Andrys František – Kreslová Lenka +21:30.5
69 210 Berger Vladimír – Ryšánek Pavel +21:36.1
70 223 Horčík Karel – Zetek Jiří +23:08.8
71 217 Bezemek Jan – Zuzánek Ladislav +24:53.5
72 229 Kabourek Vítězslav – Rubáš Michal +26:01.0
73 220 Listrez Francis – Borlez David +31:19.6

TV Bohemia Rally - neděle 10. 7. 2022

8:30 Úvod vysílání
8:32 Sobotní debrief
8:45 Rozhovor s REX Týmem
8:59 RZ 9 - Staroměstská I.
9:30 RZ 10 - Krásná I.
10:21 RZ 11 - Zvířetice I.
11:00 Pohled do servisu – panorama
11:15 Kraj Bohemia Rally 2/4
11:28 Kraj Bohemia Rally 3/4
11:38 Kraj Bohemia Rally 4/4
11:48 Shnutí výsledků
12:00 Autogramiáda a beseda s jezdci – úterý
12:22 Téma připravujeme…
12:44 RZ 12 - Staroměstská II.
13:15 RZ 13 - Krásná II.
14:07 RZ 14 - Zvířetice I.
14:07 RZ 14 - Zvířetice I.
14:45 Vyhlášení Group B
15:15 Vyhlášení HA
16:00 Vyhlášení MČR

Pořadí posádek

Harmonogram

Pátek 8. 7. 2022
12:00Shakedown Březina3,8 km
16:48RZ Sosnová5,25 km
Sobota 9. 7. 2022
08:00Service A (Hoškovice)
09:00Ceremonial START
09:08RZ Městská3,99 km
09:46Service B (Hoškovice)
10:35RZ Kvítkovice I.9,80 km
11:05RZ Bzí I.8,52 km
11:41RZ Radostín I.21,74 km
13:01Service C (Hoškovice)
14:05RZ Kvítkovice II.9,80 km
14:35RZ Bzí II.8,52 km
15:11RZ Radostín II.21,74 km
16:01Flexi Service D (Hoškovice)
Neděle 10. 7. 2022
08:00Service E (Hoškovice)
08:58RZ Staroměstská I.5,11 km
09:29RZ Krásná I.15,83 km
10:21RZ Zvířetice I.13,17 km
11:31Service F (Hoškovice)
12:44RZ Staroměstská II.5,11 km
13:15RZ Krásná II.15,83 km
14:07RZ Zvířetice II.13,17 km
15:02Service G (Hoškovice)
Slavnostní vyhlášení, Mladá Boleslav
13:30ECO energy Rally Bohemia
14:45Group B parade
15:15MČR v rally historických automobilů
16:00MČR v rally

Startovní listina

BOHEMIA RALLY MČR

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloMČRPPPrio.
0Mikkelsen Andreas / Eriksen TorsteinNORŠKODA MotorsportŠkoda FabiaRC2FIA
1Kopecký Jan / Hloušek JanCZEAGROTEC ŠKODA RALLY TEAMŠkoda Fabia Rally2 EvoRC2ASN
2Mareš Filip / Bucha RadovanCZELAURETA AUTO Škoda TeamŠkoda Fabia Rally2 EvoRC2ASN
3Pech Václav / Uhel PetrCZEEuroOil teamFord Focus WRCRN9ASN
5Stříteský Dominik / Hovorka JiříCZEACA ŠKODA Vančík MotorsportŠkoda Fabia R5RC2ASN
6Březík Adam / Krajča OndřejCZESamohýl ŠKODA TeamŠkoda Fabia R5RC2ASN
7Vlček Martin / Skripová AlexandraCZEKOWAX 2BrallyHyundai i20 R5RC2ASN
8Cvrček Věroslav / Šálek OndřejCZEKONTAKT ŠKODA TEAMŠkoda Fabia Rally2 EvoRC2ASN
9Semerád Petr / Persein DannyCZESEMERÁD PetrŠkoda Fabia Rally2 EvoRC2
10Jirásek Aleš / Machů PetrCZEPRAGA-Automotive s.r.o.Škoda Fabia R5RC2
11Trojan Karel / Jůrka ZdeněkCZETROJAN KarelŠkoda Fabia R5RC2
12Dohnal Jan / Vybíral IvoCZEDOHNAL JanPeugeot 306 MaxiRN8
14Staykov Plamen / Kadir RafiBGRFLAT-OUT Motorsport clubŠkoda Fabia R5RC2
15Šimek Ondřej / Baďura VítězslavCZEDUCK RACING AUTOKLUB v AČRŠkoda Fabia R5RC2
16Dědic Vlastimil / Vondřičková LucieCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda Fabia R5RC2
17Tarabus Jaromír / Trunkát DanielCZETARABUS JaromírPeugeot 208 Rally4RC4 I
18Tomek David / Švec RomanCZETOMEK DavidŠkoda Fabia Rally2 EvoRC2
19Soldát David / Winzig JanCZEPP RacingŠkoda Fabia R5RC2
20Pokorný Zdeněk / Lasevič RichardCZEPOKORNÝ ZdeněkŠkoda Fabia R5RC2
21Zedník Petr / Zedníková OlgaCZEZEDNÍK PetrFord Fiesta R5 MkIIRC2
22Pondělíček Lukáš / Fantura Vyoral LukášCZEPONDĚLÍČEK Lukᚊkoda Fabia S2000RC2
23Šikl Martin / Adámek PavelCZEŠIKL MartinMitsubishi Lancer Evo IXRN9
24Voldřich Matouš / Odvárka PavelCZEVOLDŘICH MatoušMitsubishi Lancer Evo VIRN9
25Nešetřil Petr / Černoch JiříCZENEŠETŘIL PetrPorsche 997 GT3RN9
26Jirovec Jakub / Baďurová HanaCZEJIROVEC JakubAlpine A110 RGTRGT
27Savruk Michal / Zalabák PavelCZESAVRUK MichalŠkoda Fabia R5RC2
28Vlček Marek / Plachý TomášCZERentor motorsportŠkoda Fabia Rally2 EvoRC2
29Kohn Filip / Střeska TomášCZEJANTAR TEAM s.r.o.Ford Fiesta Rally3RC3
30Narovec Martin / Laurincová LuciaCZE / SVKNAROVEC MartinFord Fiesta Rally3RC3
31Frána Lukáš / CZE / Frátherm Rally TeamCitroën DS3 R3TRC4 I
32Brož Dominik / Navrátil JakubCZEBROŽ DominikPeugeot 208 R2RC4 II
33Číž Miroslav / Pečenková VěraCZEČÍŽ MiroslavPeugeot 208 R2RC4 II
34Zpěvák Kryštof / Fuksa PavelCZEJANTAR TEAM s.r.o.Ford Fiesta Rally4RC4 II
35Nwelati Dominik / Stross JiříCZENWELATI DominikOpel Adam R2RC4 II
36Rada Martin / Jugas JaroslavCZEAGROTEC AUTOKLUB v AČRFiat 124 Abarth RGTRGT
37Tenkl Lubomír / Benešová AlenaCZERacing Club 2008 v AČRBMW M3RN9
38Pindel Filip / Pietruszka KrzysztofPOLPINDEL FilipPeugeot 208 Rally4RC4 I
39Rybák Jiří / Hlávka JiříCZECITY TAXI racing s.r.o.Renault Clio Rally4RC4 I
40Petráš Jaroslav / Jindra PetrCZEPETRÁŠ JaroslavRenault Clio Rally5RC5
41Ocelka Filip / Blažek JaroslavCZEOCELKA FilipRenault Clio Rally5RC5
42Jirovec Jiří / Král JosefCZEJIROVEC JiříPorsche 997 GT3RN9
43Krupička Lukáš / Klička MilanCZEKRUPIČKA LukášPeugeot 208 Rally4RC4 I
44Ludvíček Jan / CZE / LUDVÍČEK JanCitroën Saxo Kit CarRN8
45Havránek Michal / Nádvorník JanCZEHAVRÁNEK MichalFord Fiesta R2TRC4 II
46Pertlíček Jiří / Švec JiříCZEASPEKTA Trading, s.r.o.Ford Fiesta Open NRN9
47Daňhel Vlastimil / Osička VladimírCZEČK motorsportRenault Clio R3RN8
48Čabaj Miroslav / Štindl VladimírCZEČABAJ MiroslavŠkoda Fabia TDIRN8
49Hodouš Jan / Hodouš AlešCZEHODOUŠ JanŠkoda Fabia TDIRN8
50Jirák Ondřej Maxmilián / Pavlas MarekCZEÚAMK - AUTOMOTOKLUB ŠKODAŠkoda Fabia TDIRN8
51Arnošt Tomáš / Kalkus JiříCZEARNOŠT TomášOpel Adam CupRN7
52Šulc Dominik / Picka OndřejCZEŠULC DominikOpel Adam CupRN7
54Kubíček Lukáš / Linhart RomanCZESvijany RacingOpel Adam CupRN7
55Poživil Milan / Kulštejn JiříCZEEVROFIN racingOpel Corsa Rally4RC4 I
56Urban Pavel / Medek MichalCZEKrálovéhradecký rally klub v AČRŠkoda Fabia TDIRN8
57Kalina Miroslav / Haumer DavidCZEKALINA MiroslavFord Fiesta R1RN6
58Picek Luboš / Kunst JiříCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda FabiaRN6
59Dostál Jan / Dostál ZdeněkCZEVD Rally Team klub v AČRŠkoda FabiaRN6
60Ciller Michal / Koťátko RadekCZECILLER MichalŠkoda FabiaRN6
61Telipský Petr / Matušková MichaelaCZETELIPSKÝ PetrŠkoda FabiaRN6
62Zeman Milan / Vytasil JaroslavCZERALLYE KLUB STRAKY v AČRŠkoda FabiaRN6
63Kravec Michal / Šmíd TomášCZEPošumavský auto moto klub v AČRRenault Clio R3RN8
64Kastner Jaroslav / CZE / KASTNER JaroslavHonda Civic Type-RRN7
65Andrys František / Kreslová LenkaCZEANDRYS FrantišekRenault Clio SportRN7
66Valla Rudolf / Valla TomášCZEAUTO KLUB Tišnov z.s.Škoda FabiaRN6

BOHEMIA HISTORIC

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloMČR
201Janota Miroslav / Novák PetrCZEJANOTA MiroslavOpel Kadett CoupeC3
202Neumann Vlastimil / Hlavatý MartinCZEK.I.T.RACING CS,s.r.o.Ford Escort RS CosworthF7
203Kotrmon Libor / Kolivošková VeronikaCZE / SVKKOTRMON LiborFord Escort RS CosworthF7
204Frei Jan / Maryška RomanCZEFREI JanŠkoda 130 LRE5
205Zenkl Otakar / Omelka ZdeněkCZEAutospektrum Škoda teamŠkoda Favorit 136 LE1
206Hejhal Petr / Hejhal MartinCZEHEJHAL PetrŠkoda 130 LRE5
207Štolfa Jindřich / Hawel ZdeněkCZEŠTOLFA JindřichRover 220 GtiF6
208Peták Josef / Engová LucieCZEAUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČRNissan Sunny GTIF6
209Klepáč Martin / Outěřický RadekCZEKLEPÁČ MartinPeugeot 309 GtiE3
210Berger Vladimír / Ryšánek PavelCZEÚAMK - AUTOMOTOKLUB ŠKODAŠkoda Favorit 136 LE1
211Šrámek Jiří / Horáček JindřichCZEŠRÁMEK JiříBMW 318iSF6
212Dolák Luboš / Kulhan JiříCZEAUTOMOTO KLUB PAČEJOV V AČRLada 21011D2
214Mihulka Roman / Soumar JiříCZEMIHULKA RomanFord Escort RS 2000D3
215Bahník Ladislav / Bahník MiroslavCZEBAHNÍK LadislavPeugeot 205 GtiE3
216Neoral Martin / Kocour TomášCZENEORAL MartinŠkoda Favorit 136 LE1
217Bezemek Jan / Zuzánek LadislavCZEBEZEMEK JanŠkoda 130 LE1
218Sekyra Miloš / Bašta PavelCZESEKYRA MilošBMW 318iSF6
219Jun Miroslav / Těšínský JanCZEJUN MiroslavSuzuki Swift GTiF5
220Listrez Francis / Borlez DavidBELECURIE HESBAYE asblŠkoda 130 RSD1
221Maier Pavel / Minářík PetrCZEMAIER PavelFord Escort RS 1600C3
222Kovář David / Plachý MichaelCZEKOVÁŘ DavidŠkoda Favorit 136 LE1
223Horčík Karel / Zetek JiříCZEHORČÍK KarelŠkoda 130 LE1
224Šimánko Jan / Kretík TomášCZEKOWAX 2BrallyŠkoda 130 LE1
225Šabaka Jan / CZE / ŠABAKA JanPeugeot 205 GtiE3
227Jansa Pavel / Adamec DaliborCZEJANSA PavelŠkoda Favorit 136 LE1
228Souček Stanislav / Brisudová RadkaCZESOUČEK StanislavŠkoda 130 LRE5
229Kabourek Vítězslav / Rubáš MichalCZEKABOUREK VítězslavŠkoda 120 SC1

BOHEMIA GROUP B

St.č.Jezdec / SpolujezdecVozidloLEGTyp vozuRok
401Kafka Stanislav / Kafka StanislavŠkoda 200 RS5Originál1974
402Smeets Michel / Janssen OlavFord Escort RS 16002Originál1972
403Daníček Petr / Daníčková IvetaŠkoda 130 LRBOriginál1987
404Holub Milan / Luxemburkova LucieŠkoda 160 RS MTXBOriginál1984
405Reiss Jan / Pocar VlastimilŠkoda 130 LRBOriginál1988
406Kališ Ivan / Maršálková RenataŠkoda FeliciaAOriginál1996
407Jelínek Jiří / Primová MiroslavaŠkoda Favorit 136 LAOriginál1993
408Bartášek Josef / Slavík JanŠkoda 130 RS2Originál1978
409Nejdl Jiří / Argmannová EvaLada 1600 R2Originál1974
410Hodan Miroslav / Choura JakubOpel Kadett Coupe2Originál1976
411Klinger Jan / Trubička Tomᚊkoda Favorit 136 LAOriginál2014
412Karpfinger Tomáš / Klap JanŠkoda 130 RS2Originál2019
414Petr Daniel / Pšenička JakubŠkoda 1002Originál1971
415Vocásek Michal / Boháčková KristinaOpel Kadett Coupe2Originál1970
416Šipka Jan / Šipková ErikaFiat 124 Abarth Rally4Originál1972
417Ruta Jan / Skácel JiříŠkoda 130 LRBOriginál1987
418Faltys Matěj / Faltysová VeronikaŠkoda Favorit 136 LAOriginál
419Stránský Horst / Bičíková Stránská MichaelaŠkoda 120 S Rallye2Originál1974
420Častulík Václav / Častulík JosefŠkoda 130 LRBOriginál1977
421Brodský Luděk / Brodská PetraŠkoda 120 S Rallye2Originál
422Kučera Bořek / Němcová VěraŠkoda 120 S2Originál
423Švajda Zděněk / Vrkoslav JanŠkoda 120 S2Originál
424Schmied Jan / Kacerovský PavelŠkoda 110 L2Originál

BOHEMIA ECO ENERGY

St.č.Jezdec / SpolujezdecZeměSoutěžícíVozidloKat.Druh pohonuWRE*
1Průša Adam / Průša DanielCZEMitsubishi Česká republikaMitsubishi Eclipse Cross PHEV 4x42plugin
2Žďárský Michal / Nábělek JakubCZEHyundai Motor CzechHyundai Kona Electric1electro
3Hájek Kryštof / Procházková NikolaCZEK+N PeugeotPeugeot e-208 GT1electro
4Dittrich Lukáš / Dittrich MilošCZEAutoforum ElectricPeugeot e-2081electro
5Trnka Zdeněk / Smolík ZdeněkCZEDS Automobiles - STK Okříšky Racing teamDS 3 CROSSBACK E-Tense1electro
6Baroň Pavel / Beneš PetrCZEHyundai - Phoenix ContactHyundai Kona Electric1electro
7Hunčovský Ondřej / Hunčovská TerezaCZETeslička.czŠkoda Citigo-e iV1electro
8Borůvka Zdeněk / Borůvka VáclavCZEID.5 by PORSCHE SMÍCHOVVolkswagen ID.5 GTX 220kW1electro
9Tomíšek Marek / Tomíšek MiroslavCZEKia CzechKia e-Niro1electro
10Hladík Jiří / Malá KrystýnaCZEyoungtimerclassicVolkswagen e-Golf1electro
11Huňáček Pavel / Formánek VojtěchCZEKia CzechKia e-Niro1electro
12Kavalčík Michal / Hubková KarolínaCZETeslička.czTesla Model 31electro
14Adam Jonáš / Adamová AdélaCZEProtech elektromobilyVolkswagen GOLF1electro
15Běhal Bart / Lankaš MartinCZEFord Česká republika / Autosalon.tvFord E-Transit1electro
16Timura Miroslav / Timura PetrCZECAR POINT VW CZVolkswagen ID.5 GTX1electro
17Hruby Martin / Hanáček TomášCZEVLWŠkoda Citigo1electro
18Taterová Veronika / Pešková KateřinaCZEDS Automobiles - STK Okříšky RT - úsporně.infoDS 3 CROSSBACK E-Tense1electro
19Mirovský Zdeněk / Chadim AlešCZEAHL––– 1electro
20Švandrlík Honza / Paroubek JiříCZEMG Česká republikaMG EHS PHEV2plugin
21Novotný Jan / Jakušev PetrCZEPeugeot MOTORVIZE.czPeugeot 3082plugin
22Doležal Michal / Kejval MichalCZEMG Česká republikaMG EHS PHEV2plugin
23Vaněk Jindřich / Kozelka MartinCZETUkas ČSAORENAULT MEGANE GRANDTOUR E-TECH PLUG-IN HYBRID2plugin
24Navrkalová Irena / Navrkal JiříCZEHS AUTOMOBIL VysočinaToyota C-HR2hybrid